Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nyitva marad egy bevásárlóközpont csak a mozi miatt?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2014. december 17. 15:42
Eldőlt: zöld utat kapott a vasárnapi munka tilalma. De mi lesz most a bevásárlóközpontokkal? És a kereskedelemben dolgozókkal? Lesznek elbocsátások? És kiskapuk? A kérdés rengeteg, elmondjuk a válaszokat.

Nők Lapja Café: Vasárnapi zárva tartás: felfordul az életünk?
  1. 2015. január 30. 13:30303.

    Nem egészen így értettem, de OK.


     


    A lényeget itt is abban látom a hozzászólásodban, hogy "összefogással". Sajnos ezt itt Mo-n nem tapasztalom szinte soha, szinte sehol, semmilyen területen.


     


     

    előzmény:
    *Diorella* (302)
    2015-01-30  12:35
  2. 2015. január 30. 12:35302.

    Igen, az én hozzászólásomra írtad. Csakhogy az én korábbi hozzászólásom arról szólt, hogy talán azért zavarja az embereket, hogy zárva lesz vasárnap az üzlet -függetlenül attól, hogy az ő falujukban nincs sok üzlet, pláza- mert lehet, hogy a rokonuk meg olyan helyen és plázában/üzletben dolgozik, ahol érinteni fogja, ill. azt írtam, hogy attól, hogy valakit egyáltalán nem érint azért kell vele foglalkozni, mert holnap lehet olyan intézkedés, ami meg őt fogja érinteni. Gondolom erre írtad, hogy holnap meg majd a tégla a fejedre esik. A téglát valóban nem tudhatod, de itt időről időre vannak olyan intézkedések, melyek mindig érintenek egy csoportot, előbb -utóbb mindenki (kivéve a gazdagok) sorra kerülnek valamiért. Összefogással lehetne megállítani az agyament intézkedéseket, amihez mindig jól jön azok támogatása is, akiket éppen nem érint. Úgyhogy nem értem, hogy mi az a kijelentésed erre, hogy a meglévő problémákkal kell foglalkozni. Ez meglévő, ezért is foglalkozik vele sok emberek, függetlenül attól, hogy érinti őket vagy sem. Gondolom ezért foglalkozol vele te is.

    előzmény:
    trebaci (299)
    2015-01-30  09:41

Címlap

top