Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Miért tagadja meg a szülő gyermekétől a sikert?

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 28. 19:37
Veszélyes világban élünk, ahol egy gyermek csak akkor tud túlélni, ha a szülő hagyja, hogy a saját bőrén tanulja meg a szabályokat. A túlóvott gyermekekről dr. Csernus Imre mesél.

Nők Lapja Café: Miért tagadja meg a szülő gyermekétől a sikert?
  1. 2012. szeptember 21. 18:4179.

    hogy könyörögtem kistestvérért,és szült is nekem

     

    Ugye ezt nem mondod komolyan? ha igen, akkor azért ezen lenne mit rágódni. 

    előzmény:
    dani zsuzsanna (14)
    2012-07-28  21:48
  2. 2012. szeptember 21. 16:5178.
    Rosszul értemezett túlféltés, rátelepedős szeretet. Ez miatt. Elég szar lehet, ha az emberre így rátelepednek.

    Akadt ilyen kísérlet nálunk is. anyám: "jajj nehogy ez vagy az legyen...." stb.
    Erre megmondtam, hogy nem vagyok, sem félkegyelmű, sem nyomorék úgyhogy hagyjon már a saját fejem után menni.
    És mentem a fejem után és máig is saját hülyeségemből tanulok vagy nem tanulok (ilyenkor meg nem a szüleimmel, hanem magammal cseszek ki...).
  3. 2012. szeptember 21. 16:4577.

    És hogyan léphet ki ebből a gyerek szerintetek? Oké, tudom, "kemény és következetes munka". Nade miből áll ez?

Címlap

top