Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Foglalkozása: kényeztető

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 13. 14:09
A fiatal nő abból él, hogy lefekszik a vendégeivel. Méghozzá szexmentesen.

Nők Lapja Café: Foglalkozása: kényeztető
  1. Torolt_felhasznalo_350957
    Torolt_felhasznalo_350957
    2012. július 13. 17:2431.
    mindenképpen. végülis örülök, hogy téma a stílusom , a rossz hír is hír.
  2. 2012. július 13. 17:2330.

    Szerintem ez aranyos ötlet!

    Egy csomó pasi fizet a dugásért, de van olyan, aki a szerethiány miatt megy prostihoz, mert otthon nem kapja meg, akkor miért ne fizethetne ezért is? Főleg hogy a leányzó még hallgató is, duplán jól jár, mert keres is vele, (ezek szerint van rá igény) és tudja tanulmányozni az alanyokat.Sok mufurc, hideg nő van, akiktől a pasik hosszú távon falra másznak (bár lehet elsőre vonzó egy kőszikla, mert meg kell hódítani) de azért a férfiaknak szükségük van arra hogy szeretgessék őket, és ölelgessék.Az én párom is ha hazajön a melóból, és ágyba kerülünk, mindig igényli hogy cirókázzam...(szerencsére ő is engem, mert én is imádom ha simiz)

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-13  14:09
  3. 2012. július 13. 16:1329.

    tök reakciós vagy. 

     

    Tudod, alapból ez egy beteg világ. Sok egyedülálló emberrel...talán az egyik legrosszabb statisztikával rendelkező ország mi vagyunk családalapítás terén. (Merem állítani, pedig nem ismerem az erre vonatkozó statisztikát.)

     

    Ahogy egyre több ember lesz egyedülálló, egyre inkább magányos, annál inkább szükség van valamilyen megoldásra...és ez kitermeli a saját maga iparágát. 

    Még mindig szelídebb ipar ez, mint a kocsisoron állni.

     

    A magyarok fiatalabbik rétege lassan már azt sem tudja, hogyan és hol kellene ismerkedni, hogyan kell egy kapcsolatot fenntartani, alkalmazkodni, elköteleződni, felelősséget vállalni...szerinted hova vezet ez? 

    Sok boldog single-hez? ...ja igen, karrier, meg miegyéb, modern élet, jó cuccok...egy ideig bizonyára...aztán jönnek a gondok.

     

    Meglátjuk, mi lesz ebből a baromi izgi single világból húsz év múlva.

     

    UI.:

    Ez a fórum pedig egy hatalmas "segglyuk"...idézve Téged.

    Ahogy a Te véleményed is egy szelet belőle, úgy másoké is.

    Ha Te elmondod a nem túl kedves véleményed, mondja el más is.

    Vagy előbb Te döntesz a vélemények létjogosultsága fölött? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_350957 (13)
    2012-07-13  15:29
  4. Torolt_felhasznalo_878315
    Torolt_felhasznalo_878315
    2012. július 13. 16:0428.
    Nem, a szavaknak erejük van. Sokszor. Máskor meg csak üres szavak.
    idézet:
    manna_voltam (24)
    2012-07-13 15:52:03

     a szavaknak erejük van.

     

    Ezzel el is a somatikus suggestio modszere . 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_868256 (22)
    2012-07-13  15:52
  5. 2012. július 13. 16:0327.

    Kutatási célból én is keresek kényeztető férfit.

     

    Szexmentesen persze!

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-13  14:09

Címlap

top