Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hiánypótlás: itt a fekete karácsonyfa

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2011. december 5. 23:06
Fekete színben is árusítanak már karácsonyfákat. A gyártó véletlenül sem találja gyászosnak a színválasztást. Szerintük a divat miatt hiánypótló „színű” a fenyőjük.

Tovább a cikkre...
  1. 2011. december 22. 16:1835.

    Tegnap a Fokuszban két karácsonyszakértő mutatta be a színes fenyőket (Dukai Regina és az elmaradhatatlan és kimaradhatatlan Ördög Nóra),de még ők sem tudták elvenni a kedvem a színes műfenyőktől

    Bár a laptop alakú karácsonyfa dísz  majdnem kiverte a biztosítékot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  2. 2011. december 22. 16:0734.

    Nekünk már 3 éve ilyen van.   Arany és barna gömbökkel csudimeseszép!

    Boldog karácsonyt! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_620502
    Torolt_felhasznalo_620502
    2011. december 21. 13:0733.

    Előre is köszönöm!:)

     

    Időközben rájöttem, hogy nekem a fekete is bejön, azt hiszem a fehérre is vevő leszek:)))

    előzmény:
    Szendeszundi (32)
    2011-12-21  10:09
  4. 2011. december 21. 10:0932.
    Kedves Mo Csing, sajnos az eddigi képeim eltűntek, de megígérem, hogy csinálok róla fotót, és felteszem :) A fekete fenyő meg majdnem úgy néz ki, mint a sötétzöld, szóval besötétített szobában, kivilágítva fel sem  tűnik, hogy fekete, nekem is tetszik egyébként. Láttam már pink és narancsszínűt is, az azért egy kicsit vad :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_620502 (28)
    2011-12-07  12:36
  5. 2011. december 10. 16:0931.

    En ma is lattam egy gyonyoru feher mufenyot!

    Egy irodaban volt, belattam a nagy ablakon az utcarol. Piros diszek voltak rajta. Meg az is lehet, hogy en is veszek egy feheret, egy kisebbet, asztali disznek.

    előzmény:
    Szendeszundi (25)
    2011-12-06  12:33
  6. 2011. december 8. 21:5030.
    én azért mégis a vágott fenyőre szavazok, abból is a nordmann a kedvencem, bár az az igazság, hogy mostanság nagyon szép műfenyőket készítenek, szóval ez is az is lehet jó
    az biztos, hogy az idén rendelek egy fenyőt, tavaly is rendeltem, nem kell elmenni, cipelni, házhoz hozzák
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2011. december 7. 15:2229.
    Majd mindjárt meg is kapod a beosztásod érte a dizájn- kommandótól.... Egyébként csak megerősített a fotó abban,h nem áll távol tőlem a fekete/fehér fenyő. Csak az illat,de azt talán lehet pótolni illóolajjal,aromalámpába...talán.
    előzmény:
    Lightgrey (27)
    2011-12-06  19:03
  8. Torolt_felhasznalo_620502
    Torolt_felhasznalo_620502
    2011. december 7. 12:3628.

    A műfenyő életed végéig kitart, ha így nézed, megtérül az a sok energia(?), amivel előállították. Igazi fenyőből pedig minden évben újat használsz, karácsony után pár nappal pedig kihajítod a fenébe, ezért a néhány napért tényleg érdemes fákat kivágni.Ha nemcsak erre termesztenék, de életben is hagynák őket, minden bizonnyal több levegőt termelnének, de tudom, most nagyon demagóg voltam. A műfenyő minden bizonnyal környezetrombolóbb:)))

    (Különösen bájos, amikor panelházak sokadik emeletéről repül a fenyő, mert az ember lusta levinni a lifttel. Arról nem is szólva, hogy egyeseknek a kijelölt gyűjtőhelyig is fárasztó elcipelni, inkább eldobja menetközben valahol...)

     

    Feldíszítve nem is néz ki rosszul a fekete fenyő. Fehérről nincs képe valakinek?

    előzmény:
    pamutto (24)
    2011-12-06  12:06
  9. 2011. december 6. 19:0327.

    Ezt szinte én is írhattam volna. Én bevállalom, hogy FEKETE fánk van már három éve. 

     

    És azt is felvállalom, hogy rosszul vagyok a csiricsáré fáktól. Minden évben egyszínű díszeket választok, tavaly-tavalyelőtt pink díszek voltak a fán, idén türkiz lesz. Sőt, épp most készíttettem egy virágossal fekete-türkiz adventi koszorút. 

     

    Mindenki olyan fát választ, ami neki tetszik, nem a színe a fontos, hanem az ünnep.  

    előzmény:
    Szendeszundi (25)
    2011-12-06  12:33

Címlap

top