Vizes VB

Vizes VB 2017: világbajnoki döntős a magyar férfi pólóválogatott

A magyar férfi pólóválogatott Görögország 7-5-re való legyőzésével bejutott a világbajnokság döntőjébe. A magyar csapat szombaton már az aranyéremért játszik.

Csütörtök este a magyar férfi vízilabda-válogatott 7-5-re legyőzte a görögöket, tehát szombaton világbajnoki döntőt játszanak a mieink.

Kemény, szoros meccset láthattunk a Margitszigeten, volt olyan pillanat is, amikor a görögök átvették a vezetést. A harmadik negyedben azonban magabiztosan visszaszereztük az irányítást, a két gólos hátrányukat nem tudták már behozni a görögök, akik az említett negyedben egy gólt sem lőttek.

Nagy Viktor már-már teljesen magától érthető módon zseniálisan védett, Erdélyi Balázs egy, Hosnyánszki Norbert és Vámos Márton 2-2, Gór-Nagy Miklós valamint Hárai Balázs egy-egy góllal járultak hozzá a győzelemhez.