nlc-logo

Engedélyezi, hogy az nlcafe.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.

Szépüljünk
Így néznek ki a Victoria’s Secret modelljei smink nélkül

Így néznek ki a Victoria’s Secret modelljei smink nélkül

Egyes modellek szinte jobban néznek ki smink nélkül, mint kifestve.
NLCafé
f Ajánlom

Azok a modellek, akik a Victoria’s Secret Fashion Show kifutóján vonultak, ha nem is a legszexibb nők a földön, de valószínűleg köztük vannak. Feszesnek tűnő, bronzos, sima bőrű testek és hihetetlen vonalak, az arcokról már nem is beszélve. De ez így van még akkor is, ha lemossák a sminkjüket, és mackónadrágban feszítenek otthon? Szomorú hírünk van: többnyire igen. Íme a bizonyíték:

Adriana Lima

😩Tired😩

Adriana Lima (@adrianalima) által megosztott bejegyzés,

Jasmine Tookes

Bonne nuit. Fun day ahead tomorrow;)

Jasmine Tookes (@jastookes) által megosztott bejegyzés,

Alessandra Ambrosio

Good morning Sunshine ☀️☀️☀️

Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) által megosztott bejegyzés,

Lily Aldridge

⛵️

Lily Aldridge (@lilyaldridge) által megosztott bejegyzés,

Sara Sampaio

Finished a great workout in LA ☺️ @victoriassecretsport #vsx @thelionsny #keepmoving

Sara Sampaio (@sarasampaio) által megosztott bejegyzés,

Taylor Hill

☁️☁️☁️

Taylor Hill (@taylor_hill) által megosztott bejegyzés,

Maria Borges

Petit déj. Bonjour, Paris. ✨☕️🇫🇷

MARIA BORGES (@iammariaborges) által megosztott bejegyzés,

Grace Elizabeth

Herieth Paul

Just finished my fitting for @victoriassecret show! Can't stop smiling 😃😝🙏🏾 #VSFS2017

Herieth Paul🇹🇿 (@heriethpaul) által megosztott bejegyzés,

Dilone

Skin ready for the VS runway! 👑 @mziashiman you da best! Thanks for the incredible facial! 🙏🏽 #vsfashionshow

Dilone (@_dilone) által megosztott bejegyzés,

Popsugar

Megosztás Facebookon