Olimpia 2016

Olimpia 2016: középdöntős a magyar férfi kajak négyes 1000 méteren

Ötödikként ért célba, így a középdöntőben versenyezhet tovább a Somorácz Tamás, Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor, Kugler Attila alkotta férfi kajak négyes 1000 méteren a riói olimpián.

A középdöntőben folytatja a Somorácz Tamás, Ceiner Benjámin, Hufnágel Tibor, Kugler Attila alkotta férfi kajak négyes 1000 méteren a riói olimpián, miután ötödikként zárták előfutamukat.

Jól kapta el a rajtot a magyar hajó, de nem tudott együtt haladni a többiekkel. Negyedikként érték el a 250 méteres bójasort, fél távnál már csak az olaszokat előzte a magyar négyes. A táv második felében beleerősítettek a mieink, és végül ötödik helyen zárták a futamot. Az ötödik helyet érő 3:00.36-os idővel a középdöntőben folytatja a magyar kajak négyes.

Hírek, érdekességek, interjúk, fotósorozatok a 2016-os Olimpiáról az NLCafén.