Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kopasz nők

Baldhead
Létrehozva: 2005. november 19. 17:20

Sziasztok!

Azért indítom ezt a topicot, mert valami olyasmivel szembesültem, ami igazán elképeszt. Lehet, hogy perverz vagyok?

Van egy barátnőm, aki elég érdekes kapcsolatban él a férjével. Olyan furcsa az  a pasi, ha találkozunk, engem kitör tőle a frász, pedig kedves és figyelmes, de olyan erőt sugároz, amit nem tudok hová tenni. Hozzáteszem, engem nem vonz, csak valami különös, hipnotikus EREJE van.

Megfigyeltem, hogy néha - hülyéskedésnek tűnik, de sztm nem az - azt mondja a barátnőmnek, hogy elveri a fenekét, vagy megpofozza, de sztem ez komoly. Úgy érzem. A csaj nagyon megváltozott mióta vele van, olyan kis engedelmes lett, szinte alázatos, lesi a pasi minden gondolatát és a pasi parancsol neki! Olyan furcsa a légkör körülöttük!  És legutóbb... hát nem is tudom... Kicsit becsíptünk a barátnőmmel és a férje, amikor érte jött, azt mondta, hogy ezért nagyon meg fogja büntetni, úgy, hogy ne felejtse el, hogy mennyit ihat, de az is lehet, hogy nem iszik többé alkoholos italt. Alkoholos italt - ezt szó szerint így mondta.  Beleborsózott a hátam. És...legközelebb, mikor találkoztunk, a barátnőm feje át volt kötve egy kendővel, amit nem vett le, de egyszer félrecsúszott a fülénél és láttam, hogy kopasz. Teljesen halálra rémültem, mert arra gondoltam, hogy beteg, csak nem mondja. Na, nem akaorm húzni, de megkérdeztem, hogy mi van és azt mondta, hogy a férje a múltkori spiccességünk után, otthon levágta a haját és leborotválta a fejét. Büntetésből. Ő meg hagyta.

Hát, először teljesen kiakadtam, szóval se köpni, se nyelni nem tudtam. Aztán láttam, hogy a csaj mosolyog. Kínomban témát váltottam, de amikor elment órákig ezen gondolkodtam és a fenébe is engem ez a dolog nagyon felizgatott. Szexuálisan. Milyen lehet, ha így levágják valaki haját?

És az is kifúrja az oldalamat, hogy élhetnek ezek? Hallottam már amolyan alá- és fölérendelt kapcsolatról, és egyre rrősebb a gyanúm, hogy a barátnőmék így élnek. Meg merjem kérdezni? És miért izgat engem ennyire ez a kopaszranyírás dolog? Legszívesebben kiffagatnám, de nem merem.

Azóta elkezdtem turkálni a Netem és meglepve  látom, hogy mennyi nő nyíratja kopaszra a fejét. És szépek. És tele van történetekkel is. Ez valami fétis? Vagy megbolondultam? Tudom, hogy sosem merném kipróbálni, de...

Szóval volt már valaki közületek kopasz?

  1. Torolt_felhasznalo_429586
    Torolt_felhasznalo_429586
    2005. november 19. 18:5576.

    Ennek a játéknak rengeteg módozata van nemcsak a hajvágás-már előttem is említették,hogy először egy kevésbé drasztikusabb megoldással kéne kezdeni..Például erre remek a bilincs,a lovaglópálca,de ha nem akarsz segédeszközöket akkor csak simán az ún.agresszív szex.Egy ki hajráncigálás a férfi részéréről,elfenekelés,a megoldás kivitelezés Rád van bízva-a lényeg a kiszolgáltatatottság érzése.Az,hogy bármit megtehet veled hiszen alárendelődtél.Mégis először tényleg azt mondom,hogy ezt szexcseten próbálgasd,lévén erre egyrészt nem mindeki hajlandó,másrészt egy vadigdegen férfi nem érti pontosan,hogy mit is akarsz.Egy ilyen játékban pedig egy akármilyen kis félreértés nagyon de nagyon fájdalmas lehet és elmehet addig a  pontig ahol ez már nem játék.Ezt pedig ne kockáztasd.Szóval szexcset,rengetegen vannak fenn ilyen beállítottsággal-ott a kezdés.Itt tesztelheted,hogy valóban mit is szeretnél..Ez annyira egy komplex kérdéskör és tényleg csak Te érezheted.Vannak benne az ún szerepjátékok pédáulz a megbüntetlek mert rossz kislány voltál,de ugyanígy simán beletartozik az is,hogy lekurváz az ágyban..amit nagyon lehet ám élvezni.Nyilván nem mindekinek.Van az igazi hard szado mazo.Nem hiszem,hogy Te ezt szeretnéd,pontosan ezért fontos pontosítani magadban,hogy mikre is vágysz majdan-mert lehet,hogy neked untig elég ha elverik a fenekedet,és lekurváznak-de egy igazi szadonak ez a kezdet.Ez pedig nem lenne szerencsés.Szóval tényleg a lefgontosabb,hogy próbálgasd a határaidat-de először biztonságban.aztán jöhet a többi.Amikor már kikristályosodott,hogy mit is szeretnél pontosan,mennyire vagy szubmisszív akkor lehet elkezdeni élőben.Persze a partnereddel fontos,hogy tisztázd a határokat,legyen egy kódszó mindig(ez bármi lehet)amit bármelyik fél kimond-a játék megáll.Az életben azaz nem csak a szexualitásban,hanme az egész kapcsolatban ugyanez a helyzet.Igazából ha belegondolok ez nem is egy játék..hanem egyfajta életvezetés.Minden téren élvezet,de tényleg figyelj oda magadra.

    előzmény:
    Baldhead (66)
    2005-11-19  18:42
  2. 2005. november 19. 18:5575.
    : )
    de már vége.
    előzmény:
    Baldhead (74)
    2005-11-19  18:54
  3. 2005. november 19. 18:5474.
    Sinead?  
    előzmény:
    fishnet (72)
    2005-11-19  18:50
  4. 2005. november 19. 18:5273.
    Attól nem félek, hogy lelépne, imád minden őrültséget.  
    előzmény:
    bellezza (69)
    2005-11-19  18:45
  5. 2005. november 19. 18:5072.
    gyorsan kapcsolj a VH1 csatornára, ha van olyanod!: )
    előzmény:
    Baldhead (71)
    2005-11-19  18:47
  6. 2005. november 19. 18:4771.

    Azt hiszem én is így éreztem, ahogy leírod, csak nem találtam hozzá a szavakat. Egyet biztosan érzek, nincs kiakadva a haja miatt, sőt. És a férjére se fúj, sőt.

    A párom azt kérdezte, nem zsidó-e valamelyikük, mert a zsidó nőknek állítólag leborotválják a haját, ha férjhez ment, ez valami ortodox szokás. De nem azok, tudom, egyikük se.

    előzmény:
    Viki_27 (65)
    2005-11-19  18:35
  7. 2005. november 19. 18:4670.
    nem kell myagyarázkodni nnak, aki kopasz. nekem nagyon sok különleges frizurám volt. ha valaki rákérdezett, annyit mondtam, nekem ez tetszik. ha pedig valaki nagyon tolakodó, nyugodtan kérdezd meg: Te is részleteznéd, mi alapján választasz frizurát?
    előzmény:
    Baldhead (66)
    2005-11-19  18:42
  8. 2005. november 19. 18:4569.

    Hát ettől ne félj, valószínűleg nem a hajad miatt fog lelépni! De a beállítottságod már adhat okot az aggodalomra...

    előzmény:
    Baldhead (67)
    2005-11-19  18:43
  9. 2005. november 19. 18:4468.
    Ezt részben már kipróbáltuk. OTT. Teccett, és neki is és azóta is úgy hordom.  
    előzmény:
    fishnet (63)
    2005-11-19  18:34
  10. 2005. november 19. 18:4367.

    Nem, attól félek, mi lesz, ha megteszem, amire vágyom.

    El kell mondanom a páromnak...

    előzmény:
    bellezza (64)
    2005-11-19  18:34
  11. 2005. november 19. 18:4266.

    Azt teszem, de tele vagyok kérdésekkel. Asszem a neten már az össses baldhead és headshaved oldalt felderítettem és tetszik. De engem nem úgy érdekel, hogy a hurrikán áldozatain segítsek ezzel, hanem másként. Szeretném is, meg nem is. Még elképzelni is alig merem. Mit is mondanék? Parókát vennék? De azt is látnák és valóban, magyarázkodni kéne miatta.

    Ezenfelül megőrülök magamtól, mert utazom a tömegközlekedéssel és a fejeket nézem, hogy milyen lenne, kopaszon. Ha nagyon ironikus akarnék lenni, azt mondanám pályát tévesztett fodrász lehetek, de ez se igaz, mert a fodrász frizurát akar csinálni, én meg leborotválni akarom.  Áááá, ez őrület!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_429586 (60)
    2005-11-19  18:31
  12. 2005. november 19. 18:3565.

    Sziasztok!

    MM: most nem értünk egyet, pedig ez ritkaság 

    Egyrészt javítanék annyit úgy kompletten - elsősorban hegymászó hsz-én - hogy nem feltétlenül a nő az alárendelt. Sőt. Aztán az S/M szexet szeretők többnyire roppant értelmes, sokszor több diplomás, vállalat vezető emberek. Főleg a férfiakra igaz. Történetesen ismerek egyet, aki egy intézményt vezet, és szintén ilyen kapcsolatban él a barátnőjével, és mi szoktunk erről beszélgetni időnként. Ennek többnyire egészen egyszerűen az a lelki befolyásoló oka, hogy az illető a munkájában főnök, óriási felelősség van a vállán, és ezért ezt a szexuális életében úgy kompenzálja, hogy alárendelt pozícióban szeret lenni. Ez egy nagyon mély, bizalmi kapcsolat, valóban sokszor komolyabb, mint egy "sima" kapcsolat. És valóban igaz, amit már elmondtak, hogy nagyon komoly önkontrollal kell rendelkezni közben, szigorú határokkal, mert lehet akár veszélyes is. Pont ebből kifolyólag lesz roppant bizalmi a kapcsolat.
    Nem értek azzal egyet, hogy azért takargatja a fejét, mert szégyeli a dolgot, hanem azért takargatja, mert nem akar magyarázkodni és hazudozni. Mert többnyrie azt kell az ilyen beállítottságú embereknek, mivel az emberek többsége nem nyitott erre a "másságra", és ez ebben a topikban is tökéletesen látszik. Abból amit leírtál nekem az jön le, hogy igen, a barátnőd egy ilyen kapcsolatban él, és tökéletesen meg is van vele elégedve. Ha érdekel a dolog, beszélj vele, talán beavat, talán nem. Valószínűleg igen, mert már elkezdte mondani, de mivel zavarral "válaszoltál" - és hidd el, hogy figyelte - jó eséllyel nem sokat fog már próbálkozni azzal, hogy beszéljen veled erről a témáról. Ha izgat, akkor próbáld ki. Vannak "lájtos" és vannak kemény verziók. Kezd az elsővel, és bármikor visszatáncolhatsz. Szerintem ne a hajlevágással.

    előzmény:
    MORZSIMAMA (48)
    2005-11-19  18:17
  13. 2005. november 19. 18:3464.
    Csak nem elbizonytalanodtál???  
    előzmény:
    Baldhead (61)
    2005-11-19  18:32
  14. 2005. november 19. 18:3463.
    : )) Majd rájössz.
    sztem még tájékozódj. kérdezd a barátnőd, aztán, ha még mindig érdekel, kipróbálhatnád a barátoddal a dominancia-játékokat kicsiben. nem borotválás, csak mondjuk kötözés. vagy fenékpaskolás. vagy borotválás, csak a lábadon: )
    előzmény:
    Baldhead (61)
    2005-11-19  18:32
  15. Torolt_felhasznalo_977581
    Torolt_felhasznalo_977581
    2005. november 19. 18:3262.
    Latod milyen okos vagyok  
    előzmény:
    Baldhead (59)
    2005-11-19  18:31
  16. 2005. november 19. 18:3261.
    Ezek után már magam se tudom, mi izgat...
    előzmény:
    fishnet (58)
    2005-11-19  18:30
  17. Torolt_felhasznalo_429586
    Torolt_felhasznalo_429586
    2005. november 19. 18:3160.
    Javaslom,hogy olvass szakirodalmat,nagyon jó,hogy elbeszélgetsz olyan jellegű fórumokon másokkal is erről és rá fogsz jönni,hogy mindez nem szégyen..sőt.Tény,hogy az ember nem teszi a kirakatba,de a magánélet egyetlen rezdülése sem odavaló.Tudom,hogy sok(k)és Te még nagyon de nagyon az elején vagy-ezért is mondtam,hogy először a határaidat ismerd meg,térképezd fel őszintén,hogy mit is szeretnél pontosan-aztán jöhet a többi mert akkor már pontosan fogod tudni mi is az amire vágysz,amit szeretnél meg és kiélni.Nem mondom,hogy könnyű szembesülni egy ilyesfajta vonzalommal,beállítottsággal-sőt elsőre rémisztő.Aztán megtanulod magadat éppúgy mint a vágyaidat és rájössz egy idő után arra,hogy csakis úgy érdemes élni ezt az életet,hogy megéled ösztönösen mindazt ami benned van,ami benned rejlik.Csak ehhez a játékhoz kell egy hatalmas fokú tudatosság és felelősség-ezért is mondtam,hogy először csak internet,bontogasd a szárnyaidat,keresd a hozzád hasonlókat..és egy idő után megérsz a dologra.nagyon drukkolok Neked-tényleg 
    előzmény:
    Baldhead (49)
    2005-11-19  18:18
  18. 2005. november 19. 18:3159.
    Tényleg! nem kell ehhez fodrész progi, lefényképezem magam és photoshop! HURRÁ!     Ez nagggggyyon jó ötlet volt!!!!   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977581 (54)
    2005-11-19  18:25
  19. 2005. november 19. 18:3058.
    persze, lehet.

    amúgy sztem Morzsimama csak félreértette, hogy mi izgat téged. először én sem értettem az 1. hsz-ból.
    előzmény:
    Baldhead (55)
    2005-11-19  18:26
  20. 2005. november 19. 18:2957.
    De lehet...
    előzmény:
    Baldhead (55)
    2005-11-19  18:26
  21. Torolt_felhasznalo_707032
    Torolt_felhasznalo_707032
    2005. november 19. 18:2756.

    Ha tudnad mennyi gyonyoru hosszu haju leszbikus lany van, csak amulnal.  

    Hulyeseg amit mondasz!

    előzmény:
    MORZSIMAMA (48)
    2005-11-19  18:17
  22. 2005. november 19. 18:2655.

    Az biztos, hogy nem akarok tolakodó lenni. De megöl a kiváncsiság!

    Persze tudom, hogy manapság az ilyesmit még titkolni kell. (ha van egyáltalán valami) Még az is lehet, hogy csak képzelgek és egyszerűen ki akarták próbálni.

    Tényleg, lehet, hogy csak a saját vágyaimat vetítem ki?

    előzmény:
    fishnet (47)
    2005-11-19  18:17
  23. Torolt_felhasznalo_977581
    Torolt_felhasznalo_977581
    2005. november 19. 18:2554.
    Kulonben van valami olyan fodraszprogram amin meg lehet nezni a fejed minden fele hajjal...koztuk kopasszal is.
    előzmény:
    Baldhead (49)
    2005-11-19  18:18
  24. 2005. november 19. 18:2453.
    Egyébként, amikor rákérdeztél és mosolygot, lehet csak terelni akarta a dolgokat. Lehet, nem is akar az egészről beszélni... Nem is biztos, hogy nagyon jó feszegetni ezt a témát.
    előzmény:
    Baldhead (49)
    2005-11-19  18:18
  25. 2005. november 19. 18:2452.
         
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_977581 (50)
    2005-11-19  18:23

Címlap

top