Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Feljelenthet ezért?

pannipiano
Létrehozva: 2019. február 13. 17:33

Van joga feljelenteni annak a személynek, akivel közös képet teszek ki a megkérdezése nélkül egy közösségi oldalra profilképnek?


A szerelmem azt mondta, feljelentett, de ezért csak a facebooknak jelenthetett engem, ugye?

  1. 2019. február 25. 09:1251.

     Panni, nem gondoljak azt, hogy együtt vagytok. Aki ek szeme van, meg tudja különböztetni az „együtt vannak egy kepen“ es az „együtt vannak/jarnak“ szituaciot egymastol. 


    A masik:azt irtad, a facebook profilodat törölted. Hol latnanak titeket „együtt“? Ha csak a FB- on jelentett, örülhetsz. A rendörsegen is feljelenthet, abbol lesz bajod. 


    Te beteg vagy, sokan irtak mar, kezeltesd magad. Nem tudom elkepzelni, hogy a csaladod, a barataid, az igazi barataid meg nem mondtak. Vagy mar nincsenek melletted, mert ezzel az örülettel, ami belöled sugarzik, mar nem tudnak mit kezdeni. 

    előzmény:
    pannipiano (49)
    2019-02-25  01:18
  2. 2019. február 25. 08:5150.

    Bakker, az, hogy valakivel nyilvánosan együtt mutatkozol, max. a te szerencsétlen kis agyacskádban jelenti azt, hogy együtt is jársz vele. 


    Nem zavar, hogy valójában nem jártok együtt? Neked elég annyi, hogy te azt hiszed, hogy mások azt hiszik, hogy együtt jártok? :)

    előzmény:
    pannipiano (49)
    2019-02-25  01:18
  3. 2019. február 25. 01:1849.

    Persze, hogy volt ott más is rajtam kívül... szerinted nem volt közönség??


    Arra bizonyíték, hogy együtt voltam Vele! Ha valaki csak a képeket látja, akkor azt látja, hogy mi ketten Együtt vagyunk. Hogy a barátnője vagyok.

    előzmény:
    Sissi52 (48)
    2019-02-24  14:03
  4. 2019. február 24. 14:0348.

    Hat az, hogy elmentel egy koncertjere es megengedte, hogy te lapozgathasd a kottat, az megis mire bizonyitek? Arra, hogy nem hazudsz, mert valoban ott voltal a koncerten. Volt ott mas is rajtad kivul???

    előzmény:
    pannipiano (24)
    2019-02-14  22:36
  5. 2019. február 18. 19:1647.

    10pontos! 

    előzmény:
    Sissi52 (42)
    2019-02-18  17:01
  6. 2019. február 18. 19:0946.

    Valoban hiaba, bar mar tobben tobbfelekepp probaltuk Panninak elmagyarazni, hogy bun amit onmaga ellen elkovet. Barcsak valaki tudna rajta segiteni, nekem szoszerint elszorul a szivem, mikor olvasom az irasait. Pont a legertekesebb eveit pazarolja es nem kepes megerteni, hogy vétek egy viszonzatlan szerelemmel honapokat, eveket eltolteni ily modon. Az ertheto, hogy ez a vonzalom nyomot hagy benne, nehez rajta tullepni, mindannyiunknak volt ebben mar resze, de a tobbsegunk osszeszedi magat, belatja, hogy nincs miben remenykedni es tullep a sikertelensegeken, csalodasokon, uj szerelemre kepes. Ha elmenne egy pszichologushoz, terapeutahoz talan nem lenne keso, meg fiatal, meg sok szep elmenyben, szerelemben lehet resze, de komoly segitsegre lenne szuksege. Gyanitom, a csaladja, baratai is tehetetlenek :-( 

    előzmény:
    Sissi52 (44)
    2019-02-18  17:17
  7. 2019. február 18. 17:1945.

    A fickonak azert gratulalok, oriasi turelme van. El tudom kepzelni, mennyire bele lehet ronditva az eletebe egy kiehezett szuka altal. 

    előzmény:
    pannipiano (37)
    2019-02-17  22:00
  8. 2019. február 18. 17:1744.

    En tudom, mire gondoltal. De hiaba magyarazunk neki, nem erti, mert nem akarja erteni. Ez mar nem egeszseges, ez betegseg. A pasi megmondta kereken, hogy mast szeret. O megis uldozi. Szappanopera. 

    előzmény:
    Kercsi (41)
    2019-02-18  10:43
  9. 2019. február 18. 17:1543.

    Tudom, kedves, hogy a szerelmi csalodas rohadtul faj. De meg kell szenvedni. Ha megprobalnal valami massal foglalkozni, masra koncentralni, egy szep hajnalon arra ebrednel fel, hogy hova tunt a nagy szerelmem? nem is erzek iranta semmit. Aztan megnezned, es nevetesben tornel ki, hogy Uramisten! ebbe az emberbe voltam en annyira belepistulva? Az orom, a banat maga az eletunk. Aki nem hajlando a szenvedest elviselni, az alomvilagba menekul, mint te. Kartyavarak nelkul mar nem tud elni, osszeomlana nelkuluk. Hany ember mondja a pszichiatrian pl, hogy o Napoleon. Vigyazz magadra, hogy ez ne valjon sulyos betegsegge nalad. Masreszt a szenvedesek elviselesevel megerosodunk, kesobb jobban tudjuk ertekelni a kapott jot. Az eletunk csupa valasztasbol all. Most valaszut elott allsz. Tovabb zaklatod ez a pasit, es egyre melyebb sullyedsz, vagy veszele erot magadon es kimaszol a godorbol. Szerintem nem szerelmi kapcsolat valakivel elmenni Neha valahova, vagy kottat lapozgatni. De ha te ennyivel beered, ha ennyire alacsony a szinted, hogy teged ez tesz boldogga? Ja, kifelejtettem, szerinted az mar a boldog beteljesules, ha masok hisznek rolad valamit. Azert meg egy titkot elarulok: ket szerencsetlenseg erhet bennunket, ha nem kapjuk meg, amit szeretnenk, a masik meg, ha megkapjuk, amit szeretnenk. Mert, ha megkapnad, es nem az, amire vagytal….

    előzmény:
    pannipiano (37)
    2019-02-17  22:00
  10. 2019. február 18. 17:0142.

    Nezd, aki nem ismer benneteket, biztosan nem azzal tolti az idejet, hogy teged nezegessen a feszbukon. Aki meg ismer, az nem hisz semmit, mert nyilvanvaloan tudja, hogy az a ferfi nem veled, hanem massal el, es eppen azzal, akit szeret. Ezzel mindenkinek hirt adsz arrol, hogy milyen szanalmasan szerencsetlen maganyos egy idiota vagy, es ezt mind a sajat hibadbol. Tehat hinni nem hisz senki semmit. Azert templomba szoktak jarni az arra hajlamos gyenge emberek. Teged az tesz boldogga, hogy masok mit szolnak? Komolyan? 


    Azt mar hivatalosan is megallapitottak, hogy a facebooktol valo fugges az elmebetegseg egyik fajtaja. Nala eleg sulyos mereteket oltott mara. Nem tudsz masok jovahagyasa nelkul elni. 


    Ha nem jelent fel a pasi, az azt jelenti, hogy sokkal rosszabb a helyzet, mintha feljelentene. Mert o is nyilvan tudja, hogy szerencsetlen beteg, maganyos vagy es nem rug meg o is beled. Vagy eppen van mas fontosabb dolga, torodika sajat eletevel, amig drasztikusan be le nem avatkozol. Tehat ha nem jelent fel, azt ne vedd jo jelnek.


    Hat egy eletunk van, ha te igy pazarolod el, vegul is ez a te eleted. De arra nagyon vigyazz, hogy tul messzire nem menj, mert mindennek van hatara es nagyon sulyosan meg fogsz bunhodni, ugy ertem, sulyos buntetest kapsz. 


    Ha annyira erdekel masok velemenye, megis mit gondolsz, az emberek hulyek? Azt hiszed nem veszik eszre, mit muvelsz ezzel a pasival??? Jobb lenne kezeltetni magadat meg ma. Komolyan mondom. 

    előzmény:
    pannipiano (37)
    2019-02-17  22:00
  11. 2019. február 18. 10:4341.

    Itt nem elvarasokrol irtam, hanem arrol, hogy egy szerelmes ferfi mit meg nem tesz a szerelmeert. Biztos vagyok benne, hogy sok no tudna meselni arrol, hogy a kedvesuk mi mindennel bizonyitotta/bizonyitja a szerelmet. A ferfiak szeretik a tetteket, nem csak szavakra szoritkoznak. 

    előzmény:
    sabangela (40)
    2019-02-18  10:25
  12. 2019. február 18. 10:2540.

    Biztos h minden nonek van valami listaja,de ha en ilyennel talakoznek amit Te felvazoltal biztos vagyok benne h elfutnek tobb ezer km- re. Ti meg jarja csak a sajat utjat . 


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    Kercsi (39)
    2019-02-18  09:39
  13. 2019. február 18. 09:3939.

    Panni, voltak neked ezelott a fiu elott mas szerelmeid, olyan fiu, aki szerelmes volt beled? Szanlak, hogy most, mikor a legszebb, legkivanatosabb vagy az eveid alapjan, beered annyival, hogy egy kozos fenykepet posztolsz a facebookon abban remenykedve, hogy azt hiszik majd (kik?) ti egyutt vagytok. Tudod, hogy egy ferfi mi mindent megtesz azert a noert, akit a baratnojenek akar, akibe szerelmes, akivel egyutt akar lenni? Okkal-oknelkul vacsorameghivasok; mindenfele ajandekok viragcsokortol, konyvtol  egesz draga utazasokig, vakaciokig, ekszerek, auto stb. Ugyanabba a varosba koltozik, munkahelyet valt, hogy egyutt lehessetek. Rangos dijatado ceremoniat halasztat el a kituzott naprol, csak hogy a szuletesnapodat veled egyutt unnepelhesse. Az edesanyja orszagokon at utazik a keresere, hogy veled talalkozhasson. Mikor beteg vagy aggodik es orankent erdeklodik a hogyletedrol. Mindennap talalkozni akar veled, mikor felebredsz az elso uzeneted tole van, mikor lefekszel az o uzenetevel fekszel. Ez csak egy par dolog, amit ertem tettek, de biztos vagyok benne, hogy minden nonek van egy hasonlo listaja. Ne pazarold el a gyonyoru fiatal eveidet egy viszonzatlan szerelemmel!!

    előzmény:
    pannipiano (37)
    2019-02-17  22:00
  14. 2019. február 18. 08:0838.

    Az neked miért jó, ha az emberek azt hiszik, hogy együtt vagytok, de ez nincs így? Egyáltalán nem számít, hogy a pasi, akibe szerelmes vagy, nincs veled, nem csókol meg, nem fogja a kezed, nem simogat? Tényleg csak az a fontos, hogy mindenféle közösségi oldalra feltett fotó alapján meg legyen a látszat?


     


    Szerintem menjél dilidokihoz, ő majd segít.

    előzmény:
    pannipiano (37)
    2019-02-17  22:00
  15. 2019. február 17. 22:0037.

    "Hat ha arra alapozol, hogy egy koncerten lapozgattad a kottat egy ipsenek, es te ebbol azt a kovetkeztetest vonod le, hogy akkor ti hazasok vagytok, nem proballak meggyozni az ellenkezojerol."


    Nem értem, miért írsz ilyeneket. Azt a következtetést vonom le, hogy aki megnézi majd a koncert képeit (facebookon van egy művészeti suli oldalán, bárki láthatja) az azt fogja hinni, hogy ő hívott oda és hogy együtt vagyunk :)


     

    előzmény:
    Sissi52 (36)
    2019-02-17  21:44
  16. 2019. február 17. 21:4436.

    Hat ha arra alapozol, hogy egy koncerten lapozgattad a kottat egy ipsenek, es te ebbol azt a kovetkeztetest vonod le, hogy akkor ti hazasok vagytok, nem proballak meggyozni az ellenkezojerol. Hidd ezt halalodig es legalabb boldogan halsz meg. O meg boldogan leeli az eletet a masik csajjal.


    Egyebkent az altalam emlitett volt baratno is szinten zenesz. Mi a fene van tiveletek???

    előzmény:
    Sissi52 (35)
    2019-02-17  21:34
  17. 2019. február 17. 21:3435.

    Kerdesedben a valasz. Imadkozz. 

  18. 2019. február 17. 21:2834.

    "Hát, hogy valakivel egy koncerten együtt mutatkozol, és lapozgatod neki a kottát, az még nem jelenti azt, hogy egy pár vagytok. Ezt mindenki, aki nálad egy hangyányi is okosabb, tudja."


    De a profilképemből mindenki láthatta, hogy együtt vagyunk :) Fél évig volt fenn az oldalamon. A barátom pedig azt mondta, hogy az a másik csaj meglátta a képet, ezért lett annyira mérges, hogy feljelentett (remélem nem jelentett fel, csak meg akart ijeszteni).

    előzmény:
    cabron (29)
    2019-02-17  09:14
  19. 2019. február 17. 10:3233.

    Ja, persze, a nők szeretik ezt hinni... :)


     


     

    előzmény:
    terdszelikatica (30)
    2019-02-17  10:17
  20. 2019. február 17. 10:2632.

    Mindenkinek, aki szerint semmi közöm hozzá, csak zaklatom.


    Főleg annak a csajnak, akibe állítólag szerelmes a barátom... ha meglátja a múlt heti képeket a koncertről, akkor tudni fogja, hogy még együtt vagyunk :) Így már biztos nem fogja megsejteni, hogy azért tűntem el facebookról, mert összeveszett velem a barátom a profilképem miatt :))

    idézet:
    pannipiano (28)
    2019-02-15 19:13:37

    Szurkolok Neked :-) csak harcolj nyugodtan.En is harcolni szoktam , ha van akiert  megeri. A csabitas valamennyi fortelyat bevetem ,ha celt akarok elerni . Kesobb lehet hogy megbanom hogy megszereztem, de az is egy tanulsag. A lapozos fotoert nem jelenthet fel. Kerdes: mit irtal a fotohoz .

    előzmény:
    pannipiano (28)
    2019-02-15  19:13
  21. 2019. február 17. 10:2131.

    Szo se rola van nehany paramoias megszallott hozzaszolas , de azokat le lehet szepen razni .A Ti meg egy jo pelda a nekem sem,i valasz nem megfelrlo tudra ;-) na de igy kerek a vilag  

    előzmény:
    Sissi52 (17)
    2019-02-14  16:03
  22. 2019. február 17. 10:1730.

    Hát, hogy valakivel egy koncerten együtt mutatkozol, és lapozgatod neki a kottát, az még nem jelenti azt, hogy egy pár vagytok. Ezt mindenki, aki nálad egy hangyányi is okosabb, tudja. 


    Az meg rohadtul mindegy, hogy az a csaj mit gondol, a lényeg az, hogy a srác téged akar-e, mint társ, szerető, és ez ugye nincs így. 


    Semmi értelme zaklatni valakit, aki nem szeret téged, nem akar együtt járni veled. Akár hiszed, akár nem, a srác fogja eldönteni, hogy kivel szeretne együtt lenni, és nem te. Ennyire egyszerű a képlet. 

    idézet:
    cabron (29)
    2019-02-17 09:14:12

    Na ez nagy tevedes hogy a srac dont .Mindig a no dont arrol hogy ki lesz az a ferfi aki majd ot felesegul vesz .

    előzmény:
    cabron (29)
    2019-02-17  09:14
  23. 2019. február 17. 09:1429.

    Hát, hogy valakivel egy koncerten együtt mutatkozol, és lapozgatod neki a kottát, az még nem jelenti azt, hogy egy pár vagytok. Ezt mindenki, aki nálad egy hangyányi is okosabb, tudja. 


    Az meg rohadtul mindegy, hogy az a csaj mit gondol, a lényeg az, hogy a srác téged akar-e, mint társ, szerető, és ez ugye nincs így. 


    Semmi értelme zaklatni valakit, aki nem szeret téged, nem akar együtt járni veled. Akár hiszed, akár nem, a srác fogja eldönteni, hogy kivel szeretne együtt lenni, és nem te. Ennyire egyszerű a képlet. 

    előzmény:
    pannipiano (28)
    2019-02-15  19:13
  24. 2019. február 15. 19:1328.

    Mindenkinek, aki szerint semmi közöm hozzá, csak zaklatom.


    Főleg annak a csajnak, akibe állítólag szerelmes a barátom... ha meglátja a múlt heti képeket a koncertről, akkor tudni fogja, hogy még együtt vagyunk :) Így már biztos nem fogja megsejteni, hogy azért tűntem el facebookról, mert összeveszett velem a barátom a profilképem miatt :))

    előzmény:
    cabron (25)
    2019-02-15  06:29
  25. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2019. február 15. 12:2727.

    Nem fog, és nem is akar. :-) Kicsit túl van ez spillázva.

    előzmény:
    pannipiano (22)
    2019-02-14  21:55

Címlap

top