Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. augusztus 9. 18:37101.

    Á, akkor én már ki-, lemaradtam nálad!


    Én 176 cm magas vagyok.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  2. 2016. augusztus 9. 18:30100.

    Bocsánat, a szociológia társadalomtudomány, de azt is ugyanúgy lenézik szerintem. Kormányzati szinten pedig kifejezetten nem hinném, hogy örülnének, ha sok új szociológus kerülne ki az oktatási rendszerből, de ez már túl messzire vezetne.

    előzmény:
    Antenka (99)
    2016-08-09  18:29
  3. 2016. augusztus 9. 18:2999.

    Szerintem ennek leginkább ahhoz van köze, hogy sokan pl. a természettudományos szakokhoz képest lenézik a bölcsészeket, mert hogy oda - úgymond - csak lexikális tudás kell (mondják ők), míg a természettudomány alapja a matematika, biológia, kémia, stb. Ez nem az én saját gondolatmenetem, főleg, hogy pl. a szociológia ki is lóg ebből a sorból, mivel oda is kell matematika pl., de nem egy ismerőstől hallottam ezt az okfejtést, sőt, valamelyik fideszes oktatásért felelős illető ezt konkrétan ki is mondta (hogy ti. a szemében a bölcsészek alacsonyabb rendűek a természettudósoknál).

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (98)
    2016-08-09  16:44
  4. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. augusztus 9. 16:4498.

    Az mindig egy jellemrajz egyébként, ha valaki úgy emeli ki magát, hogy lenéz másokat. Pl. XY csak büfészakon végzett, ellenben én... Ilyenkor bennem mindig felmerül a kérdés, hogy vajon miért van szüksége összehasonlításra. Az eredményei, sikerei önmagukban nem állnak meg? Csak egy másik (az ő szemében kevésbé sikeres) emberrel összehasonlítva értékelhetők?

    előzmény:
    Antenka (97)
    2016-08-09  16:26
  5. 2016. augusztus 9. 16:2697.

    A büfészakról még annyit, hogy nekem 20 éve volt egy hivatásos rendőrnő barátnőm / ismerősöm, aki a művelődésszervező szakot azért végezte el munka mellett, hogy zászlósból előléptessék hadnaggyá. Sikerült neki, aztán végül fiatal rendőrök oktatójaként vonult nyugdíjba.

    előzmény:
    Sissi52 (94)
    2016-08-09  13:15
  6. 2016. augusztus 9. 16:2496.

    Különben ez a hülye, aki a topikot indította, a hoxán kb. egy hónapja ugyanezt az ámokfutást végigcsinálta, pontosan ugyanezeket írva. Igazából nem válaszokat keres, csak el akarja sírni a bánatát, vagy az is lehet, hogy arra apellál, hogy valaki megsajnálja, stb. stb.

  7. 2016. augusztus 9. 16:2295.

    Büfészaknak az ilyeneket nevezik, hogy pl. művelődésszervező (ez a népművelőnek az utód szakja), vagy az andragógia (felnőttoktatás), vagy a szabad bölcsészet, vagy a művészettörténet, vagy a kulturális antropológia, vagy a filmtörténet (bocsánat, ennek a szaknak a nevére már nem emlékszem pontosan, lehet, hogy filmesztétika, vagy valami hasonló, a lényeg, hogy a végére kb. filmkritikusnak jó leszel), vagy valamilyen általános média vagy újságírással foglalkozó szak, effélék.

    előzmény:
    Sissi52 (94)
    2016-08-09  13:15
  8. 2016. augusztus 9. 13:1594.

    Nem vagyok bab, hogy ide-odategyenek. Ne izgulj fel, annak az idonek vege, atadom neked a palyat. Mult idoben irtam, az ido eltelik, ezert is kar az eletunket azzal tolteni, hogy azert sajnaljuk magunkat, amink nem adatott meg. Vagy azert, mert masok megkuzdottek olyan dolgokert, amikert mi a kisujjunkat sem mozditottuk es azert gyuloljuk oket. `neked, legyen szep napod!


    Neked is koszonom, hogy a hatam mogott pletykalsz rolam, anelkul, hogy ismernel. Hat igen, ilyen ember is van, el vagy konyvelve. Csak azt tudd, hogy a rolam valo itelkezesed te vagy es nem en. En tudom, en ki vagyok. Na, toled egyaltalan nem vagyok ki. Es a feltetelezesek ellenere, koszonom, jol vagyok. Anelkul, hogy erdekelne, masok miert olyanok, amilyenek. Olyanok, es kesz. Nem az en dolgom itelkezni masok folott, akiket nem is ismerek. Van sajat dolgom, azzal foglalkozom.

    előzmény:
    mickamacka (93)
    2016-08-09  02:09
  9. 2016. augusztus 9. 02:0993.

    Sissi-t ne küldd társaságba, mert még a végén szétszedik a pasik!


    Az ilyen "gyönyörűszépségeket" óvni kell a tömegtől.


    ...főleg, ha az arca is meg a teste is egyszerre gyönyörűszép, akkor csakis a fórumozgatás megengedett széltől, naptól védett helyen.

    előzmény:
    kekelefant (88)
    2016-08-08  22:54
  10. 2016. augusztus 9. 01:5592.

    "Mondjuk olyan nők akik leállnak ilyen törpékkel azok valószínű nem kapnak más férfit..."


     


    A saját kudarcaidat személyiségednek és kisugárzásodnak köszönheted, nem anyád és apád méretének!!!


    És nagyon h.ü.lye dolog a sajád bénaságodat szüleidre meg a magasságodra kenni!!! 


    ...tudtad, hogy a hüvely hossza messze nem 20 centi és utána már csak a méhnyak van, amit a 20 centi úgy döngöl, ami általában véve nem kellemes a nőknek? 


    NEM ADTÁL VÁLASZT EGYETLEN KÉRDÉSEMRE SEM:


    hogyan akarsz kötelezni nőket, hogy olyannal közösüljenek, akik számukra nem szimpatikus, csak kellően magas??


    Hogyan kívánod mindezt megvalósulni? Felügyelők kísérnék végig az aktusokat, amikből majd gyerekek születnek?! 


    Minimálisra csökkentenéd a szerelemből születettek számát? 


    Milyen anyai érzéseket vársz egy kikényszerített frigyből született gyerek számára? És mindezt hogyan képzeled el milliós nagyságrendben?


     

    előzmény:
    John Connor (32)
    2016-08-06  22:54
  11. 2016. augusztus 8. 23:5091.

    Hogy nez ki, semmi kozom hozza. De kiknek mondjam meg? Itt a lany magas, a fiu meg alacsony. Nem, nem mondtam nekik semmit, eloszor gondolom, mindenki meglepodik, ha latja oket, de rokonok, nagyon kedves emberek, a vilagert nem bantanam meg oket olyan dologgal, amihez abszolute semmi kozom. Ha nekik igy jo, akkor nekem is. Engem nem zavar. Ha teged zavar, mondd meg te nekik.

    előzmény:
    nyugger (86)
    2016-08-08  20:02
  12. 2016. augusztus 8. 23:4690.

    Te sertegetsz, es meg te vagy megsertodve hosno. Jol csinalod, ugy latszik, a te eletedben ez bevalik, de ram nincs semmi hatassal. A tanacsaidat tartsd meg magadnak. Nem kertem ugyanis, hogy szerinted en mit kezdjek az en eletemmel.


    Jobb is, hogy befejezed, el sem kellett volna kezdened. Ha ennyire nem birod a kepemet, egyaltalan kar volt hozzam szolnod. Inkabb menjel hanyni. Ismerlek mar mas topikokbol, de en nem vagyok olyan szemet, hogy peldakat felhozzak ellened mashonnan es szemetkedjek veled. Lattam mar tobbszor is, hogy mas topikozok lehordtak teged a sarga foldig ostoasagodert. Megerdemelted, bar en nem teszem. Ugyanis a felsooktatasban nem tanitanak intelligencia tantargyat, de ha odavetodnel, rajonnel, hogy a koszon kivul azert nagyon sokminden raragad az emberre, ha mar ott van ertelmes emberek kozott.


    Az nem szegyen, hogy te ronda meg tanulatlan vagy, olyan ember is kell.


    En is ugrok odebb, a topic ugyanis nem rolam szol. Kellemes hanyast.

    előzmény:
    kekelefant (88)
    2016-08-08  22:54
  13. 2016. augusztus 8. 23:4289.

    Te ki vagy ?

    előzmény:
    FB#1093714037325219 (87)
    2016-08-08  20:07
  14. 2016. augusztus 8. 22:5488.

    Aki intelligens lenne,diplomakkal ,anelkul,az nem serteget masokat,nagyon boldogtalan vagy,es igy jobban erzed magad?Probalj emberek koze menni,szorakozni,hobbyzni,hatha segit,es elmulik a keseruseged.......ha nem vagy bekepzelt,akkor miert emlegeted,hogy szep vagy mint a napsugar,inkabb tegyel fel kepet,akkor megitelheti mas is?


    En csak azert irtam,mert akarmelyik uj topik indul,mindig avval kezded ,de nekem 3 a diplomam....mar a hanyasig unalmas....na en befejeztem,falakkal nem beszelgetek,csak ha vissza mennek normalishoz hasonloba......


    Jop, Leo olyan kicsinek latszik,bocs.....

    előzmény:
    Sissi52 (78)
    2016-08-08  13:21
  15. 2016. augusztus 8. 20:0787.

    Ugye nem te vagy Provolóne. Mert akkor ne itt rontsd a levegőt, hanem menj orvoshoz!


    A te érdekedben..


    Meg a miénkben..


     

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  16. 2016. augusztus 8. 20:0286.

    Oké. Mondd meg nekik, azt is, hogy hülyén néz ki egy jó magas srác mellett a derekáig érő kis csaj.

    előzmény:
    Sissi52 (72)
    2016-08-07  22:18
  17. 2016. augusztus 8. 19:5885.

    Hát ja, mert elhappoltad őt magadnak

    előzmény:
    cabron (77)
    2016-08-08  08:49
  18. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. augusztus 8. 17:4884.

    Őszintén szólva én már nagyon unom ezt a büfészakozást. Értem én, hogy vannak emberek, akik nagyon szeretnek más embereket megbántani. Egyszerűen élvezik. És ehhez szükségük van szavakra. De ha én ilyen ember lennék, arra figyelnék, hogy olyan szavakat használjak, amik tényleg bántók. Amiknek van éle, súlya, amivel tényleg döfni lehet. De a büfészak szerintem már nem ilyen. Rozsdás, életlen kard, ezzel nehéz lesz sebet ejteni.

    előzmény:
    etilany (83)
    2016-08-08  17:23
  19. 2016. augusztus 8. 17:2383.

    Sőt én is kvázi büfészakon végeztem (bár az én szakmámban el lehet helyezkedni, csak ne halj éhen:)). Én pl. nem is a szakmámban dolgozom, de ha nem végeztem volna el azt a   bizonyos büfészakot, akkor a viszonylag jó munkám sem lenne.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_613491 (65)
    2016-08-07  20:16
  20. 2016. augusztus 8. 17:1982.

    Na, ennek hsz-nak sok értelme volt. Mi az, hogy elhappolják? mintha legalábbis erőszakot kellene alkalmazni az alacsony nőkneka  magas pasikon. Talán, ha az a  rendje, akkor hadd legyen alacsony nő magas pasival, vagy alacsony pasi magas nővel, vagy akármilyen verzió. A szerelem nem "megelégedés" kérdése.

    előzmény:
    nyugger (68)
    2016-08-07  22:07
  21. Torolt_felhasznalo_613491
    Torolt_felhasznalo_613491
    2016. augusztus 8. 13:4681.

    Leonardo DiCaprio 183 centiméter magas. Nem nevezném alacsonynak.

    előzmény:
    kekelefant (76)
    2016-08-08  01:17
  22. 2016. augusztus 8. 13:3480.

    Tudod, en is gondoltam mar ara, hogy miert nem szulettem en is legalabb 10, de legalabb 5 centivel magasabbnak. Csakhogy ezen filozni idopocsekolas. Bagyobb gond pl, miert nem szulettem gazdagnak? De ez is hulyeseg, mert nem, ez van. Inkabb abbol hozzal ki valamit, amid van,es ne filozz azon, ami nincs, mert nincs. Meg inkabb a jovon filozz, azt hogy tehetned jobba, ha a multat, jelent mar elszurtad. Ha nincs parkapcsolat, tegyel a jobb jovodert, es talan majd az is bekopogtat. Egy hozzankvalo embert nem konnyu talalni. Barkit igen, ha az megfelel az igenyteleneknek.


    Akarhany part latsz, azok nem a centi miatt boldogok. Te majd maskeppen tarkitod a palettat.

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  23. 2016. augusztus 8. 13:2979.

    Persze. En is elszalasztottam par pasit, akinek tobb bor, hus, csont meg zsir kellett volna egy non. Azaz, hogy kifogasolta, hogy miert nem vagyok magasabb. Az ilyen pasinak hibas az onertekelese, nincs onbizalma, hogy sajat magaert kialljon, hat akkor hogy fog egy masik emberert? Azt hiszem, nagy szivesseget tettek nekem, ha nekik reprezentaciora kellett egy no. Persze, miert ne lehetne izlese barkinek, hogy milyen tarsat akar maga melle. De ha szeret valaki valakit es annak testi adottsaga miatt nem akar hallani rola, ott mar valamifele bibi van. Jobb is menekulni. Csak ehhez fel kell noni. O, ne gondoljon senki parkapcsolatra, csupan elso osszetalalkozasrol van szo. Nem sok ilyen volt, talan ketto???? az emberek azert nem hulyek altalaban.

    előzmény:
    cabron (77)
    2016-08-08  08:49
  24. 2016. augusztus 8. 13:2178.

    Tudom, nem vagyok amnezias. Le kellett irnom. Ha te ugy gondolod, hogy ezzel durvan visszaelsz,a te dolgod, az ilyen ember te vagy.


    Igen, sok munkahoz kell papir, sot a legtobbhoz. Es latod, en nem haborodok ezen fel, hogy ezt irod. Ez a kulonbseg koztem meg kozted.


    HA SENKIT NEM KELL SERTEGETNI, AKKOR ENGEM SEM, BAR AZT MAR IRTAM, A SENKI NEM EN VAGYOK, EZEK SZERINT EN VAGYOK VALAKI.  Bocs, atmentem nagybetube, most javitok, elobb nem, mert annyiba nem nezlek, hogy miattad. Annyiba igen, hogy szoltam, bocs, hiszen en embernek nezlek teged IS.


    Nos, amit az eletben sajat erombol elertem, igenis buszke vagyok ra, es meg az enelce miatt sem fogom szegyellni. Bekepzelt soha nem voltam. Egyetlen egyszer probaltam meg, meg egeszen fiatalkoromban, de nagyot estem az orromra, es rajottem, az ilyesmi nem nekem valo.


    Ai nem birja a kepemet, ne  nezzen bele, akad meg rendes ember boven. Az eleg nekem.

    előzmény:
    kekelefant (75)
    2016-08-08  01:03
  25. 2016. augusztus 8. 08:4977.

    A férjem 170 cm (ráadásul a lába i spici, 39-40-es méret:)), én 167.


    Kösz, tök jól van. Semmiféle önértékelési zavara nincsen, és nem én voltam az egyetlen nő az életében.


     


    De nyugodtan leélheted az életed önsanyargatva, biztos jó így. :)


     


     

    előzmény:
    John Connor (28)
    2016-08-06  22:43

Címlap

top