Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Férfi Magasság

John Connor
Létrehozva: 2016. augusztus 6. 16:26

 


 


Mit szóltok ahhoz, hogy én minden olyan nő számára, aki 160 cm alatt van, kötelezővé tenném azt, hogy csak is 190 cm vagy afölötti férfival csinálhatna gyereket ???!!! Hisz a nőnek gondolnia kell arra, ha fiú lesz a gyerek, akkor kitől fog örökölni magasságot ??? Nem akarhatja, hogy a fia alacsony legyen. Ez alatt nem csak az alacsonyságot értem, hanem mindent ami ezzel jár egy fiú számára. Mert egy fiúnak nagyon is számít mekkora lesz !!! és persze a pénisze is !!!


 


Írok példát azért :


 


158 cm-es nő, ha 168 cm -es férfival csinál gyereket akkor vajon mekkora lesz a fiú ??  170 cm ? valószínű igen, ( hisz a fiúk szinte mindig az apjuk magasságát öröklik, vagy ritkán magasabbak lesznek ) Nem fogja elérni a 178 cm-es átlag férfi magasságot. Hogy fog szocializálódni a fiú ? Nagy valószínűséggel már általánosba frusztrált lesz, gátlásos, mivel nem nől olyan ütemben mint mások, egykorú fiuk. Minden évnyitón szembesül, hogy ő bizony nyáron nem nőtt vagy csak alig mások meg mennyit nőttek...Lehet még csúfolják is őt az iskolában, rossz esetben a lányok. Az igazi gond csak kamaszkorban jön el neki. Szeretne már barátnőt 15-16 évesen, viszont ő gyerektestben van. Nem tud odamenni a lányokhoz mert ők átlagban magasabbak mint ő....Már 14-15 éves korában befejeződik a testi fejlődése, hiszen eléri az apja magasságát, ez van a génjeibe. Azt látja , hogy a vele egykorú fiúk magasabbak nála sokkal. Lányok többsége is !!! Elkezd depressziós lenni, magába zárkózni, hogy ő ilyen lett. Tanulmányaira is rámegy ez az egész, mivel a gondolatai ezen a megoldhatatlan problémán járnak. Lelki beteg lesz. Öngyilkosság jár a fejében...Elkezdi a szüleit okolni, amiért nagyon alacsony, törpe lett, főleg apját amiért megcsinálta, anyját meg az igénytelensége miatt, hogy leállt egy törpével. Még tudnám folytatni milyen lelki nyomorék lesz a fiú, ha alacsony apától lesz. Ehhez még jön az, ha kicsi a pénisze...HÁT ILYEN ÉLETET AKAR EGY FIÚ ? NŐK NEM AKARHATJÁTOK, HOGY A FIATOK EZEKEN MENJEN KERESZTÜL !!! Persze lehet okoskodni, mennyi példa van rá, hogy ekkora az apa és a fia meg 190 cm...Ilyen esetekben más ágról örökli a fiú a magasságot, de ilyen nagyon ritkán fordul elő !!!


 


 


 


Annál több olyan esetet látok, pl : 158 cm a nő a férfi 190 cm és a fiú is akkora lesz !!! és a fiú teljesen normális életet él !!!


 

  1. 2016. augusztus 7. 09:5751.

    "Ezeket megmondtam anyámnak is, és apámnak is mondtam hogy ilyen magassággal hogy mert gyereket csinálni ?"  


    És akkor nem vágtak jól pofán ezért a szüleid?


     Nem szégyelled magad?

    előzmény:
    John Connor (34)
    2016-08-06  23:01
  2. 2016. augusztus 7. 09:4350.

    Hagyd rá! Elvégzett valamilyen piti tanfolyamot,aminek a valódi egyetemi diplomához persze semmi köze és itt simán csak kivagyiságból mindig "diplomának" titulálja. Sok ilyen kivándorolt honfitársunk van az 'újvilágban'. Ez csak a "messziről jött ember nagyot mond" effektus,persze nála is mindig kilóg a lóláb,ezért sem kell őket komolyan venni.


    Őt is csak évekkel ezelőtt "kivitette" magának egy szintén kivándorolt pasi,akitől aztán lelépett,de persze hazajönni már nem akart. Ciki lett volna az itthoniak előtt.


    Évek alatt megtanulta valamennyire a nyelvet,megkapta a kinti állampolgárságot is,(évekkel ezelőtt ez még könnyen ment) amire baromira büszke,aztán csak húzza ott az igát és kínjában itt dobálja magát. Nem lenne ezzel semmi baj,csak maradnának az ilyenek csöndben és ne akarnának hazafelé sokkal többet mutatni,mint ami a valóság. De ehhez intelligencia kellene. Ennyi és nem több.


     

    előzmény:
    kekelefant (46)
    2016-08-07  01:38
  3. 2016. augusztus 7. 09:2849.

    Te belegondoltál már, hogy nem az alacsonyságod miatt vagy sikertelen (ha tényleg az vagy) a nőknél, hanem a  hülyeséged miatt? Ha nekik is hasonló szintű hülyeségekről regélsz, nem csoda, hogy menekülnek tóled. Csak ugye mindig könnyebb másokat hibáztatni (jelen esetben a szüleidet), hogy nem vagy sikeres. Az apám 170 cm volt, az anyám 158. A bátyám is alacsony lett, 173 cm, mégis világ életében szép és csinos barátnői voltak, ma már nős, a  felesége 168, úgy hogy meg kell nézze milyen cipőt vesz fel, hogy ne legyen magasabb a  tesómnál, és lám sosem zavarta a dolog. Ja és függetlenül attól, hogy nem lett magas, normálisan kamaszodott, mint a  többi fiú, nem volt kamaszként "gyerekteste".


    A gyerekkori legjobb barátnőm apja 162!! cm volt, az anyja jóval magasabb, 168. Attól ők boldogan éltek és élneka  mai napig, egyiküket sem zavarja a dolog, nyilván ha zavarta volna, nem egymás mellett kötöttek volna ki. Lám, tele a világ boldog párkapcsolatban élő alacsony pasikkal. Szóval, nézz inkább magadba, és ne a  szüleidet hibáztasd, mert tuti nem az alacsonyságod az oka, hogy nioncs nőd.

    előzmény:
    John Connor (28)
    2016-08-06  22:43
  4. 2016. augusztus 7. 08:5148.

    Az élettársam fia 34 éves. Bőven túl a fejlődőképes koron.

    előzmény:
    John Connor (28)
    2016-08-06  22:43
  5. 2016. augusztus 7. 08:1047.

    Akkor jobban nyisd ki a szemed, te csak azt látod meg amit akarsz.

    előzmény:
    John Connor (19)
    2016-08-06  21:55
  6. 2016. augusztus 7. 01:3846.

    Ha megegyszer leirod,hany diplomad van[amit senki se latott],hanyok....pedig tudok anelkul is,.Szoval ahogy irtad miutan anyukad beled vagta a nagy kest[zoldet kert],az azert volt,mert a ferfi kicsinek talalta?Es ezert minden duhet rajtad toltotte ki?

    előzmény:
    Sissi52 (42)
    2016-08-07  00:23
  7. 2016. augusztus 7. 01:0845.

    En a helyedben nem hibaztatnam a szuleidet, hanem megkoszonnem nekik az eletet, az eletemet. Ami meg akkor is nagyon csodalatos, ha olykor c..ar. Kaptal egy eselyt, ami olyan, amilyen. Es azt ... hozod ki belole, es olyan lesz, amilyen.


    Van egy nagyon kedves kolleganom. O 180 folotti magas, vekony, lehetne modell, de o nem akar. Es o nagyon szep. A mesebeli tunderkiralykisasszonyokra emlekeztet. Nos, ha tudnad, o mennyit szenvedett, mennyit csufoltak a magassaga miatt. Ez mar csak ilyen. En meg minden lany kis kabalaja voltam. Torpe nem vagyok, csak alacsony. Es??? Azert jo talan, hogy mi emberek vagyunk mindenfele meretben, szinben, es mindenki valogathat, ami neki tetszik. Vagy ha nem kulsore, de inkabb belsore. Hiaba tetszik neki a szoke 2 meter, ha beleszeret egy kozepmagas barnaba , nem igaz?

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  8. 2016. augusztus 7. 00:4844.

    De lehet csodalkozni, hogy beteg vagy. Tudod, van egy oyan, hogy amit meg tudok valtoztatni,azt megvaltoztatom, amit meg nem, abba belenyugszom. Eppen ezert, eppen sajat magamert. Ha nem vagy szep, meg nincsenek jo testi adottsagaid, akkor fejleszd az agyadat. Hogy legyel valaki. En elfogadtam magamat olyannak, amilyen vagyok. Mondjuk, hosszaban nem tudok magamon valtoztatni,de szelessegeben igen. Tehat azon van tennivalom, de hosszaban nincs. Ill oltozkodhetek elonyosen, hogy jol izlesesen nezzek ki. Elfogadtam magamat, ahogy vagyok, ill most meg fogynom kell, azert tudok tenni. Sokszor mar meglepodom, amikor egyes idiotak tudatjak velem, hogy en kicsi vagyok. Azt hiszik, de tenyleg, hogy en xx evig erre nem jottem ra? De meglepodom, mert en nem kicsi vagy nagy vagyok, hanem egy ember, egy szemelyiseg.

    előzmény:
    John Connor (37)
    2016-08-06  23:23
  9. 2016. augusztus 7. 00:2543.

    Igy van. Konkret pelda erre a nagynenem csaladja. Hogy en milyen kicsi vagyok. Az o unokai is kicsik lettek. Es????

    előzmény:
    Lédienn (41)
    2016-08-07  00:15
  10. 2016. augusztus 7. 00:2342.

    Te agyilag rekedtel 14 eves korban. Nezd, en alacsony letemre mindig gyonyoru szep no voltam, ha 12 lany beultunk valahova, minden pasi egybol engem nezett. Pedis soha nem volt szepsegkiralyno testem, na szep volt, de a pasik nem a tokeletesre harapnak. Nagyon szep arcom volt, a testem is szep. Aztan emelle meg szereztem 3 diplomat, megtanultam 3 idegen nyelvet, azt nem irom le, hany pasim volt, lehetett volna sokkal tobb. !!! Aja, hogy hanyan akartak volna engem. Hihi. Ja,meg 2 szakmam is van. Meg egy nyelvet meg fogok tanulni. Az se szamit, mikor kezdi az ember a szexet. Ilyesmi semi sem szamit. Az ember ugy el, ahogy akar, vagy tud. Ha egyik dolog neked nem annyira jon be, keress magadnak mast. Menetkozben aztan annnyi minden megtortenhet, ettol szep az elet. Lanyom ma mondja, hogy ma milyen nevetsgesnek latja, hogy teenager koraban mennyire el volt foglalva azzal, hogy az o teste tokeletes hat? Pedig nagyon nagyon szep volt, es ma is az. En is konottem magamat nagyjabol 8. osztalyos koromra, utana meg nottem valamennyit, mar nem sokat.


    Menj el szakemberhez, de azonkivul keress magadnak valami hasznos elfoglaltsagot. A parjat megtalalni senkinek sem konnyu. Szerencse dolga, persze, ez is, van, akinek konnyebb, de a mai vilagban meg azok is sokan lelepnek. Akarmilyen meret vagy.

    előzmény:
    John Connor (35)
    2016-08-06  23:07
  11. 2016. augusztus 7. 00:1541.

    "hát ez az magasságon nem lehet változtatni, épp ezért a nőknek törekedni kell, hogy minél magasabb legyen a férfi akivel gyereket akar"


    Vazze,egyet higgy el!  Egyáltalán nem törvényszerű,hogy magas embereknek biztosan magas utódaik fognak születni és fordítva! Erre csak esély van,de semmi nem garantálja,hogy úgy is lesz!


    Gyakori,hogy valamelyik ős,nagyszülő,dédszülő adottságait örökli a gyerek és nem az anyáét vagy az apáét! 

    előzmény:
    John Connor (34)
    2016-08-06  23:01
  12. 2016. augusztus 6. 23:5740.

    Miért nem kezelteted magad? 


    "Szerintem az alacsony férfiak betegek. Lelki betegek ! Súlyos depressziósak és pszichésen zavartak."


    Ne általánosíts! Azért,mert te egy beteg (saját bevallásod szerint kis farkú és törpe) vagy zéró önértékeléssel,szerencsére más hasonló testi adottságú férfiaknak nincsenek ilyen problémáik.


    Az igazi kis növésű férfiaknak is általában normális párkapcsolatuk,feleségük és gyerekeik is vannak.


    Alacsony férfiak is találnak alacsony nőket maguknak.


    Bárdi György pl. szintén nem volt magas,de imádta a közel két méteres nőket és nagy nőfaló is volt. Felesége is egy fejjel magasabb volt nála.


    Tudod,az önértékelés,önbizalom,SÁRM,jól ápoltság,intelligencia sokkal többet számít,mint a külső adottságok!


    Amúgy Robert Redford is kimondottan alacsony,ráadásul csúnya,rőt vörös hajú,szeplős,ragyás bőrű,(most már ráncos is),mégis nők milliói döglöttek,döglenek érte és mindig híres,gazdag és gyönyörű barátnői voltak. Mert olyan sármja,kisugárzása van,hogy bármelyik nő lefeküdt,lefekszik vele. Valaki írta Picassot,Onassis-t is,akik szintén alacsonyak és kimondottan rondák voltak és mégis a világ leghíresebb,gyönyörű és gazdag nőit vitték ágyba és vették feleségül.


    Neked biztosan nem a testi adottságaid miatt nincs barátnőd,sokkal inkább a faragatlan,agresszív,primitív stílusod az oka! 


     


     


     

    előzmény:
    John Connor (35)
    2016-08-06  23:07
  13. 2016. augusztus 6. 23:3039.

    Ja, te kinyilik a bicska a zsebemben. Az anyam eletet az rontotta el, hogy elete egyetlen szerelme magas volt, az anyam meg alacsony, es a fiu csaladja megtiltotta, hogy az anyamat elvegye, mert kicsi. Anyam aztan mondta, hogy a pasi elvett egy tole alig magasabb not, es mutatta is a not, aki alacsony es ronda volt, mig az anyam gyonyoru szep no volt. Te nem ebbol a csaladbol szarmazol?

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  14. 2016. augusztus 6. 23:2538.

    Santa lesz atrovenyed. Ha fizikai adottsagok alapjan akarod betiltani a szaporodast, akkor ennek a torvenynek sokkal korultekintobbnek kell lennie. Az mar ugye mindegy, ha esetleg alacsonyabb embereknek magasabb novesu gyerekei akarnanak szuletni. Ez ugyis majd kesobb dol el, tehat folosleges lenne az abortusz. De akkor a csunya, (ki donti el, ki a szep???) testi hibas, nyomorek, stb... embereknek sem lenne szabad megszuletniuk. Valaki aztan bead egy olyan torvenyjavaslatot, hogy csak kekszemu, szoke emberek szaporodhatnak, akik felnonek az egig.


    Az en javaslatom, inkabb az ostobak, butak, idiotak ne szaporodjanak, es ez a kategoria teged is fenyeget.

    előzmény:
    John Connor (32)
    2016-08-06  22:54
  15. 2016. augusztus 6. 23:2337.

    Mondjuk nem lehet csodálkozni, hogy beteg vagyok már...


    Én azt hittem milyen szuper életem lesz...az nem volt benne a pakliba, hogy én 15 éves koromtól már nem növök sehova, sehova !


    Akkor persze nem lett volna semmi baj, ha mind2 méretem elérte volna az átlagot, mert akkor azt mondanám, jólvan leálltam 15 évesen, de legalább átlagos lettem mind2-ből...de nem.

    előzmény:
    sanyinak (36)
    2016-08-06  23:16
  16. 2016. augusztus 6. 23:1636.

    Vagy legalább pszichológusoknak tanultak volna, hogy megoldják a lelki problémáidat...

    előzmény:
    John Connor (34)
    2016-08-06  23:01
  17. 2016. augusztus 6. 23:0735.

    Szerintem az alacsony férfiak betegek. Lelki betegek ! Súlyos depressziósak és pszichésen zavartak.


    Nőkre ez nem vonatkozik ez a magasságkérdés mert őnekik mindegy.


    Nálam 15 éves koromba kezdődött ez a magasság dolog, már 14 éve...


     

    előzmény:
    Sissi52 (33)
    2016-08-06  22:58
  18. 2016. augusztus 6. 23:0134.

    hát ez az magasságon nem lehet változtatni, épp ezért a nőknek törekedni kell, hogy minél magasabb legyen a férfi akivel gyereket akar.


    Ezeket megmondtam anyámnak is, és apámnak is mondtam hogy ilyen magassággal hogy mert gyereket csinálni ?

    előzmény:
    kukucsk@ (17)
    2016-08-06  20:20
  19. 2016. augusztus 6. 22:5833.

    Hat neked ez mar teljesen az agyadra ment. En is alacsony vagyok, igy fogadtam el. Mar nem is torodok vele. Akiknek gondot okoz, azok idegen idiotak, akik nem szamitanak. En is gondoltam, ha magasabb lettem volna, jobb eletem lehetett volna. Meg egy fraszt. Csalnak ott meg 'atlagembereket', hagyjak ott oket, velem egyik sem fordult soha elo. Te egy elhetetlen vagy. Az en tapasztalatom meg eppen az, hogy az alacsonyabb pasik ugy altalaban sokkal torekvobbek, talpraesettebbek, ugyesebbk. Ezzel kompenzalnak. Na, pl Tom Cruise is alacsony, magasabb noi voltak, vagy Nicole Kidmannak milyen kicsi a ferje. A testtomeg nem egyenesen aranyos a boldogsaggal.


    Ja ,meg sokszor gondolom, pl ha nagyobb lennek, mekkora trampli labaim lennenek pl. Meg aztan egy alacsonyabb nohoz nagyon sok meretu pasi passzol, na eppen nem az altalad emlitett 190 cm folotti. Volt egy ilyen pasim, tokrohej volt.


    Szerinted a alacsony emberek betegek? te nem vagy esznel.

    előzmény:
    John Connor (28)
    2016-08-06  22:43
  20. 2016. augusztus 6. 22:5432.

    Beteg az elméletem ? szerintem nem. Persze olyanok nem tudják ezt milyen a helyzete egy 170 cm magas "férfi"nek, akiknek a fiuk 180 +os...vagy olyan férfiak nem tudják ezt milyen akik szintén 180 +


    Akik nem találkoztak ezzel a helyzettel.


     


    Én továbbra is kiállok az mellett, hogy 160 alatti nők 190 vagy magasabbal csináljanak gyereket.


    ÉS olyan férfiak ne csináljanak gyereket akik 170 vagy alatta vannak. Legyen bennük annyi tisztesség, hogy ne akarják elrontani a fiuk életét. Mondjuk olyan nők akik leállnak ilyen törpékkel azok valószínű nem kapnak más férfit...


     

    előzmény:
    mickamacka (15)
    2016-08-06  20:06
  21. 2016. augusztus 6. 22:4831.

    Aki nem fer a rublikadba, annak kuldod a selyemzsinort? Hogy nem szegyelli magat, egyaltalan hogy mereszel meg elni? Mi az, hogy 'normalisan' elni? Testmagasssagtol fugg, hogy valaki 'normalis'?

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  22. 2016. augusztus 6. 22:4730.

    Én 176 cm magas vagyok, és nagyon szeretem a kicsi, kompakt pasikat (is). Többször volt fiúm, aki nálam alacsonyabb volt. Szerintem sokan vagyunk nők így ezzel.


    Ne lovagolj ennyire a témán, nem minden a magasság. (a magasság-pénisz nagyság párhuzamát én soha nem tapasztaltam.)

    előzmény:
    John Connor (1)
    2016-08-06  16:26
  23. 2016. augusztus 6. 22:4629.

    150 centis nőként max. +25-30 centit bírnék "nyakkal", különben állandóan bandzsíthatnék az egekbe;-)


    Viszont ha abból indulunk ki, hogy (ha választhat az ember lánya) az erősebb, magasabb, szebb... vonzóbb a jövő szempontjából, akkor pl. mesterséges megtermékenyítésnél nem Dany De Vito nyerne, hanem Alexander Skarsgĺrd, bocs...

  24. 2016. augusztus 6. 22:4328.

    164 cm vagy a volt férjed 176, nem 170 !!! és nőként nem vagy alacsony. KB. átlag alja.


    186, 189 a fiaid. Milyen szerencsés emberek. Én miért nem lehettem ekkora ??? megmondom miért azért mert anyám 158 apám meg 168 annak az apja is alacsony volt, anyám anyja is alacsony mind2 rájuk ütött. EZÉRT SZÍVTAM MEG AZ ÉLETET.


    Anyámnak gondolnia kellett volna arra, hát én ekkora fiút akarok ? Ekkora legyen ő is ? Ne érje el az átlag magasságot ? Törpe legyen ?


    Az apám meg tisztába volt a dolgokkal, annak mindegy volt, gondolta nem az én gondom lesz ha akkora lesz mint én az már az ő baja...


    ---


    Kíváncsi lettem volna, ha a 2 fiad 170 cm lett volna, milyen lett volna az életetek...


     


    környezet, táplálkozás...a nagy francokat.


    Élettársad 186, fia 170...ezt nem hiszem el. Akkor beteg a gyerek vagy még fejlődni fog az tuti. Hány éves ?

    előzmény:
    Dnanga1 (14)
    2016-08-06  19:39
  25. 2016. augusztus 6. 22:4327.

    Amokfuto. Hat ezert nehez a noknek part talalni.

    előzmény:
    Lédienn (24)
    2016-08-06  22:29

Címlap

top