Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Igaz barátnő kereső

larbia
Létrehozva: 2009. augusztus 15. 17:10

Szívből kívánom mindenkinek, hogy itt igazi barátnőre leljen! Azok írjanak ebbe a topicba, akik elvesztették, vagy még nem találták meg.....Sok sikert!

  1. 2021. július 30. 11:15976.

    Kedves Tünde!


    Itt az e-mailem írj nyugodtan :)


    thesassyecho@gmail.com


    Évi

    előzmény:
    Titanilla50 (975)
    2021-07-20  20:22
  2. 2021. július 20. 20:22975.

    Kedves Évi!


    49 éves, gyermektelen nő vagyok, aki szintén szeret csavarogni, új helyeket felfedezni, új dolgokat kipróbálni. Én is vidám és fiatalos természetű vagyok. Budapesti és nem dohányzom.


     


    Ha megírod az email címed, akkor levelezhetünk.


     


    Üdvözlettel,


    Tünde

    előzmény:
    Évi73 (971)
    2021-06-28  13:41
  3. 2021. július 20. 20:17974.

    Kedves Judiana!


     


    Én 49 éves, gyermektelen nő vagyok, aki szintén szereti jól érezni magát és programokra járni. Nekem is fontos jókedv, szórakozás. Budapesti vagyok és nem dohányzom.


     


    Ha megírod az email címed, akkor levelezhetünk.


     


    Üdvözlettel,


    Tünde

    előzmény:
    judiana100 (972)
    2021-06-28  17:06
  4. 2021. június 29. 16:35973.

    Üdvözöllek Kedves potenciális Barátnőm! :)

    Jelentem: kereslek! (sok éve... és még mindig nem adtam fel végleg! :), csak néha, időszakosan, de hát: egyX fenn... egyX lenn...)

    Mindjárt 38 vagyok (leszek), és Budapesten élek.

    Nincsen se pasim (pedig jó lenne megtalálni Őt is :)), se gyerekem(gyermekre nem vágyom), sok mindent nem találtam meg még ebben az életben... Önmagamat is beleértve... de folyamat keresek. Igen: néha nagyon fárasztó.

    Mint ahogy "itt" mindannyian... olyan valakit keresek, akivel kicsit hasonlóak vagyunk :)

    A gondolkodásom eléggé nyitott, ami azt jelenti, hogy ha van egy ötletem, akkor "nem csak az lehet a jó"... figyelek és meghallgatom másokéit is, hiszen ebben áll a fejlődés (és nagyon izgalmas is!!!)
    Nem szeretem a korlátokat... A szabadságot szeretem...
    Valószínűleg ezért sincsenek kedvenc dolgaim (étel, ital, muzsika stb..), hanem simán csak olyanok, amiket szeretek :)
    Ahogy a zenei ízlésem is szerteágazó (klasszikus dinamikus művek, pop, rock, goa!!! :) stb - jazz az nem). Mindegyikben van amit kedvelek, van amit nem, de csípőből a jazz-en kívül, semmit nem utasítok vissza. Max meghallgatom, és nem tetszik :)

    Nézek sorozatokat, szinte kizárólag angolul, felirat néklül tisztán :D, kivétel ez alól: a régi mese, Hupikék Törpikék. Angolul elég nyávogós hangjai vannak a kis kékeknek... konkrétan engem idegesít. De a magyar szinkron :) Áááááh :) Imádom... Ha Tudod, hogy milyen volt Törpilla eredeti hajszíne... :))
    Az új animáltakat nem néztem, nincs rá érdeklődésem.

    Sorozatokban (és filmekben) talán 3 főbb fajtát szeretek:
    - fantasztikus (boszorkányok, varázslat :))
    - igényes humoros :)
    - mély, "elvontabb" gondolkodós (pl.: Dexter).
    Nagyjából ezek érdekelnek.

    Van egy egészséges maximalizmusom. A munka legyen JÓ(amilyennek lennie kell) munka, vagy semmilyen. Itt a munka alatt amolyan "mindent" értek.

    Nem csípem az előítélkezést, a gonoszságot, a rosszindulatot...
    Szerintem, az utcán sétálva, nézegetve az embereket (mert hát szemünk van... látjuk őket), nem a rosszat kell nézni... hanem a szép helyes dolgokat keresni :) Szép a haja, jó színű a cipellője, kedves a mosolya, udvarias volt a busz sofőrrel.. stb..
    Alkalmanként hozzá szoktam szólni idegenekhez (ha pszichológiát tanultam volna tovább... ... .. talán csinálhattam volna egy felmérést a reakciókról:)), megdicsérek rajtuk valamit. Ha szerinted ez gáz... kérlek... ne írj :)

    A kedvességet, becsületességet, tiszta kommunikációt, játszma mentességet tartom nagyra.
    Nem, nem vagyok én sem tökéletes, nem is várom el senkitől, de legalább törekedjünk a jóságra... mondjuk egy belső késztetés, sokat dob a dolgokon :)

    Nagyon szeretem a jó humort :), de a bántót... azt nem.

    Alapértelmezés szerint introvertált vagyok, de a megfelelő társaságban szuper extrovertált ;) - nem ... nincs társaságom jelenleg, de majd egyszer remélem lesz :)
    Nem csípem a túl sok embert egy helyen. Talán az egyetlen hely, ahol "fel se veszem", az a goa party ;)
    Nem ülök be helyekre enni/inni... kivéve egy-egy hétvégi iszogatásra egy nyugisabb kis "kocsma"-szerűben once in a while...

    Nagyon hiányzik az "Igazi Barátnőm". Egyszer már hittem hogy volt 10+ éven keresztül... de tévedtem. Akkoriban még lassabban láttam meg a dolgokat... már fejlődöm... :)

    Az oviban a pillangó volt a jelem :)

    Van jó néhány meme, ami az introvertáltakról, illetve az INFJ-kről szól... sokat találtam ami passzol :)
    Mélységes beszélgetések :), egymagamban töltődés stb stb stb :)

    Nnnnnem érdekel, hogy nézel ki. Nem érdekelnek a képek. Persze, küldjünk, mielőtt találkozunk, hogy megismerjük majd egymást :), de ezen felül... teszek rá, hogy hogy nézel ki. Tőlem lehetsz vékony-kövér, magas-alacsony, szőke-barna-vörös-kopasz-ősz, tetkós-nem tetkós-piercinges... NEM ÉR.DE.KEL. Ha nem passzolunk össze, az nem a külsőnk miatt lesz.
    ... és az sem érdekel, hogy a saját, vagy a másik nemhez vonzódsz. Szerelem, az szerelem :) Ugyanakkor én az Urakat szeretem :), azazhogy egyszerre mindig csak egyet :), de ez tulajdonképp tttttök mindegy is :D
    Nemmel kapcsolatban sincs megkötésem, férfi létedre is lehetsz a Legjobb Barátnőm :), de annyit hozzátennék, hogy az eddigi tapasztalatok nem hoztak jót... Ha férfi vagy, és van barátnőd stb. Kérlek ne írj rám, hogy barátkozni akarsz velem. Azzal nincs semmi gond, hogy van kapcsolatod, és a munkahelyeden itt ott amott úgy hozza a sors, hogy lesz egy újabb női barátod... de hogy barátnő mellett, extra női barátságot keresel. Nem ok nálam.

    Kérlek ne írj, amennyiben:
    - csak képcsere után ismerkedsz
    - AZONNAL találkozni akarsz
    - SOHA nem akarsz találkozni
    - ha pasid/nőd lesz, azonnal dobod a Barátnőd
    - minden szuper volt az életedben (kiskorodban, nagy korodban), szeretet és vattacukor vett körbe... Ha így van, örülök nagyon!!! :), de ebben az esetben, sosem fogjuk egymást megérteni igazán
    - 30 év alatti vagy


    ... vagy ha nem megy a levelezés, csak csetelgetni, telefonálni tudsz/szeretsz/akarsz.

    Ha kicsit magadra ismertél... írj :)
    baratsag83@gmail.com

  5. 2021. június 28. 17:06972.

    Sziasztok!  


     


    Olyan barátnőt  keresek, aki szereti jól érezni magát, sokat nevetni és jó programokra járni , főleg hét közben.


    Nem vagyok már mai csirke de minden érdekel és nyitott vagyok, ami érdekes és szórakoztató.


    Mindenkinek van problémája ezeket is meg lehet beszélni, de nem ráönteni a másikra , mert az energiát vesz el mindenkitől és a cél a jókedv, szórakozás.


    Rövid levelezés után, ha szimpik vagyunk, strand, séta, programok, megbeszélés alapján.


    Budapesti vagyok, így olyan hölgyet keresek, aki szintén itt él és nem dohányzik.


    Akár 45 éves kortól is barátkozhatunk, mert fiatalabbakkal is jól megértem magam.


    Baráti társaság sem kizárt, ha éppen úgy alakul.


    Judiana


  6. 2021. június 28. 13:41971.

    Sziasztok!


     


    48 éves gyermektelen nő vagyok, szeretnék korombeli szintén gyermektelen barátnőre találni. Budapesten élek. Kicsit itrovertált, de vidám fiatalos természetű vagyok, szeretem meghallgatni a másikat. Sétálni, kirándulni szeretek. Szeretem a természetet. Olyat keresek aki szeret csavarogni, és új dolgokat, helyeket felfedezni, aki néha szívesen kirángatna valahová. :D 

  7. 2021. május 31. 18:40970.

    Hi Violet! if you enter the imail address i write there or tell me on facebook where i am looking then i will tick it.Thanks in advance.

  8. 2021. május 31. 18:09969.

    Hello! thank you for writing.I'm Monica.I just read about writing.write down your imail address and write there.I have Facebook.

  9. 2021. május 18. 15:41968.

    Szia Ibolya! ha megadod az imail cimet oda irok vagy a facebookon meg mondod hol keresselek akkor bejelöllek. előre is köszönöm.

    előzmény:
    Jockeika13 (967)
    2021-05-11  17:29
  10. 2021. május 11. 17:29967.

    Szia! Mészáros Ibolya(Várpalota) Várom leveled, elöre is köszönöm😊

    előzmény:
    kovácskrisztina (966)
    2021-03-20  16:07
  11. 2021. március 20. 16:07966.

    Szia! köszönöm hogy irtál.Mónika vagyok.Most olvastam hogy irtál. ird le az imail cimed és ott irok. van facebookom.

    előzmény:
    Jockeika13 (964)
    2021-03-04  09:48
  12. 2021. március 20. 16:07965.

    Szia! köszönöm hogy irtál.Mónika vagyok.Most olvastam hogy irtál. ird le az imail cimed és ott irok. van facebookom.

    előzmény:
    Jockeika13 (964)
    2021-03-04  09:48
  13. 2021. március 4. 09:48964.

    Szia Mónika!😊


    Ibolya vagyok,41 éves, Várpalotán lakom jelenleg. 


    Szeretnék egy olyan barátnőt keresni aki hasonló gondolkodású mint én.


    Magamról öviden annyit, hogy tudatos, spirituális úton probálom élni a mindennapokat.


    Facebookon tudnának esetleg beszélni? 

    előzmény:
    kovácskrisztina (959)
    2021-01-08  16:12
  14. 2021. január 25. 13:56963.

    Lesztek a pótszüleim?


     


    Egy szeretetre vágyó család kölcsönös szimpátián alapuló családi kapcsolatot keres!


     


    A SZERETET MINDENKINEK JÁR!


     


    Találjuk meg egymást!


     


    Tatabányán élünk,de számomra a távolság sem probléma.


    PÓTNAGYSZÜLŐKET KERESEK-KERESÜNK


     


    A tévedések elkerülése végett leszögezném,hogy ebben semmiféle anyagi érdek nincsen.


    Egyszerűen csak a szabadidő közös eltöltésére keresem a pótszüleim aki szeret  csavarogni,kávézni,jókat beszélgetni és hangosan nevetni aki szomjazza a  gyerekzsivajt aki szeretne az Életünk része lenni!


     


    Napi szintű családi kapcsolat, egy vasárnapi közös ebédet egy délutáni sétát közösen eltöltött ünnepeket kialakított családi kapcsolatot keresek


     


    Nem babysittert,házvezetőnőt még csak nem is takarítónőt keresek!!!


     


    A dolog maximálisan komoly,nem valami rossz vicc!!!


     


    Én bízom benne,hogy a felhívásom eljut oda ahová kell!!!


     


    Egy olyan gyermektelen házaspárt aki szívesen tartozna egy normális rendezett családhoz.


     


    Még nem késő hogy találjak egy olyan embert aki ha nem is vér szerint de úgy szeret mit ha az övé lennénk.


     


    Találjuk meg egymást egészítsük ki egymás életét!


     


    Ha valaki ismer a környezetében olyan 55--65 év körüli házaspárt aki egyedül van mert nem adadhatott meg, hogy saját gyermeke legyen de vágyik a szeretetre és, adna is szeretet ne habozzatok  felhívni a figyelmét erre a posztra!!!


    Üzenetben vagy emailba várom a pótszüleim jelentkezését.


    monamano25@citromail.hu

  15. 2021. január 12. 17:31962.

    Szia hogy tudok a baratnoketesek megnezem. hu. Hogy tudok bemenni. Segitesz? 

    előzmény:
    cofy329 (941)
    2020-09-14  16:33
  16. 2021. január 9. 13:00961.

      Sziasztok,immár sokadjára próbálkozom. Egri vagy eger környékén élő korombéli barátnőt szeretnék,akivel akár közös programokat is lehetne csinálni. 42 leszek áprilisban. Novajon élek. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,kirándulni strandolni zenét hallgatni. Írjatok bátran! Üdv:Tünde 

  17. 2021. január 8. 16:57960.

    imail cím: wmoni74@citromail.hu

  18. 2021. január 8. 16:12959.

    sziasztok! Mónika vagyok 46 éves.Veszprémben lakok.Veszprém esetleg Fejér megyéböl barátkoznák.

  19. 2020. december 19. 23:56958.

    Budapesti 30-as, egyedülálló, antikarrierista, de időzavaros lány keresi sorstársát.


    kifutitt@gmail.com

  20. 2020. november 22. 01:09957.

    Kedves Judit!


     


    Én is nagyon szeretek barátkozni és beszélgetni.


     


    65 éves vagyok és köszönettel élnék ezzel a lehetőséggel.


     


    A címem: jozs.bajk@gmail.hu


     


    Üdv.:


     


    Józsi 

    előzmény:
    hullamok (938)
    2020-08-29  08:45
  21. 2020. november 22. 01:08956.

    Kedves Judit!


    Én is nagyon szeretek barátkozni és beszélgetni.


    65 éves vagyok és köszönettel élnék ezzel a lehetőséggel.


    A címem: jozs.bajk@gmail.hu


    Üdv.:


    Józsi 

    előzmény:
    hullamok (938)
    2020-08-29  08:45
  22. 2020. november 20. 20:33955.

    Sziasztok!  28 éves lány vagyok. Veszprém es Fejér megyéből keresek barátot/ barátnőt, beszélgetni,  programokat csinálni. Email címem:  dani.alexandra923@gmail.com

  23. 2020. november 17. 18:57954.

    Akkor írj! 


    erikaszoke2000@gmail.com 

    előzmény:
    Mozdonj (953)
    2020-11-17  16:52
  24. 2020. november 17. 16:52953.
    előzmény:
    erikaszke (952)
    2020-11-17  15:11
  25. 2020. november 17. 15:11952.

    Sziasztok! 


    Szolnokról valaki? 


    20 éves vagyok.😊

Címlap

top