Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Háziorvos XVIII. ker

Tavaszmező
Létrehozva: 2006. március 8. 09:01

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni abban, hogy találjak egy jó háziorvost a XVIII. kerületben, pontosabban Pestimrén. A Béke téri rendelő, az Sztk jöhetne szóba, ahol rendel a doki, vagy a Póth Irén u-i. Fontos, hogy lelkiismeretes, empatikus és jó szakember legyen! Megkérnélek Benneteket, hogy az ajánljon dokit, akinek személyes tapasztalata van! 

Nagyon köszönöm a segítségeteket!

Tavasz

  1. 2017. Április 21. 10:258.

    Sziasztok, Ujra felhoznam a lenti temat. Mi is nem olyan regen koltoztunk a XVIII. keruletbe, es haziorvost kersek akit tudtok ajanlani. Mi a Bokay kerthez lakunk kozel, es a Czifra Gyogy u-i rendelobe tartozunk korzetileg. Tudtok esetleg ott valami jo orvost ajanlani? Vagy a Szakrendeloben? A Bem ter sincs olyan messze kocsival, ugyhogy ha jobbat senki nem tud ajanlani akkor lehet en is beprobalkozom a Dr Balint Zoltannal. Koszonom a segitseget.

  2. 2008. december 4. 12:137.

    Aha, már értem miért vannak nála annyian . Mi szerencsére hozzá tartozunk, pont tegnap filóztunk azon, hogy-hogy ennyi ember van nála mindig, talán ekkora lenne a körzet ? De így már érthető, és megértem azokat, akik szeretnének átmenni hozzá. 

    Az egész családom nagyon jó véleménnyel van róla. Mindenre kiterjed a figyelme, alapos, bármit megkérdezhetsz tőle. Az eddigi abszolút kedvenc dokim (pedig volt sokhoz "szerencsém"), ráadásul jó humora van, tök jó megjegyzései, "beszólásai" vannak, mindig elmondjuk itthon, kivel mit dumcsizott, jókat mulatunk . Ráadásul még fiatal, vagyis bízom benne, hogy hosszú évekig fog még gyógyítani minket. Szóval megéri várni rá, és olyan rendes vagyok, nem sajnálom őt a körzeten kívüliektől , mert pontosan tudom, milyen fontos egy megbízható és jó doki . Akkora mák, hogy ő került ide pár éve, és pont a mi körzetünkbe .  

    előzmény:
    csszilvi (5)
    2006-03-08  09:53
  3. 2006. március 8. 10:036.

    Köszönöm az információkat!

    Utánuk érdeklődöm, hogy egyáltalán át tud-e venni valamelyikük. Remélem nekem is ilyen pozitív lesz a tapasztalatom, a mostanin nagyon ki vagyok akadva :-(

    Köszönöm a segítségeteket még egyszer!

    Tavasz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. március 8. 09:535.

    Szia,

    Dr. Bálint Zoltán Andor ( Béke tér ) , az egész családunk + a párom is átment hozzá. Apukám 240-es vérnyomását úgy beállitotta hogy 2 éve stabil 120. Fiatal és nagyon szimpi. Már a barátaink is át akarnak hozzá menni a Sallai úti rendelőből.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. március 8. 09:444.
    Nagy Zoltán (ha van még), illetve Szabó Gabriella. Engem mindketten nagyon lelkiismeretesen kezeltek, pedig nem hozzájuk tartozom (sajnos!!!).
    előzmény:
    Tavaszmező (1)
    2006-03-08  09:01
  6. 2006. március 8. 09:353.
    Szabó Gabriella doktornő, szintén Béke tér. A baj vele, szintén, hogy sokat kell rá várni, mert sok betege van (ne,m véletlenül) és nagyon lelkiismeretesen megvizsgál, kikérdez, ami nem egy perc...
    előzmény:
    Tavaszmező (1)
    2006-03-08  09:01
  7. Torolt_felhasznalo_665749
    Torolt_felhasznalo_665749
    2006. március 8. 09:192.

    Szia!

    A László doktort tudnám ajánlani a Béke térről! Szerintem figyelmes, mindig végig hallgatja az embert . Egy gond van vele, rengeteget kell rá várni mire beér a rendelőbe 

    előzmény:
    Tavaszmező (1)
    2006-03-08  09:01

Címlap

top