Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hamár fáj a narancsbőr

kercsy
Létrehozva: 2004. november 28. 19:35
Sziasztok! Nekem mióta lefogytam (kb. 8 éve) van narancsbőröm, mivel a 16 kg mínusz igencsak igénybe vette a kötöszöveteimet. Az utóbbi időben viszont már nem csak esztétikai és lelki problémát okoz, de elkezdett fájni is. Ha valakinek van egy jó ötlete, hogy hová fordulhatnék ezzel a problémával írjon. Köszi
  1. 2004. november 30. 09:3426.
    Úgy gondolom heti 3-4 aerobic vagy tae-bo óra elegendő mozgás, vagyis nem lustulok. Megiszom napi 2 liternyi folyadékot vagyis ezzel sincs baj. Igyekszem nem túl zsíros ételeket fogyasztani viszont sok zöldséget eszem. Kipróbáltam már többféle kozmetikai kezelést (vákumos masszázs, tekercselés, infraszauna), otthon is kezeltem magam különböző krémekkel, szoktam váltófürdőt is venni, de semmi látványos eredmény. már arra is gondoltam, hogy ez már inkább orvost igényel sem mint szépségszalont.
    előzmény:
    SonkaZsu (10)
     
  2. 2004. november 30. 07:5525.
    Lehet hogy szép vagy de sajnos, végtelenül buta és rosszindulatú is egyben kár érted, amikor lehetnél barátságos és segítőkész is.
    előzmény:
    whipple (22)
     
  3. 2004. november 30. 07:0524.
    Megnéztem a bemed, egy nyafogó kis p. . . . -nál nem láttam többet. Aki nem született sehol. . . Nincs válasz csak a fotók. Mutogasd magad!!!!!
    Neked és a "köreidben" élőknek mi a fontos? Az, hogy mindenki a "szépségét" csodálja? Ma már talán hozzátartozik az is, hogy meg tudjon szólalni az illető. A narancsbőr és társai sajnos ma már nem ismeretlenek sokak (még a sovány nők és férfiak) számára sem. SonkaZsu értelmes választ adott erre a kérdésre.
    Itt jegyzem meg a ti köreitekben zabálnak az emberek? Mert nálunk ez az étkezési forma elég fitymáló azokra nézve, akit nem is ismersz. Ha te így beszélsz másokról, miért nem hallgatod szó nélkül, amit rólad mondanak. Tessék azt is emelt fővel viselni!
    Láttalak már másik fórumon is, mindenhol csak botrányt csinálsz. Emlékszel mit írtál egy lánynak aki nyelvi segítséget kért?("Még angolul sem tudsz? Szegény kis magyarka!) Te minek nevezed magad? Aki szótárból keresi ki a magyar kifejezéseket? Itt nem kell megjátszanod magad, mindenki alkotott rólad egy elég reális képet.
    Keress olyan topicokat, ahol a te köreidben levőkkel beszélgethetsz. (Itt az nlc-n nem biztos, hogy találsz. )
    előzmény:
    whipple (22)
     
  4. 2004. november 30. 05:3423.
    Na ugy látom ha beleolvasok egy topicba, neked mindenütt ott kell lenned, huzz innen a g. . . be, senki nem kiváncsi a baromságaidra. :)
    előzmény:
    whipple (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 30. 02:4622.
    Ne nevetgelj! Topmodel vagyok! Vigyazz a szadra te i's!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_324955 (20)
     
  6. Torolt_felhasznalo_183213
    Torolt_felhasznalo_183213
    2004. november 29. 22:5121.
    nezd meg a www. mix-szepseg. hu oldalt ott mindent megtalalsz a narancsbor kezelesekrol!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_324955
    Torolt_felhasznalo_324955
    2004. november 29. 22:4820.
    :-DDDD
    de jót nevettem:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 29. 21:4019.
    Mond csak te "sebes-esz"--mi bajod van velem??? Nem is ismerlek.
    Igenis az "en koreimben", mert hivatasos divatbemutato model vagyok. Imadok mindent ami a testapolassal, ruhakkal, makeupal, es finom szep dolgokkal kapcsolatos.
    Kulonben is, ferfi letedre mit keresel ezen a forumon???
    Lattalak mar teged is meg azt a Kari valakit, meg me'g egy parat azokon a politikai forumokon. Hidd el nekem, egy pillanatig sem erdekeltek engem. Elegem volt ott hallgatni titeket---soha tobbe'!!!!
    Pukkadj meg!!

    előzmény:
    sebész (17)
     
  9. Torolt_felhasznalo_603936
    Torolt_felhasznalo_603936
    2004. november 29. 20:2818.
    kedves kariapo. . .
    előzmény:
    whipple (16)
     
  10. Torolt_felhasznalo_603936
    Torolt_felhasznalo_603936
    2004. november 29. 19:5617.
    "az én köreimben" :D

    aranyom, na EZ a szegénységi bizonyítvány!!!
    előzmény:
    whipple (16)
     
  11. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 29. 19:4316.
    Hat, igen MIRMUR, valoszinuleg "mazlista" is vagyok, (bar azt a magyar szot sem talaltam a szotarban. . . ). es, igazad van, sok itt a kover ember, mert olyan jol megy nekik, hogy sokat zabalnak :-))
    De, hat attol szarmazik minden zsirlerakodas, ugye??

    Szerencsere, az en koreimben, vigyazunk, hogy ez ne forduljon elo.
    Nagyon jot tesz az uszas!!! Es naponta legalabb egy jo fel orat a gozfurdoben kene ulnetek (saunaban), ha lehet.

    Koszonom a "gyumolcsos" felvilagositasokat, --me'g a baratsagtalanokat is!
    :-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_229084 (13)
     
  12. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 29. 19:3815.
    Jaaaaaaaaa. :-) CELLULITE????
    az zsir-lerakodast jelent, a bor alatt.

    Koszonom, Mangoka! :-)

    (nem tudom miert adnak olyan hulye neveket. . . . ) Narancs. . . hi. hi. hi. . . . . :-))
    előzmény:
    Mangoka (11)
     
  13. Torolt_felhasznalo_651588
    Torolt_felhasznalo_651588
    2004. november 29. 17:2414.
    szerintem ez a narancsbör téma is csak 1 jó marketingfogás amit belénktápláltak. a férfiak azt se tudják mi az. szerintetek mennyire látszik ha összefogjátok a bört hogy ott hepehupás? még jó hogy az, milyen legyen?:) az már persze más, ha valaki rengetegett fogyott, ráncos lett, kitágult a böre de az más tészta, azon egy krém se segit majd. olyarol viszont halottam hogy narancsbörböl, vagy stirábol visszér kialakulhat, lehet az fáj. . . ? de persze lehet hogy ez baromság, csak halottam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. november 29. 08:3913.
    Mázlista! A túlsúlyosak országában nem ismerik a narancsbőrt?
    előzmény:
    MarcsiCA (3)
     
  15. 2004. november 29. 08:3812.
    ??? Narancsbőre mindenkinek van, csak van akinek alig látszik. . . . már gyereken is láttam!
    előzmény:
    MarcsiCA (3)
     
  16. 2004. november 29. 07:5811.
    narancsbőr - cellulit
    előzmény:
    whipple (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_758143
    Torolt_felhasznalo_758143
    2004. november 29. 07:4210.
    Sziasztok!
    Nekem az rémlik, hogy a narancsbőr durvábbik megfelelője a karfiolos variáns. Amikor már nem kell összenyomni és simán látszódik. Szűk nadrágviseletnél is láthatóak a hepehupák. Ez főleg salak- és méreganyag lerakódás. Ezért fontos a megfelelő táplálkozás!

    Ma már hormonális probléma is okozza és az étkezésünk is meghatározó. Eddig ez csak a nők "sajátossága" volt, de manapság férfiakál is előfordul. . . Versenyszezonban (kerékpározom) alig van rajtam felesleg, de tökéletesen nem tudom eltünteni őket. Pedig helyesen táplálkozom, eleget mozgok és kenegetem is.

    Kercsy! Mozogsz rendesen? El kellene nézned 1 jó kis testkezelő szalonba, hátha többet tudnak segíteni, de én is utánakérdezek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 29. 02:109.
    Szoval, kedves Magyarlanyok, kerjuk, magyarazzatok meg nekunk, hogy miaz a narancs, meg a karfiol meg stb-ek. :-)))
    ????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_916795
    Torolt_felhasznalo_916795
    2004. november 29. 02:098.
    Te Marcsika, nem "karfiol"ra gondolsz ? :-)
    Kulonben, en sem tudom, micsoda, de hallottam hogy beszelgettek mar arrol is. . . .
    Talan a vegetarianusoknak vannak olyanok??

    Azt pedig BIZTOSAN tudom, (mert egy baratnom volt) aki napi-3 pohar sargarepa-juicet ivott, es SARGA lett a bore!! Ott jott ki neki!
    Igaz.
    előzmény:
    MarcsiCA (6)
     
  20. 2004. november 28. 21:537.
    Én is sokat fogytam, 20 kg-ot. 18 évesen, ezért még annyira nem volt gond a bőrömmel, nem nyúlt meg. De narancsbőröm nekem is lett. A combomon.
    Ami segít, a szauna és utána jó hideg zuhany+ úszás. Krémek közül nekem a Loreal-tól a Perfect Slim vált be, 3 ezer valahányszáz Ft, meg vagyok elégedve vele. Sokkal szebb lett tőle a bőröm és alig észrevehető már a narancsbőr a combjaimon!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_866086
    Torolt_felhasznalo_866086
    2004. november 28. 21:326.
    Jaaaaaaaa. . . . OK. akkor bocsi, valoszinuleg, soha eletemben nem lattam me'g narancsbo"rt, amirol szo van.
    Valojaban, itt Amerikaban mi nem nevezzuk a bo"rt e'telek vagy gyumolcsok utan :-)
    De, hat mi ugye mind hulyek vagyunk :-))))

    Es, ha mar errol van szo---valaki irt "kalarabe" borrol a combon--valamelyik forumon---az meg mi a fene??????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_253013 (4)
     
  22. Torolt_felhasznalo_447742
    Torolt_felhasznalo_447742
    2004. november 28. 21:095.
    Lányok!

    Óvakodjatok a fűszeres thai kajáktól, mert huzamosabb időt eltöltve a thai éttermekben okozhat narancsbőr problémát.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2004. november 28. 20:164.
    A narancsbőr az nem a megnyúlt, lógóbőr!
    A aribőr az rücskös, összefogod a combid és megláthatod. :-))))
    A fiatal, sovány lányoknak is lehet.
    Hormonális, életviteli, táplálkozási stb. zavarok is okozzák, de főleg a mozgás szegénység, a folyadékbevitel hiánya.

    előzmény:
    MarcsiCA (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_866086
    Torolt_felhasznalo_866086
    2004. november 28. 20:113.
    nem ertem, mitol "fa'j" a borod. . . talan csak nem nyomogatod?? Lehet hogy kekre-zoldre massziroztad??
    Sajnos narancs vagy logo bort, dieta utan, foleg 40 felettiek kapnak, mert mar nem ruganyos a boruk. Fiatalok is, de ritkan.
    Ezen csak egy jo sebesz tud segiteni. . . . . :-(
    a lotyogo bort ki kell vagni.
    Ha ilyen sokat fogytal akkor sajnos most mar tul Bo" a bo"rod. . . . .
    be kell vetetni, mint a ruhat.
    Ezert van az, hogy peldaul idosebb noknek nem jo a lefogyas, mert moletten szep simak, lefogyva pedig rancosak. :-(
    Szoval, mit lehet tenni???
    előzmény:
    kercsy (1)
     
  25. 2004. november 28. 20:032.
    Valami masszírozás biztosan segítene.
    Tekercselés, illóolajok, infraszauna???
    Nyirok masszás?

    Sokat ülsz, sokat iszol?
    Szoros ruci se jó, harisnya főleg nem. . .
    előzmény:
    kercsy (1)
     

Címlap

top