Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elektromos hajkefe

daisystar
Létrehozva: 2004. augusztus 22. 11:57
Sziasztok!

Szeretnék egy ilyen kütyüt venni, de tegnap a boltban nagyon elbizonytalanodtam, mert annyféle van és fogalma sincs milyen paramétereket kell figyelembe venni a választásnál. Ha van valakinek tapasztalata, (pld. valamelyikkel nagyon elégedett vagy ellenkezöleg, nem vált be) megosztaná velem???
Köszi!
  1. Torolt_felhasznalo_113059
    Torolt_felhasznalo_113059
    2006. november 10. 08:1618.
    Senki sem hasznàl ilyeneket??   igazàbol annyi info is elég lenne, hogy habàr a 2705BE -nek nincs fuvokàs tartozéka, lehet vele hajat is szàritani, ha leszerelem a kefét?? màrmint fuvoka nélkül? mert akkor nem kellne külön hajszàrito hozzà, ha megyek valahova
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_113059
    Torolt_felhasznalo_113059
    2006. november 9. 09:2417.

     Sziasztok!

    Szerintetek melyik a jobb? Esetleg van valakinek valamelyik? és ha van szereted vagy megbàntad hogy megvetted?

    Az egyik azért tetszik jobban mert "ionos" a màsik mert van fuvokàs tartozéka. Nem tudok dönteni  

    köszönöm a hozzàszolàsokat!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. augusztus 29. 12:1816.

    Sziasztok!

    Akit érdekelnek a Babyliss hajformázók, megnézhetik a bememen lévő webcímen.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. augusztus 29. 11:4215.

    Lányok!

    Ennek forog a keféje, miközben szárítotok vele? (Mert én olyat szeretnék, de a leírásában ezt nem írják.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2004. augusztus 22. 13:2714.
    Köszi Lányok!
    Most mennem kell, majd jövök még!!!
    előzmény:
    daisystar (13)
     
  6. 2004. augusztus 22. 13:2313.
    Ez a márka elég megbízhatónak tünik. Van egy márka ami gözzel operál, sajnos az gázpatronnal müködik.
    A többinél a formázókefék olyan gagyinak tüntek.
    előzmény:
    delfin2003 (11)
     
  7. 2004. augusztus 22. 13:1512.
    ha beírjátok a Babyliss honlap cimet, akkor nem kellenek bele szünetek, nem igazán értem, hogy miért így jelenik meg, pedig szünetek nélkül irtam be.
    előzmény:
    delfin2003 (11)
     
  8. 2004. augusztus 22. 13:1211.
    igen, a fodrászok a hajformázásra is egy körkefét és egy fújós hajszárítót használnak, mert mindkét kezüket normálisan tudják használni, miközben egy másik ember haját szárítják.

    De gondoljatok csak bele, milyen fáradságos lenne, ha nekünk ezt saját magunknak kéne kiügyeskedni, főleg a hátsó részeken, reménytelen.

    Szóval szerintem ezért találták ki a hőfuvásos körkeféket, így könnyedén egy kézzel otthon is meg lehet csinálni.

    Pontosítás végett, hogy melyik termékről is beszélek:
    http://www. babyliss. hu/termek. htm
    és itt az alábbi bal oldalon levő menüt kell választani.
    meleglevegős hajformázó kefék. (Platinum Line)

    (az arányok egy kicsit csalókák, de én az felső nagy körkefét és néha az alsó fúvókát használom,
    a középső sörtés aplikátort nem)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252292 (9)
     
  9. 2004. augusztus 22. 13:0610.
    Igen, nem vagyok otthon és sajnos az itteni fodrászok sem a legprofibbak. Otthon nem gond, mert bármikor mehetek és hetekig jó hajam, de itt önellátásra kell berendezkednem, mert egyrészt iszonyú bénák a fodrászok, másrészt iszonyú drágák.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252292 (9)
     
  10. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. augusztus 22. 13:029.
    Szia! Nekem fodrász mindig csak kefével és hajszárítóval csinálta, szóval nem láttam hogy kell. Nekem nem vált be, mert elég sűrű a hajam és unalmas volt vékony tincsenként szárítani, meg szőkített is és nagyon szálkás lett a vége, mert közben megszáradt az, ami még nem került sorra.
    Egy fotót készítettem is gyorsan, hogy megnézhesse daisystar, hogy egyről beszélünk-e. Ezek szerint nem, de ezen az van, hogy Babyliss Platinum és Tescoban vettem, szóval nem piaci kamu. Talán van belőle több fajta?!

    Daisystar: bocsi, nem is figyeltem, hogy külföldön vagy! :))
    előzmény:
    delfin2003 (6)
     
  11. 2004. augusztus 22. 12:588.
    Igen, a tüskék kiválasztása is fontos szempont, én olyan igyekeztem választani, aminek a végén műanyag bütyök van (egyrészt nem sérti fel a fejbőrömet, másrészt nem kuszálja össze a hajamat, és nem ragad bele a hajkefébe :)

    azaz igazság, hogy a 3 aplikátorból, amit adtak én csak a nagy körkeféjűt használom, de az nagyon bevállt. Illetve, ha elutazom, akkor viszem a csak fúvós részét is, amivel a hajtöveket szárítom meg az elején, de majdnem szárazra lehet vele szárítani a haj egészét is, így nem feltétlenül kell külön fúvós hajszárítót vigyek.
    előzmény:
    daisystar (7)
     
  12. 2004. augusztus 22. 12:547.
    Köszönöm!

    Pont ezeket nem tudtam, hogy most a nagy vagy a kis átmeröjü kefe a jó. Meg volt olyan ami müanyagtüskés volt, mondjuk azok eleve nem látszottak megbízhatóknak. Akkor valószďnüleg a Babyliss lesz a "zsákmány"!!
    előzmény:
    delfin2003 (5)
     
  13. 2004. augusztus 22. 12:526.
    Én kb 4-5 éve vettem és én mindig is 10 ezer Ft körül láttam.

    . . . és a hajat nem a hajformázóval kell szárazra szárítani.
    Láttál már egy fodrászt is aki így csinálta? Mindenhol először normál hajszárítóval majdnem szárazra szárítják, csak utána kezdik el formára szárítani, különben nem lesz tartós, és nem tartja meg a formáját
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_252292 (4)
     
  14. 2004. augusztus 22. 12:445.
    én direkt olyat kerestem aminek nagy átmérőjű hajkeféje van, mert azzal lehet, úgy elkészíteni a frizurát, hogy szép tartása és alakja, volumene legyen.
    Még előnye, hogy nagyon szépen meg lehet vele emelni a fejtetőn is a hajat.
    Szóval így otthon is meg tudom szárítani, úgy mintha fodrásztól jöttem volna. (már mondtak ilyet is :)

    u. i. : nekem előtte kis átmérőjű hajformázóm volt, de azzal kb az egész hajam egyenes lett a végét meg alig sikerült kifelé szárítani és akkor is rövid időn belül vissza egyenesedett.
    Ez a kis átmérőjű, a nagyon rövid frizurájú embereknek jó.
    előzmény:
    daisystar (3)
     
  15. Torolt_felhasznalo_252292
    Torolt_felhasznalo_252292
    2004. augusztus 22. 12:414.
    Szia! Van nekem egy Babyliss Platinumom, amit szívesen eladok neked! Tavaly vettem és csak kipróbáltam, de elég türelmetlen típus vagyok és nem volt kedvem hozzá, mert egy kicsit tovább tart vele a formázás. Meg most már hosszú a hajam és gyorsabb a hajszárító. Négyezer körüli árra emlékszem, de majd megkeresem a blokkot, szerintem megvan. 3 ezerért viheted! Ha gondolod dobj egy privit, még kb. egy fél óráig el tudom olvasni, aztán elmegyek, de pár óra múlva jövök.
    előzmény:
    daisystar (3)
     
  16. 2004. augusztus 22. 12:333.
    Nekem is hasonló frizum van. ;-)))
    Nem baj, hogy nagy a keféje??? Tegnap én is egy Babyliss felé kacsingattam, de nem mertem megvenni. . .
    előzmény:
    delfin2003 (2)
     
  17. 2004. augusztus 22. 12:282.
    szia,

    Attól függ, hogy milyen a frizurád. Nekem a közepén befelé, a végét pedig kifelé kell szárítani. Erre a legmegfelelőbbnek a Babyliss Platinum-ot találtam (a nagy körkeféset használom) , már több éve megvan, és nagyon gyorsan meg tudom vele szárítani a hajamat, és ami a legfőbb, hogy tartósan megmarad a forma.

    Mondjuk hajmosás után először normál hajszárítóval kicsit megszárítom a hajtövet, aztán az egészet, várok kb 10 percet, és csak utánna szárítom be a hajformázóval.

    http://www. babyliss. hu
    előzmény:
    daisystar (1)
     

Címlap

top