Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csak barátkozás

MissPantera
Létrehozva: 2019. március 7. 14:14

Ez a Topik, csak a barátkozás róla szól. 

  1. 2019. március 16. 13:326.

    Sziasztok! 


     Nem tudom jó helyre kopogtatok e ezzel , de szívesen beszélgetnek kisgyermekes anyukakkal, hogy mivel telik egy napotok , esetleg közös programokat csinálni (séta, játszótér) sokat vagyunk egyedül a kislanyommal aki 2es fel éves. Ramferne a felnőtt társaság, jó beszélgetések. Szóval ha egyedül erzed magad te is, írj nyugodtan. 

  2. 2019. március 14. 08:205.

    This is the best achieved in the whole life to get this grace and a worthy gift from god side in a form of friendship. If they give you this beautiful bond so don’t be distress he also furnishes your strength and courage to spend beautiful days with each other more pleasantly. Journalist and columnist imagining appealing cheapest essay writing work in which they express this beautiful cycle of friendship in a more dynamical way.

  3. 2019. március 8. 21:084.

    Sziasztok...40 es nő vagyok, keresem baratnomet, kivel ki lehet mozdulni neha ude- oda. Van parom, ő tele van baratokkal...most is veluk sorozik..en meg itthon gubbasztok egyedul. Csepelen lakom, es modern gondolkodasu vidam csaj vagyok..írj ha Te is szeretnel baratkozni.


     

  4. 2019. március 7. 14:393.

    Húúúúúha!
    Leszbikusok,okoskodók,bunkók,férfiak kíméljenek ?
    Ezzel nem azt mondod, hogy nagypofájú, előítéletekkel teli, öntelt egyén vagy?


    Megjegyzem : tilos adatokat közölni a fórumon.

  5. 2019. március 7. 14:162.

    Sziasztok! 26éves lány vagyok. Korosztályomból a barátnőim messze költöztek. Tartjuk a kapcsolatot, de nem ugyanaz. 25-34 éves, Siófok környéki (max 50km)lányokkal ismerkednék barátkozás céljából. Leszbikusok,okoskodók,bunkók,férfiak kíméljenek. Köszi


     


    darcy188@hotmail.com címre írjatok. Köszi

Címlap

top