Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Lánybúcsú sztripper

KataKate
Létrehozva: 2018. szeptember 4. 10:09

 


Sziasztok!


Ne nevessetek ki a kérdésemért! Nemsokára lánybúcsúm lesz és a félszavakból úgy vettem ki, hogy táncost is rendelnek a barátnőim. Én még nem voltam olyan lánybúcsún, ahol sztripper is volt, nem tudom, hogy ilyenkor mi a szokás és mi nem. Azt gondolom, hogy a táncos úgy érzi, hogy annál nagyobb a sikere minél tovább elmegy. Ezért kezdeményezni fog, nem? Mire készüljek? A táncos meztelenre szokott ilyenkor vetkőzni? Engem is vetkőztet? A micsodáját hozzám fogja dörzsölni és nekem illik megfogni vagy a számba venni? Számítanom kell arra, hogy a mellemet megfogja?


Kicsit zavarban vagyok, hogy ilyeneket kérdezek. De nem szeretnék magamból sem hülyét csinálni, és azt sem szeretném, ha a többiek azt mondanák rám, hogy túl száraz vagyok. Köszi a tanácsokat!


Köszi, Timi


 

  1. 2018. szeptember 5. 21:3417.

    Volt egyszer -jucamuca- nezu igen ostoba szemely,na ez lehet annak a leszarmazottja........

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (14)
    2018-09-05  04:56
  2. 2018. szeptember 5. 21:0216.

    Jut eszembe, egyszer a   húgom is volt olyan lánybúcsún, ahol maga a menyasszony kérte a sztrippert, aztán utána ő volt  a legnagyobb zavarban, mert ismerte a  srácot, egyik szomszédos lépcsőházban lakott, mondhatni, együtt nőttek fel. Nyilván, a barátnők, akik szervezték, ezt nem tudták. A srác is eléggé zavarban volt, így aztán csak szolid lett a  "műsor", azt hiszem, ott még a nadrág sem került le, csak a  póló:).... Nah, hát ott is inkább kínosra sikerült az egész, egy csomó pénzt kidobtak a csajok, azért, hogy feszengjenek egy félórányit. 

    előzmény:
    bánat (15)
    2018-09-05  12:05
  3. 2018. szeptember 5. 12:0515.

    Én is voltam már sztriptizes lánybúcsúztatón (nem az enyém volt), a menyasszony rendelte a sztriptizes fiút. Igenis levetkőzött a srác (nem tudom, hogy mi oka volt rá), az összegyűrt pólóját vagy kendőt(?) - már nem emlékszem pontosan, régen volt - terelgette a micsodája előtt és néha elől, biztos azért, hogy sejtelmes és szexi legyen. A hátsóját is dörgölte (volna) a jelenlévő lányokhoz, hogy simogassák. Nem volt az egész durva és tolakodó, még izléstelennek se mondanám, mert nem nézett ki rosszul a srác, de nem nagyon voltunk vevők rá. És nem azért, mert prűdek lettünk volna (addigra már a többségnek volt férje, gyereke), de - bevallom őszintén - még izgató vagy erotikus sem volt az egész. Mivel a menyasszony igen bevállalós volt, ők közel kerültek a "szájba vevős" részhez, de aztán - ha jól tudom - nem történt meg végül. 


    Lényeg, a lényeg: az egész inkább gáz volt, mint jópofa (szinte mindenki így gondolta a menyasszonyon kívül), úgyhogy ha nem vagy "ilyen" típus, inkább szóljál a barátnőidnek, hogy ha ilyet terveznének esetleg, inkább egyétek-igyátok el az erre szánt pénzt egy jó cukiban, és röhögjetek jókat régi/új sztorikon.

  4. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. szeptember 5. 04:5614.

    Ennyire ostoba nő nem létezik!


     


    Nem vagyok benne 100%-ig biztos,hogy nem.

    előzmény:
    antironia (9)
    2018-09-04  20:42
  5. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. szeptember 5. 04:5413.

    Én is gondoltam erre.


    Csak nem akartam "lógva" hagyni a dolgot.............


     


     

    előzmény:
    antironia (9)
    2018-09-04  20:42
  6. 2018. szeptember 5. 01:4412.

    Megismerni a barom stilustalansagat,ha mar kitalal dolgokat,legalabb fantazia lenne?????

    előzmény:
    antironia (11)
    2018-09-04  22:43
  7. 2018. szeptember 4. 22:4311.


    Én már nem is mertem Gigire célozni, pedig erős a gyanú, hogy ő az...

    előzmény:
    kekelefant (10)
    2018-09-04  22:34
  8. 2018. szeptember 4. 22:3410.

    Nem lesz neked olyan szerencsed!!!!A tancos tancol es hazamegy...


    Apukad meg mindig nez,es te a csukott ajton at latod???Mert az volt az utolso huzasod......

  9. 2018. szeptember 4. 20:429.

    Nem lesz neki egy fél darab leánybúcsúja sem! A vágyálmait vetíti ki, és nyit róla topikot. Sztem kamu.....


     


    Ennyire ostoba nő nem létezik! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2018-09-04  19:24
  10. 2018. szeptember 4. 20:378.

    Szia! 


    Az igazság az, hogy a kérdező segítséget/ tanácsot kért tőlünk nem kioktatást. A nevelés pedig a szülei dolga volt, nem a tied vagy az enyém. 


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_383651 (7)
    2018-09-04  19:24
  11. Torolt_felhasznalo_383651
    Torolt_felhasznalo_383651
    2018. szeptember 4. 19:247.

    A micsodáját hozzám fogja dörzsölni és nekem illik megfogni vagy a számba venni? Számítanom kell arra, hogy a mellemet megfogja?


     


    Még itt tartasz????????


    Ezzel az erővel és az észjárásod szerint még a  házi/iskolai kazánfűtő farkát is megcsócsálhatod és belengetheti a farostlemezeid közé  , a melledet meg ő csócsálhatja meg....


    Mert hogy lánybúcsúd lesz! Nem vagy te különb leánybúcsú nélkül sem...


    Tényleg nem érzed milyen gáz egyáltalán ilyen repedsarkú moslékot  egyáltalán kérdezni is.


     


    Szegény szerencsét fiú aki téged akar elvenni!


     


     

  12. 2018. szeptember 4. 19:216.

    Az a helyzet, hogy a "barátnőid" a te lánybúcsúdat fogják felhasználni arra, hogy a saját kíváncsiságukat kielégítsék.


    És mielőtt belemennél valami baromságba, nagyon gondold át amit most írok. NINCS jó, legjobb barátnő. Ha szerelemből mész férjhez, akkor a férjed lesz a legjobb barátnőd is többek közt. Fogadni mernék rá, hogy akiket most barátnőidnek hiszel, azok között majd biztosan akad minimum egy, aki olyan fotót fog készíteni rólad ami miatt majd imádkozhatsz hogy nehogy a férjed kezébe, vagy a netre kerüljön. ha csak egyszer szeretnél férjhez menni, akkor nagyon gondold át hogy mit teszel az esküvőd előtt.

    előzmény:
    KataKate (5)
    2018-09-04  18:59
  13. 2018. szeptember 4. 18:595.

    Köszi szépen, ez megnyugtató.


    Az az igazság a youtube-on próbáltam utánanézni és ettől kicsit megijedtem. Ez nem én vagyok és erről mi lányok eddig nem beszéltünk. És egyszerűen nem tudtam, hogy hol van az elfogadott mérce.


    Viszont ha őszintén megkérdezem magamtól, és ha arra gondolok, hogy tényleg szabadon és kötetlenül szeretném érezni magam, akkor be kell vallanom, hogy nekem nem kell táncos. Kíváncsiságból résztvennék valaki más lánybúcsúján, hogy legalább tudjam, hogy miről szól, de nem érzem, hogy engem feldobna egy vetkőző idegen pasi műtesttel és valszeg nem túl magas intelligenciával. 

    előzmény:
    etilany (4)
    2018-09-04  16:57
  14. 2018. szeptember 4. 16:574.

    Egyszer voltam ilyen lánybúcsún (nem a sajátom volt:)). Téged semmiképpen nem fog vetkőztetni és nagy valószínűséggel ő sem fog teljesen meztelenre vetkőzni, csak tangára/boxeralsóra. Ahol én voltam ellejtett a  menyasszony előtt valami táncot és kész. Nem fogdosta, semmi ilyesmi nem történt. Az nem tudom, hogy jutott eszedbe, hogy a szádba kellene vedd a micsodáját? Gondolkodj már, ott egy társaság, te meg cumizol, vagy hogy gondoltad? Meg amúgyis az ilyesmi nem szokás kérdése, hanem hogy neked mi fér bele és mi nem. Megfognod sem kell, és addig megy el, ameddig te ezt megengeded neki. 


    Amúgy csak halkan kérdezem, ha az ilyesmi nem a te műfajod, akkor miért nem szóltál as  barátnőidnek, hogy a lánybúcsúdon nem szeretnél ilyesmit? Elég sokan vannak, akik nem akarnak ilyesmit és szólni szoktak. Sőt sok srácot ismerek, akik szintén letiltották sztriptíztáncosnő beszervezését.

    előzmény:
    KataKate (3)
    2018-09-04  15:59
  15. 2018. szeptember 4. 15:593.

    Ez nagyon korrekt, köszönöm. Igazából én is így gondolom és fel akarok készülni váratlan szitukra is, hogy az ital, meg a társaság, stb. hatása alatt is bizton tudjam önmagam adni.


    Tényleg segítettél, köszönöm!

    előzmény:
    Agnes15 (2)
    2018-09-04  12:01
  16. 2018. szeptember 4. 12:012.

    Szia Timi!


    Én sem voltam még olyan lánybúcsun, én nem tartom magam száraznak, de ha az én barátnőim egy nagyivos buli helyett sztrippelt rendelnének kibuknék... Mesztelenre biztosan nem fog vetközni, ha akarod megérinted, ha nem nem. Viszont javaslom, hogy a szádba semmit ne vegyél be, azért odáig ne süllyedj. Mindenképp gondold át, hogy a vőlegényednek hogy esne, vagy neked, ha ő hozzá vinnének egy csajt... Ne érezd magad semmi képp kellemetlenűl akkor sem, ha ehez nincs kicsit sem kedved, ha jó barátok akkor megértik, ha meg nem, akkor lehet jobb is ha megsértődnek. Most készülsz férjhez menni, ne a barátok legyenek az elsők, hanem a férjed és majd a közös családotok :) remélem segítettem :) 

Címlap

top