Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mirena vélemények

emili
Létrehozva: 2017. március 29. 12:28

Sziasztok!





Második kisbabám megszületése után az orvosom a Mirenát javasolta fogamzásgátlóként, mert sajnos nagyon érzékeny vagyok a hormoningadozásokra. Azt mondta ez teljesen lokiálisan csak a méhen belül hat, ezért nem fogja a szervezetem egyensúlyát felborítani. Utána olvasgattam, és régi topikokban többen írták, hogy mégis hullott tőle a hajuk, fibroadenomájuk lett..stb. Emiatt teljesen elbizonytalanodtam, mert nekem a tablettától régebben pont ilyen tüneteim voltak. Szeretném újra feldobni a témát. Kérlek, aki használta/használja írja le a tapasztalatait jót is rosszat is! A másik amin gondolkoztam a Goldlily Sensitive, mert sajnos fémallergiám is van, de arról meg azt olvastam, hogy kevésbé megbízható. Erről is szívesen fogadom a tapasztalatokat. Köszi előre is!

  1. 2017. május 19. 19:073.

    Szia!Én megvettem a GOLDLILY spirált,  nagyon jó áron, de mégis a nőgyógyásszal közösen a M irena mellett döntöttünk.


    Ha érdekel olcsóbban a teljesen felbontatlan Goldlily, szeretném eladni, kérlek irj.

  2. 2017. Április 11. 11:532.

    Szia! Nekem már több mint 2 éve van Mirenám és eddig semmi problémám nincs vele. A 2. gyerek után döntöttem mellette, mert mindig elfelejtem bevenni a tablettákat :)

Címlap

top