Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Online webdesign tanfolyam

Panka71
Létrehozva: 2015. november 11. 14:34

Sziasztok! Végzett valaki online webdesign tanfolyamot? Mennyire lehet használható tudásra szert tenni online? Érdekel, de picit bizonytalan vagyok. Nekem most sok 150ezer ft. Nem szeretném hiába elkölteni.


Köszönöm szépen a válaszokat, tapasztalatokat!


 


 

  1. 2019. március 14. 10:255.

    Szerintem érdemes webdesignernek/webesnek tanulni (saját tapasztalat). De ez is egy nagyon összetett szakma és érdemes átgondolni, hogy mit is szeretnél valójában kezdeni vele és mi az, ami vonz benne és ennek megfelelően kell "szakosodni" ahhoz, hogy boldogulj vele.

    Én a "kódolás"-ban találtam meg azt, amit örömmel csinálok és amiben sikeres tudok lenni. Sokan azt hiszik, hogy az valami nagyon bonyolult dolog, hogy egy weboldalt "lekódolj", ehhez különleges képességek kellenek (pld. jó matematikai érzék), de ez egyáltalán nem igaz. Se informatikusnak se matematikusnak nem születtem, mégis - nőként is! - rengeteg sikerélményt ad. És egyáltalán nem vagyok "kocka" :D 

    Persze meg kell találnod az a sulit, ahol úgy tanítanak, hogy meg is értsd. Azt, ahol jól struktúrált és visszakereshető minden tananyag, és sok-sok gyakorlati példát is kapsz hozzá. Nekem a CodeBerry-ről van tapasztalatom és szívesen ajánlom őket. Egyrészt mert nem kell egy vagyont kifizetni (ez mondjuk nem egy utolsó szempont), saját magam osztom be, hogy mikor, mennyit tudok tanulni és ha kell, van szakmai segítség is, ráadásul egy fórum, ahol a többiektől is lehet kérdezni. Egy online tanfolyamnál ez óriási segítség szerintem.

    Nekem sok szempontból nagyon bejöttek az online tanfolyamok. Két kicsi mellett elég szabadságot adnak.

    Szóval bátorítalak, hogy kezdj neki, mert megéri. De figyelj arra, hogy melyik online képzést választod. Ha rám hallgatsz, nem vágsz bele olyanba, amelyik még semmit sem adott, de már elkér többszázezer forintot. Főleg, hogy van olyan (mint pld. a CodeBerry Programozó iskola), ahol havi párezer forintért minőségi szolgáltatást kapsz.

  2. Torolt_felhasznalo_789019
    Torolt_felhasznalo_789019
    2015. november 11. 15:134.

    Harmadreszt meg ha angolul tudsz akkor torrenten siman talalsz oktatovideokat. Ha erdekel akkor ezekkel kezdd:)


     

    előzmény:
    Panka71 (1)
    2015-11-11  14:34
  3. Torolt_felhasznalo_789019
    Torolt_felhasznalo_789019
    2015. november 11. 15:083.

    Egyebkent sztem max hobbinak jo,manapsag olcso egy honlap es sok az instant honlap is, amit egy tarhellyel mar adnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_789019 (2)
    2015-11-11  15:04
  4. Torolt_felhasznalo_789019
    Torolt_felhasznalo_789019
    2015. november 11. 15:042.

    Webtanar.hu


    Bar ott inkabb a programozas resze van nincs photoshoppal rajzolgatas es nincs keresomarketing.


     

    előzmény:
    Panka71 (1)
    2015-11-11  14:34

Címlap

top