Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Kártyajós?

raflezia
Létrehozva: 2012. július 30. 10:59

Sziasztok!

 

Tud valaki egy nem kókler kártyajóst ajánlani nekem Budapesten?

 

Köszönöm szépen!

 

Mónika

  1. 2012. augusztus 15. 19:1711.

    Szia!

     

    Én is a Lucát ajánlom Neked. Teljesen megbízható!! E-mailon keresztül is jósol, ilyenkor kér fényképet, születési adatokat és természetesen a kérdéseket is. A pénzt pedig utalni kell vagy csekken feladni. Nekem is így jósolt már kétszer. Amikor először jósoltattam vele így, akkor minden bejött, még sajnos a negatív dolog is. A második jóslást tavaly csináltattam és most zajlanak az események. Már abból is bejött néhány dolog.

     

    Szerintem keresd meg, én is csak ajánlani tudom őt.

    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59
  2. 2012. augusztus 13. 12:0910.

    Luca:  http://luca.shp.hu/hpc/web.php?a=luca

    Én jártam nála kétszer is. Barátnőmmel és bent maradtunk egymásnál a jóslás alatt és amikor mondani kezdte a dolgokat, akkor én majdnem leestem a székről. Ugyanis én nem mondtam neki semmit előre és minden ott volt a kártyában...! 

    És nem csak a jót mondja...

    Azt is hozzá kell tennem, hogy nem a jóslás szerint éltem tovább, nem is gondoltam rá, csak akkor ha éppen pont úgy történt valami, ahogy mondta... és olyankor összerezzentem, hogy te jóóó ég!

    Amúgy a kártya csak útmutatás, te magad még mindig alakíthatod a sorsod másképp!!

    Érdekes, és érdemes egyszer kipróbálni! Én kíváncsiságból mentem vissza...

    De azt hiszem számomra elég volt... 

    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59
  3. 2012. július 30. 22:229.

    Mi az hogy "tudomany" es mi az hogy "racionalitas"?.......

    A tudomany folyamatosan fejlodik, vagyis egyre tobb dolgot erzekel, es ki tud mutatni, de meg mindig nem mindent. A racionalitas meg szubjektiv ugyanis mindenki mashogy es mast erzekel. Van aki tobbet erzekel mint masok. Ez olyan, mint mikor szemuveg nelkul en csak azt latom ami kozel van, de ami tavol van az ugyszinten letezik megha nem latom akkor is. A szemuveg feltalalasa altal a tudomany lehetove tette, hogy akinek nem annyira jo a szeme mint masnak az is lasson annyira jol mint masok. De olyan muszer meg nincs, ami segit azoknak akik nem "latnak" pl a harmadik dimenzion tul, hogy ok is realitaskent eljek meg azt ami azon tul letezik.....

     

    Az ember egyebkent maga iranyitja a "sorsat", a kartya sztem max segitseget tud nyujtani abban, hogy szelesitse a latokoret, hogy jobban atlassa a szituaciokat vagy azokat a kerdeskoroket amik epp foglalkoztatjak, annak erdekeben, hogy megfelelobb donteseket hozhasson az eletere vonatkozolag. Ha jo a jos, akkor meg tudja vilagitani tobb dimenziobol a problemat azaltal, hogy tobbmindent  atlat mint az aki segitseget ker. Tehat egy joslas max tanacsadas lehet csak sztem. Egyebkent en sem jarok joshoz, semmilyenhez sem.  

    előzmény:
    mosómasa (5)
    2012-07-30  14:35
  4. Torolt_felhasznalo_639070
    Torolt_felhasznalo_639070
    2012. július 30. 22:018.
    Azok kiket a nyomozó irodák alkalmaznak eltűnt személyek megtalálására nem kóklerek Azok is jók, kik a másik jós által rontáslevétellel eltüntetett pénzeket keresték képernyőn keresztül ország szeme láttára.
    előzmény:
    akishamis (4)
    2012-07-30  13:44
  5. 2012. július 30. 21:507.
    esetleg tolna megyei jolesz ???? tarot kártyával dolgozom
    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59
  6. 2012. július 30. 21:306.

    Az óriási mosolyra késztet, hogy az ott jelenlévő elvtársnől-kivételt képez szerény személyem-állandóan faggatja a jósokat, itt meg ezt írja..

     

    Hát lányok, csak nem memória problémáktól szenvedtek?  

    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59
  7. 2012. július 30. 14:355.

    Én nem járok kártyajóshoz, mert nem látok mögötte semmi racionalitást.

    Nem látom, hogy derülhet ki az ember sorsa az összekevert és kirakott kártyákból. Meg főleg azt nem, hogy ezt mi alapján találta ki vki.

    Ezért kérdeztem. Teljesen komolyan várom rá a választ (nem azt, hogy nézzem meg, hanem tényleg).

    Lehet, hogy az én hibám, de szélsőségesen hiszek a tudományban és a racionalitásban, viszont meggyőzhető vagyok a megfelelő érvekkel. A "mert csak" nem tartozik ide. 

    előzmény:
    raflezia (3)
    2012-07-30  13:06
  8. 2012. július 30. 13:444.

              Szia.

     

    Lehet hogy tévedek, nem az első/utolsó eset lesz, de azt mondom hogy ha jós, akkor csak a kókler-féle létezik.

    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59
  9. 2012. július 30. 13:063.
    Menj el néhányhoz és megtudod....Üdv.,
    előzmény:
    mosómasa (2)
    2012-07-30  12:01
  10. 2012. július 30. 12:012.

    Szia!

    Milyen az, aki kókler, és milyen az, aki nem kókler? 

    előzmény:
    raflezia (1)
    2012-07-30  10:59

Címlap

top