Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Áttetsző hosszú ujjú felső

sammysammy
Létrehozva: 2012. július 25. 23:21

Sziasztok!

 

Átlátszó hosszú ujjas felsőket szeretnék venni, néhány felsőhöz jól állnak szerintem (ill. másokon láttam, és tetszik); elsősorban testszínű, szürke, feket és fehér színekben. Sajnos eddig nem nagyon találtam, esetleg tudnátok segíteni, hol kaphatnék? 

 

Köszönöm előre is!

  1. 2012. július 26. 14:493.

    KÖszi a választ és a tanácsot is - nem vagyok mondjuk modell, de nincs problémám az alakommal, azonban ennek ellnére sem venném fel soha sima felsőként (úgy főleg nem, mint a képen);

     

    én úgy láttam többeken, hogy ez van alul, és rávesznek pl. egy nagy kámzsázs nyakú ujjatlan vagy rövidujjas felsőt, és tulajdonképpen csak a karokon van ez az anyag...remélem éthető....nagyon elegáns tud lenni, persze képet a neten sehol nem találtam pont ilyen formában, de valami könnyedséget ad ez az anyag az egész öltözéknek....

     

    Meg fogom nézni amiket javasoltál, KÖSZI!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    krix (2)
    2012-07-26  14:23
  2. 2012. július 26. 14:232.

    Szia,

     

    én a ZARA nyári kollekciójában és a Wolford-ban láttam ilyeneket - de vigyázz az ilyen felsőkkel, mert ezek tényleg csak a modelleknek állnak jól ;)

    előzmény:
    sammysammy (1)
    2012-07-25  23:21

Címlap

top