Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rózsakert Medical Center

Torolt_felhasznalo_511611
Torolt_felhasznalo_511611
Létrehozva: 2012. július 25. 19:47

Sziasztok!

Érdekelnének tapasztalatok a hellyel kapcsolatban,különösen a nőgyógyászat-nőgyógyász orvosok érdekelnének.

 

Szülés után előjött egy polipom.

A Doktornő,akinél szültem most 3 hét szabin van,a helyettese pedig egy RMC-ben dolgozó dokit(dr.Novák Zoltánt ajánlott).

 

Köszi,annak aki ír. 

  1. 2014. szeptember 19. 09:4111.

    Sziasztok!  Akik a Rozsakert Medical Centerrel kapcsolatban erdeklodnek azoknak szeretnem leirni a velemenyem. Tegnap voltam naluk egy nogyogyaszati jellegu operacion ( konkretan sajnos elhalt a 8 hetes embryom. .. Nagyon orulok hogy oket vslasztottam a terhesseg befejezesehez.  Olvastam nehany hozzaszolast. Az teny hogy nem a legolcsobbak de erre ket dolgot mondanek. Ha elmesz egy kozkorhazba a halapenzzel egyutt ott is ki kell fizetned ezt az osszeget es messze nem kapod meg erte ugyanezt a szolgaltatast. A masik hogy olcso husnak hig a leve. Szoval roviden,  tomoren. A noverek,  apolok es orvosok abszolut profik. Luxuskorulmenyek kozott varod az amugy nem kellemes beavatkozasokat olyan emberek tarsasagaban akik folyamatosan a legnagyobb figyelmet forditjak rad. Barati es emberi hangon beszelnek es viselkednek az elejetol a vegeig. Mindenrol alaposan tajekoztatnak. Semmi negativumot nem tudok irni roluk.  A leheto leg jobban megkonnyitettek az amugy sem kellemes szituaciot amin atestem. Csak ajanlani tudom oket. Ha tobb infot szeretnel irj priviben!  Email cimem: d12innye@hotmail.com. 

  2. Torolt_felhasznalo_511611
    Torolt_felhasznalo_511611
    2012. július 27. 13:3910.

    Voltam az RMC-ben,leírom tapasztalataimat,hátha valakinek a későbbiek során jól jön:

    A rendelő szuperkultuárlt,tágas váró,váróban víz-tea-kávé-ropogtatnivaló-napi sajtó,egy percet nem kell várni,több asszisztens odajött hozzahat e egy kávét,segíthet e valamiben..Vizsgálat előtt egy asszisztens a rendelőbe vezet,vérnyomást,testmagasságot,súlyt mér,BMI-index számolás,kis életmódtanácsadás-ennek nagyon örültem,tényleg hasznos volt.Utána mentem Novák doktor Úrhoz.Ha egy fél éve ismertem volna,tuti nála szültem volna:)Hihetlenül alapos,precíz,mindenről tájékoztatat,alternatívát kínál,abszolút nem rábeszélő.Péládul javasolt egy általános vérképet+pajzsmirigy hormont,elmondta kétszer,hogy ezt tb alapon is meg lehet csináltatni vagy például 3 hónap múlva beszéltünk meg kontrollt,mondta,hogy nyugodtan lehet menni a kerületi rendelőbe is,szóval nagyon  rendes,nem a lehúzásra mennek!

    Vizsgálat után rögtön kértem a vérvételt,levették,nem is éreztem,pár nap múlva jön az eredmény. Vérvétel után felajánlották,hogy van egy szoba ahova le lehet dölni,hoztak vizet,szőlőcukrot,szóval nagyon meglepődtem,mert ilyen nívos ellátással tényleg nem találkoztam,pedig nemrég szültem,előtte is volt pár nőgyógyászati problémám,így jó sok rendelőben/dokinál megfordultam.

     

    Mindennel együtt(vérvétel-pajzsmirigy,általános,vizsgálat,uh) 24 e ft-ot fizettem.Ami nem kevés,de szerintem abszolút átlagosnak mondtható a magánrendelők között,az ár/érték arányban meg számomra a legjobb.

     

    Nagyon úgy tűnik,hogy a régi doktornőmtől is elcsábítottak:)Szóval ajánlom a helyet mindenkinek. 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511611 (1)
    2012-07-25  19:47
  3. 2012. július 26. 15:279.
    OK, köszi, ez lesz. Majd viszek kétnapi hidegélelmet és beülök az SZTK-ba
    előzmény:
    nemszeretem (8)
    2012-07-26  11:18
  4. 2012. július 26. 11:188.

    Egy sima rákszűrésre  nyugodtan mehetsz a területileg illetékes nőgyógyászatra, ez lehet a lakhelyed szerinti, vagy a abban a kerületben ahol a munkahelyed van. Tb. kártyával egyébként úgy tudom, bárhová el lehet menni, de gondolom akkor ha ragaszkodsz egy orvoshoz.

     

    Az orvosod is biztos helyettesíti valaki.

    előzmény:
    cseperke2 (7)
    2012-07-26  10:57
  5. 2012. július 26. 10:577.

    Ehhez kapcsolódóan kérdezem: szeretnék egy sima nőgyógyászati szűrővizsgálatra menni, rákszűrés. 4 éve voltam, de a dokim külföldön van jelenleg.

    Tudtok valakit ajánlani? Nem ragaszkodnék a magánrendeléshez, az túl drága. A Xx. kerületben lakom, Budaörsön dolgozom. Bármi, ami ezek vonzáskörzetében van, jó lenne. Köszönöm

  6. Torolt_felhasznalo_511611
    Torolt_felhasznalo_511611
    2012. július 25. 23:016.

    Köszi csajok,de holnapra már van időpontom.

    Ahogy olvastam 13-18 e ft egy vizsgálat,ez a legtöbb helyen amúgy is ennyi,ahol adnak számlát,eü.pénztárra is el tudom számolni.

     

    Amúgy jó dokim van,akit nem szeretnék leváltani,csak hát szabin:(

    Igen,polip okoz problémát.Amúgy Bp-en lakom. 

    előzmény:
    Ejmiaszösz (5)
    2012-07-25  22:43
  7. 2012. július 25. 22:435.

    Ott a helyed, ha bitang sok pénzed van. Említett orvost én sem ismerem, írd meg, merrefelé laksz, aztán majd gondolkozunk, hogy hol van a környékeden jó orvos. Ha jól értettem, egy polip okoz problémát.

     

    Szió, Szösz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511611 (1)
    2012-07-25  19:47
  8. Torolt_felhasznalo_511611
    Torolt_felhasznalo_511611
    2012. július 25. 22:234.

    Sziasztok!

     

    Köszi szépen,remélem,ír valaki,akinek van személyes tapasztalata:)

    Sajna,tudom,hogy nem olcsó,ahol a doktornőm rendel,ott is hasonló árak vannak...Aki helyettesíti most doki rendes volt megvizsgált,de mondta,hogy nem igazán a szakterülete,és Novák Zoltán dr.t ajánlotta.

    Holnap megyek hozzá,majd meglátjuk 

    előzmény:
    nemszeretem (3)
    2012-07-25  20:11
  9. 2012. július 25. 20:113.

    Szia! A RMC-ben a szakorvosok nagy része külsős, azaz valamelyik állami intézmény, kórház,  dolgozói, itt másodállásban dolgoznak. Nem ismerem az ajánlott nőgyógyászt, de arra készülj fel, ha oda mégy, csak az első bejelentkezés, vizit,  16ezer forint, és akkor még nem csináltak semmit, csak "beszélgettek" veled.

    Persze, ha csak a magánklinikában bízol, nem akarlak lebeszélni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511611 (1)
    2012-07-25  19:47
  10. 2012. július 25. 20:082.

    Szia!

     

    Én csak azt tudom, hogy nagyon-nagyon drága, egy külföldi ismerősöm járt oda, mert a doki jól tudott angolul. Már nem emlékszem a pontos árakra, de sok volt..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_511611 (1)
    2012-07-25  19:47

Címlap

top