Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Így hódítottam vissza őt

bububu
Létrehozva: 2012. július 13. 22:14

.. ami még nem történt meg, de teljes szívemmel hiszek benne, hogy meg fog.Elhagyott és én vissza akarom őt kapni.

 

Ha bárkit érdekel a sztori, szívesen veszem, ha elolvassátok. Majdnem négy évig voltunk együtt, idén márciusban szakítottunk. A dolgot nehezíti, hogy egy munkahelyen dolgozunk, de a kapcsolatról nem tudnak a többiek.

És igen, ő mondta ki, hogy vége legyen, amit én elfogadtam, de nem akarom, hogy így legyen, így maradjon. Ő nem csak a szerelmem, hanem a lelki társam, legjobb barátom, az az ember, aki előrevisz, motivál engem.

Egy ideje nem látjuk egymást minden nap (multi cég), de naponta beszélünk, tegnap együtt ebédeltünk. Dícsérte a hajam, az alakom. A régi becenevemen szólít. De ennyi, nincs meg a kézfogás, az összebújások, az, hogy minden gondolatunkat megbeszéltük egymással, és iszonyatosan hiányzik. 

Ezzel együtt a szakítás a legjobbat hozta ki belőlem, úgy érzem. Elkezdtem tanulni, odafigyelni az emberi kapcsolatokra, az alakomra, étkezésemre. Meghatároztam életem valódi céljait, és részcélokra bontva naponta követem őket. Kedvesebb vagyok az emberekkel, és sokkal többre értékelem jelenlegi kapcsolataimat. 

 

Kérlek, szurkoljatok nekem, és ígérem, leírom a fejleményeket. Tudom, ritka az ilyen téren a pozitív változás, de én igazán hiszek benne

 

  1. 2012. július 24. 21:2017.

    Remélem sikerül visszahódítanod!

     

    Sok sikert kívánok neked!

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  2. 2012. július 17. 14:2016.

    Mangó egyetértek veled! Az ember hajlamos azt hinni, hogy mennyire tökéletes volt a kapcsolata, biztos nem talál jobbat, de még hasonlót sem stb... pedig egyáltalán nincs így! Nálam is hasonló a helyzet, közel 5 évet voltunk együtt és nekem is majdnem 2 év kellett, hogy belássam hiába minden erőfeszítés ez már nem lesz a régi! Én is elkezdtem lefutni a szokásos köröket, odafigyeltem magamra jobban, lefogytam, csinosabb lettem, próbáltam mindennel visszacsábítani! De hogy mi lett belőle... jót játszadozott velem... Látta, hogy mennyire helyre akarom hozni és minél többet tettem érte Ő annál bunkóbb lett velem!

     

    Én csak azt tanácsolom Neked, ha tényleg ennyire jó volt minden 1-2 lépést tehetsz fel (mert úgy sem bírja ki az ember hogy ne tegye.. ), de inkább várd ki még ő lép. És ha elkezd megváltozni, csúnyán viselkedik veled, bunkó, hazudik akkor abban a pillanatban hagyd a fenébe az egészet! Nem éri meg! Egy darabig fáj, meg rossz, de hidd el utána sokkal erősebb leszel! És bizony hogy találhatsz még egy olyan embert, mint a régi volt, sőt... még sokkal jobbat is!

     

    Én is csak a legjobbakat kívánom Neked! Aztán mesélj, hogy alakult a dolog!

    előzmény:
    Mangó (12)
    2012-07-14  11:52
  3. 2012. július 14. 18:2615.

    Az még motiváló is lehet, nem emiatt van ez!

     

    Inkább attól félnek, hogy mi van akkor, ha szakításra kerül a sor, s direkt tesznek egymásnak keresztbe az egykor kiválóan, egymás keze alá dolgozó, " szerető munkatársak". A kollektíva pedig két táborra is szakadhat, s ez az, ami valóban ellehetetleníti a munkát. Ezért nem engedik.

    előzmény:
    KN18 (8)
    2012-07-14  09:28
  4. 2012. július 14. 14:3914.

    "ő az az ember, aki előrevisz, motivál engem. "

     

    Igen, mégpedig úgy, hogy elhagyott.

     

    Mert ez derült ki a történetedből. Azóta tanulsz, vigyázol az alakodra, stb. stb. stb.

     

    :-(

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  5. 2012. július 14. 13:4213.
    ne tedd magad nevetségessé.
    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  6. 2012. július 14. 11:5212.

    Szia!

     

    Elhiszem, hogy jobb érzés kapaszkodni az apróságokba, de szerintem ez magunknak csapda. A volt párod megnyilvánulásai, csak kedves gesztus. Nem szabad félreérteni. Oka volt szakítani, ez nem volt véletlen. 

     

    Engem is több mint 4év után hagytak el, közös üzlet miatt találkozunk, telózunk- ő is megdícsér ha olyannak lát, régi becenevek is megvannak, hülyéskedünk, számíthatok rá ha gondom van- DE, sokáig kapaszkodtam ezekbe én is hátha van jelentősége, de rájöttem, hogy becsapom magam. Az égvilágon semmit nem jelent. Egy kedves gesztus ez, csak a pasik másképp gondolkodnak. Nekik ez egy apróság, a nőnek meg jelentéstartalommal bír:-S 

     

    Hidd el, nehezen fogsz ebből kikecmeregni ha áltatod magad. 

    Persze a volt párod Te ismered jobban, Te tudod, hogy milyen körülmények között szakított veled, de vmiért mégis elhagyott:-S 

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  7. Torolt_felhasznalo_464050
    Torolt_felhasznalo_464050
    2012. július 14. 11:4211.

    Szia!

     

    Szurkolok neked, hogy úgy történjenek a dolgok, ahogy a legjobb lesz :) 

     

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  8. 2012. július 14. 11:4210.
    Azt,hogy Te es Te es Te hogyan erzed meg gondolod,azt nagggyon de nagggyon figyelembe veszed. de hogy O kerek-perec veget akart vetni a kozelebbi intimebb kapcsolatnak Veled es ezt Te es Te es Te nem vagy kepes elfogadni igazabol,arrol csakis Te es Te es Te tehetsz-O elmondta oszinten amit akar, erez es gondol,ha Te nem vagy kepes felfogni es elfogadni es remenykedel es minden normalis kapcsolat fenntartasat celozo barati kozeledesbe belemagyarazol intimebb kozeledest az csakis a te es Te es Te hibad,nem az ove!
    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  9. 2012. július 14. 09:369.

    Bizonyára ő kezdeményezte a szakítást. Voltak megfogalmazott kifogásai? Ha igen, arra vigyázz, hogy ne annak rendelj alá mindent, hogy ezeket a "hibákat" kijavítsd + 4 hónap épp elég idő arra, hogy kicsit lenyugodj, de a sérelmek még ott vannak, benned (is)! A bókokon kívül utalt még valami arra, hogy ő újra belekezdene?

    És persze szurkolok, hogy úgy legyen, ahogy neked a legjobb

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  10. 2012. július 14. 09:288.
    A munkáltató az elvégzett munkáért fizet és nem a munkaidőben történő enyelgésért és szerelmetes email-ekért.
    előzmény:
    Werbunga (7)
    2012-07-14  08:02
  11. 2012. július 14. 08:027.
    Hmmm... Tudok multikról, ahol "előírják", hogy a dolgozók "intim kapcsolatba" nem kerülhetnek egymással, mivel ez a viszony a munka rovására is mehet. Ha mégis megteszik, s kitudódik, egyiküktől megválik a cég. (Jó, ha nem mind a kettőjüktől.) Azon lehet vitatkozni, hogy ez jogos, szabályos-e, de hogy tény, az biztos. Gondolod, hogy ha a topiknyitó és barátja is egy ilyen helyen dolgozik, akkor a kapcsolatukat kiplakátolták?:-)))
    előzmény:
    KN18 (5)
    2012-07-13  23:25
  12. 2012. július 14. 07:246.

    Nem azt írta, hogy senki, hanem azt, hogy a  munkatársai. Nincs ebben semmi furcsa, a  munkatársai nem a barátai, ha akar az ember elmond nekik dolgokat, ha nem, nem.

    Topikindító: a legjobbakat neked......és ha már így van időd gondolkozhatsz rajta, hogy biztos őt akarod-e? Vagy csak "megszoktad"? Merthogy valamilyen oka biztos volt a  szakításnak......

    előzmény:
    KN18 (5)
    2012-07-13  23:25
  13. 2012. július 13. 23:255.

    4 év és senki nem tudott róla, komoly, felvállalt kapcsolat lehetett.

     

    Hány éves vagy? 15? Mert kb, 15 éves lányok halnak be ilyrn dumától!

     

    Szólok neked: a srác porig alázott mások előtt, de te vagy annyira ostoba, hogy nem veszed észre.

     

    Ez az ember még az elkövetkező 200 éves tervedben sem szerepeljen! 

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  14. Torolt_felhasznalo_878315
    Torolt_felhasznalo_878315
    2012. július 13. 22:274.
     Utolag  mindenki altalaban okosabb . Kerdes meddig . Ugyanis az  ember eloszor merlegel es utana dont es cselekszik.
    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  15. 2012. július 13. 22:243.

    Szia!

     

    Én nem azt kívánom, hogy béküljetek ki, hanem azt, hogy úgy legyen, ahogy Neked a legjobb hosszútávon! Majd a sors eldönti! Vagy együtt, vagy külön!

     

    Addig kitartás, és remélem minden jól alakul!  

    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14
  16. Torolt_felhasznalo_325942
    Torolt_felhasznalo_325942
    2012. július 13. 22:212.
    Aha.
    előzmény:
    bububu (1)
    2012-07-13  22:14

Címlap

top