Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

,,Próbálok odafigyelni, hogy óvjam a lábaimat"

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 4. 05:28
Nemrég elindult LábStory sorozatunk, amelyben olvasóink visszérbetegséggel kapcsolatos tapasztalatait, történetét dolgozzuk fel. Ezúttal Brigitta története következik, aki próbál folyamatosan odafigyelni lábai egészségére, ha már a családjában jelen van a visszerekre való hajlam.

Nők Lapja Café: ,,Próbálok odafigyelni, hogy óvjam a lábaimat\" - LábStoryk a visszerekről
  1. Torolt_felhasznalo_577140
    Torolt_felhasznalo_577140
    2012. július 4. 09:509.
    A visszerek természetes részei a keringésnek. Jobban látszanak, ha a keringés fokozott a végtagban ( pl emelés, nehéz fizikai munka , sport ) Különösen soványakon látszanak jobban , Nincsenek zsiszövetbe ágyazva. Az a kórós, ha kanyargóssá válnak ,  az utal  az érfal gyengeségére . .
    előzmény:
    Milu (8)
    2012-07-04  09:33
  2. 2012. július 4. 09:338.
    Az 5 éves kislányom lábán is már látszódnak a visszerek, pedig minden nap sportol és még felesleg sincs rajta. Ez azért leginkább a géneknek köszönhető.
    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-04  05:28
  3. 2012. július 4. 07:047.

    Sziasztok!

     

    Én nem tartozom a viszeresek közé, de a család egyik ismerőse, vagyis egy házaspár talált erre egy "natura" szert.

    Nekik is valaki ajánlotta.

    A lényeg a házaspár hölgy tagjának elég csúnya viszerei voltak és szinte minden nyáron egy trombózis hozzá. Amióta eszik a "csodaszert"=VÖRÖS SZŐLŐMAG LISZT PLUSZ--OS, elég szépen rendeződtek a kiduzzadó erei.

    Gyógynövény boltban veszik azt tudom.

    Azt mondták nekik is, hogy ez megerősíti az érfalakat.

    Gyümölcslekvárban elkevernek 1 púpos teáskanállal, ez egy adag. Reggel és este is egy- egy adagot kell megenni. Náluk tényleg látványos a változás.

    Ártani biztos nem árt a liszt :)))))

    Talán segítettem egy kicsit!

    Szép napot!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  4. -1-
    -1-
    2012. július 4. 06:486.

    Én is ezt mondom. Keresem benne az igazságot.

    Azért egyszer valamit találtam, amivel eredményt értem el. Ez egy nagyreményű kenőcs volt, amivel bekenve egy éppen csak megmutatkozó v.erecskét sikerült jól felduzzasztani.

    előzmény:
    ÁgicaT (5)
    2012-07-04  06:39
  5. 2012. július 4. 06:395.

    Namármost nekem van olyan ismerősöm, aki terhesen is vasággyal együtt volt 50 kiló, és mégis ujjnyi vastag visszerei vannak, még "ott" is....

    Szóval hogy a testsúlytól függne....

     

    De az is igaz, hogy a túlsúly nem használ neki - komfortérzetben biztosan nem. Nekem úgy néz ki a lábam, mintha rajta lenne komplett európa vízrajza - mindezt 28 évesen, sőőt... már évek óta ilyen. És a legtöbben kinevetnek, hogy miért akarok én 50 kiló lenni a 158 cm-hez. Aztán kiröhögnek, hogy visszeres láb? nekem? ennyi idősen? Igen - sajnos, nem én kértem, elhiheti mindenki. Szóval oda kell figyelni a súlyra, a mozgásra, és felpolcolásra - ez utóbbi csodákra képes, komfortérzetben tutira!

    előzmény:
    -1- (4)
    2012-07-04  05:42
  6. -1-
    -1-
    2012. július 4. 05:424.

    Az elsősorban lábakon megjelenő értágulatokra való hajlam valóban öröklődik, ugyanakkor nagyon fontos azt is kiemelni, hogy a kialakulásuk szempontjából legalább ennyire nagy jelentőségűek az olyan tényezők, mint a mozgásszegény életmód vagy a súlyfelesleg – ezeken pedig a genetikai adottságokkal szemben mindenképpen lehet változtatni.

     

    Keresem ebben a szövegben azt, mi alátámasztja ennek a magyarázatnak a valóságát, de nem találom.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-04  05:28
  7. -1-
    -1-
    2012. július 4. 05:393.

    És mit tesz ez a gél?

    Visszarendez eredetnek megfelelően?

    előzmény:
    santikusz (2)
    2012-07-04  05:28
  8. 2012. július 4. 05:282.
    Nekem és az ismerőseimnek, akiknek ajánlottam, a dr. förster visszérgél nagyon bejött. Vadgesztenye és szőlőlevél kivonat van benne. Nem olyan ismert márka, de nagyon jó. Interneten is lehet rendelni, korrektül szállítják.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top