Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A gazda már megházasodott

Nők Lapja Cafe
Létrehozva: 2012. július 2. 14:16
A ,,valódi\" gazdák kiakadtak azon, hogy a Házasodna a gazda című műsor azt a látszatot kelti, mintha a gazdálkodók az átlagnál nehezebben találnának párra.

Nők Lapja Café: Tiltakoznak a gazdák a gazda-valóságshow ellen
  1. 2012. július 4. 08:5611.

    Hali mindenki!

    Én személyesen ismerem "József gazdát" diplomás, teljesen normális életet élő GAZDA tehát nem KAMU.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-02  14:16
  2. 2012. július 3. 23:1710.

    "Komoly" gazdaszervezet, statisztikai adatokkal felvértezve....:D:D:D

    22 tagból hogy hány házas.....:D

    Biztos, hogy az átlagnál nehezebb párt találni.

    Nevezni kellett volna a műsorba.

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-02  14:16
  3. Torolt_felhasznalo_718056
    Torolt_felhasznalo_718056
    2012. július 3. 21:539.
    ez tuti egy fizetett, promó cikk :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  4. Ida
    Ida
    2012. július 2. 19:318.
    Ez az egesz egy szanalmas probalkozas mert nemetorszagban bejött de ez nem feltelenül jelenti az hogy nalunk is sikeres lesz egy ilyen jelegü müsor nem ertem miert kell folyton a külföldi müsorokat masolni es azt sem hiszem hogy ne tudnank valami magyar müsort csinalni ami erdemes arra hogy nezze az ember!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     
  5. 2012. július 2. 18:527.

    Hmmm, hát komoly gazda szerintem tényleg nem jelentkezne ilyen műsorba, viszont mindig voltak olyan emberek, akik feltűnési viszketegségben szenvedtek, hát ezek a gazdák olyanok. 

    Amúgy felháborodni és tiltakozni is nevetséges, szerintem a  műsor semmi olyasmit nem sugall, hogy a gazdálkodók nehezebben találnának párt. Ez pusztán egy szórakoztató műsor, hogy aztán alpári-e vagy normális és nézhető, az majd kiderül. Mindenestre, a kiválogatott gazdák valahogy emberibbek, mint eddig bármilyen valóságshownak a szereplői. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-02  14:16
  6. Torolt_felhasznalo_669770
    Torolt_felhasznalo_669770
    2012. július 2. 15:426.

    "Én ugyanis csak olyan gazdákat ismerek-akik tanyákon élnek- többnyire majdnem nyomorban."

     

    Ezt komolyan gondoltad??

     

    Én viszont többnyire olyanokat ismerek mifelénk,  akik rengeteg nagyértékű mg. géppel, saját és bérelt földtulajdonnal rendelkeznek, 20-30 állandó és sok alkalmi munkással dolgoznak.

    Szinte mindegyik családban van több szakirányú diploma/diplomás , kertész, gépész agráregyetemet végzett családtag, és semmit sem bíznak a véletlenre.

    No, ők aztán aligha keresgélnek párt a Tv-műsorokon keresztül.

    Ilyen nyári munkacsúcsban nézni is max. a 10 év alatti gyerekeik nézik a műsort. (Megalapozott a véleményem személyes ismerősökön keresztül!)

     

    előzmény:
    andi*1970 (3)
    2012-07-02  14:36
  7. 2012. július 2. 15:005.

    Minden reklám reklám, a negatív is.

    Majd ha utcára is vonulnak, akkor elhiszem, hogy tiltakoznak.

    De eléggé látszik, hogy kamu a műsor, ha komoly lenne, nem kötnék ki, hogy csak városi bige mehet a tanyára. 

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-02  14:16
  8. Torolt_felhasznalo_549666
    Torolt_felhasznalo_549666
    2012. július 2. 14:394.

    hát ha hallgattak volna bölcs lett volna.Ez egy tv műsor,az a lényeg,hogy szembe állítja a gazdálkodó facér gazdákat és a városi, de vidékre vágyó hölgyeket(és az ők elképzeléseit arról,hogy milyen romantikus lehet egy gazda felesége lenni..vagy nem:-)).Totálisan humortalan hozzáállás ez a levél.

    Ez az első műsor 6 év után amiért a Retekklubra kapcsoltam.A német verziót láttam,az tetszett.:-)(még ha a férjem fordította a nagyját akkor is).

    előzmény:
    Nők Lapja Cafe (1)
    2012-07-02  14:16
  9. 2012. július 2. 14:363.

    Nekem az tünt fel, hogy ezek a gazdák nem a megélhetésért harcolnak. Én ugyanis csak olyan gazdákat ismerek-akik tanyákon élnek- többnyire majdnem nyomorban. Én abban sem vagyok biztos, hogy ezek a gazdák valódiak és nem csak színészkednek jó pénzért.

    Viszont kíváncsi vagyok milyen csajokat válogatnak össze. Mondjuk egy VVAnikó vagy Szandika a tanyán, tehén fejés vagy ganajászás közepedte... 

    előzmény:
    nofrete (2)
    2012-07-02  14:16
  10. 2012. július 2. 14:162.
    Tudtam, hogy mindenből ügyet csinálnak. Ilyen gazda is van ,meg olyan is, mint akiket bemutattak..
    Nem tudom, miért kell ekkor feneket keríteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337076 (0)
     

Címlap

top