Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Eskuvoi zenekar es vofely

Nicoleh
Létrehozva: 2011. október 14. 09:58

Sziasztok!

 

Szeretnem a segitsegeteket, tanacsotokat kerni. 

 

2012. julius vegi eskuvomre keresek zenekart, 2-3 fos felallasban Budapestre!

 

Tudna valaki tapasztalat alapjan javasolni zenekart, zenekarokat? Az interneten sokat talalok, de a demok alapjan nem igazan tudok jol donteni.

 

A kerdes ugyanez a vofellyel kapcsolatban is. Ha esetleg tudnatok javasolni valakit, orommel vennem a tanacsotokat!!!

 

Elore is nagyon koszonom a segitsegeteket!

 

 

  1. 2017. augusztus 29. 15:4316.

    Sziasztok !


    Olvastam a bejegyzéseiteket, ezért, mint referencia alany, szeretnék mindenkit megnyugtatni,ha szeretnétek egy jó zenekari csapatot akartok, akkor a Taylorband az nagyon jó választás lehet mindenkinek.


    Most volt 2017 idén júliusában az esküvőnk, ők játszottak nekünk is.


    Mit is mondjak nem csak nekünk, hanem a 150 fős vendégseregünk minden egyes tagjának kivétel nélkül belopták magukat a szívükbe. Mindent amit játszottak, legyen az régebbi, vagy modern zene, az nagyon színvonalas volt.  A tánczenei blokkjaik káprázatosan jók és hangulatosak. Nagyon jól lehetett a zenéjükre táncolni, annak ellenére, hogy hányas éveket elevenítettek meg. Az énekesnő az maga a szenzáció, először azt hittük, hogy valami felvételről megy az egész, mert nagyon szépen énekel, de aztán rájöttünk, hogy neeem !! Az maga a valóság volt. A fiúk is nagyon jók voltak, mert nem volt náluk lehetetlen kívánság. Vegyes volt a társaságunk az évekre való tekintettel, ennek ellenére a kívánság félórában a billentyűs és a gitáros srác kivétel nélkül mindent el tudott a vendégeinknek játszani. Szuper az egész zenekar.


    Teljes elégedettséggel és igazi színvonallal ajánljuk őket. Remélem tudtam segíteni azoknak, akik zenekarválasztás előtt állnak.


    Üdv mindenkinek.


     

  2. 2016. augusztus 16. 09:4315.

    Sziasztok !


    Látom dilemmáztok sok tekintetben a zenekar választással kapcsolatosan. Voltam az elmúlt 5 évben kb. 10 esküvőn. Az idén viszont már 2-szer voltam esküvőn, ahol mind a kétszer a Taylorband zenekar játszott, eddig még nem hallottunk róluk.


    Az énekes lány maga a szenzáció, elragadó előadás móddal énekel, na meg a fiúk a háttérből is nagyon jól zenéltek és kiválóan énekeltek. Látszik rajtuk, hogy igazi rutinos képzett zenekar. Különösen tetszett a főként pörgős latinos ütemekre alapozott hangulatos slágereik előadása, de a mai világslágerek, filmzenék dalai, a klasszikus tánczenén keresztül , a Santana gitárjátékok egyedi megszólaltatásán át, a magyar slágerek, mulatós egyveleg, mondhatnám, hogy a két alkalommal szinte mindent hallottam tőlük profi előadás móddal. Az áraikat nem tudom, de van honlapjuk és ott van kontakt. Szerintünk a felszerelésük is nagyon profi, nagyon jól szólt a zenekar és van fénytechnikájuk is.


    Úgyhogy mi a párommal szinte egész este tudtunk a dalaikra táncolni.Ha akartok egy jó zenekart, akkor hívjátok őket. Mi csak ajánlani tudjuk őket. 


    üdv mindenkinek: Eliz és Sanya

  3. 2016. május 19. 17:2014.

    Sziasztok,


     


    2017 május-június-júlisban tervezzük az esküvőnket párommal. Helyszínt, zenekart és vőfélyt keresünk.


     


    Helyszínek közül eddig legjobban Varga Tanya tetszik:


    http://www.vargatanya.hu/


    Mivel Kecskeméti vagyok ez tűnt a legjobbnak és a legkézenfekvőbbnek.


     


    Zenekarból azért akad pár. Ez lapaján a cikk alapján szemezgettem:


    http://eskuvoizenekar.cafeblog.hu/2016/05/07/hello-vilag/


     


    A cikk írója elég hozzáértőnek tűnik. A legjobban a Vegs Zenekar tetszik:


    http://www.vegasshowband.hu/


    De több helyen is olvastam, hogy nagyon jó és olcsó a Taylorband is:


    http://www.taylorband.hu/hu


    Kérek majd árajánlatot, meglátjuk :)


     


    Vőfélyre viszont egyáltalán nincs ötletem, vagyis van, de ő meg debreceni és nem vállal messzi esküvőket.


     


    Ha tud segíteni valaki nagyon megköszönném!


    Email címem: hondareklara@freemail.hu


    Nagyon köszönöm :)


     


    Üdv:


    Lara

  4. Torolt_felhasznalo_407541
    Torolt_felhasznalo_407541
    2016. március 30. 21:3213.
    előzmény:
    lacimacii (12)
    2016-03-30  17:56
  5. 2016. március 30. 17:5612.

    Halihó :)


     


    Szeptemberben lesz az esküvőnk. Eddig személyes tapasztalat alapján a www.taylorband.hu zenekar tetszik nekünk a legjobban. Tud valaki esetleg még alternatívákat ajánlani nekünk? Megnéztünk már párat, de a Taylorband-en kívül mindegyik siralmas volt :(


     


    Nagyon köszönjük!


    Laci&Évi

  6. 2011. október 14. 14:1611.
    Ha vőfély, akkor Ring István! A neten megtalálod! Egy nagyon régi bútordarab a szakmában, értelmes és vicces, nekem szinte minden rokonom esküvőjén ő vezényelt. Itt a fórumon többen is szokták ajánlani. 
    előzmény:
    Nicoleh (1)
    2011-10-14  09:58
  7. 2011. október 14. 12:4810.

    Kedves Nicoleh!

     

    A Deciband zenekart ajánlanám. Ha beírod a netes keresőbe saját honlapot és youtube oldalon is találsz róluk infókat. A munkahelyem által szervezett összejövetelen ismerkedtem meg velük, és már akkor eldöntöttem, hogy ha nekem esküvőm lesz őket akarom. Rá két évre így is lett. Fergeteges hangulatot csináltak, egész este táncoltunk.

     

    Szoktak fellépni is, meg lehet őket élőben is hallgatni. A managerük pedig foglalkozik rendezvényszervezéssel és ceremóniamesterkedik is. Tud sokmindenben segíteni, pld fényképész, videós stb. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  8. 2011. október 14. 12:409.

    Szerintem mindenképpen kérd el előre a versek és játékok szövegeit a vőfélytől, hisz van rá lehetőség.

    Így csak az a pár összekötő szöbeget kell majd fordítani ott helyben amit közben mond, a többi meg lesz előre.

     

    És amúgy is megbeszélnétek, hogy miket mond és milyen játékok lesznek. Legalábbis nálunk így volt.

    előzmény:
    Nicoleh (8)
    2011-10-14  12:23
  9. 2011. október 14. 12:238.

    DJ-ben nem gondolkozom. Valahol "hagyomanyos" lany vagyok, szeretnek elozenet.

     

    Jatekokat mindenkeppen szeretnenk. Nekem is es a paromnak is tetszenek, s valahogy ezaltal is ossze lehet hozni a nepet. Vannak a parom oldalarol is jopofa, bevallalos baratok, unokatesok, akik szerintem elveznek ezeket a jatekokat.

     

    Nem akarok rideg hangulatu, sznob eskuvot. Olyant szeretnek, ami meghato, megis rugalmas keretek kozt elvezheto oromunneppe alakul at a vacsorat kovetoen.

     

    Viszont a vofely melle, hogy elvezheto legyen a dolog, barati korben keresnem kell majd valakit a forditasokhoz (vagy ha elore megkapom a vofelytol, leforditom en a parommal), mert mindenki szeretnem ha reszese lenne a dolognak.

     

    Tudom, hogy nem lesz egyszeru dolgom, de valahogy majd megoldjuk! Bizom a kreativitasban!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (7)
    2011-10-14  12:12
  10. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2011. október 14. 12:127.

    Ááááértem. Ez esetben DJ-ben nem gondolkodtok? Mert ott nagyon széles a repertoár, nem lehet mellényúlni, hogy fals vagy felismerhetetlen lenne egy zeneszám.

    Sajnos zenekart nem tudok neked ajánlani. 

    Ha szállodás, viszonylag elegáns esküvőtök lesz, akkor ha javasohatom: inkább ceremóniamestert keress.Mert gondolom nem akartok idétlen játékokat, jopopfáskodást meg hülye versikéket. Csak egy embert, aki koordinálja a népet és esetleg felkonferálja mi következik. (már ha ezt igénylitek)

     

     

    előzmény:
    Nicoleh (4)
    2011-10-14  11:38
  11. 2011. október 14. 12:036.

    A vőfély nekünk 2008-ban 35ezerért vállalta az egész éjszakát. Ebben benne volt az utiköltsége is, 30km-ről jött.

    Igaz nálunk ceremóniamesterként volt jelen, de előtte láttuk őt egy lagzin vőfélyként és mindkettőben vérprofi.

    Ha érdekel megkeresem az elérhetőségeit.

    Van még vőfély ismerős, akit "munka" közben még nem láttam, de nagyon sok ismerősünk őt hívta és meg voltak vele elégedve. Azt hiszem ő sem dolgozik drágábban.

     

    Közben kérdeztem a zenész ismerősömet, ők nem szívesen mennek Budapestre, de ha 3 mennek ők is 80ezerért vállalják, ha mind az 5-en akkor 120-ért.

    Mást sajna nem ismerek aki nyugodt szívvel tudnék ajánlani.

    előzmény:
    Nicoleh (5)
    2011-10-14  11:52
  12. 2011. október 14. 11:525.

    Hildegard,

     

    En is igy gondolom, hogy attol, hogy Budapesten van az eskuvo, lehet meg vofely. 

     

    Orulnek, ha leirnad, hogy kb. mennyivel szamolnak az ismeroseid. Vofelyre arakat meg nem neztem, a zenekarra pedig 80.000 koruli ajanlatom is van, de valahogy nem meggyozoek.

     

    Igen, jo lenne meghallgatni a zenekart, de mivel csak karacsony korul leszunk otthon, igy csak neten tudom oket hallgatni, s majd a csaladom menne el meghallgatni oket... Szoval, nem egyszeru a dolog!!!

    előzmény:
    Hildegard (3)
    2011-10-14  11:26
  13. 2011. október 14. 11:384.

    Szia!!!

     

    Koszi a valaszt. Vegyes nemzetisegu eskuvorol van szo, ezert fontos, hogy a zene altal teremthessenek kapcsolatot a vendegek, ha nincsen kozos nyelv, hat legyen a zene. Ha mar otthon lesz az eskuvo, akkor legyen benne mulatos, hagyomanyos zene is es persze nemzetkozilegis ismert dalok, amit a nem magyar vendegek isismerhetnek.

     

    Olyasmit keresek, akik mindent jatszanak. Az eskuvo egy szallodaban lesz, zart helyen, ami ugye elore meghatarozza a hangulatot. Elegans, de nem "rongyrazos", ha erted, mire gondolok. A hely a zenekarnak korlatozott, ezert 2-3 fos (max. 4 fos) zenekart keresnek.

     

    Tudom, hogy nem egyszeru a kivanalmunk, de bizom benne, talalunk megfelelo zenekart.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (2)
    2011-10-14  10:27
  14. 2011. október 14. 11:263.

    Miért, Budapesten nem lehet hagyományos esküvőt tartani?

     

     

    Nicoleh

     

    Kb mennyit szántok rá?

     

    Zenekart is tudok ajánlani és vőfélyt is, bár nem budapestiek, de mobilak és nagyon profik.

     

    Zenekarnál előny, ha meg tudok őket hallgatni élőben, pl egy próbán, vagy ha játszanak valahol nyílvános helyen.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_302972 (2)
    2011-10-14  10:27
  15. Torolt_felhasznalo_302972
    Torolt_felhasznalo_302972
    2011. október 14. 10:272.

    Szia Nicoleh!

     

    Zenekart ajánlani nehéz, úgy, hogy nem ismerteted az esküvő milyenségét. Vannak, akik a mulatóst jobban húzzák, vannak rockosabb hangvételű zenekarok és vannak olyan vegyesmindent játszó hakni bandák. 

     

    Milyen lesz maga az esküvő?

    - elegáns?

    - retro?

    - egyedi? 

    - szabadtéri?

    - műv. házas?

    ..stb, stb... 

    Mert ez elég fontos, mikor szervezed a nagy napotokat.Fűzd fel a napot egy bizonyos sémára, akkor lesz teljes az összkép, ne a kliséket pakolgasd egymás mellé, mert az olyan...hmmm...szedettvedett...már ha érted.

    Budapest - Vőfély. Nekem ez kissé ellentétes.Budapesti esküvőre inkább ceremóniamester illik -szerintem-

     

    előzmény:
    Nicoleh (1)
    2011-10-14  09:58

Címlap

top