Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Jó gyerekorvost keresek

aranyoss
Létrehozva: 2010. december 14. 14:43

Sziasztok!

Kislányom 3 éves,és megbízható,LELKIISMERETES,gyerekorvost keresek neki Budán,ill.a második kerület körül.Nem szeretnék tőle semmi extrát,pl hogy minden esetben házhoz rohanjon hozzánk,és megígérem fölöslegesen nem hívogatnám minden kis problémával.Ha beteg volna elvinném én a rendelésére,csak könyörgöm, ha szükség volna rá LEGYEN!Köszönöm a segítséget előre is!

  1. 2018. február 12. 16:548.

    Szia! Tudnal irni par sort a doktor urrol? 6 hos kislanyomnak keresek doktorbacsit. 

    előzmény:
    karandás (3)
    2010-12-14  16:36
  2. 2011. február 4. 15:177.
    Elnézést, én is a XII. kerületben keresek, ez az imént lemaradt. Sajnos a II. kerületben senkit sem ismmerek...
    előzmény:
    lola420 (4)
    2010-12-15  22:31
  3. 2011. február 4. 15:006.

    Szia!

     

    Nem tudom, találtál-e azóta jó orvost. Sajnos javasolni nem tudok, de vigyázz, mert a LELKIISMERETES szó nem mindegy miként van értelmezve. Például az, hogy 3 hónapon belül az 5. antibiotikum kúrát csináljuk végig, mert a doktor lelkiismeretességből piros torokra ismét felír egy 5. ab-ot is. Különösebb kivizsgálás nem történt, a harmadik gyógyszertől a hányástól, hasmenéstől kórházban kötöttünk ki. Jelenleg is ezzel küzdünk. Két esetben fül-orr-gégész is látta, és közölte, hogy vírus okozza, ezért nem kellett volna egyszer sem.  De ha 1 napja lázas a gyerek az már elég ok a következő ab-ra. Még akkor is, ha egy hete hagytuk abba az előzőt. Torokváladék, vérvétel szóba sem jött. Amúgy a dokink lelkiismeretes abból a szempontból, hogy rögtön házhoz jön, és a szülőknek talán megnyugtató lehet, hogy 2 percnyi vizsgálat után kapnak egy csomó receptet, de ha nem gyógyul meg a gyerek, ez sajnos nem elég. Nem vagyok kifejezetten gyógyszer ellenes, ha kell, akkor be kell adni, nincs mese. Viszont többet nem adok ok nélkü, laboreredmény nélkül antibiotikumot a gyerekemnek, ez volt az utolsó. Csak az ember bízik az orvosában, felülbírálni nem akarja. Ha esetleg találtál azóta jó orvost a kerületben engem is érdekelne!

     

    Egy 15 hónapos kisfiú anyukája.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2010. december 19. 19:475.

    Szia!

    Köszönöm az infót!

    előzmény:
    karandás (3)
    2010-12-14  16:36
  5. 2010. december 15. 22:314.

    Én konkrétan a XII. kerületben keresek gyermekorvost.

    Van még más vélemény? Segítsen az, aki Karácsony Erikát, Ligeti Katalint vagy Németh Máriát tapasztalatból ismeri!

     

    Előre is köszi.

    előzmény:
    aranyoss (1)
    2010-12-14  14:43
  6. 2010. december 14. 16:363.

    Dr. Legányi Zsolt Budai oldalon rendel

    A világ leg leg leg lelkiismeretes gyermeikorvosa. Házhoz megy, és ahogy a gyerekekkel bánik és amilyen fantasztikus orvos. Csak ajánlani tudom.

    előzmény:
    aranyoss (1)
    2010-12-14  14:43
  7. Torolt_felhasznalo_277607
    Torolt_felhasznalo_277607
    2010. december 14. 14:462.

    Itt keresel?

     

    előzmény:
    aranyoss (1)
    2010-12-14  14:43

Címlap

top