Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Hajápolás- ötletek

anett3600
Létrehozva: 2009. szeptember 11. 19:52

Hali!

tapasztalatokra és bevált termékekre lennék kiváncsi!

A hajam középhosszú,göndörödő, festett, a töve zsírosodik, a vége inkább száraz. Most az Avonnak a göndör hajra való samponját használom, meg ilyen fújós nyári hajvédő sprayt, de kellene még egy fajta sampon, meg a balzsamom is elfogyott. Nem szeretek csak egyfajta sampont használni, mert megszokja a hajam, ezért felváltva szoktam őket használni. De most valami újat akarok kipróbálni (az Avonos mellé, mert az jó) , mert nem igazán jók most az eddigiek (és kell valami 2.) . Nincs valami jó ápoló , száraz hajra való sampon-balzsam ötletetek? ha megmosom a hajam, és nincs rajta balzsam, nem tudom kibontani , meg elég száraz mostanában. Vasalni néha szoktam, amúgy körkefével szárítom. 3naponta mosom, mert hiába áll jól még, a töve zsírosodik eléggé.

Ja! és valami főiskolás kasszához igazodó árfekvésű kellene (amit megtudok venni dm-ben, Rossmannban ) .

Tudom, hogy mindenkinek más válik be, de ha valami senkinek nem volt jó, nem költenék rá.

Köszönök minden hozzászólást és tapasztalatot.  

  1. 2009. szeptember 20. 08:1626.

    Fructis sampont utoljára kb 5-6 éve használtam, azóta tuti más lett az összetétele. Akkor arra, hogy mivel mosok hajat, mit teszek a fejemre, nem nagyon figyeltem oda: az emlékeim szerint ez is csak sampon volt. 

    Ha jól láttam, akkor a Dús haj helyreállítóból kétféle sampon is van. Szemeztem is vele, csak már annyi sampon meg balzsam van itthon, hogy kb 5 évig nem kéne vennem. 

    Pl. még itthon csücsül egy bontatlan Farma Vita igénybevett hajra való pakolás... Mikor fogok én odáig ljutni, hogy felbontsam...  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (25)
    2009-09-19  20:53
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 19. 20:5325.

    Jaj azt a Fructis spray-t már én is néztem, megvárom még elfogy ami most itthon van és utánna olyat veszek tuti. Most valami tengeri algakivnatos hajkondicionáló spray van itthon (fodrászkellékes) de mondjuk ezt is imádom.

    Hát kiváncsi leszek erre a kénes samponra, tnap reggel mostam, még tök olyan a hajam mint a frissen mosott, hnap kiderül bírja e tovább 3 napnál...Amúgy a városi levegő tényleg sokat ront a hajunk állapotán, ezt mások is mondják, meg magamon is tapasztalom

    Fructisból én a sampont annyira nem szerettem, de pakolása tényleg nagyon szuper!

    előzmény:
    Deeya (24)
    2009-09-19  08:05
  3. 2009. szeptember 19. 08:0524.

    Nekem sajnos a harmadik napon már olyan zsíros, hogy viszket, és nagyon kellemetlenül érzem magam, így csak kivételes esetekben mosom csak 3 naponta. Amúgy kétnaponta mosom a hajam. De ez egy kicsit az én választásom is. Lehet, hogy ki tudnám húzni 3-4 napig, annyira nem is törekszem rá. Ahogy utazom a munkahelyemre, mászkálok a városban, beleszáll a por a szmog, és ez még kellemetlenebbé teszi a hajam a viselését. 

    Amúgy, ha szereted ezeket a hajban maradó cuccokat, akkor még ajánlom a száraz hajvégekre a Fructis Dús haj helyreállító spray-t. Nincs benne szilikon, így nem lesz, az a csúszós, csili-vili tőle a hajad, de én mindig meglepődök, hogy 3-4 hónapja voltam fodrásznál, és még nem vékonyodtak el és nem is törnek, ha hajvégeim. És bármennyit ráfújok, nem lesz tőle zsírosabb a hajam.

     Tök fura, mert az utóbbi egy évben inkább vettem fodrászkellékes - illetve patikai cuccokat a hajamra, de a Balea és a Fructis szerintem majdnem olyan jó, mint azok. (legalábbis az én hajamra) 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (23)
    2009-09-18  15:21
  4. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 18. 15:2123.

    Nekem is orvos írta fel, de lehet recept nélkül is kapni. Nekem csak zsírosodásra kell, mert már unom, hogy 3 naponta hajat mosok, szeretnék csak heti egyszer mint régen.

    Amúgy vettem ribizlis hajvégápolót, az illata tényleg nagyon szuper

    előzmény:
    Deeya (22)
    2009-09-18  14:18
  5. 2009. szeptember 18. 14:1822.

    Jajj, azt a kénes csodát anno még bőrgyógyász írta fel nekem... Én nagyon nem szerettem, eléggé szárította a fejem, de már nagyon nem emlékszem rá, van már vagy 7-8 éve. Állítólag hajhullásra és zsíros hajra jó.

    Ami még hajhullásra meg korpásodára nagyon jó volt, az a Dermipsor sampon. Bár az is eléggé büdi volt. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (21)
    2009-09-18  09:27
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 18. 09:2721.

    Én is hallottam, hogy a tonic az nem jó. Nem is vettem meg. De a sampon az tuti. Tonicból én fodrászkellékesnél kapható Carin Botea tonicot használok, ami nekem iszonyat jó volt. Az nem szárított se nem zsírosított, a hajhullásra pedig hatásos volt.

    Örülök Anett hogy használ a gliss kur. Úgylátszik ahány ember meg haj annyi sampon válik be. :D

    Én ma a detergens sulfuratmmal mostam hajat, meg a gyógynövényes samponommal. Olyan kén szagot érzek mindenhol. De nem baj kitartó leszek, a szépségért meg kell szenvedni...

    előzmény:
    Deeya (20)
    2009-09-18  07:08
  7. 2009. szeptember 18. 07:0820.

    A ribizlis hajcuccok a Baleától tényleg jók, szeretem őket, és még az illatuk is nagyon kellemes.

    Amúgy a száraz sampont én nem szeretem, mert a majdnem fekete hajamból lehetetlenség kifésülni. 

    A Dr Hoting sampon tényleg nem volt rossz, de a tonik teljesen kiszárította a hajam. Ilyen sprőd még sosem volt, mint akkor.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (18)
    2009-09-17  23:18
  8. 2009. szeptember 17. 23:2819.
    Csak annyit szeretnék leírni, hogy eddig kétszer használtam a Gliss Kur festett hajra való samponját és balzsamját és úgy néz ki jó. Sokkal könnyebb kifésülni és nem is zsírosodik hamarabb, mint eddig. Most hétvégén viszont a másik samponnal mosom majd és kiderül, mit szól a hajam ahhoz, hogy kétféle sampont használok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 17. 23:1818.

    Aha, lehet kapni dm-ben/Rossmanban is, mondjuk én Tescoban vettem, de láttam ott is. Hajhullásra való, de jó volt mert 1 hét alatt csökkent a hajhullásom plusz nem zsírosodott, jó illata van, szal szeretem:) 

    Ezt a száraz sampont már ki fogom próbálni, annyi helyen dícsérik.:) Amúgy én most a balea ribizlis hajvégápolóval szemezek. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_108271 (16)
    2009-09-17  16:14
  10. Torolt_felhasznalo_108271
    Torolt_felhasznalo_108271
    2009. szeptember 17. 16:2717.
    Kicsit hosszú lett, bocs ^_^"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (15)
    2009-09-16  06:47
  11. Torolt_felhasznalo_108271
    Torolt_felhasznalo_108271
    2009. szeptember 17. 16:1416.

    Húúú te aztán jó sok mindent kipróbáltál :P De amúgy teljesen igazad van, a drágább kategóriás cuccok is lehetnek ugyanolyan rosszak. Baleáról már én is sok jót hallottam, kíváncsi leszek a tapasztalataidra, majd írd meg légyszi.

    Sajnos én is rengeteg samponon és balzsamon vagyok túl, eddig a shauma az amiben nem csalódtam akkorát, bár most kaptam egy Magyarországon nem kapható fehér tégelyes schauma sampont és rettenetesen elkezdett zsírosodni tőle a hajam. Úgyh abba is hagytam a használatát és vettem DrImmun gyógynövényes samponát. Kíváncsi leszek ez milyen lesz, elvileg nincs benne sem mesterséges színanyag sem mesterséges illatanyag.

    Amiket én kipróbáltam és nem váltak be: elséve tükörfény, fructis dús haj helyreállító( nem rossz, de 10 használat után én nem vettem észre h dúsabb lett vna a hajam), Pantene(borzalom), gliss kur( már megszüntették, Asia barna flakonos-büdös volt), Herbal Essensis( az újabbak-a hidratálom termékcsalád semmit sem hidratál), Piros elseve (nekem Zsírosította a hajam, Nívea(gubancolódott),fehér flakonos schauma(itthon még nem találkoztam vele)

    Amiket szerettem:  Schauma(Q10,Kivis,Gyógynövényes), Dr Hoting-hajhullás ellen(nagyon szuper!), plusz barátom Head&shoulders-re esküszik,Herbal Essensis(régi kiadások közül használtam a mandarinosat, azt is imádtam, de már nem lehet kapni)

    Nagyjából ennyi De ezek csak a samponok!

    idézet:
    dzsini2 (15)
    2009-09-16 06:47:34

    Hát, te is jó néhányat kipróbáltál : D

     

    Ez a Dr. Hoting dm/Rossmann üzletekben is kapható? Lehet, hogy többször elsétáltam mellette, de nem rémlik a név. 

     

    Persze, mindenképp megírom majd a tapasztalatokat ezzel a Balea-s cuccal  

     

    Hoppá, jut eszembe! Lehet kapni dm üzletekben (valószínűleg Rossmannban is) ugynevezett Száraz sampont. Na, ez egy nagyon jó dolog, sokat segít, amikor már későn veszi észre az ember, hogy bizony nem ártott volna hajat mosni :D   Olyasmi, mint egy púder. Az ember rászórja a fejére, eloszlatja, kifésüli és ennyi, egy napot pluszba még simán ki lehet húzni vele  Nem is drága, ha jól emlékszem 300 Ft körül van, kis fehér flakonban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (15)
    2009-09-16  06:47
  12. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 16. 06:4715.

    Húúú te aztán jó sok mindent kipróbáltál :P De amúgy teljesen igazad van, a drágább kategóriás cuccok is lehetnek ugyanolyan rosszak. Baleáról már én is sok jót hallottam, kíváncsi leszek a tapasztalataidra, majd írd meg légyszi.

    Sajnos én is rengeteg samponon és balzsamon vagyok túl, eddig a shauma az amiben nem csalódtam akkorát, bár most kaptam egy Magyarországon nem kapható fehér tégelyes schauma sampont és rettenetesen elkezdett zsírosodni tőle a hajam. Úgyh abba is hagytam a használatát és vettem DrImmun gyógynövényes samponát. Kíváncsi leszek ez milyen lesz, elvileg nincs benne sem mesterséges színanyag sem mesterséges illatanyag.

    Amiket én kipróbáltam és nem váltak be: elséve tükörfény, fructis dús haj helyreállító( nem rossz, de 10 használat után én nem vettem észre h dúsabb lett vna a hajam), Pantene(borzalom), gliss kur( már megszüntették, Asia barna flakonos-büdös volt), Herbal Essensis( az újabbak-a hidratálom termékcsalád semmit sem hidratál), Piros elseve (nekem Zsírosította a hajam, Nívea(gubancolódott),fehér flakonos schauma(itthon még nem találkoztam vele)

    Amiket szerettem:  Schauma(Q10,Kivis,Gyógynövényes), Dr Hoting-hajhullás ellen(nagyon szuper!), plusz barátom Head&shoulders-re esküszik,Herbal Essensis(régi kiadások közül használtam a mandarinosat, azt is imádtam, de már nem lehet kapni)

    Nagyjából ennyi De ezek csak a samponok!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_108271 (14)
    2009-09-15  23:29
  13. Torolt_felhasznalo_108271
    Torolt_felhasznalo_108271
    2009. szeptember 15. 23:2914.

    Sziasztok!

    Hát én már rengeteg sampont kipróbáltam, de egyik rosszabb volt, mint a másik. 

    Vettem mindenféle drága cuccot, leírom mielyikkel mi volt a problémám.
     

    (Annyit előzetesben, hogy hosszú, vékonyszálú hajam van, ami össze vissza száll, ha nem fogom össze -_- Régebben festettem, de most elkezdtem lenöveszteni, annyira nagy különbség nincs a természetes és a festett szín közt. )


    A legfrisebb élmény a Pantene töredezés elleni sampon+balzsam. Egyrészt gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, másrészt a sampon használata után mindig összecsomósodott a hajam. A balzsammal együtt már könnyen ki lehetett fésülni, de semmi extra, nem lett tőle csillogóbb , vagy úgy egyáltalán szebb. Ráadásul elég húzós is az ára :/

     
    Nivea festett vagy melírozott hajra (sampon+balzsam, bordó kupakos): ettől eléggé elnehezedett a hajam és zsírosodott is rendesen @_@

    Nivea citromfüves(?) sárga kupakos sampon zsíros hajra - szerintem ezt a zsíros hajúak is kerüljék, nagyon kiszárítja a hajat. 

    Gliss Kur rózsaszín selyemfény (azt hiszem, valami ilyesmi a neve) sampon: ez egész jó, habzik rendesen, nagyon-nagyon finom az illata, nem nehezíti el a hajat : )
    Gliss Kur rózsaolajos sampon: eleinte szépen csillogott villogott a hajam, pár alkalom után viszont rendesen kiszárította a hajam és inkább nem is használtam tovább :S
    Gliss Kur kifésülő spray: nekem a halvány rózsaszín van, nem tudom, a többi milyen, de ezzel tényleg nem gond a fésülködés : )
    Gliss Kur regeneráló sampon (+balzsam), sárga tubusban: illata jó, de merő zsír lett tőle a hajam és lemosni sem volt könnyű. 
    Gliss Kur azonnali regeneráló, 5 perces pakolás (narancssárga tégelyben van és 1400 Ft körül van az ára): a tégelyen az áll, hogy heti 2-3 alkalommal kell használni. Hát megnézhetném magam, ha ennyit használnám, így is gyakrabban kellett mosnom miatta a hajamat : D Hogy regenerált-e valamit? Nem tudom, nem tűnt fel. Az illata finom, de ennyi pénzt még egyszer nem adok ki érte, az is biztos.

    Schauma - ebből csak a piros tégelyelyes pakolást használtam, attól nagyon elnehezedett a hajam és lemosni is alig tudtam.

    Dove 
    Még régebben lehetett kapni egy szürkéskék flakonos sampont, azt hiszem hajerősítő volt. Na ez nagyon jó volt, nem zsírosodott tőle gyorsabban a hajam és mintha jobb lett volna a tapintása is. De sajnos most már egy jó ideje nem láttam sehol : (

    Fructis hajerősítő sampon: ezt még régebben használtam, semmi extrát nem tapasztaltam vele kapcsolatban, de az illata finom volt és jól habzott.

    Avonos naturals samponok: akármelyiket próbáltam, egyik után sem bírtam kifésülni a hajamat. De legalább az illatuk jó (ezért viszont nem fogom újra megvenni : D)
    Avonos Advance techniques sampon+balzsam vékony szálú hajra: ez már tényleg no comment kategória. 

    Valamilyen gyümölcsös Oriflame sampon+balzsam antioxidánsokkal : na ez volt eddig a legrosszabb! Nem elég, hogy ettől is összecsomósodott a hajam, de még csak nem is habzott rendesen. Nagyon nagy mennyiséget kellett fölvinnem, hogy mindenhol egyenletesen meg tudjam mosni. Borzalom, mindenki messze kerülje el!

    Head&Shoulders samponok: tényleg nem volt utána korpás a hajam. Bár előtte sem volt az XD
    Egyébként teljsen korrekt.

    Syoss sampon (fekete flakonos, hogy ezen kívül milyen arra már nem emlékszem):
    Hát nem ájultam el tőle :S Ugyanolyan, mint bármelyik drágább kategóriás cucc, csak 2x annyiba kerül és budösebb.

    Most vettem egy Balea sampont, vékony szálú hajra (rózsaszín kupakos), narancs meg lótuszvirág kivonattal (ehh). Kevesebb volt, mint 400 Ft és kb. 250 ml lehet. Ma használtam először, de annyit már most meg tudok állapítani, hogy utána balzsam nélkül is nagyon könnyen fésülhető volt a hajam, habzik rendesen és finom az illata. És nem krém állagú, hanem átlátszó trutyi. Ha nem zsírosodik tőle jobban a fejem, akkor hagyom a fenébe a drága vackokat és átállok az olcsóbb kategóriára.

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. szeptember 15. 08:5913.

    Azt hiszem, hogy azon kevesek egyike vagyok, aki már gyakorlatilag szinte mindent rákent a fejére.

    Vékonyszálú, festett hajam van amit gyakran formázgatok, egy héten egyszer leglább éri komolyabb hőhatás. A vége hajlamos a törésre kiszáradásra.

     

    kedvenc samponok:

    * Vichy Dercos hajerősítő sampon (piros)

    * Lisap Keraplant hajszerkezet-javító sampon

    * Mon Platin DSM iszapos sampon homoktövis kivonattal

     

     kedvenc balzsamok:

    * Balea selyemfényű hajbalzsam

    * Balea hajbalzsam igénybevett, töredezett hajra (ribizlis)

    * Fructis Dús haj helyreállító balzsam (most éppen ezt használom, nagyon szeretem, mert szilikon és parabén mentes)

    * Fructis Dús haj helyreállító kettős hajápoló spray

     

     kedvenc hajpakolások:

    * Lisap Top Care Intenzív helyreállító maszk

    * Mon Platin DSM Homoktövises hajpakolás (ez kicsit már zsírosította a hajam, de nagyon száraz hajra szerintem tökéletes)

     

    Kedvenc hővédő:

    * GAMA ProtectIon

    * Lisap Uni-System hővédő spray

    * Hot-Liss (ezt csak akkor használom, ha nem vasalom a hajam, csak beszárítom)

     

     Mindezek mellett még szedek spirulina alga kapszulát a benne lévő vitaminok és fehérjék miatt. Évente 1-3 alkalommal megcsinálok egy Vichy Dercos aminexiles kúrát.

    A termékek között vannak drogériás cuccok és fodrászkellékesek is, de árban szerintem egyik sem vészes. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. szeptember 14. 11:5712.

    En is ketfele sampont hasznalok igaz azert mert most es ilyenkor nagyon megvaltozik a hajam. En azt mondom neked h probald ki, ha neked a 2 fele sampon hatasos akkor hasznalj 2-ot! Tudod mindenkinek masfajta a haja. Nekem pl. alapbol egyfajta eleg (5eve ugyanaz kiveve a 9 honapot) de hasznalok hozza oblites nelkuli hajbalzsamot es hajolajat! Sajnos mas megoldas nincs csak h kiserletezz.

    Viszont ha van idod egy kis pampucra akkor tudok neked egy nagyon jo otletet: mielott mesz hajat mosni (kb 20-30 perccel elotte) kenj a hajad vegere!!! egy kis olivaolajat. Utanna hajmosasnal mosd ki jol. Rettenetesen jo hidratalo. A hugomnak kb 2X csinaltam meg es a sprod, szaraz haja szinte tokeletesen helyrejott. Ajanlom meg ha gondor a hajad akkor arra valo sampont es balzsamot is hasznalj!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. szeptember 13. 12:0511.

    Én is így gondolom, köszi a megerősítést!

    Valakinek még vélemény?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_246756 (10)
    2009-09-13  11:27
  17. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 13. 11:2710.
    Szerintem nyugodtan használhatod egyszerre a kettőt, vagyis egyx az egyiket egyx a másikat. Én azt olvastam, így biztos megkapja a hajunk a megfelelő tápanyagokat amire szüksége van, mert vagy az egyik vagy a másik samponban benne van. Én is kétféle sampont használok és nem érzem hogy ez megviselné a hajam, sőt...Régen a fodrászom azt mondta ne váltogassam a sampont mert az nem jó, és évekig ugyanazt a sampont használtam. Hát a végére semmi hatása nem volt...Tiszta sprőd lett a hajam, és zsírosodott is.
    előzmény:
    anett3600 (9)
    2009-09-12  16:15
  18. 2009. szeptember 12. 16:159.

    Vettem sampont meg balzsamot, végülis Gliss Kurt, festett hajra valót. Remélem jó lesz! Viszont egy barátnőm azt mondta, hogy hülyeséget csinálok, mert hiába vettem meg ezt, ha felváltva akarom használni egy másik samponnal, akkor semmi értelme. De eddig is mást sampont használtam otthon, meg a koliban és semmi gond nem volt a hajammal. Most nyáron otthon végig egyfajta volt, de én úgy veszem észre, hogy megszokja a hajam és nem használ utána.

    Szerintetek árt a hajamnak ha két sampont használok felváltva? én úgy olvastam, ha többféle jellemző is igaz a hajadra (mondjuk valakinek pl. korpás és festett) , akkor jó, ha egyszer korpás hajra valót használ, egyszer festettre, mert így kapja meg  ahaja a szükséges tápanyagokat. Vagy ez marhaság és többet ártok, mint használok? mert így nekem van egy göndör hajra való samponom, meg egy festett hajra való. Vagy csak az egyik sampont használjam egyszerre?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. szeptember 12. 12:468.
    Most néztem meg jobban a képet, én is használtm már ilyesmit, nem tudom, hogy pontosan ilyet-e, de tényleg jó! mondjuk én azt hetente egyszer szoktam és tovább hagyom rajta otthon, de itt a koliban nem szeretek rohangálni többször a zuhanyzóba. Lehet, hogy otthonra megint veszek olyat és ide meg valami "mezei" hajbalzsamot, amire nem kell olyan sokat várni.
    előzmény:
    plasmon (5)
    2009-09-11  21:45
  20. 2009. szeptember 12. 12:427.
    Köszönöm mindenkinek a segítséget! Ma megyek vásárolni, nézek valami jónak tűnő sampont magamnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. szeptember 12. 10:326.

    Ezt a hajpakolást én is csak dícsérni tudom! Szerintem nagyon jó, megéri az árát. Mikor legutóbb vettem 850Ft volt.

    Sampon: schauma nekem nagyon bevált! Most a Q10-es, de szinte az összes!

    előzmény:
    plasmon (5)
    2009-09-11  21:45
  22. 2009. szeptember 11. 21:455.

    Szia!

    En fodraszkellekesnel szoktam venni ezt----->

     

    Az 1 liter ara ha jol emlekszem egy ezres alatt van!! Tehat ha kiszamolod jobban jarsz mint a dm-es es rosmannos cuccokkal.

    Ja az lemaradt ez hajbalzsam vagis inkabb hajpakolas. En felkenes utan 10-15 percig szoktam rajta hagyni.Nekem nagyon bevalt!! Szerintem egy probat meger!

    Remelem tudtam segiteni!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. szeptember 11. 21:314.

    Szia!

     

    Nekem bevált a Schauma regeneráló és ápoló sampon+balzsam.Én nagyon szeretem,kb 4 naponta mosom a hajam,nem zsírosodik tőle.Azt hiszem ezt dm-be lehet venni,én müllerbe szoktam,mert ott van nagyobb kiszerelés,kb ugyanazért az árért,mintha dm-be venném meg.

    előzmény:
    anett3600 (1)
    2009-09-11  19:52
  24. 2009. szeptember 11. 21:083.
    Köszi az ötletet. Én is megpróbálom úgy rakni a hajbalzsamot, hogy ne kerüljön a tövére. Csak azt nem tudom, hogy milyen balzsamot vegyek...
    előzmény:
    drea18 (2)
    2009-09-11  20:21
  25. 2009. szeptember 11. 20:212.

    Szia!

     

    Ami nekem bevált, hogy mindegy milyen sampont használok, balzsamot csak a hajam végére teszek, így nem lesz olyan hamar zsíros a töve.

    Plusz, hogy a vége ne legyen száraz, töredezett, szoktam tenni rá hajvégápoló olajat. Én Stellát használok, ezt fodrászkellékesben lehet venni, dmben nem tudom van-e valamilyen, de valószínű...

    előzmény:
    anett3600 (1)
    2009-09-11  19:52

Címlap

top