Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Mit fözzek holnap?

Torolt_felhasznalo_282287
Torolt_felhasznalo_282287
Létrehozva: 2002. október 5. 12:33
Biztos vagyok abban, hogy sok nőtarsam felteszi ezt a kerdest,szinte naponta magában,vagy a családnak:mi legyen a holnapi ebed,vagy vacsora?!
Segitsünk könnyű és gyorsan elkeszithető ötletekkel egymásnak!
  1. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2002. október 8. 09:54101.
    Köszi! :)))
    Igenis!, beszamolok majd , -szombaton gulyasleves lesz es utana
    a kruplis pogi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (86)
     
  2. 2002. október 8. 08:54100.
    A cicege vagy Zala megyében, vagy Borsod környékén neveztetik így. Apám zalai, anyám Alacskán született. Mostmár nem tudom őket megkérdezni, melyikük receptje volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_503989 (64)
     
  3. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 08:0899.
    Parancsolj, kérlek: A pogácsába a megadott mennyiséghez 2 csapott kávéskanál /kk/ só szükséges.

    Hogy válaszolni tudjak Neked, lemértem, így: kezembe öntöttem annyi sót, amennyit a pogiba szoktam tenni, ezután visszakanalaztam a sótartóba :))
    De írok más tippet is - én mindig így ízlelgetem a tésztákat: még nyers állapotában egy csipentyit bekapok. (Így kóstolgatják a pékek is a kenyértésztát. ) Sok sikert, Csipogo!
    előzmény:
    csipogo (97)
     
  4. Torolt_felhasznalo_867549
    Torolt_felhasznalo_867549
    2002. október 8. 08:0398.
    szia mindenki, az almás recept érdekelne engem is, de talán ha esetleg akadna valakinél egy almás batyu/táska recept szívesen "átolvasnám".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2002. október 8. 06:1797.
    Szerbusz Zyla. Engem is erdekel az almas recepted. Ird le. Latom ajanlgattad, de sehol nem leltem. Nekem is a kedvencem az almas suti de nagyon. Nyau-nyau ha lehet ird marmeg ugy, korulbelul megis mennyi sot teszel a pogiba. En mindig itt szurom el. Mert minden szakacskonyv azt irja. So izles szerint. Aztan vagy sos lessz, de nagyon vagy sotalan. De ha megirnak kb egy kaveskanal, vagy evo kanal akkor mar az ember tud viszonyitani. Az edes az mindig sikerul. De a sos sutijeimet rendre elszurom a sozasnal. Van aki erzekeli, a sozast. En valahogy nem tudom. Koszike. Szerbusztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (87)
     
  6. 2002. október 8. 06:0596.
    Szerbusz Brilljant. Megkaptam a leveledet. Csak igy tudok ra valaszolni. A Privat nem jon be. Canadaban elek. De azthiszem a Taco az eleg nepszeru mas orszagokban is. Lehetnallatok ismeretlen. Sajnalom ha szamodra , es sokak szamara elkeszithetetlen otleteket adtam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (82)
     
  7. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 04:2895.
    Sügérke, nem tudok Neked priviben írni :((( állandó "Fatal error" miatt. Talán, ha egy topikban irt hozzászólásodnál próbálkozhatnám a "privát válasz"-nál. . . De hol keressem a hozzászólásod? Köszi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 04:0094.
    A vasadi savanyú krumplileves mellé pogácsát készítek, amely egy jó fél óra alatt elkészíthető. (Valahol már megírtam Koekjének a receptjét - persze úgy, hogy Ti fórumozók is olvashassátok -, de most nem találom:(( Na sebaj, itt van még egyszer:

    Túrós pogácsa

    Hozzávalók és elkészítés: 25 dkg margarin, 25 dkg liszt (élesztő is mehet bele, de nem muszáj), só. (Bátran sózzatok, mert ennek sósnak kell lennie. ) Morzsoljátok össze, majd 25 dkg túróval gyúrjátok nyújtható masszává.
    Most ki a nyújtódeszkára vele és nyújtsátok ujjnyi vastagra. Hajtogassátok és ismét nyújtsátok. Ezt 3x ismételjétek meg, így lesz réteges. Aztán szaggassátok ki, kenetlen tepsibe tegyétek, a tetjét kenjétek meg tojás sárgával és szórjatok rá reszelt sajtot (én Trapistát szoktam).

    Amíg a nyújtásával bíbelődtök, melegítsétek be a sütőt. Forró sütőbe tegyétek a pogácsákat, de amint betettétek, állitsátok közepesre a lángot. 20 perc múlva csipegethetitek.

    Szevasztok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462224 (92)
     
  9. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 03:4693.
    Nálunk meg azt mondják rá: matutka. :))
    előzmény:
    Rebi (61)
     
  10. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 03:3992.
    A mai menü:
    Leves: Vasadi savanyú krumplileves

    Hozzávalók: 60 dkg krumpli, 1 jókora vöröshagyma, 3-4 babérlevél, 2 dl tejföl, só, oreganó, vegeta (Podravka termék), olaj, liszt, pirospaprika, petrezselyem zöldje

    Elkészitése: A kockára vágott krumplit a megtisztitott egészben hagyott vöröshagymával, a babérlevéllel sós vizbe teszem fel főni. Amikor a krupli már félig puha, szórok bele oreganot, és 1 csapott evőkanál /ek/ vegetát. (Podravka-terméket használom, de mivel ez is tartalmaz sót, már eleve kevesebb sót teszek a vizbe a főzés kezdetén. ) Egy kis csokor petrezselymet is teszek bele (amit előzőleg fehér cérnácskával kötök össze, hogy könnyebben kihalászhassam tálalás előtt). Vékony rántást készitek olajból lisztből, majd amikor kész, a tűzről leveszem és beleteszem a pirospaprikát. Berántom az ételt. Amikor a krumpli már puhára főtt, a léből visszaszedve, a tejfölt keverem el egy külön tálkában. Majd ezt hozzáöntöm a leveshez. A tüzet elzárom és ekkor dobok bele egy kevéske, apróra vágott petrezselyem zöldet.

    A levest lehet gazdagitani tojással, amelyet egészben hagyva kell belefőzni.

    Kótoljátok meg, nálam mindenki kedvence ez is. /Nektek egyébként is csak azokat a receptjeimet írom le, amelyek itthon is sokak kedvence. Vagyis a legjobbakat. :)))/ Szevasztok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 03:1091.
    A TOFU kínai "találmány". Élelmiszerboltokban lehet kapni. Semleges íze miatt én sokféle ételhez használom. (Annak az ételnek veszi át az ízét, amihez használom. A kínaiak még különböző levesekhez is használják. ) Szóval, amikor a hagymát megpirítod, az apró kockákra vágott kemény-TOFU-t (mert több fajtája van) ráteszed és addig pirítod, amig itt-ott aranysárgás színt nem kap. Ezután ráteszed a feldarabolt gombát, babérlevelet, és csak most sózod először és főzögeted. Akad, aki már a hagymát együtt párolja kevés sóval, de a hagyma elkészítésénél is éppen a pirítás a lényeg! Ha úgy látod, hogy egy kortynyi víz szükséges, tegyél alá. Amikor a gomba már kezd puhulni, tegyél az ételkébe 1 kisebb paradicsomot, 1 paprikát. (Egészben, hogy könnyen eltávolítható legyen a főzés befejeztével. ) Egy pici tányérkán készítsd elő a fűszereket: pirospaprika (ennek egyik része lehet erős is), bors, majoranna, őrölt köménymag és Vegeta (Podravka termék). A fűszerek mennyisége függ az étel mennyiségétől és ízlésetektől. Ezt azért nem írom, mert örömmel látom, mindannyian remek háziasszonyok vagytok. :)) A legvégén fokhagymát nyomjatok a pörköltbe, keverjétek el, és egy rottyanás után zárjátok el a tüzet.
    Na, most aztál lehet kóstolgatni. Jó étvágyat!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (80)
     
  12. Torolt_felhasznalo_462224
    Torolt_felhasznalo_462224
    2002. október 8. 02:4390.
    Engem érdekel, mert az almás lepény a család kedvence. Még a legnagyobb ünnepek alatt sem maradhat ki a sokféle süti közül. Ha eltérő az enyémtől, én is küldöm a magam receptjét. Mert az is fincsi ám! Köszi előre is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (87)
     
  13. 2002. október 8. 00:4389.
    mydma!
    Ez profi!!!Igaz hogy en vegetarianus vagyok, de a baratom ezt imadni fogja!Egyebkent mar surubben benez ide mint en. Gratula az inditonak!
    Ja!Horthi-ugyben semmi?
    Szia!kirsza:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (85)
     
  14. 2002. október 7. 21:5988.
    Legyszives ird le!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (87)
     
  15. 2002. október 7. 21:5787.
    Ha érdekel van isteni almás lepény receptem. De lehet túróval is tölteni. Én kapros túróval imádom:))) Ha érdekel valakit leírom:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (82)
     
  16. 2002. október 7. 21:5086.
    Hát íme a recept:
    Hozzávalók:
    1kg krumpli
    25 dkg margarin
    1 tojás
    35-45 dkg liszt /krumplitól függő/
    élesztő 3-4 dkg
    tej az élesztőhöz

    cukor
    A krumplit megfőzöd héjában. Ha megfőtt pucolod, jól összetöröd. Tedd hozzá a tojást, sót, kis cukrot, margarint a tejben felfuttatott élesztőt és a
    lisztet.
    Lényeg, hogy jó lágy tésztát kapjál. Keleszted kb. 3/4 óráig.
    Majd nyújtás, /előtte belisztezni rendesen a deszkát, mert ragad nagyon, de akkor jó:)/ csíkozás, tojással kenés.
    Előtte már begyújthatod a sütőt, hogy jól bemelegedjen. 5-ös fokozaton /200C-on/ kb. 25 percig sütöd. Nézzél be időnként, hogy nehogy megégjen:)
    Jó étv. és tessék beszámolni, hogy milyen lett:)) Nálunk rengeteg fogyott most este:))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (82)
     
  17. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. október 7. 21:3285.
    Husis recept:sülthús aszalt szilvával. Sovány husszeletek kellenek hozzá, pl karaj, v pulykamell szeletek. A hust kevés olajon, nagyon gyorsan, mindkét oldalán pirosra kell sütni, aztán a szeletekre egy kupica konyakot önteni, meggyújtani. Ezután kell hozzátenni az előzőleg beáztatott aszalt szilvát, 4-5 szelethez 10-15 szemet, felönteni vizzel, és lassu tüzön addig párolni, amig a szilvák és a hús is puha nem lesz. Kevésbé macerás megcsinálni, mint leirni. Krumplipürével pl nagyon finom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. október 7. 19:3984.
    Elnezest a hejesirasi hibakert. A gepem nem mindigcsinalja, azt amit en akarok. Gyorsan gepelek. Utom en a tabulatort. De lattam hiaba.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (82)
     
  19. 2002. október 7. 19:3683.
    Szerbusztok. Leirok egy gyors gyerek kedvenc kajat. Amit en is imadok. Most ebedelem. Fonom es lektato. Es 10-perc alatt osszedobhato. Daralt Marhahus, Taco Chips, fekete bab, Taco seosoning mix, sajt, Pici kechup, de az el is hagyhato. A bab sem fontos, de szerintem igy finomabb. Szoval a Dralt Marhahius, tetszoleges mennyiseg, a csalad ehes szakjatol fugg, Beleteszem egynyeles serpenyobe es feheredesig piritom. A sziradekot elontom rolla. A kechupot, fekete babot, es a Taco Sesoning mixet hozzakeverem. Kicsit meg osszerottyantom. A bab is konzerv! Es utanna leveszem a tuzrol. Kiadagolom. Bele torom a taco chipset csak ugy kezzel torom ossze. Jol belekeverem a husba. Es a tetejet megszorom reszelt sajtal. Puha sajtjo hozza. Aminemkemenyedik, es hamar raolvad. Es mar lehet is enni. . Ha nincs reszelt sajt, mintmost nekem. Egyszeruen krem sajtot kevertem meg hozza. igy is finom. Taco mixet nem kell az egesszet belekeverni. Csak egy jo kanalnyit. Es en kostolgatom. Ha az izet jol kiadta akkor marjo is. Nehogy eros legyen, mert azt a gyerekek nem szeretik. El is fogyott. Finom volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_282287 (82)
     
  20. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2002. október 7. 16:4882.
    Zyla, legyszi ird le az egyszeru , gyors kruplispogacs receptjet, kerlek szepen.
    Csepeg a nyalam erte!!!:)))
    Brill
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797178 (68)
     
  21. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2002. október 7. 16:4381.
    A fagyasztott csirkemell engem is sokszor kisegitett, a gyors kaja keszitesben!
    Rizzsel talalva a hirtelen sojan vagy esetleg vajon megpiritott , zöldsegekkel összekevert cs. mell-csikocskak, mindenfele finom fuszerrel, pl curryvel, - a kedvencunk!!!
    előzmény:
    vila (78)
     
  22. Torolt_felhasznalo_282287
    Torolt_felhasznalo_282287
    2002. október 7. 16:3680.
    Nyau-nyau, mi az az Tofus -gombapörkölt??
    Merci-mami a porehagyma leveshez csak valami husis megy!!:))
    Kabos , az a prosza nalunk kukorica-lisztböl keszult, -igen aludtejjel vagy tejföllel!!
    Koekje, imadom a csilis babot, -jövök hozzad, de majd csak inkabb ebedre. Vacsira kicsi "nehez" nekem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_462224 (71)
     
  23. 2002. október 7. 15:5079.
    Pármai spagetti: 1 doboz főzőtejszín, 15 dkg főtt füstölt császár, 2 gerezd fokhagyma, olívaolaj, parmezánsajt, bors, 1 cs. spagetti. Az olajon megpirítod a szalonnát, rászórod a szeletekre vágott fokhagymát, kettőt-hármat keversz rajta, felöntöd a tejszínnel. Beleszórod a parmezánt és a borsot. Kifőzöd a spagettit, és összekevered a szósszal. Fontos összekeverni, mert ez annyi szósz, hogy éppen bevon 1 cs. spagettit. Ha több szósszal szereted, feldúsíthatod tejjel és trappista sajttal. Parmezánnal tálaljuk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2002. október 7. 13:3778.
    Rakott krumpli?? Viszonylag hamar kész, ha előkészíted a hozzávalókat. Csirkemell van nálam felcsíkozva és adagolva a fagyasztóban, abból bármit bármikor bárhogyan. Lusta háziasszony vagyok)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2002. október 7. 13:2177.
    Sziasztok, én még nem jártam itt, de most benéztem, és nagyon örülök, hogy idetévedtem. A tócsnihoz annyit, hogy nálunk prószának hívják, és ugyan így készül. Én szoktam bele tenni tejet, vagy tejfölt, esetleg kefírt. Ha nagyobb adagot csinálok, lefedve napokig lehet tárolni a hűtőben, és lehet belőle sütögetni. Ugyan így készítem legyalult tökből is, sokkal könnyebb, nem terheli a gyomrot, és nagyon finom. Érdemes kipróbálni!
    előzmény:
    kóborkutya (65)
     

Címlap

top