Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajcsy kórházról tapasztalatok

Torolt_felhasznalo_225279
Torolt_felhasznalo_225279
Létrehozva: 2003. március 13. 15:12
Kedves Kismamák és Mamák!
Olyan anyukák tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik a Bajcsy kórházban nemrég szültek/vagy hamarosan szülnek. Már más topicokban is próbálkoztam, de ilyen választ még nem kaptam. . .
Én június elejére várom a babámat és Dr. Kálmán Sándorhoz járok. Eddig a szülészetröl (elsö benyomás) és a dokiról is jó véleménnyel vagyok, és mostantól fogok szülésfelkészítö tanfolyamra is járni (lehet, elég késön kezdem).
Sziasztok!
  1. Torolt_felhasznalo_384790
    Torolt_felhasznalo_384790
    2004. január 17. 21:19201.
    Sziasztok!

    Judson : én hülye kifizettem, de úgy volt hogy pénteken felhívom a dokit de aztán elfelejtettem, majd hétfőn.

    Babe: mi volt az uh-on ? minden rendben van?

    Gabi
    32+3
    előzmény:
    judson (200)
     
  2. 2004. január 15. 13:46200.
    Hú, nem semmi. És kifizettétek??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (194)
     
  3. 2004. január 14. 18:37199.
    Sziasztok!
    Bocsánat, hogy beleszólok.
    Mosonyi doktort én is nagyon tudom ajánlani bárkinek. Nagyon figyelmes, és ami nekem fontos, bármit megkérdezhetek tőle. Megismer a folyosón is, nevemet is tudja. fiatal, de szakmailag nagyon jó. Én neki köszönhetem, hogy végre nemsokára anya leszek.
    Keresztúron rendel az SZTK-ban, és ha nem akarsz órákat várni(sokan vannak nála, és nem futószalagon bánik a beteggel, tehát lassan halad a sor), lehet kérni időpontot.
    Remélem, nem fog benne senki csalódni. Én nagyon jól döntöttem, hogy Őt választottam.
    Sziasztok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_863877
    Torolt_felhasznalo_863877
    2004. január 14. 15:53198.
    Ismét itt vagyok! Kicsit elhúzódott a dolog.

    Holnap megyek a kórházba uh-ra (bár azt hiszem, irtam már?). Annyira kiváncsi vagyok mennyit nőtt a drága?! Ja és hol van a feje?
    Majd pénteken beszámolok!

    Hát a méretekkel néha én is gondban vagyok. Az egyik alkalommal az jön ki, hogy hosszú a combja, kb. 2 héttel, amire mondtam, hogy nem baj, mert legalább majd jobban fut :) a köv alkalommal, viszont 1 hetes lemaradásbann volt. Aztán rájöttem, hogy nem foglalkozom vele, a lényeg, hogy úgy kb. stimmeljen a hét és a méret. Itt szerintem mm-eken múlnak a dolgok. Ha egy kicsit tovább húzzák a vonalat, már más
    hét jön ki.

    Gordie: hányadik hétnél jártok?

    Gabi: igazad van nemsokára láthatod élőben és az lesz az igazi, de azért kiváncsi vagyok, mit mond majd a doki, akihez bejelntkeztél?

    Üdv. mindenkinek!
    Majd pénteken jelentkezem!
    Bea
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (197)
     
  5. Torolt_felhasznalo_384790
    Torolt_felhasznalo_384790
    2004. január 14. 14:16197.
    sziasztok!

    Gordie: köszi, de már nem akarok menni, ez a kis idő már hamar eltelikés akkor találkozunk.

    Babe: még ott kiderült amikor írni akarta a cd-re a képeket.
    Igen az kiderült hogy befordult fejjel lefelé.

    Mérgemben elmentem vásárolni, amit még hiányoztak.

    Ja és a méretek sem stímelnek mert még azt elhiszem hogy nem nagyon nött, de hogy összement volna, azt nem hiszem. Volt olyan adat ami kisebb volt mint amit az én dokim mért a 29. héten.

    Az viszont furcs volt hogy minden adat hajszál pontosan megegyezett a referenciaértékkel. MInt a könyvekben.

    Na mindegy.
    Egyébként felhívtam ma a dokit akihez elvileg bejelentkeztem, de nem volt bent majd csak pénteken lesz, akkor majd megpróbálom mégegyszer.

    Gabi
    32+0
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_863877
    Torolt_felhasznalo_863877
    2004. január 14. 13:33196.
    Szia Gabi!

    Hát nagyon sajnálom, hogy igy jártál! de azért ez bunkóság. Én mondtam volna, hogy akkor kezdje szépen újra! Elvégre fizettél érte! Mi az hogy bocsánat letöröltem!? Vagy ez már otthon derült ki?
    És azt azért tudod, merre volt a feje?
    Te melyik 4D rendelőben voltál? Mond, hogy nem a Soroksárin! Én a jövő héten oda megyek szombaton, nem szeretnék egy ilyenbe belefutni!

    A bepakolástól én még messze vagyok, pedig lassan el kellene kezdenem. Úgy gondoltam, majd a jövő héten. Akkortól ugyanis már nem dolgozom és egy kicsit több időm lesz mindenre. Akkor fogunk ágyat és babakocsit is venni.

    Majd még jövök, de most nagyon éhes lettem, megyek eni :)

    üdv.
    Bea
    34+3
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (194)
     
  7. 2004. január 14. 13:19195.
    Nagyon sajnálom hogy így jártál. Én nyugodt szívvel ajánlom a Megatoyst. Igaz engem ott a kezelőorvosom nézett, de beszéltem más kismamákkal is akik ott jártak és szintén meg volttak elégedve. Úgy tudom ha a baba arcát nem tudják behozni (pl. mint írtad hogy benne volt a lepényben) akkor elküldik a terhest egy kicsit sétálni és kb fél óra múlva ismét megpróbálják. Nyilván előfordulhat hogy a kis renitens ilyenkor sem hagyja magát és nem lehet megmutatni. de legalább nem adják fel azonnal. Több vizsgálatot végzőről is jókat hallottam (korrekt felvilágosítás és a felmerült kérdésekre is normálisan válaszolnak. Fel a fejjel!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (194)
     
  8. Torolt_felhasznalo_384790
    Torolt_felhasznalo_384790
    2004. január 13. 20:57194.
    Hát lányok én nagyon szerencsétlen vagyok

    Ma voltunk a 4 D-s uh-on, sajnos nem a Györfi csinálta mert neki el kellett mennie, egy nő volt ott aki nem értett a géphez, 3x hívta vissza a dokit, majd lázasan elkezdte az uh-ot, de csak össze vissza tekergette a hasamon a fejet. Nagy nehezen megtalálta a gyerek fejét akkor gyorsan megmérte, majd a lábát és hasát, ez kb 10 perc volt, aztán a 4 D-s része következett tiszta torz részeket lehetett csak látni, nagy nehezen beállította az arcára, de csak egy pillanatra, aztán megint a torz semmit lehett látni. Majd közölte hogy sajnos a gyerek belefurja az arcát a méhlepénybe és nem lát semmit, ezt elmondta vagy 10x, majd végül mondta hogy nincs értelme folytatni. Elkezdtem öltözni és akkor közli hogy elfelejtette hogy hol fekszik a méhlepény, vetközzek mégegyszer, én mondtam neki hogy mellsőfali. Aztán amikor képet akart nyomtatni és a cd-re írni kiderült hogy amikor el kellett volna menteni akkor ő a törlésre kattintott. Így egy db képünk sem lett.
    Hát én majd nem sírva fakadtam. Még a gépben sem voltam benne. Ennyi az én történetem.

    Egyébként jól vagyunk, ma megvettem minden hiányzó dolgot. És a táskába is bepakoltam.

    Sziasztok

    Gabi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_458613
    Torolt_felhasznalo_458613
    2004. január 13. 19:28193.
    Sziasztok!
    A csecsemősökön én is azért akadtam fenn ennyire, mert 2, 5 éve a lányomat is itt szültem, és akkor teljesen normálisak voltak. Még a leggorombább is.
    Lehet, hogy a tél, a hideg, nem süt a nap, vagy nem tom, mi az oka, hogy bekattantak. Vagy sok gyerek volt (10 körül).
    Napközben összevissza vitték őket fürdetni, vizsgálni, és a tápszerükkel össze-vissza kavarták az etetést. Kértem őket minden nap, mikor vitték fürdeni őket, ne etessék meg, még ha ordít, akkor se, fél óra múlva ott vagyok érte, vagy amikorra mondják. "Jó. " Mentem érte, édesdeden aludt, és még 4 órán keresztül. . . Biztos nem az éhségtől. A kakija folyamatosan tápszeres volt. Igaz a 2. naptól már nem tuningoltam magam, mert lett 1 arcizom bénulásom, és órák hosszat rohangásztam az épületek között, egyik dokitól a másikig. Úgyhogy már csak haza akartam jönni.
    De érdekes egyébként, ha nincs fogadott orvosom, meddig kellett volna hacacáréznom, hogy mi történik a fejemmel, mert rajta kívül senki nem szólt rá semmit, mikor már jól látható volt. Na, mind1.
    A csecsemősökkel kapcsolatban nekem a múltheti mellgyulladásom tette be a kaput, mikor meg akarták magyarázni, hogy semmi bajom, mert laza a mellem. Igen, mondtam, miután otthon sírva kimaszíroztam, de még lazán is úgy fájt, hogy majd megbolondultam.
    Na mind1. Remélem nektek jobb tapasztalataitok lesznek, és jó passzban éritek őket.
    Lehet hogy csak télen ekkora dili a tápszer, mert a lányomnál nem volt erőltetve(ő júliusban született), itt most automatikusan kapta az ember a gyereke mellé.
    Ne haragudjatok, hogy így felfortyantam, de a mai szoptassunk-világban furcsa volt a hozzáállásuk.
    Ha meg nincs türelmük, akkor változtassanak állást, mert ezt máshogy nemigazán lehet csinálni.
    De hát az egészségügy nemcsak ezen a téren katasztrófa; és 4 nap után már az van, amit én adok neki otthon, nyugodtan, éjszaka is, és nem az a lényeg, hogy minél előbb elhallgasson.
    Sok sikert kívánok Nektek a szüléshez, és jó egészséget a babókhoz!
    Üdv:
    Évi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_863877
    Torolt_felhasznalo_863877
    2004. január 13. 13:08192.
    Szia Gabi!

    Hát ez tényleg nem jo élmény lehet! Bizzunk benne, hogy most be tud majd menni a saját dokid!
    Majd ird meg, mi volt az uh-on!
    Én csütörtökön megyek a kórházba. Izgatottan várom én is, hol lesz a feje, mert a 29. héten még ücsörgött a drága :) vagy :(
    Megyünk majd 4D-re is a jövő hét végén.

    Bizom benne, hogy én is meg tudom majd beszélni a szobatársammal, hogy bent lehessen a baba éjszakára. Az a biztos, ha mellettem van :)

    Eli: remélem sikerült mér dokit találnod. Ha még nem, szóljál, mert akkor megadom az én dokim adatait, akivel én eddig nagyon meg vagyok elégedve. A húgom pedig már szült is nála 2 gyerkőcöt és ő is nagyon meg volt elégedve vele. Ezért is választottam őt.

    Üdv. mindenkinek!
    Bea
    34+2
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (190)
     
  11. Torolt_felhasznalo_624828
    Torolt_felhasznalo_624828
    2004. január 13. 08:21191.
    Hűha!!!!Na ILYEN orvost nem akarok :(
    Ismerösök között is annyi rosszat hallok türelmetlen orvosokról, és sajna soknál az első szempont a pénz!
    Köszi az infot!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (190)
     
  12. Torolt_felhasznalo_384790
    Torolt_felhasznalo_384790
    2004. január 12. 18:21190.
    Sziasztok!

    Eli: Sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, én az első gyerekemet szültem nála.
    nehéz szülésem volt, a dokim otthon feküdt betegen, de ő utasította mire figyeljen mivel szűk volt a medencém, a gyerek meg nagy volt, de ő figyelmen kívül hagyta, az ágyam szélén aludt, amikor megunta hogy a gyerek folyamatosan visszacsúszik akkor egyszerűen tiszta erőböl kinyomta a gyereket, kívül belül repedtem, 17 varratom lett. Szerencsére a gyereknek semmi baja nem let. Utánna hónapokig alig tudtam ülni.

    Nem akarlak el ijeszteni, csak a véleményem írtam le róla.

    Csecsemős nővérek között szerintem is vannak normálisak. Meg kell találni velük a hangot.
    Én biztos szólni fogok hogy tápszert ne adjanak a gyereknek, bár amikor én szültem akkor csak cukros vizet adtak. Mondjuk én fejtem le tejet és éjjelre azt odaadtam a nővérnek.

    Én is úgy tudom hogy a fizetős szobában a szobatársat meg kell kérdezni hogy bent lehet e ájjel a gyerekem, remélem majd a másik kismama is akarni fogja.

    Holnap megyek a 4 D-s uh-ra már alig várom.

    Kiváncsi vagyok hogy mekkora, és befordult e már fejjel lefelé.

    Ti jól vagytok?

    Gabi

    32
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_624828 (189)
     
  13. Torolt_felhasznalo_624828
    Torolt_felhasznalo_624828
    2004. január 12. 14:12189.
    Sziasztok Lányok!
    Dr Farkas Bélához jár valaki, ismeritek?Nekem egy ismerösöm ajánlotta, egyszer voltam is nála szimpi volt.
    De most lett 2 csíkos a tesztem és nagyon aktuális lenne egy klasz dokit találnom. szívesen hallanék tőletek véleményeket. Köszi előre is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. január 9. 17:54188.
    Nyugi! Vannak normális csecsmős nővérek is!!!!A neveket nem tudom, de velem csak egy volt goromba. Rövid, őszülő göndör haja van és szemüveges. Na az tényleg pályát tévesztett!!! De a többi kedves, ha kedvesen szólsz hozzájuk. És augusztusban nem volt divat a tápszer. Cukros vizet adtak a nagy meleg miatt. És biztosan meg lehet beszélni a nővérekkel, hogy a Te babádnak ne adjanak semmit. És felhúzod a telefonod ébresztőjét éjszakára és átsétálsz megszoptatni. Senki nem fog haragudni érte!!!! Azért ők is csak emberek és nők, nagy valószínűséggel anyukák!!!
    Én nem fizetős szobában voltam, így a többihez nem tudok hozzá szólni!
    És hajrá lányok!!!
    Ági és a 4, 5 hónapos Matyi
    előzmény:
    babe2 (187)
     
  15. Torolt_felhasznalo_863877
    Torolt_felhasznalo_863877
    2004. január 8. 13:48187.
    Szia Évi!
    Hát tényleg nem vmi pozitiv, amit leirtál!
    Az előadáson csak a szépet mondták! Persze mondták, mindent lehet, ha nem a fizetős szobában vagyok, akkor is szoptathatok akár éjszaka is, csak meg kell beszélni a nővérekkel, hogy ébresszenek fel. Sőt ha a többiek megengedik, akár éjszaka is bent lehet a baba velem. . .
    Nagyon kiváncsi vagyok mi lesz, mert én tutira nem szeretném, ha tápszert adnának neki.
    A fizetés szobáról én úgy tudtam, hogy ott mindenképpen veled van a baba. De ma ugyis megyek a dokimhoz és ha nem felejtem el, akkor rákérdezek.
    De azért biztosan van ott 1-2 kedves csecsemős nővér is??? Ki fogja elmondani nekem, hogy kell szoptatni?
    De a dokiddal és a szülésznőkkel Te meg voltál elégedve?
    Majd ha van időd irjál! Kiváncsi vagyok a másik storyra is!
    Üdv.
    Bea
    33+4
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_458613 (186)
     
  16. Torolt_felhasznalo_458613
    Torolt_felhasznalo_458613
    2004. január 8. 03:53186.
    Sziasztok!
    Én november végén szültem a Bajcsyban, pont akkor kezdték el felújítani a nem fizetős gyermekágyas szobákat. Amúgy ha valaki nem fizetős szobába kérte magát, visszakerült abba a kórterembe, ahol feküdt(ha szülés előtt be kellett feküdni), a többi kismama közé.
    A 2ágyas fizetős szobákról nem tudom, hogy mondták e a tanfolyamon, (én mikor voltam, nem emléxem, hogy említették volna), hogy csak akkor lehet veletek éjjel is a babó, ha a szobatársnő beleegyezik. Ezt nekem a szülőszobán mondta a szülésznő, miután mondtam, hogy én az éjszakák miatt szeretnék fizetősbe menni, de az 1ágyas az kicsit drága lett volna nekünk.
    Amúgy a csecsemősökről szinte semmi jót nem tudok mondani, megtömik a gyerekeket tápszerrel, a pelenkát nem cserélik rajtuk éjszaka, a pici fiamnak hólyagos és égő vörös volt a popsija, mikor hazajöttünk, cumit nyomnak a szájukba ha nagyon ordítanak, és az anyukákkal is türelmetlenek. A mi szobánkban 2en szültünk ugyanaznap 40 perces különbséggel, este, és reggel a 2 picike fél napos babát ahogy kihozták, elkezdett dőlni belőlük a tápszer. Erre bejelentették, hogy most inkább ne szoptassuk őket, mert hánytak. . .
    Még 1 negatívum róluk: a napokban jártam bent, fájó mellel, 39 fokos lázzal, de már úgy mentem be, hogy a bekeményedett mellemet itthon kimaszíroztam, és amit tudtam lefejtem. Szinte lelkiismeret furdalást csináltak nekem, hogy ilyen hülyeséggel bemegyek, mert tök laza a mellem, nincs benne 1 csomó se. Mondtam, hogy ez ok, de akkor miért fáj úgy ha hozzáérek, hogy majd megbolondulok. Ne nézzenek már madárnak, 2. gyerekemet szoptatom, eddig ilyen nem volt a mellem. És csak darálták, hogy nincs semmi baja a mellemnek. Megkerestem az ügyeletes dokit, aki megállapította, hogy kezdődő mellgyulladás.
    És tényleg az.
    Aztán lehet, hogy akik fizetős szobában vannak, azokkal normálisak, mi a sima szobákban lakók, nem ezt tapasztaltuk.
    Ne haragudjatok, ha kicsit hosszú voltam, csak ezen mi nagyon sokat dühöngtünk a viselkedésük miatt.
    Majd még 1 story kapcsolódik hozzájuk, azt is leírom, de most megyek aludni.
    Üdvözlettel:
    Évi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_863877
    Torolt_felhasznalo_863877
    2004. január 7. 13:38185.
    Sziasztok!
    Ismét itt vagyok! Sajna a hét elején nagyon sok volt a munkám, de mára utolértem magam :)
    Gabi: gratulálok! Most olvasom a picur méreteit! Ha ez igy folytatódik, akkor egyszerre szülünk! Én hivatalosan február 24-re vagyok kiirva. . . Holnap megyek a dokimhoz és megbeszéljük, mikor néz meg megint. Remélem nemsokára, mert már nagyon kiváncsi vagyok, hol tart a drága!
    gordie: gratula a babához, remélem azóta is minden ok! A 4D UH szerintem is nagy élmény. Mi már voltunk 2x, de éppen ma fogok bejelentkezni még 1 alkalomra, kb. 2 hét múlvára (jó magyarosan irtam). Mi először a 15. héten voltunk és még akkor is egy UFO-ra hasonlitott (bár ezt csak halkan mondom, nehogy megsértődjön. . . ), azóta a 26. héten mentünk még és hihetetlen a változás, már teljesen babaformája volt.
    Az apuka bentalvást meg tudom én is erősiteni, mert az én dokim is mondta, hogy lenne rá lehetőség. Nálunk ez nem lasz aktuális.
    Mi megbeszéltük otthon, hogy a kétágyas fizetősbe kérem majd magam, ha lesz hely.

    Üdv. mindenkinek!

    Bea
    33+3
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (176)
     
  18. 2004. január 3. 08:40184.
    Üdvözlet mindenkinek 2004-ben. Fantasztikus élmény volt a Megatoysban a 4D UH. Mindent elmagyaráztak, sokkal jobban lehetett látni a babát, mint a kórhazi UH. Hihetetlen volt látni, főleg amikor mozgott (nagyon eleven volt). Kissé furcsák még ilyenkor az arányai, de az orvosom megnyugtatott, hogy mi is így néztünk ki ebben a korban. Még 2x tervezünk ilyen vizsgálatot. Azt tanácsolta, hogy 20-as hetek elején ill. a 31-34 hét között érdemes, ha még 2x szeretnénk ilyen felvételt. Azóta többször megnézte az egész család a felvételt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166883 (183)
     
  19. 2003. december 30. 14:16183.
    Ma megyek du. a Megatoysba. Nagyon izgatott vagyok. Utána elutazunk a párommal. de majd feltétlenül beszámolok róla. Egyébként a Mosonyi doktorhoz járok. Hozzá megyek a 4D-re is, valószínüleg ezért sikerült ilyen gyorsan időpontot kapnom.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_866446 (181)
     
  20. Torolt_felhasznalo_384790
    Torolt_felhasznalo_384790
    2003. december 28. 12:40182.
    Sziasztok!

    brigcsi köszi a nevet.

    gordie: én is rákérdeztem hogy ben aludhat e és azt mondta doki hogy a két ágyas fizetős szobákban bent lehet, és ahogy brigcsi mondta 4500 ft fejenként az ára most, gondolom majd emelni fogják.
    Végül is úgy döntöttünk hogy fizetős szobába megyek a 2 ágyasba.
    Ki az orvosod?

    Gabi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_866446
    Torolt_felhasznalo_866446
    2003. december 27. 18:10181.
    Nincs mit! :-)

    Hát nem tudom. . . Nekem nagyon nagy élmény volt a 12 hetes UH, pedig nem is 4D volt.
    Nekem elötte csak a 8. héten csináltak és ÓRIÁSI volt a változás. Járt keze lába és ficánkolt.

    Majd számolj be légyszíves hogy milyen volt! :-)

    BOLDOG ÚJ ÉVET!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166883 (180)
     
  22. 2003. december 27. 10:58180.
    Nagyon szépen köszönöm az infót. Örülök hogy más is így gondolkodik a szülésről. Jövő héten megyünk a Megatoysba 4D-s uh-ra és nagyon izgatott vagyok, bár az orvosom felkészített hogy 12 héten még nem lepőpjek meg a kinézetén (állítólag kissé marslakós a formájuk ilyenkor még) de akkor is be vagyunk sózva a párommal. A korházi UH jó. rendes az orvosom mindig elmagyarázza mit kell látnom, de azért ott sokszor elveszítem a fonalat. Még egyszer mindenkinek boldog új évet kívánok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_866446 (178)
     
  23. Torolt_felhasznalo_866446
    Torolt_felhasznalo_866446
    2003. december 26. 08:40179.
    Szia Gabi!

    Közben eszembe jutott a szülésznő neve is: Sípos Erzsébet.

    Gratulálok a szép nagy babához! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384790 (176)
     
  24. Torolt_felhasznalo_866446
    Torolt_felhasznalo_866446
    2003. december 26. 08:37178.
    Én is kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

    Szia gordie:
    Gratulálok a pici babádhoz :-)

    Vannak 2 ágyas (fizetős) szobák, ahol a párod is bent aludhat veletek. Úgy emlékszem (de nem vagyok benne teljesen biztos) hogy személyenként napi 4500 ft.
    Nem túl olcsó, de nem minden nap van az ember életében ekkora esemény, úgyhogy ha megtehetitek, szerintem mindenképpen éljetek a lehetőséggel.

    További sok sikert és kellemes babavárást 2004 -re is! :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_166883 (177)
     
  25. 2003. december 25. 15:28177.
    Először is mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
    Bár még csak 11 hetes terhes vagyok de szeretném megkérdezni, hátha valamelyikőtök tudja. Van-e lehetőség arra, hogy az apuka, ha akar benn aludjon velünk szülés után. Talán furcsán hangzik, de a párom azt mondta nem szeretne lemaradni az első napok közös "ismerkedéséről".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top