Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajcsy kórházról tapasztalatok

Torolt_felhasznalo_225279
Torolt_felhasznalo_225279
Létrehozva: 2003. március 13. 15:12
Kedves Kismamák és Mamák!
Olyan anyukák tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik a Bajcsy kórházban nemrég szültek/vagy hamarosan szülnek. Már más topicokban is próbálkoztam, de ilyen választ még nem kaptam. . .
Én június elejére várom a babámat és Dr. Kálmán Sándorhoz járok. Eddig a szülészetröl (elsö benyomás) és a dokiról is jó véleménnyel vagyok, és mostantól fogok szülésfelkészítö tanfolyamra is járni (lehet, elég késön kezdem).
Sziasztok!
  1. 2006. január 3. 11:27278.

    szia!!

     

    Mikorra vagy kiírva?

    Én febr 9  ha gondolod  leirom majd a tapasztalataimat. most a 2. babát fogom a Bajcsyban szülni de a szülésznőm nem ugyanaz lesz szoval nem tudok még nyilatkozni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_889202 (277)
    2006-01-03  11:25
  2. Torolt_felhasznalo_889202
    Torolt_felhasznalo_889202
    2006. január 3. 11:25277.

    Szia Beuska,

    Nagyon jókat irtál a Bajcsyról, az orvosokról és a szüléznőkről. Én éppen most szeretnék váltani,  hetes vagyok, de a dokim vagy beteg, vagy szabin van van , szóval nem túl lelkes. Arról nem beszélve, hogy nagyon messze van az a kórház, a Bajcsz pedig itt van a szomzédomban.

    Az a kérdésem , ki volt a szülésznőd?

    Köszi a válaszod.

    adri

     

    előzmény:
    Delilácska (272)
    2005-12-08  18:10

Címlap

top