Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajcsy kórházról tapasztalatok

Torolt_felhasznalo_225279
Torolt_felhasznalo_225279
Létrehozva: 2003. március 13. 15:12
Kedves Kismamák és Mamák!
Olyan anyukák tapasztalataira vagyok kíváncsi, akik a Bajcsy kórházban nemrég szültek/vagy hamarosan szülnek. Már más topicokban is próbálkoztam, de ilyen választ még nem kaptam. . .
Én június elejére várom a babámat és Dr. Kálmán Sándorhoz járok. Eddig a szülészetröl (elsö benyomás) és a dokiról is jó véleménnyel vagyok, és mostantól fogok szülésfelkészítö tanfolyamra is járni (lehet, elég késön kezdem).
Sziasztok!
  1. 2003. Április 25. 15:1726.
    Sziasztok!
    Én is a Bajcsy-ban fogok szülni augusztus elején, közepén. Nem valami megnyugtató dolog, amit az UH vizsgálatról írtatok.
    Én 17 hetes terhesen jöttem át a kórházba, alőtte egy teljesen más kórház orvosához jártem megánrendelőbe. Az ottani UH vizsgálat sem tartott tovább 5-6 percnél. Megnyugtatásképeen csak annyit tudok mondani, hogy az orvosok már tapasztaltabb szeműek a csemetékhez és valószínű, hogy nekik ez a 2-3 perc elegendő volt ahhoz, hogy a lényeget lássák. Az pedig, hogy nem volt türelmük végigmutogatni a magzat minden részét Nektek, az hiba. Így hogyan legyen nyugodt a kismama?
    Szóval lányok, nyugi! A problémák nekik biztosan pirosan virítanak a monitoron! Minden rendben van!!!!
    Bátorság és boldogság!!!
    Ági
    előzmény:
    szeppyk (25)
     
  2. 2003. Április 25. 14:0725.
    Szia Rpancs!
    Sajnálom, hogy ilyen rossz időpontot fogtál ki a vizsgálatra. Hasonlóan már én is jártam. Egyszer sokat kellett várnom, pedig volt időpontom, és volt egy olyan alkalmam is amikor már az orvos készült elmenni, és így hamar "túl akart lenni" a vizsgálaton. Csak bízni tudok benne, hogy ez nem egy általános vizsgálati eljárás.
    Egyébként ezen kívül teljesen jó tapasztalataim voltak, mindenki kedves volt és barátságos. A szülőszobák szépek.
    Én az első babámat fogom itt szülni augusztus végén.
    Remélem legközelebb jobban odafigyelnek Rátok, hiszen ez a pár vizsgálat egészen fontos, mert lényeges dolgokat állapítanak meg belőle.
    Sokkal több szerencsét!!! Szia
    előzmény:
    rpancs (24)
     
  3. 2003. Április 25. 13:2124.
    Sziasztok!

    Én is a Bajcsy-ban fogok szülni ha minden igaz. A második babát várom. A fiam a MÁV kórházban született de nagyot csalódtam az orvosnőben, így most más orvost választottam. Dr. Kálmán Sándort és mostanig teljesen meg vagyok elégedve vele. Csak jót tudok írni róla.
    De tegnap elmentem UH-ra a kórházba. Hát nagyon kiábrándító volt. Kíváncsi lennék a Ti tapasztalaitokra. Én tegnap, annak ellenére hogy fix időpontra mentem amit előre megbeszéltünk, 2 órát vártam. Hol volt doki hol nem. Volt mikor jött egy, megnézett egy-két beteget aztán kijött hogy neki mennie kell. aztán az aszisztenső kerített egy másik orvost, az szintén gyorsan elment. Aztán valahogy Én is sorra kerültem, épp Polgár doktor úr érkezett meg. A teljes vizsgálat kb 2 percet tartott. Persze Én a képernyőt nem is láttam, a doki épp megmérte a nyaki redőt, lediktálta az aszistensnőnek és már" dobott" is ki. Hozzám se szólt. Annyit épp megkérdeztem hogy minden rendben doktor Úr ? azt mondta persze.
    Nem tudom 2 perc alatt át lehet vizsgálni a babát? Nekem azt mondták 12 hetesen csinálnak komplex ultrahang szűrést. Ez lenne az ? 1, 5 vagy 2 perc ?
    Szóval eléggé fel voltam háborodva. Ha nincs doki akkor ne adjanak ilyen időpontot. Úgy hogy valószínűleg elmegyek egy magánrendelőbe újra UH-ra.
    Kíváncsian várom a véleményeteket. . .
    Sziasztok !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (3)
     
  4. Torolt_felhasznalo_232608
    Torolt_felhasznalo_232608
    2003. Április 17. 20:5423.
    Sziasztok!

    Hálapénz: ez nálam úgy volt, hogy a magánrendelőjébe jártam. De megkérdeztem, hogy mennyi az annyi, hogy tudjam, hogy mire számíthatok (30e). A kórházban kitárgyaltuk, hogy úgy van, hogy ha doki nincs állásban a kórházban, akkor ugye Te, mint biztosított, mert fizetetd a TB-t, szülhetsz ott temészetesen, de a dokinak fizetnie kell a kórháznak, hogy ott lát el. Ezért kérnek pénzt, meg a saját "megélhetésükre".
    Viszont itt felmerülhet a kérdés, hogy a magánrendelőnek a TB miért nem fizeti ki a szülés költségeit?
    Mert a rendelő nem kórház és ott nem szülhetsz. Biztos értitek. Amúgy most nálunk a tarifa annyim, mint 2002-ben. És van, ami mégy 2000-2001-es ár.

    Timi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_119142
    Torolt_felhasznalo_119142
    2003. Április 7. 09:5622.
    Nem volt kifüggesztve, a váróban volt az asztalon egy papírlap, oda volt felírva részletesen, hogy mi mennyibe kerül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. Április 4. 14:3421.
    Hmmm
    Én azért még mindig úgy gondolom hogy ugyan magánrendelésre járok de nem magánrendelésen szülök. . .
    Az nagyon furcsa, hogyan volt pontosan meghatározva hogy mennyibe kerül a szülés? Ki volt függesztve az ajtóra?
    Na mindegy ez egy másik topic, itt tényleg csak a tényekre voltam kíváncsi, köszönöm a választ.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_758452 (20)
     
  7. Torolt_felhasznalo_119142
    Torolt_felhasznalo_119142
    2003. Április 4. 09:5020.
    Akinél én szültem, volt magánrendelés, ott pontosan meg volt határozva mennyibe kerül a sima szülés, a császár stb. 1999-ben szültem, akkor a sima szülés 30ezer forintbe került. Szülésznőt akkor még nem tudtommal nem lehet fogadni, az éppen ügyeletes, egyébként nagyon kedves, segítőkész szülésznőnek adtunk 5ezer forintot, melynek nagyon örült.
    Ha a választott orvosnak van magánrendelése, ott biztosan meg lehet tudni mennyibe kerül a szülés. Ha nincs, akkor szerintem csak hálapénzt kell adni, amennyit gondoltok, tudtok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (19)
     
  8. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. Április 3. 16:5119.
    Szia!
    Én a távolság miatt már meggondoltam magam, túl sok időbe és pénzbe kerülne nekem az utolsó 2 hónapban hetente Balassagyarmatról a Bajcsyba autókázni (vizsgálatok, szülésfelkészítők, UH, NST). Bár tetszett ez a szülészet (apró eltérésekkel a várakozásaimhoz képest) de végül egy közelebbi kórházat választottam, így nem kell olyan korán bemennem, főleg nem kell befeküdnöm vagy izgulni hogy időben beérünk-e, akár naponta meglátogathat a családom stb.
    A barátnőm viszont ott fog szülni a Bajcsyban (miatta mentem volna oda én is).
    Engem ami még érdekelt volna (amiről nincs szó a szülésfelkészítőn) hogy a fogadott orvosoknak, szülésznőknek, aneszteziológusoknak van-e tarifájuk ott (is) vagy "csak hálapénzt" (= amennyit gondolsz) illik adni?
    És ez szerintem mindenkit érdekel. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_758452 (17)
     
  9. 2003. Április 3. 07:4518.
    Sziasztok!
    A húgom tegnap szült a Bajcsiban. A szülőszobák nagyon klasszak, a szülés után még 2 órát lehet ott pihenni. A személyzet is kedves volt, velünk hozzátartozokkal is. Az új gyerekágyas szobák nemsokára át lesznek adva, ami szerintem jelentősen fogja emelni a színvonalat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_119142
    Torolt_felhasznalo_119142
    2003. Április 1. 11:1417.
    Kedves Mindenki! Én a Bajcsy Kórházban szültem. Problémás terhességem volt, több mint egy hónapot töltöttem a terhespathológián is, vannak tapasztalataim.
    Az orvos, akinél szültem már nem dolgozik ott, de én a következő szülésemnél is oda fogok menni, Dr. Polgár Zoltánhoz. Ha valakinek segíteni tudok, kérdése van, szívesen megosztom tapasztalataimat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (1)
     
  11. 2003. március 24. 16:5716.
    Szia Timpa!
    Köszönöm szépen a jó tanácsokat. Rengeteget segített nekem, amit a kórházban is és Te is említettél. Sok kismamának az a legemberközelibb ellátás, ha folyton együtt lehet a csemetével szülés után. De belátom, hogy tényleg ki kell használni minden percet, amit lehet a pihenésre, mert az után az egy hét után tényleg nincs, aki átvegye akár egy percre is a törpét.
    A szüléssel kapcsolatban nem tervezgetek én semmit előre. CSak azt szeretném, ha minden simán menne. Bár a fene se tudja ilyenkor mi a sima és mi a fordított.
    Egyelőre a kórházzal megbarátkoztam, az orvosokban bízok, és nagyon várjuk a babát. A többi majd ott úgyis kiderül.
    Kérdezném én szívesen, hogy melyik dokiról terjengtek roszz hírek, melyik szülésznővel kell bánni óvatosan, de azt hiszem nem vagyok rá kíváncsi, mert csak félnék előre feleslegesen.
    Köszi a tanácsot és sok boldogságot Nektek!!!
    Ági
    előzmény:
    timpa (13)
     
  12. Torolt_felhasznalo_232608
    Torolt_felhasznalo_232608
    2003. március 21. 10:0915.
    Szia!

    Köszi!

    Egyedül szülés: apával és nem más kiabáló szülő nővel!
    Éjszaka adnak neki "anyatejpótló tápszert" magyarul: tápszert, vagy ha a többi mama tud fejni és marad, akkor azt adják neki.
    Miért is nem tudnál fejni és szoptatni? Hidd el, hogy fogsz tudni! Egyből rá fogják rakni, - varrás után, már ha lesz gátmetszés - és utána már menni fog. Igyatok sok édeset, a tej a folyadékból van. Nekem nagyon bejött a puszedli almalével és a túrórudi meg minden nap 2 pohár kefír, addig nem szerettem. Nem feltétlenül kell tejet inni! Rántottleves is jó, csak ne szálljatok el! Mert nekem meg begyulladt, annyi volt! És ha van, akkor fejni!

    Timi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 20. 13:5414.
    Szia Timpa
    Gratula a babádhoz!

    Én 80 km-ről mennék + a pesti dugó, szóval elöbb be kellene feküdnöm, nem vajúdhatok otthon
    :-(( Igazából ez az ami miatt gondolkodóba estem, nem pedig az hogy "BONYOLULT" fájdalomcsillapítást kérni. De azért az is belejátszik.

    Az egyedül szülést az apa nélküli szülésre érted?

    És ha éjjel a babus éhes, akkor majd megetetik a szülésznök teával?
    Mert az elsö három napban nem biztos hogy tudunk fejni. . .
    előzmény:
    timpa (13)
     
  14. Torolt_felhasznalo_232608
    Torolt_felhasznalo_232608
    2003. március 20. 12:5113.
    Sziasztok Lányok!

    Kedves Móni és Ági!

    Az én babám 18 hónapos és a Dr. Farkas Bélánál szültem a Bajcsyban, szülésznőm a Pennerné Magdi volt, Ő is nagyon tuti!!!
    Azt mondom, hogy ne programozzátok magatokat, hogy lesz a szülés, mert úgysem úgy lesz.
    Amikor én szültem nem volt még felújítva a kórház, de én akkor is jól éreztem magam. (Kiv. egy nővér aki magas, szemüveges és a kézfeje pigmenthiányos - vele viágyzni! Igaza van, bármint mond! Engem miatta nem engedtek haza. . . . De ez hosszú. )
    Azt tudom mondani, ha nem folyik el a magzatvíz, akkor húzzátok otthon, amíg tudjátok, mert a kórház más. De nem úgy bemenni, mint én, hogy csak szülni!!! Mert az már veszélyes!!!!!!!!
    Kívánom, hogy egyedül szüljetek és problémamentesen! Túl lehet élni fájdalomcsillapító nélkül is. De fájni fog! Én még a szülőágyon azt mondtam, hogy jöhet a következő! A baba úgy is feledtet mindent - ez nagyon igaz! Jobb, ha együtt vagytok a babával, de nappal! Éjszaka pihenjetek!!!!!! Otthon úgysem lehet már - persze ez babafüggő is.
    Sok sikert és szép egészséges babákat!!!

    Timi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 20. 08:4612.
    Szia Ági,
    Én a legutolsó csoporttal mentem el szülöszobát nézni, én is kérdeztem késöbb az EDA-ról és a doki bácsi a nehezen megvalósítható körülményekröl beszélt leginkább, és hogy anélkül is nagyon szép szüléseik vannak. Nem tudom mit jelent az hogy elöre megbeszélni az altatóorvossal, és az nekem is furcsa hogy vasárnap/éjjel hogyhogy nincs aneszteziológus - és ha beesik egy császármetszés???

    Az új szobák csak augusztusra lesznek készen? Én júniusban szülök :( (Persze hogy ki lehet bírni, a régi kórtermek sem szörnyüek, csak nincs saját zuhanyzójuk). Amúgy nagyon tetszett a szülöszoba, a hozzáállás, a háborítatlan szülés közeli körülményekre törekvés. Kedvesek és barátságosak voltak.

    márc. 31-i szülésfelkészítö témája: Alternatív szülési módok, az apa szerepe szülés közben. ápr 14-i témája: babagondozás, szoptatás. Utána májusban újraindul, de nem tudom mikor.
    Neked szuper választás, mert abban a körzetben laksz! De átverekedni magunkat a pesti forgalmon egy iszonyat. Jó, a baba nem pottyan ki két óra alatt, de én még megnézek egy közelebbi kórházat dokival és szülésznökkel együtt és utána döntök.
    Majd tudósítok arról, hogyan haladok! Jó kis móka lesz 29 hetesen váltani. . . . de még nem biztos!
    Mindenesetre nagyon örülök, hogy neked segíthettem a választásban!
    Puszi,
    Moncsi
    előzmény:
    magika2003 (11)
     
  16. 2003. március 19. 17:1211.
    Szia!
    Én is ott voltam. Az első csoportban voltam, tehát akik először a tanfolyamon vettek részt. És én voltam az, aki az EDA-ról kérdezett.
    Én nem bizonytalanodtam el, mert úgy látom, hogy a személyzet megfelelő, és a szülőszobák is bíztatóan néznek ki. Talán augusztusra elkészülnek az új kórtermek is, de úgy gondolom, hogy a régiekben is ki lehet bírni azt az 1 hetet. Már nagyon megalkuvó lettem. . . :-)
    Az Eda-val kapcsolatban pedig úgy gondolom, hogy én előre szólok, hogy elképzelhető lesz, és nem hiszem el, hogy az egész kórház területén nincs egy ügyeletes altató orvos. . . De szerintem ez nem lesz gond. Én azt hiszem, hogy mindenképpen szólok majd előre a dokinak, már a terhesgondozáson, hogy elképzelhető, hogy kérek, hogy tudjanak rá készülni.
    Egyébként pedig úgy gondolom, hogy én nekifutok nélküle, és csak végszükség esetére hagyom ezt a lehetőséget. Bár mindenki esküszik rá, főleg azért, mert így nem marad bennük rossz élmény a szülés és hamarabb hajlandók vállalni a következő csemetét.
    Holnap megyek a rendelőbe, megnézem, hogy a 03. 31-én lévő foglalkozásnak mi lesz a témája és jelentkezem!!!
    Addig is legyetek jók!
    Ági
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (9)
     
  17. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 18. 16:0710.
    Szia Rita, miújság?
    Egyben vagy még?
    Jaj de izgulok értetek!
    Moncsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_733532 (4)
     
  18. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 18. 15:439.
    Szia Ági, voltál szülésfelkészítön?
    Én igen, én késtem fél órát.

    Neked tetszett amit láttál/hallottál?

    Mivel minden témát érintettünk, én ezt iszonyathosszú hozzászólásban leírtam de mire elküldtem volna, kidobott a rendszer :o((((
    A többi érdeklödö kismami számára, tájékoztatásképpen. De nincs kedvem mégegyszer megfogalmazni. . .

    Én elbizonytalanodtam!
    (Mert EDA csak nappal van, vagy ha "megbeszéled" az altatóorvossal)

    Szia
    Moncsi
    előzmény:
    magika2003 (8)
     
  19. 2003. március 14. 16:168.
    Szia!
    Köszi a választ! Hétfő reggel megyek a terhesgondozóba, beindítom a gépezetet. . . :-)
    Én sem dolgozom hétfőn, de este megyek a kórházba. Majd leslek, és ha látok egy nagyon kereső pocakos lányt, akkor megszólítom: hátha Te vagy az.
    Időpontot azért nem mondok, hogy találkozzunk a kórház előtt, mert messzebbről jövök és nem szeretném, ha várnál rám, hátha kések!
    Remélem, találkozunk!
    Jó pihenést a hétvégére!
    Ági
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (7)
     
  20. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 14. 16:087.
    Szia Ági,
    nem tudom hogy Kálmán doki rendel-e szakrendelésen.
    A szülésfelkészítö 8 alkalom, kéthetente hétfön fél ötkor van és én is most megyek elöször, nem is tudom, hol lesz. Bárki bármikor csatlakozhat. Januártól-április 14-ig tart a mostani (én már jól lekéstem az elejét), és májusban újraindul (de az nekem már késö lehet). Szerintem nyugodtan toppanj be körülnézni, söt ha augusztus elejére várod akkor akár el is kezdhetsz rendszeresen járni, ha ezt választod.

    Én a 19. héten kezdtem elöször valami pezsgést érezni, aztán sokáig semmit, majd a 22-ik héttöl dobogásokat, rúgásokat, most meg (28) már komplett tornamutatványokat csinál a kicsi fiam, nagyon aktív, különösen este és éjjel, nem mindig hagy aludni ;o))
    A 17-ik héttöl vannak pocakkeményedéseim, de a dokim szerint semmiség, amúgy minden abszolút rendben van, 6 kilót híztam eddig, és dolgozni fogok a 8. hónap végéig.
    Neked még csak most kezdödik az igazi pocakosodás:o))
    Én hétfön nem dolgozom (=nem tudok fórumozni) de ha eljössz a kórházba, hátha kiszúrjuk egymást! Addig is jó hétvégét (és bocsi ha túl hosszú voltam)
    Moncsi
    előzmény:
    magika2003 (6)
     
  21. 2003. március 14. 11:126.
    Szia Moncsi!
    Köszönöm az infot! Nem tudod véletlenül, hogy a Te dokid a magánrendelőjén kívül a rendelőintézetben (Egészségház), vagy a kórházban tart rendeléseket? A mi babánk augusztus 11-re van kiírva. Már nagyon várom, hogy megmozduljon, de egyelőre még csak erre fogható érzések nem voltak a pocakomban.
    Hétfőn erre a felkészítő tanfolyamra jelentkezni kell előre, vagy betoppanhatok esetleg én is, mint kíváncsiskodó kismama?
    Te hogy érzed Magad/Magatokat? Mit tudsz már a csöppségről?
    Köszi, és ha nem találkoznánk addig: Kellemes hétvégét, jó pihenést Nektek!
    Ági
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (3)
     
  22. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 13. 17:425.
    Szia Rita,
    gondoltam, hogy idetalálsz, ha nyitok egy új topicot :o))
    Szóval akkor hajrában vagy! Örülök hogy jól vagy és hogy szimpi bábát választottál, majd várom a Nagy Híreket! És persze a történetedet :o)
    Puszi, sok sikert!
    Moncsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_733532 (4)
     
  23. Torolt_felhasznalo_733532
    Torolt_felhasznalo_733532
    2003. március 13. 17:354.
    Szia Moncsi!
    Válaszoltam a prividre, de aztán hibaüziket kaptam, és már nagyon fáradt voltam, meg kérdeztem a fórumon, hogy megkaptad-e, de nem válaszoltál.
    Én már kétszer voltam NST-n a kórházban, és a szülésznő egyre szimpibb lesz, Tóth Ferencné Móninak hívják, nagyon kedves, segítőkész. Jövő kedden megyek legközelebb, akkor lesz UH is, meg a te dokidnak is bemutat akkor, biztos, ami biztos. Egyébként azt mondta a Kálmánra, hogy ne aggódjak, nagyon aranyos, nagyon szereti. Az új gyerekágyas szobák egyébként egyelőre nincsenek kész, de már majdnem, úgyhogy te mindenképpen oda fogsz menni. Én már nem valószínű, úgyhogy mi megpróbálunk a fizetős lehetőséggel élni, mert jelenleg csak így maradhat velem éjszaka is a baba, viszont így a párom is ott alhatna. Majd meglátjuk, bár a Móni, mikor megkérdeztem, azt mondta, hogy még nem nagyon volt olyan, hogy valaki fizetni akart és nem tudott:)))
    Az, hogy kinél szülök, az utolsó pillanatban fog kiderülni, ha a 22-i héten, akkor a te dokidnál, ha ennél előbb vagy később, akkor a sajátomnál. Bár egyelőre senki nem mondta, hogy lenne bármi jele annak, hogy előbb akarna jönni Botika, a kiírás napjára meg pont megjön a dokim is. . .
    Na mindegy, húsvétig megtudod te is.
    Puszi,
    Rita (38)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_225279
    Torolt_felhasznalo_225279
    2003. március 13. 17:123.
    szia Ági,
    a dokimhoz magánrendelésre járok (XI. Bartók B. út 16. hétfön 16-19h, bejelentkezés:2093623) mert vidéki vagyok és nem tudok egész napokat a kórházi rendelésen ücsörögni. Mindig korrekt, kedves, figyelmes, türelmesen válaszol a kérdéseimre, inkább visszafogott, nem harsány. Úgy érzem, nem csak nekem fontos ez a baba hanem neki is. Nem jelentette ki (még) hogy nála ennyi meg ennyi a szülés, a magánrendelés 5eFt, 5 hetente járok.
    A honlapot már nézegettem, igen, az nekem is tetszik. 17-én fél 5-töl a szülésfelkészítö tanfolyam keretében lesz szülöszoba+ gyermekágyas osztály bemutatás, elmegyek körülnézni (+újdonsült mamiktól érdeklödni). A kórház nem modern de a szülészet igen, és már vannak új kétágyas-zuhanyzós babás szobák is. Nincs a "bababarát" kórházak listáján.
    Remélem, lesznek hozzászólók, akik mindezt már ki is próbálták :o))
    Te mikorra várod?
    szia, Moncsi
    előzmény:
    magika2003 (2)
     
  25. 2003. március 13. 16:032.
    Szia momami!
    Sajna nem kifejezetten a Te kérdésedre válaszolok, hanem inkább segítséget kérek Tőled. Én kőbányai vagyok, és szeretnék doktort váltani. Sajnos anyagi okai vannak a dolognak, mert a dokim nagyon a pénztárcáját kedveli, de egyébként az utcán nem ismerne fel. . . . Szóval területileg a Bajcsy-ba tartozom. A dokidról szeretnék némi információt kérni. Hol rendel (magán vagy rendelőintézet), van-e róla eddig vmi rossz benyomás stb. ? Hallottál-e hírt arról, hogy miként működik a kórházban a szülés? Amit tudok segíteni, az annyi, hogy a kórháznak van honlapja: www. bajcsyszul. vitalitas. hu szerintem itt azért bele lehet olvasni egy picit a kulisszák mögé. És nem rosszak. . .
    Előre is köszi, ha tudsz segíteni!
    Ági
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_225279 (1)
     

Címlap

top