Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Párkapcsolatok

csijjag
Létrehozva: 2003. március 5. 09:41
Azt szeretném megkérdezni Tőletek, hogy általában milyennek tartjátok a kapcsolatotokat a párotokkal?
  1. 2003. március 5. 15:0476.
    Amíg egyedül voltam, kb egy disznóólra hasonlított a szobám, és biztos belehaltam volna, ha el kell mosogatnom, de amióta együtt vagyunk (már szerencsére szülőktől külön) majdnem mindig csillog a lakás, és finom kajaillat jön a konyhából! Előfordulnak nehézségek, de egy pillanatra se bántam meg, hogy összeköltöztünk. (Az se bír zavarni, ha nem hajtja le a WC deszkát. . . )
    előzmény:
    Okisztike (73)
     
  2. 2003. március 5. 15:0175.
    Ha csatlakozhatom: az én kapcsolatom sajnos nem volt felhotlen, csupan az elso masfel evben (2 honap utan mar egyutteltunk 21 és 20 éves fejjel), de aztán úgymond rámunt, es elég nagy problémák lettek belőle.
    Utóbb persze visszakönyörögte magát, de ami a pláne, hogy egy tányér helyrerakásáért (22 évesen!) is dicséretet követel meg (ugye észrevetted, hogy ez egy figyelmesség?! alapon)
    Szerintetek nem az a normalis, ha magamtol dicserem meg a "kisbabamat"? Merthogy az. . .
    Így meg kicsit utálom megtenni - felszolitásra

    Szerintetek mit kellene vele csinalnom???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. március 5. 14:5974.
    Anyukájával együtt dolgoztunk, és sokat beszélgettünk ügyeletben (ő orvos én nővér voltam)és mindig mondtam neki, hogy már megint egy idióta. . . és a fia meg minig mondogatta neki, hogy már megint egy link csaj. . . Erre ő kitalálta, hogy bemutat neki, és meghívott magukhoz. Olyan jól sikerült, hogy a párom hétvégén már nálam aludt :-). Ez 4 éve történt.
    előzmény:
    Magika100 (71)
     
  4. 2003. március 5. 14:5973.
    Sziasztok lányok,

    igen tanulságos amiket mondtok. . . Mi épp most tervezgetjük az összeköltözést a párommal. Imádjuk egymást, és már alig várom, hogy nekem is szennyes+mosogatás problémáim legyenek vele. A baj csak az, hogy én is eléggé érzékeny lelkületű, és nem túl házias leány vagyok, félek attól, hogy az összecsiszolódási fázis eestleg az érzelmek rovására megy. Nektek már van ebben tapasztalatotok. . . Mi a véleményetek?
    előzmény:
    évi* (70)
     
  5. 2003. március 5. 14:5972.
    Sziasztok lányok,

    igen tanulságos amiket mondtok. . . Mi épp most tervezgetjük az összeköltözést a párommal. Imádjuk egymást, és már alig várom, hogy nekem is szennyes+mosogatás problémáim legyenek vele. A baj csak az, hogy én is eléggé érzékeny lelkületű, és nem túl házias leány vagyok, félek attól, hogy az összecsiszolódási fázis eestleg az érzelmek rovására megy. Nektek már van ebben tapasztalatotok. . . Mi a véleményetek?
    előzmény:
    évi* (70)
     
  6. 2003. március 5. 14:5271.
    Miert, az anyukaja ajanlotta be ot??? Akkor gondolom jol kijottok az anyosaddal! :o)))
    előzmény:
    évi* (70)
     
  7. 2003. március 5. 14:5170.
    Sajnos engem is elég sok idiótával hozott össze a sors, mire Őt megtaláltam! Vagyis nem is én találtam, hanem az anyukája talált engem! :-)
    előzmény:
    Magika100 (67)
     
  8. 2003. március 5. 14:5069.
    :o)))
    előzmény:
    évi* (68)
     
  9. 2003. március 5. 14:5068.
    Nálunk kb. két év kellett, mire megtanulta, hogy merre van a szennyes és nem tévedt el út közben, pedig igazán nincs nagy lakásunk!
    előzmény:
    salsa (65)
     
  10. 2003. március 5. 14:4867.
    Komolyan mondod eszterbaba?
    Nincs semmilyen titok.
    Egyszeruen imadom! :o)))
    Remelem ez igy is fog maradni! :o)))
    Viszont sokat szenvedtem elotte, hogy tapasztalatokat szerezzek! :o(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_690948 (63)
     
  11. 2003. március 5. 14:4866.
    Aranyosak a fiúk! Mint a kisgyerekek. :-) Nem azért takarítanak ki, mert kosz van, hanem azért mert akkor megdícsérjük őket! Nem baj, én így imádom, ahogy van, és dícsérem is, ha ez jó neki! :-)
    előzmény:
    salsa (62)
     
  12. 2003. március 5. 14:4765.
    A dícséret mindenkire kell, hogy hasson és az mindenkit nagyobb teljesítményre sarkall. Csak nem szabad szó nélkül hagyni, akármilyen kis apróság. Én már annak is nagyon tudok örülni, ha a zokni nem a szennyestartó szélén lóg, hanem belekerül.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2003. március 5. 14:4764.
    Hat igen figyelmesnek es kedvesnek lenni az fontos. Illetve torodni veluk. Mindig mikor szukseguk van ra, kulonben elvesznek a vilagban. :o)))
    előzmény:
    salsa (62)
     
  14. 2003. március 5. 14:4663.
    Szuperül bánsz a pároddal, ez a taktika a legtöbb férfinél bejön. . . :-))))
    előzmény:
    Magika100 (59)
     
  15. 2003. március 5. 14:4362.
    Na, ez nálunk is megvan. Nagyon-nagyon megdicsérem, ha elmosogat, már magától mosogat és nagyon örül, ha megdícsérem.
    előzmény:
    Magika100 (59)
     
  16. 2003. március 5. 14:4261.
    Hat igen. Viszont van akire ez nem hat! :o(( Viszont szerintem O is tudja az en gyenge pontom! :o)))
    előzmény:
    évi* (60)
     
  17. 2003. március 5. 14:3960.
    Ez nálunk is bevált! :-)
    Sokkal lelkesebben csinál akármit, ha látja, hogy értékelem.
    Mikor hazajöttem a kórházból, gyönyörűen kitakarította a lakást, és nagyon örültem neki. Nem is gondoltam volna, ennyit fog vele dolgozni! :-)
    előzmény:
    Magika100 (59)
     
  18. 2003. március 5. 14:2859.
    Viszont egy titka van az egesznek. Minden pasi mas es mindegyiknek megvan a gyenge pontja. Az en paromat peldaul azzal lehet levenni a labarol, hogy ertekeled amit csinal. Pl. : bevasarol, vagy elobliti magautan a szennyes, vagy megcsinalja reggel az agyat, akkor eszreveszem es odamegyek hozza, adokneki egy puszit es megkoszonom, hogy milyen kedves hogy megcsinalta. Hat ettol teljesen odavan meg vissza. Talan azert, mert otthon akar mit is csinalt, mindent termeszetesnek vettek es soha nem latta, hogy orulnek neki. Ha esetleg rossz a kedve, vagy morcos, akkor ezt bevetem, hogy milyen kedves vagy, hogy multheten minden nap megcsinaltad az agyat stb. . . egybol mas lesz. :o))) Orul, hogy ertekelem. Mas pasinak mas ilyen kis trukkje van. Csak ra kell jonni a gyenge pontokra.
    Sok sikert a keresgelesben mindenkinek! :o))))
    előzmény:
    salsa (56)
     
  19. Torolt_felhasznalo_361887
    Torolt_felhasznalo_361887
    2003. március 5. 14:2758.
    Mielott elmennek, meg egy gyors valasz. Nekem nem tetszik, ha a ferjem eltart. Pedig nalam tobbet keres valamennyivel. Sot arra sem gondoltam, ha gyerekunk lesz es gyesen leszek (ami nalunk nincs)akkor ki kap tobb penzt. Egyszeruen nem ettol teszek egy kapcsolatot lehetove, hogy mennyi penzt keres, es MAR nem e korul forog az eletunk.
    előzmény:
    salsa (55)
     
  20. 2003. március 5. 14:2357.
    A szambol vetted ki a szot! Na ez van nalunk. Es en ugy tudok orulni, mikor hoz valami aprosagot, vagy megvesz nekem valamit, hogy csak na. O meg annak tud nagyon orulni, hogy en hogy orulok neki. :o)))) Hat ezt itt le sem lehet irni.
    előzmény:
    salsa (55)
     
  21. 2003. március 5. 14:2356.
    Velünk is ugyanez a helyzet egyébként. Nem értek egyet az ellentétek vonzzák egymást nézettel.
    előzmény:
    Magika100 (48)
     
  22. 2003. március 5. 14:2155.
    Igen, ugy tűnik.
    Szerintem pedig egy pasi igenis keressen többet, mint az asszonya. És úgy veszem észre, azontúl, hogy a férfiúi büszkeségük sem csorbul, szeretnek költeni szeretett és megbecsült asszonyukra. Itt most nem azokról beszélek, akik mercivel járnak és a nőjük a plaza, a fitnessterem és a műkörmös között ingázik.
    Az enyém is szeret nekem vásárolni ezt-azt. Szereti, ha kiválasztok egy jó könyvet és szívesen megveszi nekem. Vagy esküvőre megyünk és vesz egy szép ruhát nekem, hogy én legyek a legszebb stb. stb.
    És igen, ha gyereket vállalunk és én elmegyek gyesre vagy mire, akkor keressen annyit, hogy ne kelljen lemondanunk az addigi dolgokról csak azért, mert én nem kapok annyi pénzt, mint korábban. A gyerek anyagi szükségleteiről ne is beszéljünk.
    Azért nem szeretik annyira a pasik, ha a nő annyira önálló és sikeres, hogy még őt is el tudná tartani. Szeretik, ha ők biztonságot nyújthatnak anyagi téren is és én nem is fosztom meg ettől a páromat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_361887 (46)
     
  23. Torolt_felhasznalo_361887
    Torolt_felhasznalo_361887
    2003. március 5. 14:1654.
    Miert nincs ilyenkor egy ferfi is "vonalban", hatha sokkal okosabbak lennenk, hogy milyen viselkedest varn(an)ak el tolunk?Lanyok, nekem lejar a munkaidom, ha valami jo tanacs van, tartsatok meg holnapra, nehogy kimaradjak!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. március 5. 14:1153.
    :o)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. március 5. 14:0652.
    Miért lenne az baj, hogy Te alkalmazott vagy Ő meg orvos? Jól is teszi, hogy többet keres. Ha majd babátok lesz, legalább nem lesz akkora gond, ha Te kevesebb pénzt fogsz kapni. :-)
    előzmény:
    Magika100 (50)
     

Címlap

top