Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Májusi babák

Torolt_felhasznalo_224182
Torolt_felhasznalo_224182
Létrehozva: 2003. március 4. 18:08
Sziasztok!
Olyan kismamákkal szeretnék itt "beszélgetni", akik májusra várják babájukat! Üdv Mindenkinek! zsu2
  1. Torolt_felhasznalo_588125
    Torolt_felhasznalo_588125
    2007. május 6. 10:353276.
    Sziasztok!!
    Ezer éve nem jártam erre.... CSak kicsit olvastam vissza... Milyen szépek ezek a gyerekek!!!!!!
    Lányok, május van. Négy évesek lettek a "babák". Olyan gyorsan megy az idő, nem?
    Röviden rólunk: Hannának a sok felsőlégúti megbetegedés okán egy hónapja kikapták az orrmanduláját. Azóta először fordult elő, hogy egy hónap alatt egyszer sem volt beteg - kop-kop-kop!!! Hát, remélem tényleg segített rajta.
    Nálunk is hercegnő-mizéria van. Ja, és rózsaszín-korszak. Na jó, ami kicsit ellensúlyozza ezt a cukormázas dolgot, hogy imádja a lovakat. Van itt nem messze tőlünk egy lovas iskola, ahol kifejezetten ilyen kicsi gyerekekkel foglalkoznak. Hanna imádja. Még nem ült lovon, még csak haverkodunk.
    Kérdeztem tőle, milyen tortát szeretne a szülinapjára. Válasz: rózsaszínt..... és legyen rajta lovacska...... Köszi....
    Megpróbálok feltenni néhány képet.

    És végül, de nem utolsó sorban:
    MINDEN MÁJUSI "BABÁNAK" NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

    Pusz. Fanna
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2007. március 20. 10:503275.
    Pár kép, hogy jó példával járjak elől...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. március 20. 10:383274.

    Éppen húsvéti szinezőket nyomtatok. Az oviban is örülnek, ha viszünk, hát én viszek.

    Itthon is csináltunk hungarocellből táblákat a konyhában, arra kerülnek ki a művek. Mát Benikém is (1,5 éves) büszkén mutogatja a vendégeknek.

    Hát a Ti gyerkőceitekkel mi újság? Hiszti? Nálunk most kezd felpörögni, vicces, de Henikém Benitől tanulta el. Toporzékol és teli torokból üvölt hozzá. Én próbálom nyugodtan kezelni a dolgot, de az apjának hamar elpárolog a türelme. Nálatok ez hogy van? Mivel tudjátok lehűteni a párotokat (ha agyerek hisztije nem lenne épp elég&nbsp? Vagy ilyenkor az okos asszony fogja a hisztiző kölkét és még apa kirobbanása előtt biztos távolba viszi tőle?

    Na pusszantás, tessék írni, képeket küldeni!!

    H.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2007. március 20. 10:323273.

    Sziasztok!

    Gondoltam írok, mielőtt végképp kipurcan ez a topic. (az én kezem is vastagon benne van, de mit tegyek, nagyon el vagyok havazva...) Képzeljétek, kiástuk az alapot! Apró üröm az örömben, hogy esik, így a betont nem tudták kihozni. Remélem, nem omlik be az egész és kezdhetünk mindent elölről 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_976998
    Torolt_felhasznalo_976998
    2007. február 18. 17:513272.
    Köszi mirama de különben általában a kék szeme miatt az Apjára hasonlít inkább azt mondjá, .múlt héten hétfőn este 39,4 láza volt utána 1,5 nap hányás de csütörtökön már ment oviba.
    Az oviban az a szokás tudjátok már mondtam,hogy a csoportok egyformába öltöznek most pillangók voltak, a szárnyat itthon kellett elkészíteni és különböző arcfestéknek valót kellett bevinn-szemhéjpúder,szemceruza,rúzs-amik már nem kellenek itthon.
    képek majd késöbb..
    mostanra készültek el az első ovis képek is
    Pusz Timi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_811505
    Torolt_felhasznalo_811505
    2007. február 8. 15:033271.

    Sziasztok!

    Tegnap nekünk is megvolt a farsang. Nagyon jól sikerült. Néhány kép.

    Tünde

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2007. február 7. 21:413270.
    a képek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2007. február 7. 21:333269.

    Sziasztok!

    Nálunk már megvolt a farsang, majd keresek képeket. Nagyon jól sikerült, aranyosak voltak a gyerekek. Mira nagyon élvezte. Reggel fél 9-től 10-ig nyílt volt a farsang, akkor bent lehettek a szülők is, utána a gyerekek tovább mulattak. :-)

    Nektek is sok mondókát, verset tanul a gyerek? Olyan jó hallani, nem? Mindig csak ámulok miket megtanul.

    Timi! Jó lehetett Szentendrén csavizni. Csenge meggyógyult? Annyira hasonlít Rád!  

    Zsuzska, Ti, hogy vagytok? A jelmez nagyon jól sikerült.  

    Hencseri! Én is jobban örültem volna ha Mira vmi ötletesebbnek öltözik. Minden kislány vagy hercegnő, vagy királylány vagy menyasszony. Talán jövőre tudok rá hatni.  

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2007. február 7. 21:163268.

    Szia Zsuzska!

    Nagyon jó jelmez!! Nagyon ügyes vagy!

    Én eljátszottam a gondolattal, hogy pöttyös Panni jelmezt varrok, de le is tettem róla gyorsan... Úgy volt, hogy Heni szerelőnéninek öltözik, de tegnap úgy jött haza az oviból, hogy ebéd közben megbeszélte az asztalnál a többiekkel, hogy ő hercegkisasszony lesz. Hát erre most mit lépjek? Én sem gondoltam komolyan, hogy a farsang kimarad a hercegnő mizériájából...

    Puszi mindenkinek, írjatok!!

    H.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. február 5. 23:593267.
    Ja! Azt elfelejtettem, hogy Nefelejcstündér, de ugye rájöttetek! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873519 (3266)
    2007-02-05  23:56
  11. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. február 5. 23:563266.

    Sziasztok!

    Még mindig betegen. Mindenféle orrcsepp ellenére még mindig arcüreggyuszi. Pénteken meg farsang. Feltételesen kaptunk igazolást, remélem javul addig és elmehetünk. Annácska már azt trevezgeti, hogy anya és apa minek öltözzön. (Anya tündér, apci király 

    Felteszek két fotót az elkészült jelmezről. Ajánlom figyelmetekbe az arc és körömdíszítést. 

    Írjatok!

    Sziasztok

    Zsuzska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. január 29. 15:463265.

    Sziasztok!

    Hogy mi se maradjunk ki a jóból...

    Kaptam egy kis arcüreg-gyulladást. Soha életemben így nem szenvedtem. Péntek éjjelre már kétpofára zabáltam a fájdalomcsillapítót. Úgy éreztem a felső fogsorom az ínyemmel együtt készül leválni az arcomból. Reggel rohanás a fogászati ügyeletre, ahol kiderült, semmi baj nincs a fogaimmal. Azóta szedem az antibiotikumot, most kezd egy picit javulni.

    Annus pedig tegnapra nyuszi szemű lett. Félek, hogy újra kötőhártya-gyulladása van. Most készülök vele a dokihoz, bár semmi kedvem ebben a szélben kilépni a házból.

    Lehet, hogy ez kersztülhúzza a jelmezkészítési terveimet. Pedig Annus tegnap kitalálta, hogy inkább Ibolya-tündér szeretne lenni. 

    Puszi mindenkinek, és vigyázzatok, el-ne fújjon benneteket a szél!

    Zsuzska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_976998
    Torolt_felhasznalo_976998
    2007. január 28. 15:523264.
    Sziasztok Mindenkinek Búék!!!!
    Köszöntelek Ercsi aranyosak a gyerkőcök,nem lehet semmi 3-mal ,de biztos a 2 nagyobb segít.
    Nálunk Bence a suliba denevér lesz és egy barátnőm segít a varrásban.....a Csengénél még nem tudom mikor lesz farsang,mert múlt héten keddtől folyik az orra és csúnyán köhög tegn apra naggyából elmúlt, erre
    tegnap estére bedagadt a szeme kötöhártyagyuszi.......különben náluk az egész csoport 1 vminek öltözik és eggyütt készítjük el a jelmezeket, hozzávalókat.
    Bencének tök jó lett a félévi bizije.
    Voltunk a Szentendrei Duna parton sétálni a múlt hét végén egy pár kép....
    Pusz timi:
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2007. január 26. 20:493263.
    Mira menyasszony.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2007. január 26. 20:463262.

    Sziasztok!

    Szia Ercsi! Üdv. közöttünk! Sokan nem vagyunk tagok de azért mi páran kitartunk. Örülök, hogy csatlakoztál. Azért is örülök Neked mert mi is gondolkodunk majd egy harmadikon, nem most majd pár év múlva. És kb. nálunk is így lenne akkor a korkülönbség. Úgyhogy mesélj, milyen három gyerekkel?  

    Noramama! Sajnálom, hogy megint előjött a depi! Nem lehet tudni, hogy mitől jönnek elő? Idegeskedés? Most újra tanítasz vagy még nem?

    Zsuzska! Olyan jókedvű Annus, tök csípem.  És ez a haj nagyon jól áll Neki, bájos arcocskája van.

    Hencseri! Mi vettük a jelmezt. Persze nem vagyok büszke rá, jó ha saját kezüleg van készítve de nekem semmi ügyességem ehhez. Mira is királylány vagy hercegnő akart lenni. Úgy látszik ezek a lányok már csak ilyenek. Aztán találtunk Neki egy menyasszony jelmezt. Tök bejön Neki, szerintem aranyos. Itthon is hordja, úgyhogy utána is kihasználjuk. Jövő pénteken lesz az oviban farsang. Mindjárt keresek képet a ruháról.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2007. január 26. 19:363261.

    Sziasztok!

    Most szállt el pár ezere karakternyi hozzászólásom, Henikém meg mesét kér, úgyhogy később talán még visszatérek...

    Pusszantás: H.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_725665
    Torolt_felhasznalo_725665
    2007. január 25. 21:043260.

    Bogi az első farsangon tündérkirálynő volt, másodikon királylány (fő a változatosság&nbsp, tavaly balerina, idén pedig pom-pom girl lesz (másodszor nagycsoportos). Anyukám szokott segíteni a jelmezkészítésben, mert én ugyan decoupage-olok, de varrni nem tudok:-) Szóval van egy tuti jó pólója, az adta most az ötletet. Csak egy rövid, pörgős piros szoknya kell hozzá és vhogyan pom-pom-ot kell kreálnunk. Bálintnak még nincs igazán elképzelése, sosem volt még farsangolni. Ha sikerül, az Auchan-ban venni Disney-tigrist, akkor az lesz, mert nagyon nagy Tigris-rajongó a gyerek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873519 (3259)
    2007-01-25  10:12
  18. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. január 25. 10:123259.

    Sziasztok!

    Ercsi! Isten hozott köztünk! Nagyon aranyosak a gyerkőcök és csodállak, három gyerek ...

    Hencseri! De jó hogy újra itt vagy! Nem irigyellek, két kisgyerekkel építkezni. Hogy álltok? Szerencsétek volt az időjárással. Itt a környékünkön gomba módra nőnek ki a házak a földből, sajnos a társas házak is. Egész télen tudtak dolgozni.

    Köszönés-nem köszönés engem sem izgat különösebben. Nálunk Apci aki ugrik rá, sőt ő az aki figyel arra is, hogy a néniknek/bácsiknak csókolom. Rászól, ha sziát köszön egy felnőttnek. Engem nem érdekel, de legalább köszön. Általában. Ha valaki ezt egy 4 éves gyereknél neveletlenségnek tartja vessen magára.

    Farsangra én szeretnék magam készíteni jelmezt, meglátom megy-e. Nem vagyok híve a készen vásárolt vagy kölcsönzött jelmezeknek, abban semmi izgalom, bár egy megoldás ha valakinek nincs ideje vagy "ügyessége" hozzá. Tök jó ötleteim voltak (kínai rizsszedő, virágtündér stb) de Annus megvétózta mindet. Királynő akar lenni. Még van 2 hetünk, megpróbálok azért hatni rá.

    Noramama! Azért az nagyon durva amiket írtál. Mármint a pánikrohamok, depi. Kezdtél vele valamit, mármint orvos, pszichológus(pszichiáter?) És mitől lehet ez? Emberektől, helyzetektől...? Már ha megkérdezhetem. Gyere sűrűn ide, hátha tudjuk oldani kicsit a gondokat, ha más nem, hangulatilag.

    Puszi mindekinek!

    Zsuzska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_725665
    Torolt_felhasznalo_725665
    2007. január 25. 09:373258.

    Sziasztok Májusi Babások 

    Szabad még csatlakozni Hozzátok??? Társulnék egy jóképű, lassan 4 éves (május 6.- idén éppen Anyák Napján!)  kispasival Bálintnak hívják, kiscsoportos ovis. Nagyon szereti (mármint az ovit), amit a borzasztóan kedves óvónéniknek is köszönhetünk. Van egy nővére, Boglárka, aki február 7-én lesz 7 éves, és egy apró, 10 hetes kisöccse, Bence. Én Erika vagyok, most újra itthon töltöm a napjaimat, de cseppet sem unatkozom.  Most találtam rá erre a topikra, és nagyon örültem Nektek 

    Erika

     

    előzmény:
    noramama (3257)
    2007-01-25  09:00
  20. 2007. január 25. 09:003257.
    Szia Hencseri, de régen hallottunk felőled!!

    Már 16 hónapos Beni, hűha! Képeket nem tudsz felrakni, vagy küldesz egy jelszót?

    A fapapucs tetszik
    Hát nálunk a köszönés hol megy hol nem, engem különösebben nem érdekel, (most éppen az érdektelen korszakomat élem

    Viszont az ovi minden reggel krokodilkönnyes sírás-rívás. "Anya ottmaradsz???" Kérdezi ezerszer, holott jól tudja hogy nem szoktam ott maradni. Hát nemtudom, mi lesz, amúgy napközben állítólag már jól érzi magát, csak az a baj, szerintem, hogy olyan kis magának való. Nem játszik senkivel, nem igazán vannak barátai, olyan kis furi. Én is ilyen voltam, sajnos, emlékszem kínsznvedés volt az ovit, iskolát, de még a fősulit is elvégezni, egyszerűen utáltam emberek közt lenni

    Sajnálom szegényt nagyon, nem is csak amiatt hogy sír reggel, hanem hogy ezek szerint ő is ilyen lesz, mint én, pedig úgy szerettem voolna ha olyan jó kis társaságkedvelő, mint az apja, neki rengeteg barátja van, focizni járnak stb..., erre ez van.

    Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, kicsit szarul vagyok mostanában, elkezdtem szeptemberben dolgozni egy nyelvsuliban, de november végén abba kellett hagynom, pánikroham, depresszió stb, megőrülök!
    Most is úgy fulladok, megyek tüdőszűrőre, légzésfunkcióra, hogy most szervi bajom van, vagy "vcsak" a pánikrohamoktól fulladok.

    ÁÁÁÁh, bocs hogy ilyen hosszú voltam, meg hogy ilyenekkel untattalak benneteket, csak úgy kiszaladt belőlem.
    Puszi a májusi babáknak!
    előzmény:
    hencseri (3256)
    2007-01-22  23:00
  21. 2007. január 22. 23:003256.

    Sziasztok Anyucik!

    1001 éve jártam itt utoljára, még valamikor tavaly augusztusban, azóta annyi minden történt. Elköltöztünk, Heni beszokott az oviba, elkezdődött az építkezés, szóval el vagyunk havazva rendesen. Benedekem is 16 hónapos már, olyan eleven, kitesz egy tucatot. Kedvenc szava a nem, gyakorolja is eleget!! Sajnos csak 2 oldalt tudtam visszaolvasni, de ez a nem köszönősdi egyből ismerősnek tűnt... Heninek egyszer megjegyezte Api, hogy legalább annyit mondhatna: fapapucs! Ezt olyan mókásnak találta a drága, hogy azóta csak így köszön mindenkinek! Sztem csak humorérzék kérdése, hogy ezt vki neveletlenségnek, vagy jópofának tartja. Én emiatt nem aggódnék. Közeleg a farsang, Ti milyen jelmezben gondolkodtok? Sk, vagy vásárolt?

    Puszi minden májusi babának és mamának, igyexem gyakrabban jönni. H.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. január 15. 10:143255.

    Szia!

    26-os és a kori 26-29 állítható. A márkáját nem tudom, de ha akarod megkérdezem apcitól hol vette. Az egyetlen baj vele hogy nem rózsaszín :-)

    Szombaton jöttünk haza szokásos januári pihenésünkről. Mivel apcinak nyáron van szezon a munkahelyén akkor csak néhány napos nyaralásokat tudunk megtenni, így bevezettük, hogy ilyenkor jan.-ban is elmegyünk. Lillafüreden voltunk, nagyon klassz volt. Annus alig várta, hogy menjünk. Pancsiztunk, barlangot néztünk, nagyokat sétáltunk, apci még komoly több órás túrákat is megtett de én Annus miatt kimaradtam. :-( Aztán elmentünk még Debrecenbe 2 napra, meg a dédiék házához a Nyírségbe (sajna már nem élnek) és ott a szomszédnál volt a legnagyobb élmény. Az udvarban együtt voltak kecskék, kis vietnami malacok, birkák, kisbárányok, libák, tyúkok, cicák, kutyák, kölyök kutya. Annus annyira élvezte, cumisüvegből etette a bárányokat, kergetőzött a kecskével, etette a libákat. Óriási volt. Épp arról beszéltünk apcival, hogy milyen jót tenne neki mondjuk egy nyári egyhónapos "javító-nevelő" tábor egy ilyen helyen. Apci minden nyarát itt töltötte és mennyire szerette, nekem is vannak tanyasi élményeim bár csak 1-2 hetesek. Biztosan Annus is nagyon élvezné. Lehet, hogy eléfelejtődne Barbie-Annika hercegnő és társai.

    Tervezzük, hogy szépen lassan Annust is rászoktatjuk a túrázásra. Sajna elég lusta és kis penészvirág. Már elég régóta szerepel a vágyaim közt az országos kéktúra teljesítése is. Valaki megcsinálta már közületek? Ha igen mesélj róla!

    Az oviba simán bement pedig több mint 3 hétig nem volt az ünnepek meg az üdülés miatt. Mások mesélték milyen nehezen mennek be első nap ilyen hosszú szünet után, nálunk semmi nem volt.

    Mára ennyi kedves naplóm .... 

    Puszi mindenkinek (aki erre jár és elolvassa&nbsp

    Zsuzska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_976998 (3254)
    2007-01-06  17:21
  23. Torolt_felhasznalo_976998
    Torolt_felhasznalo_976998
    2007. január 6. 17:213254.

    BOLDOG, EGÉSZSÉGBEN ÉS SIKEREKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!

     

    Zsuzska :  mekkora Annus lába ,hogy már 1soros görkorit kaptatok..... Cseninek 26-os de én nem kaptam rá ??!!!

    Timi

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_873519 (3253)
    2007-01-02  16:22
  24. Torolt_felhasznalo_873519
    Torolt_felhasznalo_873519
    2007. január 2. 16:223253.

    Sziasztok!

    B.U.É.K. mindenkinek!

    Ünnepek nálunk is jól teltek az elöttem szólóhoz (Ági) hasonlóan tudok nyilatkozni. Ajándékok egy részét már úgy elszórta a lányom a lakásban, hogy 2 napja nem találom. Majd nyárra gondolom megtaláljuk.

    2 ünnep közt elég sokat dolgoztunk és mivel ovi nincs nagymamához passzoltuk le (amit nagyon ritkán szoktunk), meg is jegyezte, hogy most már ne hagyjuk ott. Mondjuk a falat kapartam, mert anyósom azzal fárasztotta, hogy ott is maradhatna, milyen jól ellennének együtt, anya és apa akkor látogathatná amikor akarja ... Nem tudom, hogy komolyan gondolta-e de majd kiugrottam a bőrömből. Szerencsére Annus hallani sem akart róla. Átment a teszeten.

    Köszönés és egyéb udvariasság ügyben mi elég jól állunk. Annus szeret köszönni, sőt a múltkor nem zárhattam be a kaput amíg ki nem kászálódott és nem köszönt a szomszéd bácsinak aki az utcán beszélgetett. De van amikor őt is megcsípi egy légy és kerek perec kijelenti, hogy nem köszön. Olyankor bármit csinálok, bárhogy kérlelem csak hajtogatja, hogy "Nem köszönök!" ehhez illő ábrázattal. Biztos befolyásolja, hogy Meli visszahúzódó vagy legalábbis nyugisabb kislány, ezzel szemben Annus imádja (el is várja) ha mindig rá figyelnek, állandóan szerepel, az oviban is aktívan részt vesz mindenben (amennyire belelátok az ovis életébe).

    Jaj! Stünde! Mi is szerettünk volna elmenni a Disney On Ice-ra, de amikor megláttam a jegyárakat meggondoltam. Vajon Annus is élvezné vagy csak engem érdekel. Aztán lemondtam róla, mondván még túl kicsi. Lehet, hogy rossz döntés volt, az oviból többen is mentek és dicsérték.

    Megcsodáltam a kis májusi csajokat (mivel a fiúk lekoptak) és csak ámultam. Nagyon édesek. Mind komoly nagylány, Annussal ellentétben aki bár imádja ha fotózzák, de mindig bohóckodik, pofákat vág (mint látható.

    Újévi fogadalomként (amit egyébként soha nem teszek) most megigérem hogy gyakrabban jövök ide.

    Puszi mindenkinek

    Zsuzska

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_291231
    Torolt_felhasznalo_291231
    2007. január 2. 14:153252.

    Karácsony, szilveszter jól teltek, ajándék dögivel (a tavalyiakat az óvoda fogja megkapni sok szeretettel, mi már lépni se tudunk tőlük), mennyből az angyal, anyáméknál pvc kiégetése csillagszóróval, családi fénykép elkészítése amúgy olaszosan (ne ide állj, ne, nee! ide. na úgy. te meg hova mászol? ülj a fenekeden, mindjárt kész. bírd már ki...), vacsora (és még egyszer és még egyszer és még egyszer), tévénézés, bealvás, másnap templom, újfent ebéd - ezúttal anyóséknál, "Melike ne lökdösd az unokatestvéredet" "Melike egyél már" "Melike ne őrjíts meg", na végre otthon, maradék halászlé macskákba tömése (férjem meg ne lássa), majd az egész letudása.

    Na, azért nagyon jól telt, szilveszterkor baráti házaspárnál voltunk (a macskájuk azóta is idegbajos, Melike kicsit "leápolta"), kaja ismét dögivel.

    Elsejétől hízókúrát fogadtam, gondolom, ha eddig mindig fogyókúrát fogadtam, és csak hízni sikerült, idén tán fordítva lesz  

     

    Puszi mindenkinek, kitartás, idén nem lesz tavasz, ezt a békát le kell nyelni. Tél se volt, mit is várhatnánk ? :D

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top