Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Májusi babák

Torolt_felhasznalo_224182
Torolt_felhasznalo_224182
Létrehozva: 2003. március 4. 18:08
Sziasztok!
Olyan kismamákkal szeretnék itt "beszélgetni", akik májusra várják babájukat! Üdv Mindenkinek! zsu2
  1. 2003. március 9. 22:5226.
    Sziasztok, most találtam rátok! Én május 13-ra vagyok az UH szerint kiírva, de az orvos azt mondta, hogy május 1-től már készüljek a nagy találkozásra. Különben az utolsó UH szerint kislányunk lesz, méghozzá jó hosszú. 17-én megyek újra dokihoz, már alig várom, hogy lássam az én kis gézengúzom a képernyőn. A MÁV-ban fogok szülni.

    Én ezen a héten hagytam fel a munkával, mivel nagyon vizesedik a bokám. Dolgoztam mint egy félőrült, kutya nem volt rám tekintettel, nekem pedig ez a csöppség a legfontosabb most. Úgyhogy a jövő héttől már fakultatív programokat szeretnék végezni. Kismama torna közelében sem jártam még, pedig nagyon szeretnék, a vásárlásról nem is beszélve. A ruhácskákból már van néhány darab, de babakocsi ügyben még teljesen tanácstalan vagyok. Most mindenesetre bepótolok mindent és a nyakamba veszem a fél várost.

    Jó pocakosodást :-)))
    előzmény:
    zsu2 (25)
     
  2. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 8. 11:5625.
    Az ultrahangon nekünk is magyarázott a nő, de az az igazság, hogy a felvétel második felétől már aznap sem tudtam megmondani mit is látunk pontosan. . . A Petra név nagyon tetszik!
    előzmény:
    zsu2 (24)
     
  3. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 8. 11:4924.
    Szegénykémnek nincs babaszobája még ( költözni szeretnénk ). . . csak egy kis sarka lesz a hálószobában, úgyhogy velünk lesz egy jó darabig. Persze új bútorai lesznek, egy pelenkázós komód, egy polc, ezeket csináltatjuk, és április közepe táján lesz kész, már megrendeltük. Ágya van már kettő is biomatracos:)) egy Anyukámnál, egy meg nálunk ( na ez mindkettő használt. . valamin spórolni is kell :)) )
    A legszükségesebb "nagy" dolgok megvannak már, mert nem akartam az utolsó pillanatra hagyni a beszerzéseket, ilyenre gondolok, hogy babakocsi, babaülés autóba, kiságyak, plédek, babaholmik. Ami még nincs azok a babaápolási szerek és néhány dolog ami a kórházba kell a szüléshez.
    Ti hogy álltok ezzel?
    Én is 17 körül megyek a következő ultrahangra, vagy pár nappal előtte. . . 17-én már be kell mutatnom az UH-t terhesgondozáson.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248315 (23)
     
  4. Torolt_felhasznalo_248315
    Torolt_felhasznalo_248315
    2003. március 8. 11:3223.
    Szia zsu2!

    Tényleg sok idő van a 18. és a 31-31. heti UH között, ezért is mentem el. Fél óra volt 10. 000 Ft. Közben folyamatosan magyarázott a nő, kinyomtatta a képeket (ez az első fotóalbuma :)), de igazán csak ott élvezhető.
    Sima UH-ra 17-én megyek, de azt is várom. Érdekes ennyire belelátni vkibe. Azt sem bánnám ha üvegből lenne a hasam.
    Ha lány akkor talán Petra Kinga, v. Eszter.
    A lányotoknak már berendeztétek a babaszobát? Mindent megvettetek már?
    előzmény:
    zsu2 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 8. 10:0722.
    Szia Neo!

    Ezek a kismanók meg tudják viccelni az embert. . . azt hiszem addig semmi sem biztos, míg meg nem születik :))

    Megkérdezhetem, hogy mennyibe került?
    Én csak sima ultrahangon voltam még a 25. hétben, amit videokazettára vettek, meg lett papírképem, és elsősorban Anyukám meg a húgom volt már türelmetlen, hogy másnak van, nekünk miért nincs mit mutogatni. . . és persze végig ott voltak velem, annyira kiváncsiak voltak :)))
    Ez csak egy sima UH volt, de ezért is kellett fizetnem, de nem bánom. Szerintem sok idő telik el míg a 18-20 hetes UH után eljön a következő a 32 hetes. Gondolom sokkal jobb minőségben látszódott a kisbabád! Milyen volt? Kis aranyos? Mozgott? Az enyém a lába között tartotta a kezét, de egyszer elvette, de már akkor az előző 18 hetesen is mutatta, hogy kislányka lesz- én nagyon örültem neki. Őszintén a férjem fiút szeretett volna, picit mintha csalódott lett volna akkor. Azóta nézegeti a kislányokat az utcán, és konstatálta, hogy a lányok az apjukra hasonlítanak általában, most meg haláli büszke, hogy őrá fog hasonlítani (ennek én örülnék a legjobban!!)és nagyon imádja már most is.
    Milyen nevekben gondolkozol?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248315 (21)
     
  6. Torolt_felhasznalo_248315
    Torolt_felhasznalo_248315
    2003. március 8. 09:4521.
    Szia zsu2!

    Igen első babánk lesz. Eddig azt mondták, h. fiú (pocakforma, ősi kínai táblázat alapján), de tegnap voltam 3D UH-n és ott az orvos szerint lány nevekben kell gondolkodnunk. Arcát csak félig láthattam, mert ott tartotta a kezét. Monitorról sokkal élvezhetőbb volt, mint utólag lemezen, ill. képeken. Láttam a szivének mind a négy kamráját ahogy lüktet. Őrület miket tudnak már, ha belegondolok, h. kb. 20 éve van csak ultrahang.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. március 6. 12:4020.
    Sziasztok!

    A 4D UH-t a Bartó Béla úton csináltattuk, január végén, akkor voltam 25 hetes.
    8. 000, -Ft volt, ebben benne volt a video, és kaptunk egy CD-t képekkel.
    Tapasztalataim: a szülőknek + nagyszülőknek nagy élmény, a babának kevésbé. A fiacskám aludt, mikor elkezdtük, akkor tökéletesen látszott a pofikája, aztán hirtelen felébredt, és onnantól kezdve következetesen elfordult. Próbáltam helyezkedni, hogy lássuk rendesen, de mindig hátat fordított. Nekem az a meggyőződésem támadt, hogy akárki akármit mond, igenis zavarja az UH. Úgy terveztem, csináltatunk még egyet a vége felé, de én ezek után úgy döntöttem, nem zargatom többet. Most van egy negyedórányi videónk, amit nézegethet a rokonság, meg ő is, ha nagy lesz.
    Különben a Bartók Béla utat nagyon ajánlom, Győrfi Mátyás a szonográfus, nagyon profi, mindent megpróbált, hogy többet hozzon ki a hleyzetből, de hát a pici nem akarta.

    Én sem járok terhestornára, van otthon videóm, amit kezdetben lelkesen csinálgattam, de már jó ideje elmaradt. Most azzal áltatom magam, hogy majd ha otthon leszek áprilistól, naponta tornázom. Sátálgatni szoktam, de inkább csak hétvégén, munka után általában semmi kedvem már semmihez. Éppen elég kaland hazabuszozni.

    Még egy kis dalék a babakocsi-témához: egy ismerősöm is tavaly májusban szült, ők Graco-t vettek (nem tudom, azon belül milyen, de állítólag a legszélesebb a Graco-k közül), és a baba már 4 hónaposan alig fért el benne. Nem tudom a telet hogy húzták át, elvégre nagyobb is a gyerek + a rengeteg ruha. . . Most már rendesen tud ülni, így nincs úgy beszorítva, de én eldöntöttem, hogy Graco-t nem veszek. Rossz volt nézni, ahogy a szerencsétlen gyerek moccani is alig bír a szűk kocsiban.

    Re_Zi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248315 (12)
     
  8. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 6. 10:4019.
    Szia Kishugika!

    A babakocsi ügyében ajánlom a Babázzunk / Babakocsi fórumot, ott nagyon sok tapasztalatot olvashatsz ezügyben és talán segít a választásban is.

    Én nem dolgozom, mert nagyon hamar kiírt az orvos több ok miatt is, de azt hiszem nem is tudnék már a munkára koncentrálni teljesen. Igaz besegítettem 6 hónapos koromig, de utána már nyűg volt bejárni. . . Te meddig tervezed, hogy dolgozol?
    Nem túl fársztó?
    Szia,
    Zs
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919338 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. március 6. 10:1418.
    Sziasztok,

    Britania, köszönjük a tanácsokat, biztos jól fognak jönni. Még nem vagyunk felkészülve, még csak most jön a vásárlás. A kocsi miatt viszon nagyon tanácstalan vagyok, hogy milyet is kellene venni.

    Zsu2, mi járunk terhestornára, hetente egyszer. Sajnos a napközbeni pihizést nem tudjuk véghezvinni, mert én még dolgozom és 18. 00 előtt nem nagyon érek haza. Hétvégén viszont néha van rá alkalmam és szuper jól szokott esni. Tornára is csak azért egyszer járok, mert a munka miatt nem fér bele több.

    A 4D-s UH-hoz viszont nem tudok hozzászólni, mert eddig kihagytuk és úgy érzem, hogy ezután sem fogunk áldozni rá. Mi egy kis protekcióval bármikor mehetünk UH-ra (simára) és engem az a látvány is kielégít. Akiktől viszont hallottam, hogy elmentek, mindenki nagyon elégedett volt a látvánnyal. Én úgy hallottam 9. 000. -Ft lett, a 12. 000. -t már nagyon soknak tartom.
    Hugi
    előzmény:
    zsu2 (13)
     
  10. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 6. 08:0217.
    Szia Britania,

    Köszi a jó tanácsokat! Én is emlékszem tavaly voltak hidegek májusban, de még június elején is. Meddig volt a kisbabád fején sapka?
    előzmény:
    britania (15)
     
  11. Torolt_felhasznalo_988385
    Torolt_felhasznalo_988385
    2003. március 5. 23:1616.
    Szia britania!

    Örömmel olvastal, hogy májusi anyuka vagy! Én is májusban szültem, a kislányom 16-án tölti a 10 hónapot.
    A kisbabád végig alussza az éjszakát?
    Szia, ennci
    előzmény:
    britania (15)
     
  12. 2003. március 5. 22:5315.
    Sziasztok Lányok!

    Először is mindenkinek gratulálok a babához. Én is egy májusi anyuka vagyok, csak éppen tavalyi. Remélem nem haragszotok de talán tudok egy-két dologban segiteni. Tudom, hogy nem olcso a gyerkruha és nagyon gyorsan ki is növi, de azért szerintem vegyetek bőven. Mindenképpen szükség lesz 7-8 rugira, bodyra, mert amikor harmadszor öltözteted át egy nap, az adag mustár vagy a böfi után még ez is kevés lesz. Tavaly volt, hogy 15 fok volt májusban, jól jött a meleg ruha. A pici babák fáznak kell nekik a meleg. Mindig nevettem anyukámon, hogy 5 takaróba tekerte a gyereket, de neki volt igaza, mert sokkal jobban érzte magát a melegben. Nem azt mondom, hogy 35 fokban legyen betakarva, de az első pár héten biztos jól jön a meleg ruha.
    Az Auchanban többször volt akiciós hosszu ujju body. Nem is nézett olyan jól ki, mint amilyen jól bevállt.
    Én egy méreg drága Perego babakocsit vettem, de nem ajánlom senkinek. A mélykocsit az 58 cm-rel született kisfiam 4 hónapig tudta használni, most a sport részével pedig olyan nehéz, hogy két részletben cipelem le a kocsit, és utána a gyereket.
    Szerintem a legjobbak a gyógyszertári készitmények, én még most is azt használom. Egyrészt tényleg jó, másrészt fillérekbe kerül.
    Vigyázzatok magatokra és pihenjetek amikor csak tudtok.
    előzmény:
    zsu2 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 5. 18:5214.
    Szia Neo!

    Első baba? Neked is gratulálok! Mi lesz a baba neve? Szerintem tök jó lesz májusba szülni, akkor a tavasz is erőteljesebb!!!

    Úgy hallottam, hogy a 4D ultrahang 12 ezer Ft, de én is kiváncsi vagyok, Re_Zi véleményére.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_248315 (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 5. 18:4913.
    Sziasztok!!!
    Re_Zi, Kishugika és Ági, mindenkinek gratulálok az útban lévő kisbabákhoz!
    Hamarabb szerettem volna visszajönni, de ebéd után nem fértem ide a férjemtől, aztán lefeküdtem kicsit aludni mert fáradtnak éreztem magam. . . na ebből lett 3 órás délutáni alvás . . . Ti szoktatok délutánonként aludni? Vagy feküdni? Mennyit pihentek úgy általában egy nap? És mennyit mozogtok?
    Én próbálok napi másfél órát mindig sétálni, tornázni nem szoktam, terhestornát sem, az elején tiltották mert túl mélyen tapadt a méhlepény és azért nem lehetett aztán meg egyszer mostanság próbáltam a tv-ben látott gyakorlatot kismamatorna volt, de valahogy nem esett jól. . . vagy csak lusta lennék? Á, az nem. Ti tornáztok?
    A mi kislányunk Sarolta lesz, anyakönyvezve, de Sacikának szólítjuk meg én Sárikának is szoktam. . .
    Vessetek meg, de én gyerekruhát turkálóból vettem, bodykat meg rugdalózót, nagyon szuper angol turkálókra akadtam rá, de vettünk a Tescoban is pár hónapja aranyos rózsaszín bodykat, akkor le voltak árazva.
    Inkább a babakocsiba öltük a pénzt, vagyis anyósomtól kaptuk rá a pénzt, nálunk ugyanis Saci lesz közel s távol az első kisbaba a családban és nincs kitől örökölni, meg aztán még egy kisbabát tervezünk, úgyhogy remélem jól ki fogjuk használni a vásárolt cuccokat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919338 (11)
     
  15. Torolt_felhasznalo_248315
    Torolt_felhasznalo_248315
    2003. március 5. 18:4712.
    Sziasztok!
    Csatlakozom, éljenek a májusi babák!
    Én május 19-re vagyok kiírva és valószínű fiú lesz. A Nyírő Gyulában fogok szülni.
    Re_Zi a 4D UH-t hol csináltattad? Megérte a látvány? Én most gondolkodom, h. menjek v. ne menjek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. március 5. 16:3811.
    Nekem az első babusom, nekem is mindegy volt, hogy fiú vagy lány, de az első pillanattól úgy éreztem, hogy kislány. Ez igazolódni is látszik. Először Annát szerettünk volna neki adni, de azt hallottuk, hogy nagyon sűrű név, ezért a végén az Emma mellett döntöttünk, ha kisfiú, akkor meg Tamás lesz (lenne).
    A készülődéssel még sehol nem tartunk, mert várjuk, hogy beköltözhessünk az új lakásunkba, ami egyelőre nem akar elkészülni. Egy kis dobozkányi ruhácskám van. Van benne sok zokni, body egy pár és egy melegebb együttest, de elképzelésem sincs, hogy mi kellhet egy májusi babusnak. Arra gondoltam, hogy csak a nagyon szükségeset veszem meg előre és menet közben meg beszerzem, ami még kell.

    Hát így állunk. Hugi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291231 (9)
     
  17. 2003. március 5. 14:5410.
    A guta megüt. Kb egy órája írkáltam részletekben egy 100 soros választ, és elszállt amikor el akartam küldeni. Na, megpróbálom összeszedni még egyszer:

    Én kezdetben tuti biztos voltam benne, hogy lányom lesz, még álmodtam is vele. A lánynevet ki is választottuk pillanatok alatt, teljes egyetértésben. A fiúnév ügyében nem jutottunk dűlőre, de nem is nagyon foglalkoztunk vele, mivel úgyis kislány. Aztán félidőtájt először a dokim, majd a 4D Uh-n is megerősítették, hogy fiúcska. Úgyhogy kezdtünk fiúnéven agyalni. Nagyon nem volt könnyű, de azért a végén sikerült olyat találni, ami mindekettőnknek tetszik.

    Kicsit parázok a császártól, azért ilyen központi probléma hogy hol van a feje. Tegnap nagyon megörültem, hogy lent van, de szerintem még van helye forogni, így valószinűleg fog is. És, mint írtam, az utolsó pillanatban is visszafordulhatnak.

    Én kenceficékből gyógyszertárit fogok venni, azokban tuti nincs semmi irritáló anyag, és az áruk is jóval barátságosabb, mint a reklámokbban látható nagynevű csodaszerek, amitől a baba boldog és elégedett, és jól alszik. :-))))

    Babakocsiból PegPerego Venezia-t vettünk, használtan 45-ért. Kezdetben szóba se jött, hogy használtat vegyek, de fontos volt, hogy könnyű legyen, mert a harmadikon lakunk, nincs lift, a retkes közös tárolóban meg semmi pénzért nem hagynám, mert nincs kizárva, hogy valamelyik T. lakótárs belepakolná a kukásvödrét, vagy ráállna, hogy elérjen magasabb célokat. Lehet, hogy szerénytelennek tűnök, de szerintem mikor 2 éve ideköltöztünk, igen kimagaslóan javítottunk a ház átlag intelligenciaszinvonalán.
    Szóval, ez a kocsi alumíniumvázas, így jóval könnyebb, mint amiket a Megatoysban nézegettünk ezért az árért. A többi szempontomnak is maradéktalanul megfelelt, így végül bizalmat szavaztam neki. Azonkívül látszik rajta, hogy nem sokat használták, nagyon jó állapotban van. Remélem beválik, a Peg-Perego-ról csak jókat hallottam.
    A használt dolgoktól különben akkor rettentem el, mikor egy ismerősöm felajánlotta a 2 éves kisfia babakádját, majd hozzátette, hogy ugyan kint van az udvaron, mert nyáron abban homokozott az Ábel, de hát ki lehet azt fertőtleníteni. . . Hápogtam kettőt, aztán magamban eldöntöttem, hogy, na, tőletek inkább semmit. Ezen az alapon a lomtalanításon is összeszedhetném a babacuccot, elvégre mindent ki lehet fertőtleníteni.
    Remélem, ez kirívó eset és akitől a kocsit vettük, másféle fogalmakkal rendelkezik a tisztaságról. Szerencsére a kocsi teljesen szétszedhető, így ki tudom mosni a huzatot, mielőtt felavatjuk.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291231 (8)
     
  18. Torolt_felhasznalo_291231
    Torolt_felhasznalo_291231
    2003. március 5. 13:259.
    Szia KisHugika! :)
    Gratulálok neked is a babához! Tőled is megkérdezném, milyen nevet találtatok? És hogy készültök? Vagy már minden készen áll?
    Én végig éreztem, hogy kislányom lesz, egyedül az utolsó UH előtt bizonytalanodtam el, de kiderült, hogy jól éreztem :) Nagyon boldog vagyok, de majd azért szeretnénk egy kisfiút is. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_919338 (5)
     
  19. Torolt_felhasznalo_291231
    Torolt_felhasznalo_291231
    2003. március 5. 13:208.
    Szia!
    Nagyon szép neveket találtatok, látom, ti se álltatok meg egynél :)) Mi is úgy gondoltuk, hogy majd ha nagyobb lesz, úgyis eldönti, hogy akarja hívatni magát :)
    Gondolod, hogy ilyen tájban már lefelé fordulnak? Érdekes, épp ma éreztem, hogy mintha ott lenne a feje a szeméremcsontomnál. . . picit nyomta. Ettől függetlenül továbbra is következetesen csak az egyik oldalon rugdos, ez hogy lehet? Vagy lehet, hogy még nem fordult fejjel lefelé, csak becsapott?
    Nálunk csak 1 baba van a családban, de már ő is lassan 2 éves, szerintem nem nagyon fogunk örökölni tőlük, max. ha látogatóba jönnek, hoznak egy-két új cuccot. Ti szerencsések vagytok, jó volna ha nekünk is megkönnyítené valaki a ruhagondokat.
    Igen, én is gondoltam arra, hogy becsapós a május, valami melegebb cuccot is be kell szerezni.
    Egy-két apróságot mi is vettünk már, egy zöld kispárnát plédecskével, meg egy fürdetőkádat. Szép sárga, imádni fogja :) Nos, egyelőre ennyi. De majd most! :))) Nézegettem a boltban babakozmetikumokat (sampon, fürdető, hintőpor, stb. ), hát nem mondom, jó áruk van!
    Van egy "kedvenc" márkám, most itt nem reklámoznám, a lényeg, hogy magyar termék, és az "ősidőkben" is használták itthon. Na, erről már korábban eldöntöttem, hogy jó lesz ez nekünk, ismert a minősége, és (kis naiv vagyok) szolid az ára. . . mit mondjak, simán vetekszik a legdrágábbakkal is. Teljesen ledöbbentem! De azt hiszem, nem ez az utolsó döbbenetem, majd ha meglátom a ruhácskák árait! :))) Nem baj, csak jöjjön a picur és egészséges legyen!
    Szabad megkérdeznem, hogy milyen babakocsit vettetek és mennyiért? Próbálom felmérni a piacot :)
    Pá!
    előzmény:
    Re_Zi (7)
     
  20. 2003. március 5. 12:207.
    Szia!

    Máté Levente lesz a neve. Ha netán úgy döntene, hogy meglep minket, és mégsincs fütyije, akkor Regina Luca.

    Nekünk is első, és nagyon rendes gyerek, mert a tegnapi UH szerint már fejjel lefelé van. Bár a jelenleg 13 éves húgocskám a 39. héten fordult vissza a fenekére, némileg megkínozva anyukámat, szóval mindenre képesek.

    Vásárlás: babaruhát szerencsére nem nagyon kell vennünk, mert a 2002. év termése a családban 3 baba, így rengeteget örököltünk. Áprilistól otthon vagyok, szerintem egy hétig azzal fogok szórakozni, hogy megjelölgetem őket, melyiket kitől kaptam.
    Azért nehéz ügy ez a május, mert nagy valószinűséggel már jó idő lesz, de tartalékként kell egy-két melegebb holmi is, ami aztán lehet, hogy egyszer sem lesz a gyereken. Meg láttunk már júniusban is 15 fokot egy hétig. . .
    Hordozót, mózeskosarat, kiskádat is kapunk. Amúgy mi is most kezdünk vásárolgatni, a babakocsit már megvettük, kiságy + pelenkázó lesz a következő, az "apróságokat" (törülköző, pelenka, kistányér stb. ) meg mjd beszerezzük az Auchan-ban, vagy a Tescoban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291231 (6)
     
  21. Torolt_felhasznalo_291231
    Torolt_felhasznalo_291231
    2003. március 5. 11:276.
    Sziasztok!
    Re_Zi, gratulálok! :) Üdv a topicon!
    Zsu2, Re_Zi! Ti milyen neveket találtatok a babának? A mi kislányunk a Melinda Anna nevet kapja majd. Első babánk és nagyon várjuk.
    Zsu! Izgalmas lesz így az utolsó hónap, hogy nem egyeztek az orvossal :) Remélem azért nem lesz semmi gond. Én még most kezdek neki vásárolni, a lista már megvan és nagyon be vagyok sózva :)
    Igen, én még csak 23 éves vagyok.
    Ti milyen ruhákat vásároltok a babának? Nehéz belőnöm, hogy miket kell egy tavaszi-nyári babának venni, bár már rengeteg jó tanácsot kaptam :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_919338
    Torolt_felhasznalo_919338
    2003. március 5. 11:255.
    Sziasztok Kismamik!

    Már több fórumon rajta vagyok, de azért ide is írok.

    Mi május 31. -re vagyunk kiírva és nekünk is kislány-gyanús a pocólakónk. A papija mindenképpen kislányt szeretne, így mi is reménykedünk, hogy már nem jelenik meg egy kis fütyi rajta.
    Az I-es nőin fogunk szülni és remélem időben vagy inkább egy kicsit előbb, mert a doki bácsink jún. 5. -én elutazik és szeretném, ha még a varratokat is ő szedné ki.

    Vigyázzatok magatokra. Hugi
    előzmény:
    zsu2 (1)
     
  23. 2003. március 5. 09:554.
    Sziasztok!

    Nekem kisfiam lesz, és május 14-re várjuk!

    Re_Zi
    előzmény:
    zsu2 (3)
     
  24. Torolt_felhasznalo_224182
    Torolt_felhasznalo_224182
    2003. március 5. 09:163.
    Szia Ági!

    Örülök, hogy írtál! Én bár május 3-ra vagyok kiírva, szerintem később jön majd a baba, hacsak egy melegfront meg nem hozza :)))
    ugyanis nem egyezünk az orvossal a fogamzás időpontjában! két hét az eltérés!
    Nekünk is kislányunk lesz, nagyon remélem tényleg így lesz mert van már egy csomó rózsaszín kis holmi, bajban lennék, ha mégis kisfiú lenne. . . de hát nem úgy néz ki!! Első babátok?
    A nevedből (79) jól gondolom, hogy fiatal vagy? Én 29 vagyok.
    Írjál bátran, déltől itt leszek újra! Szia, zsu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_291231 (2)
     
  25. Torolt_felhasznalo_291231
    Torolt_felhasznalo_291231
    2003. március 4. 21:512.
    Szervusz kedves Zsu2!
    Én május 16-ra vagyok kiírva, az UH és az orvos szerint kislányunk lesz, és rettentő boldogok vagyunk! :)))
    Szívesen beszélgetnék én is!

    előzmény:
    zsu2 (1)
     

Címlap

top