Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

SOS!!! Alkoholszonda

Dumalady1
Létrehozva: 2006. Április 6. 19:55

Szeretnék tanácsot kérni, azzal kapcsolatosan:

Ha valakinek alkoholos a lehellete, munkahelyen megszondáztam és negativ, hogyan lehetséges ez? 

(Gyógyszer +minimális alkohol, vagy v-mi betegség? okozhat-e ilyen tüntetet?)

Csak komoly és reális hozzászólásokat kérek, mert fontos lenne megtudnom, mitől lehetsége ez a fura helyzet?

 

  1. 2019. július 9. 16:3930.

    Sziasztok!


    Ittasság miatt volt már valakinek bármiféle tapasztalta, mik a következményet stb?


    Egyik kolléga szemmel láthatóan is ittas volt és bekövetkezett a baj. A targoncával közel 1,5m ft-os kárt okozott a raktárnál....szerencsére személyi sérülés nem történt, pár horzsolással megúszta.


    Ezt a kézi alkoholszondát használjuk: https://alkopro.hu/…koholszonda/ , de ahogy olvastam ennek semmi joghatási nincsen. Vérvétel sajnos nem volt..


    Kamerafelvételen pedig az ittasság állapota nem látszik..


    Jegyzőkönyvet felvettük. Kérdésem, hogy a szonda által mért értékkel tudunk valamit bizoynítani?


    Köszönöm.

  2. 2018. augusztus 17. 13:5128.

    Sziasztok!

    A férjem innen (https://www.minosegi-alkoholszonda.hu/) rendelt alkoholszondák, sajnos nálunk is előfordult hasonló eset.
    Vannak komolyabb, digitális kijelzős szondáik, mi is egy drágább darabba fektettünk be, de megéri, mert pontos és megbízható!


  3. 2006. Április 7. 17:4427.

    Ma beszéltem az üzemorvossal ezzel kapcs.

    Elküldi alapos kivizsgálásra, a vérvétel sokmindent kimutat, aztán igy tisztábban látunk majd.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_906367 (21)
    2006-04-06  20:46

Címlap

top