Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nagyik

anutyi
Létrehozva: 2006. március 29. 10:20
Mi nagyik már erre is ráérünk.Kivéve ha az unokák nincsennek nálunk.Főzzünk és süssünk finomat husvétra.Irjatok jó recepteket. ÜDV.Mindenkinek
  1. 2019. február 4. 14:0431551.

    Köszönöm szépen kedves és figyelmes szerkesztők és moderátorok!


    Észrevettétek a sok buta reklámozást és töröltétek.


    Nagyszerű!

    előzmény:
    anutyi (31544)
    2019-02-02  15:18
  2. 2019. február 3. 19:1531550.

    Szervusztok


    Magdi


    Irtam a delelott sajnos hiaba kuldtem 2x is,nem ment el.


    Mara huslevest foztem marhahusbol,nagyon finon lett,sajnos a hust 6 ora alatt sem fott meg,szerencsere csontos hust vettem,igy eldobtam,miutan a leves kesz lett.


    Puspokkenyeret is sutottem.


    Marta


    Nalatok mi a helyzet ?lehultva levego,mitol gyult meg a haz?


    Nalunk ma szep napis idonk volt,ilyenkor a hangulatunk is jobb.

    előzmény:
    anutyi (31549)
    2019-02-03  16:29
  3. 2019. február 3. 16:2931549.

    Bölcs gondolatot hoztam


    “Te magad vagy az az erő, amely életre hívja a történéseket – a jót, a rosszat egyaránt.
    Rajtad áll, melyikre tartod magad érdemesnek: helyes gondolkodással a szerencsét idézed meg,
    vagy gondolkodás nélkül cselekszel, és bajokat zúdítasz az életedre.
    Rajtad múlik, bearanyozod-e napjaidat vagy feketére fested magad körül a világot.”
    (Hioszi Tatiosz)


    Tudjátok mit fogok falatozni  Dísznó sajtotnagyon rég nem ettem


    Puszi Minden látogatónak!


    Írjatok!

    előzmény:
    anutyi (31548)
    2019-02-02  15:29
  4. 2019. február 2. 15:2931548.

    Szervusztok!


    Ma mi finomat főztetek?


    Nálam serpenyős burgonya volt sok kolbászkarikával,és zöldséges rizsleves.


    Este begyúrok egy kis darálósnak valót és holnap majd megsütöm.


    Megkívántam


    Márti!


    Ma is nézegettem a régi fotókat és olyan jó volt nosztalgiázni egy kicsit. Hiába én se fiatalodok


    Ibolya!


    Látom nem olyan könnyű nálatok se a bevásárlás,ha buszoznod kell és cipekedned.


    Biztos vannak még figyelmes és segítőkész emberek akik segítenek majd.ű


    Kívánom hogy legyen ,habár már kevés illedelmes van.


    További szép napokat és jó hétvégét kívánok Nektek!

    előzmény:
    anutyi (31547)
    2019-02-02  15:23
  5. 2019. február 2. 15:2331547.

    Még látom haha


    folyt idézet az emberi kapcsolatokról.Én kedvelem és tanulságosak!


     



    5. Három megoldás van minden problémára:
    elfogadni, változtatni, vagy elengedni.
    Ha nem tudod elfogadni, változtass. Ha nem tudsz rajta változtatni, akkor engedd el.


    előzmény:
    anutyi (31546)
    2019-02-02  15:21
  6. 2019. február 2. 15:2131546.

    Folytatom tudjátok miért ,hogy ne lássam a hirdetést és az átverést!


    Emberi kapcsolatokról!


     



    2. Mindig lesz olyan ember az életedben, aki nem bánik veled jól. Köszönd meg neki, mert erősebbé tesz.


    előzmény:
    anutyi (31545)
    2019-02-02  15:20
  7. 2019. február 2. 15:2031545.

    Újra itt vagyok!


    Puszi Mindenkinek!


    Emberi kapcsolatokról idézet!



    1. Ne érezd magad rosszul azért, mert vannak, akiknek csak akkor jutsz eszébe, mikor szükségük van rád. Érezd magad kiváltságosnak, hogy te vagy elméjükben a gyertya, amely akkor gyullad fel, mikor sötétben van elméjük.


    .
    előzmény:
    anutyi (31544)
    2019-02-02  15:18
  8. 2019. február 2. 15:1831544.

    Sziasztok!


    Csak úgy írok hogy eltűnjön ez a csábítóreklám ami már nem először jött hozzánk.


    Hol vannak ilyenkor a moderátorok.

  9. 2019. február 1. 05:2731543.

    Szervusztok


    Marti


    Nagyon orvendek,hogy regi dolgokrol irtal.Bizony regebb nem voltak ilyen igenyek,minr most,minket sosem kerdezte edesanank,hogy mit ennetek,odatetre az asztalra es ettunk,ha ehesek voltunk.


    En is igyekszem valtozatosan fozni,de sokszor azt sem tudom mit,mert a ferjem elegge valogatos lesz,az olajban sulr eteleket en nem birom enni az epem miatt.


    Magdi


    Finom lehet a tocwni,de az is zsiros,nagyon kell ugyelnem mit fozok.


    En nagyon szeretem a sutom sult  hasab krumplit,sutes utan sajttal szorom meg,sajnos eszrevettem,hogy utana faj a hasam,.


    Az edes sufemenyeket szeretjuk,sajnos hizlal,ezt probalom tornaval egyensulyozni.


    Ma megyek vasarolni az Auchanba,sajnos mibdig megpakolom a szekeremet,igy nehez felulnom a buszra,nehez feltenni,meg levenni a bevasarlokocsit.


     

    előzmény:
    martabottyan (31542)
    2019-02-01  02:21
  10. 2019. február 1. 02:2131542.

    Sziasztok; 35 nap utan eloszor ment ejjel 20 fok ala, 19.9 volt a homerseklet ma hajnalba borzalmas szelel, azt hittem elviszi a haz tetot a fejem felol, Mihaly fent van Pilligaba, a tetozetet mar leszedte, ma az acsmunka leszedesen fog dolgozni es ha igaz jovo het elejen mar itthol lesz.


    Tegnap sem volt mar olyan orult meleg es azt hittem Mihaly jon haza ahogy megbeszeltuk igy csinaltam a reszere madartejet, de azt mar a szomszedom elvezte, de a tokfozeleket meg en, ma mar megcsinaltam magamnak az ebedet egplantet disztoltam hagymaval es citrommal izesitettem (en otthol torok paradicsomnak ismertem) azt hiszem most padlizsan neven ismerik, kromplit csinaltam hozza es csirkr szarnyat. kozbe megcsinaltam magamnak a lecsot is holnapra. Ma nagytakaritast utemeztem be ha mar a levego lehult kihasznalom.


    Magdi  itt nincsen tarhonya en lereszelem a tesztat es eldorzsolom a tenyerem kozott ahogy6 nszarad es mikor kiszaradt szet rozstalom es igy van tarhonyam mert mi is szeretjuk, kevesebb lisztet eszunk igy mint ha nokedlit csnalnek.tudod vigyaznom kell a Mihaly cukorja miat. Kulonben Mihaly nem szereti a tejfeles bblevest igy nalunk is a rantasos megy es en is vekony rantast hasznalok es a reszeltesztet teszem bele , ja en kolbaszt nem szoktam bele tenni, de a fustpt csulkot elore megfozom es annak a levebol teszek bele mert Mihaly nem szereti a fustolt izt , de a csulkot kockara fel szelem es szt bele teszem mikor mar a leves keszen van, szerinte igy az igazi, nekem is jo igy mert nem habart, de hat en nagyon ritkan eszem levest en nem vagyok leveses.Mihalynak is habarva csak a zoldbabfozeleket, es a krumpli fozeleket csinalhatom, de a rakott krumpli es a rakot kaposzta akar minden nap mehet neki es a tejfolos uborka salata ezekbe eszi csak meg  atejfolt  ja meg a vadasba. a martasokat en csak kemenyitovel suritem , mivel en tejtermeket nem mehetek es igy a gyerekek is szeretik, mert mindenek megmarad a sajat szine es ize is, mihaly meg ilyesmit nem ismert gyerek koraba, ok is nagyon szegenyek voltak akar csak mink, csak mi szerencsesebbek voltunk mert az en edesapam halasz es vadasz volt  es a halastotol fizetes ellenebe fejedagot kaptak, tehat mi nem eheztunk es volt nagy kertunk is, de Mihalyek 12 voltak testvereks ugye a haboru oket sem kimeltees bizony naluk jo volt ha egytal etel kerult az asztalraes olyasmi ami hamar megvolt es laktatos is volt, anyosomnak nem volt ideje pepecskedni sutemenyekel  vagy nyalanksagokal, edesanyam viszont mindent megcsinalt, mert edesapam nagyon edeszaju volt es ugye nalunk csak 3 voltunk testverekes csak a hugom volt meg edes szaju, a battyamal mi hus evok voltunk.oszinten mi vadon es halon notunk fel tudod milyen finom volt a hal tepsibe sulve es alatta nad volt,nem vot zsirunk es edesanyam nem tudta a halat sutni es egyszer kiprobalta hogy mi lenne ha nadat vagna a tepsibe es a besozott halat arra tenne es a lerbe megsutne hat csodalatos volt ropogos  es nem vot zsiros sem .  sokszor elgondolkozom rajta ,hogy ezek a mai gyerekek nem tudjak ertekelni mijuk van hisz minden az olukbe potyog, nem ugy mint nekunk , habar gondolom otthol is konnyebb lehetet a varosi gyerekeknek mint nekunk falun, ahol meg villany sem volt eshaddal tuzeltunk hogy a fa maradjon a teli honapokra,hogy osze volt vagdosva a kezunk a nadtol ahogy tordeltuk, mert edesapam telen levagta es kevebe kotote ugy kerult haza edesanyam azzal futotte a kemencet is kenyer suteshez  4 nagy kevet kellet elegetni mire eleg meleg lett a kemence a kenyer suteshez,, ezt megtanultam mert mar 12 eveskoromba sutnom kelett akenyeret, 3 nagykenyer es egy cipo sult egyszere es az kb 2 hetre volt eleg.


    Na hat megint nagyon elkalandoztam, de mar oregszem es jo vissza emlekezni ilyesmire is plne ha az ember egyedul van itthol az allataival.Nagyon szep hetveget nektek!


     


     


     


     


     


     


     

    előzmény:
    anutyi (31541)
    2019-01-31  17:49
  11. 2019. január 31. 17:4931541.

    Szia Márti!


    Bizony régen nem volt szakácskönyvünk,de én is sokat tanultam Anyósomtól.Ő vett nekünk egy könyvet a címe  Mindentudó szakácskönyv . A mai napig néha előveszem a konyhába,mert ott is gép ahol megnézhetném némely étel hozzávalóit és mennyiségét.
    Igen mi is főzünk Zöldséges bablevest is és Savanyú bablevest is.


    A zöldségesbe teszek sok zellert is ,fokhagymást és fűszereket.Nokedli helyett házi tarhonyával sűrítem és híg paprikás rántást csinálok.


    A savanyúba sok kolbászt babérlevelet ,krumplit  és ha megfőtt tejfölös ,tejes rántást csinálok rá. Ez nagyon fincsi tócsnival .


    Sajnos amióta purin diétázok nem lenne szabad hüvelyeseket ennem ,de néha bűnözök haha
    Jó hogy írtál ,tedd ezt máskor is.
    Nosztalgiázzunk egy kicsit,én is egyre többször teszem főleg ha nézem a régi képeket a családomról.
    halhó!


     


     


     

    előzmény:
    martabottyan (31540)
    2019-01-30  23:22
  12. 2019. január 30. 23:2231540.

    Sziasztok , Mihaly mar ott van szedni le a tetozetet es az ossS acsmunkat, nem fog megmarad I csak a 4 fal sajnos, de ujra akarja kezdeni, epp most beszeltem vele, nagyon lassa; megy a munka, mert ugye fel nem maszhat mert semmi nem bisztos, minden ossze van egve.


    Magdi en ismerem a Sztapocskat  koszonet az egyetemi eveimnek , mert en egy szlovak  juhasz csaladnal laktam es sokat ettem veluk, cserebe a gyerekeket tanitottam, mert szegenykem nagyon nem szeretett tanulni es mindig bukas  hataraba volt, nekem meg jol jott ,mert tudod az a 350 Ft nem volt sok egy hobapra ami osztondijat kaptunk, lakasra kajara meg mindenre, az en szuleim szegenyek voltak  es 3 gyereket tanitottatak , tehat nem tudtam meg engem is pentek segiteni. Mi nagy aram hataraba laktunktehat azokat a kajakat. Es szolar Asoka the ismerjuk mint Ibolyka, igy Ha valaki mas honan kerult a falunkba ismeretlen volt szamunkra az a fajta kaja, emlekszem egyszer edesapam azt mondta edesanyamnak, hogy fokon szaras bab levest, masnap mikor hazajottunk nagy csal oda szall mondta hogy o nem ilyen te gondolt, mert ugye nalunk az is mert a tejfeles,babbillevetes az ismert,edesanyam csak nezet hat milyet? Masnap megfoztem a rantasos zoldseges bablevest es nokkedlivel, edesanyam csak nezet, hisz sose latott ilyen, mikor edesapam haza jott es meglatta egybol azt mondta hogy ezt a fajta kerte, mostmar latom a sakacs konyvekbe hogy  Ha jol tudom Jokai bablevesnek hivtak, de hat a 60-as evekbe meg nem volt szakacskonyvunk sem, utana mikor haza mentem sok mindent elsajatitott tolem edesanyam is epp ugy mint a hazi nenim  tolem. Most sokkal konnyeben megy ugye az interneten, en magam rola nagyo jol tudom, mikor Mihaly cukros lett. Otthonrol kaptam az egyik baratnomtol a segitsegeket, hisz az o fiam is cukros volt, es kuldozgedte a segitsegeket.


    Lanyok en most nem fozogetek magam reszere inkab gyumolcsozok vagy salatazok, a Januar I honapba tobb mint 5 kg - fogytam, de nem csodalkozom rajta egyaltalan, Armani nem argot az bisztos, meg van I bol lemenni  .


    Tegnap hajnal 3 - kor mar 5 kakast agyon csaptam, de meg 3-4- et agyon kell csapnom. Ma mosok es takaritottam, nincs helyetem a fagasztoba,hogy nincs Mihaly nem is fozok es nem fogy.


    vigyazatok magatokra , mert a megolvadt ho meg is fagy es nagyon csuszoskonnyen meglehet a baleset.

    előzmény:
    Ibolyka43 (31534)
    2019-01-30  09:19
  13. 2019. január 30. 23:2231539.

    Sziasztok , Mihaly mar ott van szedni le a tetozetet es az ossS acsmunkat, nem fog megmarad I csak a 4 fal sajnos, de ujra akarja kezdeni, epp most beszeltem vele, nagyon lassa; megy a munka, mert ugye fel nem maszhat mert semmi nem bisztos, minden ossze van egve.


    Magdi en ismerem a Sztapocskat  koszonet az egyetemi eveimnek , mert en egy szlovak  juhasz csaladnal laktam es sokat ettem veluk, cserebe a gyerekeket tanitottam, mert szegenykem nagyon nem szeretett tanulni es mindig bukas  hataraba volt, nekem meg jol jott ,mert tudod az a 350 Ft nem volt sok egy hobapra ami osztondijat kaptunk, lakasra kajara meg mindenre, az en szuleim szegenyek voltak  es 3 gyereket tanitottatak , tehat nem tudtam meg engem is pentek segiteni. Mi nagy aram hataraba laktunktehat azokat a kajakat. Es szolar Asoka the ismerjuk mint Ibolyka, igy Ha valaki mas honan kerult a falunkba ismeretlen volt szamunkra az a fajta kaja, emlekszem egyszer edesapam azt mondta edesanyamnak, hogy fokon szaras bab levest, masnap mikor hazajottunk nagy csal oda szall mondta hogy o nem ilyen te gondolt, mert ugye nalunk az is mert a tejfeles,babbillevetes az ismert,edesanyam csak nezet hat milyet? Masnap megfoztem a rantasos zoldseges bablevest es nokkedlivel, edesanyam csak nezet, hisz sose latott ilyen, mikor edesapam haza jott es meglatta egybol azt mondta hogy ezt a fajta kerte, mostmar latom a sakacs konyvekbe hogy  Ha jol tudom Jokai bablevesnek hivtak, de hat a 60-as evekbe meg nem volt szakacskonyvunk sem, utana mikor haza mentem sok mindent elsajatitott tolem edesanyam is epp ugy mint a hazi nenim  tolem. Most sokkal konnyeben megy ugye az interneten, en magam rola nagyo jol tudom, mikor Mihaly cukros lett. Otthonrol kaptam az egyik baratnomtol a segitsegeket, hisz az o fiam is cukros volt, es kuldozgedte a segitsegeket.


    Lanyok en most nem fozogetek magam reszere inkab gyumolcsozok vagy salatazok, a Januar I honapba tobb mint 5 kg - fogytam, de nem csodalkozom rajta egyaltalan, Armani nem argot az bisztos, meg van I bol lemenni  .


    Tegnap hajnal 3 - kor mar 5 kakast agyon csaptam, de meg 3-4- et agyon kell csapnom. Ma mosok es takaritottam, nincs helyetem a fagasztoba,hogy nincs Mihaly nem is fozok es nem fogy.


    vigyazatok magatokra , mert a megolvadt ho meg is fagy es nagyon csuszoskonnyen meglehet a baleset.

    előzmény:
    Ibolyka43 (31534)
    2019-01-30  09:19
  14. 2019. január 30. 18:3931538.

    Ibolya!


    Nyers krumplit reszelünk és tojás nem kell bele.


    Krumpli keményítő is és ha tojást teszünk bele nem finom.


    Ne legyen nagyon lágy.


    Próbáld ki ,érdemes.


    előzmény:
    Ibolyka43 (31537)
    2019-01-30  18:00
  15. 2019. január 30. 18:0031537.

    Magdi


    Fott krumplu vagy nyers krumpli  kell bele?tojas nem kell bele?

    előzmény:
    anutyi (31535)
    2019-01-30  10:43
  16. 2019. január 30. 18:0031536.

    Magdi


    Fott krumplu vagy nyers krumpli  kell bele?tojas nem kell bele?

    előzmény:
    anutyi (31535)
    2019-01-30  10:43
  17. 2019. január 30. 10:4331535.

    Szervusz Ibolya!


    Én mindig így szoktam ,hogy válaszolok az írásra.


    Nálunk napok óta hull a hó de ma reggelre legalább nem fagyot le,és olvad mert melegszik az idő.Hétvége +8 fok is lehet. Angolok lettünkők beszélnek az időjárásról.


    Bővebben
    Sztrapacska


    2-3 burgonyát lereszelek
    megsózom és liszttel összekeverem /Finom és egy kevés rétes lisztet teszek hozzá /


    Forrásba lévő vízbe beleszaggatom és amikor megfőtt kiszedem szűrőkanállal, meleg vizet engedek rá és a sült szalonnás serpenyőbe rakom majd megszórom tehén ,vagy juh túróval.


    Tálalásnál tejfölt teszek még a tetejére.


    Jó étvágyat hozzá! Próbáld ki akár egy krumplival is.


    Ez szlovák étel mi itt lakunk a határnál és sokat csinálunk a szüleinktől tanultuk.


    Tanács!


    Finom reszelt sült káposztával is ,savanyú káposztával is. Anyukám még krumplival is készítette.Úgy mint a krumplis tésztát .


    Jó pihenést és néha egy kis konyhai tündérkedést és kívánok!


     

    előzmény:
    Ibolyka43 (31534)
    2019-01-30  09:19
  18. 2019. január 30. 09:1931534.

    Szervusztok


    Csak ugy tudok bekepni ha "valasz erre"  nyomom meg.


    Marta


    Olvasom a facebookon,hogy tuz utott ki az uj hazatokbal amit nemreg epitett a ferjed...


    Sajnalon,hogy tonkre ment,amiert annyit dolgozratok.


    Magdi


    Nem ismerem,amit irtal,legy szives fejd ki bovebben,hogy keszited.


    Nalunk kezd elolvadni a ho,most mar konnyebb a jaras.


    Mara zoldpaszulylevest es palacsintat keszitek.


    Teli idoben keveset avonozom,igy elovettem a villanyvarrogepet,kotenyt parbahuzatot varrtam,minden nap  keveset,hogy be fajduljon meg a gerincem.

    előzmény:
    anutyi (31533)
    2019-01-28  17:21
  19. 2019. január 28. 17:2131533.

    Szervusz Ibolya!


    Nálunk mindenki szereti a sütiket,de én is egyre ritkábban sütök már, pedig ha nincs nagyon hiányzik.


    Tudod kevés a mozgásunk főleg ilyenkor télen .Ma is egész nap esik-és hull a hó. Szerintem reggelre lefagy és olyankor nem szeretek kimenni. Igaz a  házunk előtt leszoktuk takarítani mi fiatalok / haha/ mert az ifjúság dolgozik és nem érnek rá. Mondják ők. Mi itt lakunk a lakótelepen 41 éve és bizony fiatal korunkba is két gyermekkel  mindig vigyáztunk a környezetünkre.


    Rég volt de igaz!


    Ma Juh túros sztrapacska volt ebédre nagy kedvencünk .Te szoktál készíteni?


    Gyerkőcök ,unokák bizony távolt élnek tőlünk is de azért szoktunk találkozni.


    Kívánok én is szebb napokat ,és várjuk együtt a Tavaszt!

    előzmény:
    Ibolyka43 (31532)
    2019-01-26  04:46
  20. 2019. január 26. 04:4631532.

    Szervusztok


    Reg voltam,hol nem enged belepni,hol nem kuldi el,nagyon raferne egy ra cfelvarras,de bem torodnek az illetekesek.


    Nalunk nincs olyan hideg,csak reggelente tukorjeg az ut es jardak,de sosincsenek felkeszulve a telre bem szorjak az utakat nem rakaritjak a buszmegallokat.


    Marta


    Finomakat fozol a ferjednek,finom a befott,telen minden elfogy regebb en is tobbet tettem el,de most hogy mibde fele friss gyumolcs van telen is kevesebbet teszek.


    Magdi


    Tudom ,te is mindig finomakat fozol es sutsz a ferjednek es az unokaknak.


    Nalunk a kicsi unoka messze van,a nagy nem szereti az edesseget es sokat van tavol a munkaja miatt.


    Mindig elhatarozom,hogy ezen a hetvegen nem sutok semmit,de vasarnaponkent nagyon hianyzik.Mi meg csak hizunk tole telen keveset  mozgunk....


    Legyen szep hetvegenk

    előzmény:
    anutyi (31531)
    2019-01-25  14:56
  21. 2019. január 25. 14:5631531.

    Szia Márti!


    Jó látni a sok üveg befőttet,fincsi lesz télen nektek.


    Nagyon finommal várod a Párod és a gyermeked. Jó étvágyat kívánok hozzá mindnyájatoknak!


    Még a fiúk itthon voltak én is sokszor készítettem töltött csirkét és volt, hogy csak a csirkecombot töltöttem meg.


    Volt amikor husit is daráltam a töltelékbe és májat ,sok fokhagymát és petrezselymet is tettem bele.


    Ízlés szerint fűszerezve és tejbe áztatott zsömlével.


    Meg is kívántam MártiJó ötletet adtál.


    Nálam a hétvégén krumpli gombóc lesz tejfölös husival,mert nagyon régen nem készítettem.


    Köszi a jókívánságot ,én is hasonló jókat kívánok Neked!

    előzmény:
    martabottyan (31530)
    2019-01-24  20:16
  22. 2019. január 24. 20:1631530.

    Sziasztok lanyok , itt tovabra is tombol a meleg, megprobalom magma elfoglalni annak ellenere is , tegnap 15 uveg nacteriant raktam el telire.


    Ma jonek haza Mihaly es a fiam Misi Pilligabol. toltott csirkrvrl rd mrgymartasal varoom oket  a malna gyumolcsos zselatin mar a hutobe dermed.Vigyazatok magatokra hallom ujjabb havazasok vannak otthol es rengeteg a baleset.


    Nagyon szep hetveget kivanok mindotoknek

    előzmény:
    anutyi (31529)
    2019-01-21  13:34
  23. 2019. január 21. 13:3431529.

    Márti!


    Sajnálom hogy eltűnt az írásod


    Engedd meg hogy, szülinapod alkalmából ami a napokban volt


    Kívánjak jó egészséget ,és minden jót Neked!


    Ebéd után meghívlak egy koccintásra igaz én már  lassan 20 ve hogy nem iszok semmi alkoholt,de ez kívételes ünnep .



    Várunk!

    előzmény:
    martabottyan (31528)
    2019-01-20  20:20
  24. 2019. január 20. 20:2031528.

    Sziasztok. Lanyok irtam egy beszamolot de eltunt minden , nincs kedvem ujra irni, majd jelenkezem!

    előzmény:
    anutyi (31526)
    2019-01-19  13:45
  25. 2019. január 20. 20:1931527.

    Sziasztok. Lanyok irtam egy beszamolot de eltunt minden , nincs kedvem ujra irni, majd jelenkezem!

    előzmény:
    anutyi (31526)
    2019-01-19  13:45

Címlap

top