Nagyik

anutyi
Létrehozva: 2006. március 29. 10:20
Mi nagyik már erre is ráérünk.Kivéve ha az unokák nincsennek nálunk.Főzzünk és süssünk finomat husvétra.Irjatok jó recepteket. ÜDV.Mindenkinek
31463 hozzászólás
  1. 2018. szeptember 20. 14:4731463.

Szervusztok

Mar reg irtam,lelassult a laptopom,most tablageprol irok.

Szep oszunk van,reggel huvos delben 25 fok.de ejjelre mar melegebb pizsamat veszek fel.

Nagytakaritasba fogtam,van segitsegem,nert en mar letrara nem tudok felmaszni.

Voltam egy hetet Szoboszlon,jeves volt,de jo volt es nagyon jo volt az ido is.

Legyen szep hetvegenk sok apro orommel.

2. 2018. szeptember 20. 03:5431462.

SZiasztok latom senki sem olt bent

Nagyon szep heteget, lehet hogy holnap kmegyek Plligaba

előzmény:
    martabottyan (31461)
    2018-09-12  10:42
  3. 2018. szeptember 12. 10:4231461.

sziasztok

előzmény:
    martabottyan (31460)
    2018-09-05  04:26
  4. 2018. szeptember 5. 04:2631460.

Sziazstok Lanyok mostmar a javulas utjan vagyok remelem es rovidesen redesen fogok tudni joni es irni.

Nagyon szep oszi napokat nektek

előzmény:
    anutyi (31459)
    2018-08-26  14:04
  5. 2018. augusztus 26. 14:0431459.

Szervusztok!

Hamarosan vége van Nyárnak,hűvös szelek járnak nálunk.

Tegnap még több mint 30 fok volt ma már csak 20 fok van,de én jól érzem magam

Remélem Ti is jól vagytok,és néha írtok is nekünk.

Ma sütöttem Mese almás sütit ,küldök nektek is mert finom lett nagyonmost falatozom.

Kívánok Minden kedves látogatónknak gondtalan szép napokat csak jókat sok puszival!

6. 2018. augusztus 24. 05:2831458.

Szia Marta

Nem konnyu neked fozni,ha ennyifelet nem esznek a vendegeid,mondd,hogy fozzenek ok,...

Rusnya allat,ez a disznoforma,biztos karokat is okoznak a kertbe.

Tudom a hideg sem jo,de a forrosag sem, ugy olvastam,hogy a jovo heten mar lehules varhato.

A tobbiekkel tartod a kapcsolatot,akikkel leveleztel a Mibdnegetten?

Sajnos tobb forumot is megszuntettek,jol osszeszokott tarsasagot bomlasztanak.

A Donna is jo volt,neg az Otvenentuli tarsasag,.

Legyen szep napunk.

7. 2018. augusztus 23. 21:3131457.

Szia  tudod nekem mar sok ez a hosszu vendegeim szeretetseg a 3X fozes naponta es kulonosen  olyasmit amit mi nemeszunk es ahogy mi nem eszunk uj taktikakat betanulni hogy izletes is legyen az a kaja, de meg tart, kozbe meg mig. Mihaly es Sanyi Pilligaba voltak varatlan vendegeim is volt. Kidd ejjel befeszkelt egy wombat a Nagy sedunkbe es beasts magat , borzalmas amit ott muvelt , alig birtam a kutyakat kihozni hogy megne ole oket. Sikerult kintutnom kivul Roo a tools ajtot Remelem  szerda ejszaka elment, de meg nem neztem korul, mert veszelyes bemenni a shedbe olyan rum lit csinalt, Ha majd Sanyiek haza menek. Ma Mudgeeba megyunk ebedre, az unoka ocsemek jonek le Sydneybol es ott talalkoztunk veluk mind a negyen, ok a hetveget ott tooltip, mi ebed utan jo unk haza es megy a kartyazas es a vacsora fozes, de kivancsi leszek hogy az etterembe mit foknak kerni ebedre, mert itt nagyon bonyolult a fozesel mert sok mindent nem ehetnek es se so es se fuszerek es sorolhatnam fel a zoldsegeket meg mindent amit nem ehetnek 

Remelem nallatok mostmar szunet fog a meleg itt nalunk meg mindig minuszok vanak mas kor ilyenkor mar kivolt palantalva a paprika paradicsom is most meg semmit nem vetettem es nem is fogok, hisz eso marhonapok ota nincsen ez a szerencse telen allat is azert jott be mert itt latom valamit amit meg megtudja enni, gondolom azt a par viragot ami meg el.

feltettem a kepet a womvatrol ez kb olyan Nagy mint egy suldo diszno 

Nagyon szep estet es piheno hetveget nektek

előzmény:
    Ibolyka43 (31456)
    2018-08-23  10:40
  8. 2018. augusztus 23. 10:4031456.

Szervusztok

Marta

Jo hogy irtal,mert en magam utan nem szeretek irni,.

Nalunk nagy a hoseg,a szovaban 27,7 fok van,megy a ventilator.

Nem szeretem a telet de ez a hoseg sem jo,mert atmelegedik a parna,a kanape betetje,en tobbszor lefekszem aderekam miatt.

Nemreg foztem karalabelevest husgomboccal es lecsot.

Legyen szep napunk.

9. 2018. augusztus 22. 21:1131455.

Sziasztok reg voltam erre megint. Nallam telt haz van es raadasul a tel is vissza fordult. Mihaly Sanyival elment  Pilligaba , hogy ott tooltip a hetet, de egy napot toltotek csak ott, Sanyi nagyon fazott es felt hogy vissza esik a betegsegjebe, igy haza jotek. Itt megallas nelkul eg a tuz es 3X fozok naponta, es megy a kartyazas is allandoan. A fozes nagyon komplikalt mert nagyon kivan szabva hogy mit ehetnek es hogyan es mennyit, a kiszolgalasrol mar nem is beszelek.

remelem ti jol vagytok es meg elvezetek a szep idot , Ha bar mar reg lattam a magyar TVt mert csak hajnalba szoktam nezni, de ilyenkor itt mindenki alszik es nem akarom oket zavarni, de hianyzik nekem a hajnali hirek otthonrol vagy is nallatok az es teli hirek

ha haza menek a vendegeim es Mihaly is vissza megy Pilligaba Remelem tobet tudok majd irni,de ugy nezki hogy Oktoberfest elejen az egesz csalad mar mint a 4 unokam Giti es Justin is jon velunk Pilligaba egy hetre, a szoszednom valalta a farmot, mar alig varom hogy lassam mit csinalt kint Mihaly a  sogoromnak nagyon tetszet,lehet hogy a heten megveszem oda is a kalyhat, es Ha Mihaly viszi ki a  gaz hutoszekrenyt es az agyakat azt is kiviszi 

Nagyon szep estet es idotoltest kivanok nektek

előzmény:
    Ibolyka43 (31454)
    2018-08-07  08:59
  10. 2018. augusztus 7. 08:5931454.

Szervusztok

Marta

Koszonom a szep szavakat.

Most mar nalunk is nagy a meleg,de nemsokara bekoszont az osz.akkor azert jajgatunk,hogy fazunk.

Szombaton 20 kg paradocspmot foztem ki.elegge elfaradtam.

Ma mar pihenek.csak egy tanyer hajast sutottem leveles tesztabol.finom altalam keszitett barack lekvarral.

Legyen csodas napunk.

11. 2018. augusztus 7. 00:1231453.

Sziasztok szinte hietetlen hogy ilyen regen voltam itt! Nagyon szepen koszonom a Nevnapot koszontot.ep en is azert jottem be hogy IBOLYKAT koszontsem. NAGYON BOLDOG NEVNAPOT IBOLYKA!!!

Neharagudjatok de borzalmasan elvoltunk foglalva. Vegre minden elett intezve , nagy gond ment le rollam vagy is rolunk.  Masodikan mar Mihaly ment is Pilligaba, mert ott meg mar  harmadikan az inszpektor varta, ott is minden rendbe van lehet tovabb folytatni az epitkezest, de most pihen egy kicsit, ugy beszeltuk  meg hogy mig a battyat nem  viszi ki nem kezd semmihez. Nagyon szep hetet es jo pihenest nektek

Ibolyka megegyszer nagyon Boldog Nevnapot kivanok!

előzmény:
    Ibolyka43 (31451)
    2018-07-29  16:28
  12. 2018. augusztus 7. 00:1231452.

Sziasztok szinte hietetlen hogy ilyen regen voltam itt! Nagyon szepen koszonom a Nevnapot koszontot.ep en is azert jottem be hogy IBOLYKAT koszontsem. NAGYON BOLDOG NEVNAPOT IBOLYKA!!!

Neharagudjatok de borzalmasan elvoltunk foglalva. Vegre minden elett intezve , nagy gond ment le rollam vagy is rolunk.  Masodikan mar Mihaly ment is Pilligaba, mert ott meg mar  harmadikan az inszpektor varta, ott is minden rendbe van lehet tovabb folytatni az epitkezest, de most pihen egy kicsit, ugy beszeltuk  meg hogy mig a battyat nem  viszi ki nem kezd semmihez. Nagyon szep hetet es jo pihenest nektek

Ibolyka megegyszer nagyon Boldog Nevnapot kivanok!

előzmény:
    Ibolyka43 (31451)
    2018-07-29  16:28
1 2 3 4 5

Címlapról ajánljuk

Legnépszerűbb cikkek