Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gólya

nargio
Létrehozva: 2003. február 18. 13:46
Sziasztok!
Még sosem jártam Köztetek!De érdekesnek találom az oldalt. Mi a párommal úgy egy év múlva tervezünk babát-addig sem árt begyűjteni az információkat. Már nagyon várom!
Üdv Mindenkinek!
Nargio
  1. 2011. január 18. 20:318451.

    Sziasztok!

     

    Kiváncsi vagyok ki vetődik még errefele.  Aki olvassa, az irjon már egy ITT JÁRTAM üzit, hogy lássuk hogy mégis van csoda.

     

     

     

    Most olvasgattam újra az utolsó bejegyzéseket. Szóval harmadik kör....  nos, a témához csak annyit teszek hozzá hogy a tervekkel ellentétben nálunk is harmadik kör van.  és gyakori látogatója lettem a 2011 szeptemberi babák fórumnak.

     

    Puszi minden idetévedőnek!

    Buba

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  2. 2010. Április 24. 17:408450.

    Sziasztok!!!!!!

     

    Hű, de rég nem irtam ide, elnézést kérek, szégyellem magamat, de félelmetesen lecsökkent az időm mostanában. Pedig már annyira nagyok a kicsik, most is órák óta önállóan játszogatnak én meg rendezgetem a házimunkákat meg netezek. Hihetelen...

     Párom persze dolgozik, mint mindig de még örülhetek hogy mégsem ment az USAba pár hétre ( a légtérzár miatt nem tudott elrepülni) szóval reménykedek, hogy hátha holnap mégis lesz ránk pici ideje. Na emellett  nálunk nem jön szóba a harmadik gyerek érthető okokból, pedig nagyon meginogtam amikor megláttam a férjem (!) által hazahozott új Brendon nagykatalógust.

    De nektek megy a drukk. Szerintem nem kell sokat várni és itt az újabb Gólyahir a fórumon. Hű de izgi, már a harmadik kör.  Azért jó tudni, hogy már Manónak is van picije, mert megszakadna a szivem ha ők még az elsőt sem hozták volna össze mi meg mát gondolatban itt a harmadikat tervezzük. Igazságtalanság lett volna.

     

     

    Nagyon szépen köszönöm a névnapi köszöntést, nektek igy előre/utólag kivánok sok boldogságot kinek mire.

     

     

    Jó sok minden történt veletek mostanában, azért jó, hogy megirtátok, végre újra élet van itt a fórumon. na én nem sok különlegességgel tudok szolgálni, dolgozgatunk, gyerekek meg nőnek mint a gomba.  Gabica még bölcsis, én nem vittem át oviba, általában ez itt nem szokás, mivel ovikban most újra túljelentkezés van, egy tavaszi gyerkőcöt már tuti nem vesznek fel csak következő szeptembertől. Igy idén szeptemberre beirattam amúgy, de nem tudom mennyi reményem van, hogy felveszik oda amit kiszemeltem vagy legalább oda ahova Gergő is jár. A körzetes ovi meg valami agyament kitalációja miatt jó messze esik tőlünk.

     

    Képekkel most is hadilábon vagyok, de igyekszem valami találni legalább a telefonomról letöltött képek között...

     

    Mégegyszer kösz hogy irtatok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  3. 2010. Április 22. 23:098449.

    Sziasztok!

     

    Buba, boldog névnapot kívánok!!!

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8448)
    2010-04-22  21:56
  4. 2010. Április 22. 21:568448.

    Buba, nagyon boldog névnapot kívánunk!!! 

     

    Majd valamelyik nap jövök bővebben...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  5. 2010. Április 21. 21:098447.

    Sziasztok!

     

    Miért nem írtok?

     

    Nálunk a sok betegségnek egy multivitamin vetett véget! Lekopogom gyorsan, de kb. 6-7 hete nem voltak szinte betegek a gyerekek!

     

    Timi márc. 24-én elkezdte az ovit! 23-án még bölcsis volt, másnap meg már ovis. Vittem ugyanúgy, mint Leventét (egymás melletti teremben vannak) és délben hoztam el őket. Mintha mindig is oda járt volna!

    Múlt hétfő óta ott is alszanak.

     

    Amúgy jól vagyunk, én még mindig szabadságon vagyok... júni 2-án kezdek dolgozni majd.

     

    Többiek? Merre?

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8446)
    2010-03-13  23:55
  6. 2010. március 13. 23:558446.

    Sziasztok!

     

    Hú, végre írtatok! Jó sokat!

     

    Kagica, jó végre felőled is hallani! Költözködés? 3. baba? Önkényeztetés? Ti aztán sosem unatkoztok

    Örülök, hogy jól vagytok! Fotó lemaradt!

     

    Netti, nálatok is 3. baba gondolata?

     

    Bátrak vagytok!

     

    Nálunk is van ám történés a családban. Február legelején megkérte a hugom kezét a párja és rá 1 hétre kiderült, hogy babát várnak! Szóval a szeptemberre tervezett esküvőt előre kell hozni (május 8-án lesz), mert okt. 1-jére van kiírva a szülés dátuma.

     

    Szóval én is gondolkodtam 3. gyerkőcön, de tesóm megoldotta a dolgot. Majd járok hozzájuk babázni

     

    Timi mostanában többször beteg volt. Legutóbb 2 hetet volt itthon, utána ment 1 hétig, majd megint 3 napot itthon volt. Ez pedig rendesen megkavarta a kicsilányt. És az is, hogy mindjárt kezdjük az ovit. Szóval az elmúlt 2 napban sírt a bölcsiben... Ő, aki imádja a bölcsit. És este meg is mondta nekem kerek-perec, hogy ő már nem akar bölcsikébe járni, ő oviba akar menni. Lehet, hogy a betegeskedése is emiatt volt, mert mióta ezt a fejébe vette, nagyjából azóta beteg, amúgy meg szeptember óta 1 napot hiányzott betegség miatt!

    Levi már megbékélt a sorsával, miszerint neki oviba kell járni. Sőt, most már szereti is. Szerelme töretlen... már fél éve imádja az egyik kislányt

    Szóval Timi még 6x megy bölcsibe.

     

    Én június 2-án kezdek majd el dolgozni. Addig én is próbálok mindenfélét intézni, de úgy elég nehéz, hogy valamelyik gyerek folyton itthon van betegen!

    Eljutottam nődokihoz, kiderült, hogy mi okozza a nőgyógyászati problémámat - végre.

    Fogorvoshoz is megyek 2-3 héten belül.

    Elmentem a derekammal reumára, mert néha fájdogált. Most járok gyógytornára, gyógymasszírozásra (nagyon "szar" tud lenni ), csütörtökön telik le a 10 alkalom.

    Voltam mammográfián is.

    Amúgy meg próbálok részt venni tesóm esküvői előkészületeinek a segítésében.

     

    Én most valahogy vágyom már dolgozni. Emiatt az elhúzódó tél miatt, meg az örökös betegeskedés miatt nem nagyon tudunk sehová elmászkálni ebben a hidegben. Ma is majd lefagyott a fejem, míg eljutottam a boltig, olyan hideg szél fújt.

     

    Hát, nagyjából ennyi van velünk.

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8445)
    2010-03-12  23:05
  7. 2010. március 12. 23:058445.

    SziasztoK!

     

    Kagica, örülök, hogy végre jelentkeztél! Gratulálok, hogy végre túl vagy a vizsgákon. Húúú, költözés? Ezzel felcsigáztál! Gyerekek nagyon édesek lehetnek! Laura igazi kis hölgy (iwiw-en meglestem), elhiszem, hogy szeret öltözködni! (csak csendben megjegyzem, mi is gondolkodunk a harmadik babán )

     

    Buba, megértem, hogy ismét a család került előtérbe.... nekem még mindig nem hiányzik a munka, pedig aztán az enyémek is tudják marni egymást rendesen...

    Gergő jelmezes képét pedig várjuk! Meg persze Gabicáról is tehetnél!

     

    Rólunk: Tesóméknál megszületett az első baba, Benedek febr. 23-án, úgyhogy most heti 1-2-3 napot Pesten vagyok. Gyerekek egész jól viselik a távollétemet, mikor hazaérek Alíz lóg rajtam, éjjel sokszor ébred, de kibírom. Ja, és ez a távollét azért is volt jó, mert így a napokban végképp leszoktunk az esti cicizésről. (már itt volt az ideje, mert a hónap végén már 1,5 éves lesz) A héten voltunk méreckedni vele: 12 kg és 85 cm, úgyhogy szép méretekkel rendelkezik. Ja, és elérkeztünk a hisztikorszakhoz. Sajnos még Balu is kivágja jópárszor... Nem egyszerű nálunk sem az élet!

     

    Katinka, veled mi újság? Szabin vagy még?

    előzmény:
    kagica (8444)
    2010-03-11  21:33
  8. 2010. március 11. 21:338444.

    Sziasztok!

     

    Hu, szazezer eve nem voltam! Bevallom, h egyaltalan nem olvasom mar az nlc-s forumokat, vhogy teljesen leszoktam a forumozasrol, max a chatelesre van energiam (msn, skype). Netti kedves levelenek megorulven most gyorsan feljottem, h elolvassam, mi van veletek (azt hittem, h mar nem is el a forum..)

    Katinka, nagyon nagy mazlista vagy, szuper, gratulalok!!! :)

    Netti, orulet, h Aliz is milyen nagylany mar!!

     Buba, teljesen megertem, amit irsz a valtozo igenyekrol, fontossagi sorrendrol... En is pont igy erzek! Jo kemeny masfel ev van mogottem, decemberben befejeztem a szakmai gyakorlatot es a sulit. Megirtam a diplomat, majd lementem megvedeni Bordeauxba, hat fantasztikus erzes volt tullenni rajta!! Utana el is utaztunk Mo-ra kracsonyozni 2 hetre autoval, nagyon jo volt!

    Miota megjottunk, azaz januar eleje ota pedig szabad vagyok, mint a madar!! Gyerekek oviban (imadjak), en pedig az elso jo masfel honapban csak pihiztem, megcsinaltam mindent, amire elotte sosem volt idom (foghuzas:(, nodoki stb stb) es persze agyba-fobe baratnoztem+gyerekeztem! Es annyira elvezem, h vegre van rajuk idom, nem rohanunk reggel es este, en megyek ertuk delutan, idoben agyba tudom oket dugni, a szunetben pedig jobbnal jobb programokat szervezunk (itt kb 2 havonta van 2 het szunet). Persze az arany kozeputat kene megvalositani, de most viszont mar nem keresek komolyan munkat, ugyanis ugy nez ki, h nyaron ismet koltozunk! Ezalkalommal egy 3. orszagba. Meg nem tudjuk a pontos reszleteket (most van targyalas alatt), igy nem is irok errol tobbet, de meselek, amint megtudom. Igy most vege sok sok ev utan elvezkedem es magammal foglalkozom, jarok tornazni, baratnozni, intezem ugyes-bajos teendoinket, rendben tartom a lakast (nem hittem volna, h ennyire megvisel a, h meg rendet tenni sincs idom az orult rohanas alatt) es ovi elott-utan itt vagyok a gyerkocoknek. Most per pillanat ez oldogga tesz. De amint megtudjuk, h merre tovabb, elkezdek keresgelni, nyelvet tanulni, keszulni...

    Viszont egyre tobbet foglalkoztat egy kisteso gondolata is, meg nem jott el az ideje, de egyre jobban ugy erzem, h ha a korulemenyek is ugy akarjak, vmikor a kozeljovoben talan lesz meg 3. gyerek:)

    Megprobalok kepet is feltenni. Alex jovo honapban 6 eves, hihetetlen!! Mar "fonalirasban" tanulnak irni, imad tarsasozi (nagy kedvenc a junior monopoly, uno de ezer fele van, szive szerint reggeltol estig jatszana, csak mi birjuk kovetni), bicajozni(apja fut, o meg teker jo egy orakat), focizni, marikartozni (ismeritek?), rajzolni...van ugy 3-4 nagyon jo haverja az oviban, akiket neha mi hivunk at, vagy ot hivjak.

    Laura igazi kis szivacs, folyamatosan verseket, mondokakat, dalokat tanul es mond magyarul es fr-ul is, imadja illegetni magat a tukor elott, van, h naponta 3x atoltozik, most totalis szoknya-ruha oruletben van, no meg a hercegnok, babak... Jar tancolni, nagyon edes az a sok pici csajszi!! :)) Seperc alatt baratkozik, ezert nagyon irigylem, igazi kis hangado. A szunetben itt is aludt nalunk az egyik baratnoje. Jol osszenottek Alexszal, neha halal jol eljatszanak, foleg ovodasat, de neha elviselhetetlenek!!!!! Veszekedes, piszkalas, siras, irigykedes....  LAuranak a makacssaga, dacossaga, Alexnak a turelmetlensege es a hisztijei boritanak ki. Majdnem 6 eves de neha ugy tud szenvedni, hisztizni hulyesegeken, h tepem a hajam!!!

    Na ennyi roviden rolunk :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     
  9. 2010. február 15. 21:408443.

    Szia Netti!

    Nálunk is lefutott a farsang. Gergő épitészmester volt, sárga sapi, sárga mellény meg szerszámok. Ő ilyen épitésmániás, épitész akarlenni és ezt is ő találta ki. Nagyon boldog volt. Fénzképek is készültek az oviban, fent van a neten, meg is néztem, de nem lettek jók, mert ahol Gergő egy kicsit is rajta van a képen ott egy nagy fényes folt látszik. Ugyanis egy sárga fényvisszaverő csikos mellényt adtam rá. Viszont csináltak hivatalosabb fotót jelmezestől, azt holnap fizetem ki, majd beszkennelem és felrakom, az jó minőségű lett.

    Gabica viszont egész héten köhögött csúnyán igy nem ment oviba, farsangról is lemaradt. Szerintem még nem bánja a dolgot. Majd oviba elsütjük a kitalált lepke jelmezt ha addig nem gondol ki mást.

    Érdekes, de kezd megint a család felé fordulni  a figyelmem, mostanában nincs annyira kedvem munkába menni és szivesen vagyok a kölykökkel. Már csak egy egy jó barátnőzés hiányzik, babzsúrok meg olyasmik amikből untig elegem lett egy éve. Na fura az élet. De remélem tavasszal lesz időm kicsit szabadságot kivenni és csavarogni a manókkal mint régen. Már nagyon várjuk a tavaszt!

    előzmény:
    netti77 (8442)
    2010-02-12  14:33
  10. 2010. február 12. 14:338442.

    b...sszus, kezdhetem előlröl!!

     

     

    Szóval, Katinka, örülök, hogy ilyen hamar lett munkahelyed!!! Milyen volt Timiék farsangja? Minek öltözött? Kép??? Levi jól van? Ő mi lesz a farsangi bálon?

     

    Buba, ti hogy vagytok? Nálatok mikor van a farsangi bál? Gyerkőcök minek öltöznek???

     

    Kagica!?!?

     

    Baluéknál múlt pénteken megvolt már a farsangi buli. Azóta itthon van (min. 3 hétig), mert az ovit teljesen felújítják: villanyvezeték-csere, burkolat-csere, festés.... Most épp a mamáéknál "nyaral", úgyhogy csend van itthon!

    Tegnap reggelre esett 20 cm hó, ma reggelre meg még 10 cm. Tegnap építettünk is egy hóvárat.

    Mondjuk mostmár örülnék, ha jönne a tavasz...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2010. február 8. 21:138441.

    Sziasztok!

     

    Kivel mi van? Olyan rég írtunk/írtatok!

     

    Nekem van munkahelyem Gyorsan történt minden, múlt héten jelentkezett a bankos főnököm, hogyha úgy alakul, hány órában tudnék részmunkaidőben visszamenni? Én 6 órát bevállaltam, aztán zöld utat kapott a főnököktől és mától már a 82 nap szabadságomat töltöm!

    A másik munkahelyemen (szemét mosoda) pedig ma felmondtam.

     

    Timi nagyon jól van, mint mindig, szerdán lesz náluk farsang.

    Levi meg megint beteg (mint mindig), nekik jövő pénteken lesz farsang. Addigra össze kell szednie magát!

    Most épp volt 1 hetet oviban és most este már hőemelkedése volt

     

    Én meg most már nagyon jól vagyok És megnyugodtam, vannak még csodák!

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8440)
    2010-01-17  17:44
  12. 2010. január 17. 17:448440.

    Sziasztok!

     

    A jókivánságok sosem késnek.

     

    Hű Katinka, ez tényleg nem jó évkezdés igy.  Sajnálom. De drukkolok, hogy találj másik állást. Hátha igy ennyi tapasztalattal már könnyebb lesz. Mégis jobb igy mint rögtön babázás után sokáig keresgélni. Szóval fel a fejjel.

     

    Nálunk semmi különös, egyenlőre még elkerült minden nátha meg influenza (errefele nem is volt járvány, sem az oviban sem a bölcsiben nem hallottam egy gyerekről sem) de persze résen vagyunk.  ma nagy teázást rendeztünk itthon, rendesen megteritettük a kisasztalt, volt teasüti meg cukortartó és imádták a lurkók. majd teázunk sokat meg bevetjük a mézet és majd csak kihúzzuk tavaszig.

     

    Valamelyik héten megtaláltam Zuzuka email cimét és tettem egy próbát, irtam neki. Emlékeztek még rá? Ő az aki velünk együtt izgult aztán ikerfiai lettek. Visszairt röviden, hogy megvannak, jól vannak, csak nincs ideje netezni. Hát még egy elveszett bárány megvan. Bár lassan már Kagicát is keresgetni kell....

     

     

     

    előzmény:
    H_Katinka (8439)
    2010-01-14  14:02
  13. 2010. január 14. 14:028439.

    Sziasztok!

     

    Jó rég nem írtam. Meg Ti sem! Azért hátha benéz valaki!

     

    BÚÉK! Remélem még nem késő És hát remélem, hogy tényleg boldogabb lesz, mint az elmúlt év volt.

     

    Karácsony előtt megmondta (ajándék gyanánt!), hogy januárban meg akarja szüntetni a munkaviszonyomat. Én meg úgy gondoltam, hogy abból nem eszik! Úgyhogy dec. 19. óta betegállományban vagyok és húzom is, amíg tudom. Aztán majd március végén (Timi sz.napján telik le a GYES, addig felmondási védelem alatt állok) a kezembe adhatja a felmondást. Az indokra kíváncsi leszek. Pláne, hogy már fel is vett a helyemre valakit. Nagyon úgy tűnik, hogy valami rokona v. ismerőse a főnökömnek az új csaj és neki kellett a helyem.

    Szóval ismét munkahelyet keresek.

    Közben márc. végén a bankban is meg fog szűnni a munkaviszonyom, de onnan legalább rendes végkielégítést kapok majd. Szóval ha minden kötél szakad, azzal még 1 évig is kihúzom, ha nem találok munkát. De azért remélem, hogy nem így lesz!

     

    Gyerekeknek beadattam a szezonális influenza elleni oltást. Ezt első alkalommal 4 hét múlva meg kell ismételni. Múlt csütörtökön kapták a gyerekeim a 2. adagot. Idén hétfőn ment először Levi oviba, már kedden beteg lett. Valószínű, hogy köze van az oltásnak hozzá. Remélem gyorsan meggyógyul, egyelőre lázas és a torka fáj. Utóbbi nekem is... kezdek náthás is lenni

     

    Az ünnepek gyorsan elszaladtak, Jézuska hozott sok szépet és jót.

     

    Légyszi írjatok!

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8438)
    2010-01-02  19:02
  14. 2010. január 2. 19:028438.

    Sziasztok!

    Örömökben, sikerekben gazdag, boldog új évet kívánok mindenkinek!!!

     

    Buba, Gergőnek is ilyentájt van a szülinapja, jól emlékszem? Utólag is sok boldogságot neki!!!

     

    Ünnepek jól teltek, szerencsére senki nem volt beteg. Hihetetlen, hogy már vége a szünetnek és kezdődik újra a mókuskerék...

    Próbálok képet felrakni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. december 24. 22:288437.

    Sziasztok!

    Én is kivánok mindenkinek kellemes karácsonyt meg boldog új évet. Bár amilyen "gyors" vagyok eből már csak az újévi az aktuális.

    Na ez van. De azért gondolok rátok.

     

    Katinka, fotózni sem fotóztam mostanában, de hátha ünnepek alatt lesznek új képeink. 

     

    Puszi mindenkinek!

     

    Buba

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. december 24. 22:238436.

    Sziasztok!

     

    Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánok mindenkinek!

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8435)
    2009-12-13  21:57
  17. 2009. december 13. 21:578435.

    Sziasztok!

     

    Húúú Katinka, Levi már ilyen nagyfiú!?!? Isten éltesse sokáig, így utólag is!!!

     

    Buba, Gabicának boldog névnapot! Tényleg rakhatnál fel képet! Bár nemrég láttam az iwiw-en az újakat, nagyon jók!!!

     

    Mi megvagyunk. Balunál ismét magatartás-problémák vannak, főleg az oviban. Már annyira elegem van belőle, hogy bejelentkeztem vele egy állapotfelmérésre, kedden megyünk. Kíváncsi vagyok, mit hoznak ki.....

    Egyébként hangolódunk az ünnepekre: mézeskalácsot sütünk, díszeket készítünk, karácsonyi zenéket hallgatunk... Ma szállíngózott a hó, nagyon örültünk neki! Remélem idén szép fehér karácsonyunk lesz!

     

    Kagica!?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. november 27. 20:348434.

    Sziasztok!

     

    Köszi Netti

     

    Nálunk is megy a betegeskedés... Buba, szerencse, hogy Gergő ilyen hamar átvészelte a nyavalyát. Timinek 3 nap volt durva, utána már csak az orra folyt (múlt péntektől), úgyhogy hétfőn már vihettem is. De szegény Levi... már múlt hét csütörtök óta beteg, nem nagyon javul. Illetve az alap köhögés és nátha mellé jött még egy kis kötőhártya-gyuszi, meg fülfájás, meg tüdőgyulladás-gyanú (utóbbi szerencsére nem lett tényleg az!). Ma volt először, hogy nem ment el egy 100 db-os zsepi (orrszívás mellett). Én is lebetegedtem, úgyhogy kedd-szerda-csütörtökön én voltam itthon Levivel betegállományban. Közben meg a kolléganőm is beteg lett, úgyhogy ma én tartottam egyedül a frontot.

     

    Oltást én és a férjem megkaptuk. Én az asztma miatt kértem, ő meg a munkája miatt. Gyerekeknek a szezonális influ ellenit tervezem beadatni, csak meg kéne előbb gyógyulniuk rendesen. Főleg Levinek!

     

    Netti, aranyosak a gyerkőcök!

     

    Buba, Te is rakhatnál ide is képet!

     

    És hát eljött ez is ---->

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8433)
    2009-11-25  12:53
  19. 2009. november 25. 12:538433.

    Katinka!

    Nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2009. november 22. 18:098432.

    Sziasztok!

     

    Bocsánat, hogy én is eltűntem, nem semmi mennyire nincs időm semmire mostanában. Bár a héten itthon voltam Gergővel táppénzen (valami torokgyulladás vagy nátha, nem vészes, szerencsére már túl van rajta, nekem meg jól jött a pihi itthon). Amúgy én sem oltattam, szerencsére errefele még alig hallottam influenzás esetről, ide ez is mindig késve ér. Max annyi, hogy jövp hétvégén megyünk Pestre a párommal, ezúttal nem visszük a gyerkőcöket, mert még nehogy benyaljanak valamit, bár nagyon szeretnének már metrőzni meg trolizni, ilyesmi, Debrecenben csak autóval közlekednek szinte, még a busz is élményszámba megy. 

    Amúgy jól vagyunk, csak be kell osztani az együtt töltött perceket.

    Az IWIWre meg a Facebookra töltöttem fel fotókat, oda kényelemesebb. A legjobb ami történt velünk az a hoszzú hétvége volt a Zempléni hegyekben, oda vágyok mindig vissza. Volt benne ködös sejtelmes idő meg sok sok napsüti is meg remek hangulat. Röviden ennyi.

     

    Katinka, Netti, gyönyörű a kis családotok!!! Hogy ennek a Timinek milyen hosszú haja van, csodálatos...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2009. november 18. 22:448431.
    Na, csoda történt, átment elsőre.... remélem ezek is átmennek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. november 18. 22:308430.

    Sziasztok!

    Köszi Katinka a névnapi köszöntést!

     

    Utólag mi is nagyon boldog szülinapot kívánunk Levinek!!!  (bocsi, de már nem győzöm számon tartani a szülinpokat)

    Nagyon jó képeket tettél fel, gyerkőcök nagyot nőttek és nagyon édesek. Te pedig fantasztikus jól nézel ki!!!

     

    Mi megvagyunk, Balu most van túl valami vírusfertőzésen (csak lázas volt), a héten már nem megy oviba. Őt még egyenlőre nem érdeklik a lányok. Most a dínós korszakát éli.  

    Alíz hihetetlen gyorsan fejlődik, megy-pakol-rakodik-dumál, ja és elég anyás, de azért el tudok tőle szabadulni, elvan a mamáékkal, apával is (csak utána  lóg rajtam...) Utolsó mérés szerint 11 kg és 80 cm, nagyon szereti a pocakját.  Ja, és még reggel-este cicizik.

     

    Nem oltatunk semmi ellen. Homeopátiát szedünk + c-vitamint. Dokinénink szerint ha elkapjuk, akkor az a lényeg, hogy ki kell feküdni + sok folyadék + sok C-vitamin.... de reméljük nem lesz rá szükség.

     

    Többiek?

     

    Na, ezt most elküldöm, utána megpróbálok képet is felvarázsolni.... (de örülök, ha ez is elmegy elsőre )

    előzmény:
    H_Katinka (8429)
    2009-11-14  22:01
  23. 2009. november 14. 22:018429.

    Sziasztok!

     

    Netti, Alíznak nagyon boldog névnapot kívánok!!!

     

    Meséljetek, kivel mi van?

     

    Mi elvagyunk. Levi szerelmes ismét, mint a nagyágyú. Holnapi szülinapi bulijára meg is kellett hívni a kislányt

     

    Zajlik az élet... sodor magával. Munkahelyemen folyamatosan vannak mindenféle balhék, úgyhogy nézelődök másik állás után.

     

    Gyerekeim jól vannak. Timi imádja a bölcsit, Levi meg most már szeret oviba járni.

     

    H1n1 oltást ti beadatjátok magatoknak? Gyerekeknek?

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8428)
    2009-09-29  10:07
  24. 2009. szeptember 29. 10:078428.

    Sziasztok lányok!

     

    Elnézést amiért régóta nem irtam, igazából már az olvasásig sem jutottam el mostanában. A munka meg a két gyerek mellett sakkozni kell a szabadidőmmel, hogy mit is csináljak vele.

     

    Gratula Aliznak, tényleg hihetetlen hogy már ő sem csecsemő és 1 éves lett. :-) Szépek lettek a képek(mint ahogy ti is).

     

    Katinka, neked pedig az anyud esküvőjéhez gratulálok és ti pedig nagyon szép család vagytok.

     

    Elnézést én régóta nem fotózgattam a családot, csak telefonnal néha néha és azt sem töltöttem még le.

     

    A héten  képzeljétek szabin vagyok, Gabicát szoktatom bölcsődébe, tegnap 1 órát volt bent, ma kettőre hagytam ott. Tegnap irtóra élvezte, kiváncsi vagyok milyen lesz hosszú távon. Totál lenyűgözte a gondozónőket, hogy bemutatkozott nekik (teljes névvel, még azt is kimondta, hogy Gabriella, bár ennyi idősen nem egyszerű)és közölte, hogy akkor ő a Bambi csoportba szeretne járni. Amikor mosolyogva közölték vele, hogy az nagyon klassz mert ők mert pont rá vártak akkor ő is mosolygott és elszaladt játszani. Szóval most itthon várok és remélem ma is jól megy neki a dolog. Délután meg elmegyünk Gergőért és gondolom megint addig csavargunk amig világos van és találunk még nyitva játszóteret. Tök csúcs, hogy a gyerekek mellett lepörögnek hamar azok a fránya plussz kilók amik az üzleti útjaimon feljöttek meg az irodai ülőmunka mellett rámjöttek. A munkámat amúgy nagyon szeretem, csak olyan rossz, hogy közben a gyerekeim is nagyon sok időt töltenek közösségben, több mint 8 órát.

    Na röviden ennyi rólunk, csak gondoltam van egy kis időm és lejelentkezek. Puszi,

     

    Buba
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. szeptember 22. 21:108427.

    Sziasztok!

     

    Úristen! Alíz már 1 éves?????? Nagyon gyorsan megy az idő! Nagyon csini volt a kisasszony, jól látom, hogy nagyon hasonlít Balura? Isten éltesse

     

    Mi megvagyunk. Levi szerelmes, úgyhogy most szeret nagyon oviba járni Timi meg imádja a bölcsit.

    Én meg elvagyok a munkahelyemen. Egymás után robognak a napok, mindig azon kapom magam, hogy már megint péntek van, vasárnap meg azon, hogy semmire nem jutott időm a hétvégén és már megint hétfő van!

     

    Buba, nálunk nagy Pókember őrület van. Levi csak az első részt látta (az talán annyira nem brutál, mint a többi), de vannak ilyen ruhái, matricás album, van a csuklójára kilövő, meg amit akarsz! Timi meg majmolja mindenben persze. A pizsis fotónak van sztorija... a teszveszen bukkantam arra a pizsamára, ami Timin van. Tavasszal pedig végleg kinőtte Levi (egy darabig úgy is kikönyörögte, hogy felvehesse, amikor már kilógott a dereka) és elraktuk, de nagyon megsíratta! Aztán nyáron bogarásztam a teszveszt és nyertem neki egy 2 mérettel nagyobbat. Azt a boldogságot, amikor megérkezett a csomag... és mi van benne??? Nagyon örült neki!

     

    Nemrég ültük Anyum esküvőjét (igaz, csak templomi volt, de hajón volt egy állófogadás 12-én). Arról rakok képeket.

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8426)
    2009-09-22  12:01

Címlap

top