Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gólya

nargio
Létrehozva: 2003. február 18. 13:46
Sziasztok!
Még sosem jártam Köztetek!De érdekesnek találom az oldalt. Mi a párommal úgy egy év múlva tervezünk babát-addig sem árt begyűjteni az információkat. Már nagyon várom!
Üdv Mindenkinek!
Nargio
  1. 2009. március 21. 21:478401.

    Sziasztok!

     

    Buba, mesélj a munkádról, engem érdekelne.

    Pont ma jutott eszembe, hogy Gabicának szülinapja volt... Isten éltesse őt!

     

    30-án kezdek dolgozni, addig szokjuk a bölcsit. Levi már ott alszik az oviban 2-a óta, már egyáltalán nem sír És hogy dicsekedjek... mi nem voltunk Levivel dokinál november óta! Decemberben volt az a kórházas történet, de a saját dokinknál nem voltunk. Azóta 2 náthája volt. Utóbbi még húzódik, köhög "maradványként", de már múlik.

    Timi meg múlt héten volt 2 napig náthás... csak 2 napig, hála az oscillococcinumnak!

     

    Kép most nekem sincs friss, majd le kell töltenem, akkor rakok én is.

     

    Többiek?

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8400)
    2009-03-21  15:00
  2. 2009. március 21. 15:008400.

    Sziasztok!

     

    Olzan sokat tudnék irni és annyira kevés az időm rá, hogy nem is tudom hogyan kezdjek bele. Most is itt bújik az egyik kicsim (éppen a nagyom) úgyhogy csak annyit irok, hogy megvagyunk. Egész jól megy minden, a munkahely klassz, a gyerkőcök is jól elvannak oviban, nagyinál, csak éppen a takony az jön megy állandóan. Ma éppen Gabica kezdi újra, csak hogy sose mondhassam el, hogy mindenki egészséges. Katinka, örülök, hogy végülis sikerült heleyet találnod. hihetelen milyen klassz. Errefele sehol sincs 6 órás munka. Még mázlistáknak is alig van ilyen, az is caak családi vállalkozásnál. De nekem megfelel a 8 óra és még oviba is elérek munka után.

     

    Manóóról tudtok valamit??????

     

    Kagica te most hol vagy és it csináltok???

    Netti, gondolom kettő kicsivel sem könnyű otthon. 

     

    Kérlek irjatok ti is csak pár sort mint én. Sajna fotóim sincsenek, gyakorlatilag ritkán jut eszembe fényképet csinálni. Talán Gabica szülinapjára elővettem, de ez uis csak most jutott eszembe. Ha letöltöm a gépre a képeket ide is beteszek egy egy jól siekrültet. Timinek is boldog szülinapot!!!!!!!!

    Puszi,

    Buba

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. március 17. 23:398399.

    Sziasztok!

     

    Ugye nem hal meg ez a topic?????

     

    Timi szokja a bölcsit, Levi meg már ott alszik az oviban. Ma először nem bőgött.

    Nekem meg lett munkám, kettő helyre is felvettek (volna), mindkettő helyben van és mindkettő 6 órás

     

    Jelentkezzetek légyszi!!!!

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8398)
    2009-02-15  21:17
  4. 2009. február 15. 21:178398.

    Sziasztok!

     

    Hú, Buba, Te aztán bátor vagy. Én 2 napra sem tudnám itthon hagyni a gyerekeimet, nemhogy 3 hétre!

     

    Sajnos ha 8 órában dolgoznék, akkor 6-fél7, mire hazaérnék. Férjem sosincs itthon délután, leginkább éjszakázik, ez meg azt jelenti, hogy fél5-kor indul itthonról. Tehát a gyerekek 6-7 naponta látnák csak őt. Ovi/bölcsi bezár fél5-kor. Nincs nagyszülő, akire rábízhatnám őket, szomszédnéni, akit kérdeztem, nem vállalja a felelősség miatt. Amit pluszban kapnék, az rámenne az utazásra és a bébiszitterre, akit nem is szívesen alkalmaznék, mivel nagyon kevésnek tartanám a napi 1,5 órát, amit így a gyerekeimmel tölthetnék.

    Viszont ha már keresgélek, akkor helyben próbálok találni valamit. Így nincs napi 2-2,5 óra utazás és nem kell fél6-kor kelteni naponta a gyerekeket.

    Nem szeretném őket beáldozni azért, hogy ne is lássanak és még egy jobb színvonalat sem tudnék nekik biztosítani a jelenleginél. Sőt! Siralmasan kevés lenne a fizetésem 8 órában is.

    Most még meg tudjuk oldani az anyagiakat. Bízom benne, hogy sikerül valamit találnom!

    A saját szervezeti egységemben is leépítés lesz. Valószínűnek tartom, hogy 1 év múlva megválnának tőlem. 1 év miatt viszont nem áldozok fel mindent.

     

    Többiek?

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8397)
    2009-02-14  20:46
  5. 2009. február 14. 20:468397.

     

    Sziasztok!

     

    Katinka, szerintem gondold át ezt a 8 órás munkát is. Nagyon nehéz gazdasági helyzet van, minden lehető poziciót meg kell becsülni. Biztos lehetne találni valami megoldást a gyerekelhelyezésre amig odaérsz a munkahelyről.  Ki tudja jövőre hol és milyen helyet találnál, ezt meg legalább ismered.

     

    Nekem eddig minden rendben ment a munkahelyen, kedves a csapat, bár nagyon keveset beszélgettem velük, mert itt több kis csoport van és ezek mind mást csinálnak. Én az első ember vagyok egy csapatban, igy szakmailag még senkivel sem sikerült tárgyalnom. Egy németországi csapat munkáját kell előbb utóbb átvenni a jövendőbeli csapatomnak, ezt kell szerveznem. ez eleinte nagyon sok utazással jár, hogy megismerhessem a kintiek munkáját meg eszközeit és meghonositjam a cégemnél. Hétfőn indulok is ki az első kiküldetésemre, 3 hét lesz. Na biztos megzakkan kicsit a család, de én reménykedek, hogy a kezdeti nehézségek után ez is menni fog. Sajnos az utóbbi hetek nálunk is betegségekkel teltek, sőt én náthásak indulok neki az útnak is, de majdcsak túlélem igy is. Azért nagyon várom, 4 év után nagyon jót fog tenni ez a kiruccanás.

     

    Manóóról én is nagyon várom már a hireket, jól eltűnt de hátha valakinek privizett vagy ilyesmi.

    Na most megyek, jön a pakolás.

    sziasztok!

    előzmény:
    H_Katinka (8396)
    2009-02-10  16:47
  6. 2009. február 10. 16:478396.

    Sziasztok!

     

    Sajnos ma kútba esett a jövőm a korábbi munkahelyemen. CSAK 8 órában vennének vissza, ugyanis leépítés lesz, 4 órában semmiképp nem tudnak alkalmazni.

     

    Ennek megfelelően eléggé kétségbe is vagyok esve. Egyelőre maradok GYES-en, férjemmel valahogy ezt még meg tudjuk oldani, de hogy mi lesz 1 év múlva... remélem sikerül találnom valami megoldást/munkahelyet.

     

    Többiek, hogy vagytok?

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8395)
    2009-01-27  21:33
  7. 2009. január 27. 21:338395.

    Sziasztok!

     

    Manóóóó, igazán jelentkezhetnél...

     

    Netti, nagyon aranyosak a gyerekek. Sajnálom a kevesebb tejcsit, de úgy látszik Alíz tudja, hogy mi a "dolga", hogy minden mennyiséget megkapjon

    Megnyugtatlak, Levi is tud hisztis lenni. Bár mostanában rengeteget változott, de azért ma is sikerült előadnia magát.

     

    Kagica, jól vagytok?

     

    Buba, gratula! Tessék jönni és beszámolni!

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8394)
    2009-01-27  21:22
  8. 2009. január 27. 21:228394.
    Sziasztok!Csak egy gyors fejlemény, hétfőtől dolgozok. :-) kemény lesz de izgalmas. Elnézést ha most máshoz nem szólok hozzá, de tele a fejem gondolatokkal ebben a témában, igyekszek majd jönni még...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. január 22. 22:038393.

    No akkor újra! Még jó hogy Word-be írtam!!

     

     

    Sziasztok!

    Látom épp jókor néztem be. Napokig nem írt egyikőtök sem és most szinte egyszerre mindenki...

     

    Katinka, nagyon jó a családi képetek (persze a többi is)! Nekünk is készült, de már nem aktuális, úgyhogy nem rakom fel...
    Örülök, hogy Levi megbarátkozott az ovival, sőt!  Timinek meg kitartást a fognövesztéshez. Szerintem lassan mi is kezdjük, mert Alíznak folyton a szájában van a keze és nyálzik ezerrel...
    Melóhoz szintén gratulálok! Én sem szerenték majd 8 órában visszamenni.... de az még messze van!

     

    Buba, látom nálatok is jól sikerült a karácsony! Gabica rengeteget változott!!!

    Sajnálom, hogy meló ügyben nem nagyon jutsz előbbre....

     

    Kagica, látom te is a munkakereséssel kűzdesz! Kitartást mindegyikőtöknek!! Franciaországot mennyire érinti a válság???

     

    Manóónak kisfia van?? Gratulálok nekik!!! Jó lenne azért, ha bejelentkezne.....

     

    Nálunk nem kezdődött valami jól az év. Mellgyulladásom lett, amit nagy nehezen kikezeltem, de ugye a tejci megcsappant rendesen. Alíz viszont semmiből és semmit (még anyatejet sem) fogadott el pótlásként. Úgyhogy kezdtük az éjszakázásokat újra. Sajna még most sem álltunk vissza rendesen az egyszeri - hajnali  - kelésre. Tudjátok, a jót könnyű megszokni!  
    Utána Balu fázott meg. A "keves" óvónéni -8 fokban több, mint 1 órára kivitte őket az udvarra. Mire mehetett volna, leesett az ónos eső. Akkor meg inkább nem vittem el egész héten. Igaz 2 gyerek nagyon lefárasztott... főleg, hogy a férjemet szinte egész héten nem láttuk. Ráadásul Balu mostanában nagyon szófogadatlan és még mindig hisztis....  Ez életkori sajátosság??? Bár nem hiszem, hiszen a barátnőm kisfia nem csinál ilyeneket....


    A kis tündérem a hét végén volt 4 hónapos! Hihetetlen hogy repül az idő!!!! Szerdán 7,9 kg-nak mérte a védőnő!!!  Úgyhogy tejciválság ellenére sem éhezett! Valószínűleg a súlya miatt nem forog még, de egyenlőre nem aggódok. Hétfőn megyünk dokinénihez a havi kontrollra, majd akkor megnézi....

    Na, dobok még róluk pár képet gyorsan, aztán megyek aludni....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. január 22. 20:008392.

    Sziasztok!

     

    Nem akarok pofátlan lenni, de 1-2 képet idebiggyeszthettetek volna

     

    Mi is jól vagyunk, bár Timinek este volt kis láza, de a délelőtti hasmenés remélem beigazolja a gyanúmat és most már talán kibújik az utolsó szemfoga is.

    Levi szeret oviba járni! Meglepő fordulat ez az én fiamtól, aki majd 1 évig sírt reggelente. De örülök, hogy idáig is eljutottunk.

    Mostanában rengeteget változott Levi! Kezd nagyfiús lenni szóval egyik szemem sír, a másik meg nevet.

     

    Munkahelyemen is voltam tisztázni mindent, ugyanis Timi márc. 1-jén kezd beszokni a bölcsibe. Én márc. 24-től veszem ki a tetemes felgyülemlett szabadságomat (82 nap!) és július 20-án állok ismét munkába,4 órában. Talán az a szerencsém az egésszel kapcsolatban, hogy a főnökömnek is 2 kisgyereke van, így majd megérti/átérzi a problémáimat. Szóval munka tekintetében elég rugalmasnak tűnik egyelőre. 9-13-ig dolgozom majd.

     

    Netti?

     

    Manóó, ha erre jársz, légyszi írj magadról!

     

    Katinka

    előzmény:
    kagica (8391)
    2009-01-22  17:59
  11. 2009. január 22. 17:598391.

    Sziasztok!

    Gyorsan bekukkantok! Mi is elunk, minden ok, csak tenyleg nem sok idom van. Hasonlo dolgokat elek at, mint Buba, csak en szakmai gyakorlat kapcsan. Most ezerrel keresgelek es hat nagyon nem egyszeru! En penteken voltam pariszban egy interjun, a hetre igertek valaszt de meg semmi. Bar oszinten szolva nem igazan voltam elajulva az egesztol, fura volt a pasi stb stb De lassan mar ugy vagyok, h mindegy mi (pesze turizmuson belul), csak jojjon!!! Kozben ferjem is szetdolgozza magat, nincs a legobb hangulataban...igaz mi tovabbra is csak hetvegente latjuk, amikor hazajon. Iszonyatosan sok kerdojel, projekt, valtozas van a fejunkben meg all elottunk. Gyerekek szerencsere jol vannak, altalanos taknykorsagtol eltekintve, ami engem se kerult el. Marciusban, 30. szulinapomra megyunk haza 1 hetre, mar varom!!

    Manoo talan mar a kezeben tartja  kisfiat!!!! Kar, h nincs tole szemelyes infonk, ha olvasnal Manoo, gyere legyszi meselni, ilyen ireket meg kell osztani velunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. január 21. 13:598390.

    Sziasztok!

     

    Irok már egy kicsit, hogy mi élünk, köszönjük megvagunk, hogy ne gondoljatok elveszettnek. Kicsit mondjuk a végkimerülés határán voltam múlt héten.  A hét első felében sokat tanultam, hogy egy szakmai állásinterjún átcsússzak, utána meg a férjem éjszakázott mindig (nem itthon) igy hét végére eléggé leamortizálódtunk vasárnap 10/11-ig csak aludtunk és ez éppen hogy csak elég volt. Állás ügybenmár egy hete várom a visszajelzést, hogy milyennek találtak, én úgy éreztem rendben ment minden, kedvesek is voltak, csak már egy hete nem jelentkeztek és ez gyanús. Kezdem unni a dolgot, vagyis hogy elkeserit a helyzet. Mindennek tetejébe a héten előbukkant a rég nem látott náthája is Gabicának. Remélem legalább a többiek megússzák.

     

    Ti hogy vagytok?

     

    Ágica gyanúsan régen nem irt

     

    Manóóról nem tud valaki valamit?

     

    Tényleg, farsangi ötleteitek nincsenek megint? Megint jön ugye... nekünk február elején.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. január 19. 20:098389.

    Sziasztok!

     

    Miért tűnik el mindig mindenki?

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8388)
    2009-01-02  15:16
  14. 2009. január 2. 15:168388.
    Na, a kép lemaradt
    előzmény:
    H_Katinka (8387)
    2009-01-02  15:15
  15. 2009. január 2. 15:158387.

    Sziasztok!

     

    Buba, nagyon köszönöm a dícsérő szavakat... az a helyzet, hogy készült egy gyöngyszem is  csak ritkán készül olyan fotó, ahol mind a négyen rajta vagyunk!

     

    Nagyon boldog újévet kivánok nektek és azt, hogy valósuljon meg amit szeretnétek

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8386)
    2009-01-02  12:58
  16. 2009. január 2. 12:588386.
    Lányok, boldog új évet kivánok mindenkinek!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. december 29. 21:288385.

    Katinka, szerintem is igazad van, az idegességet nagyon megérzik a kismanók (meg a nagyobbak is). Ha nyugodtabbak leszünk ők is oldottabban fognak viselkedni. A családi ügyekhez meg szurkolok, hátha jövőre pont az ünnepek fogják összehozni őket....

     

    Amúgy annyira szépek vagytok, de most különösen TE tetszettél nagyon a képen (mert mindig a gyerekekről küldtél, magadról alig), nagyon ragyogsz, látszik hogy jól érzed madagat.

     

    Az interjúm megvolt, nagyon kedvesek voltak, de továbbra is hihetlenkednek, ha meghallják, hogy "váltani akarok". Már 9 éve is problémám volt, hogy nem tudtam elszakadni az informatika világától, pedig akkor még pályakezdő voltam, most meg főleg, hogy már tapasztalatom is van benne. Egyszerűen azt várják el tőlem a legtöbb helyen, hogy pont ugyanazt csináljam mint eddig. Én meg kicsit másba kezdenék, valami nőiesebbe .... na meglátjuk mi lesz a visszajelzés, ez még úgyis csak az első kör volt.

    előzmény:
    H_Katinka (8384)
    2008-12-28  21:26
  18. 2008. december 28. 21:268384.
    Sziasztok!

    Buba, én is boldog szülinapot kívánok Gergőnek

    Nálunk elég jól telt idén a karácsony... leszámítva, hogy tesóm és Anyám pasija már sehogy nem jönnek ki egymással és mivel 26-ára már Anyuékkal meg volt beszélve, hogy jönnek hozzánk, 25-én pedig nappalos volt a férjem, szóval a tesómékkal idén nem volt közös karácsonyozás. Jövő szombaton jönnek hozzánk, de addigra már a fa sem fog állni - férjemet ismerve.

    Netti, nálunk Levi első karácsonya volt katasztrófa... 7 hetes volt, reggel 7-től este 7-ig ordított! Részletezzem? Hasfájós lett és emiatt bömbizett egész nap. Ha fürdés után is folytatta volna, megyünk vele kórházba, de utána elaludt!
    Alíz bizti az idegességet érezte rajtad, ezért reagált így. Baluról nem is beszélve. Jövőre biztos jobb lesz!

    Buba, nagyon szorítok neked holnapra, kérünk majd beszámolót!

    Még pár kép.

    Katinka
     

     
    előzmény:
    buba (8383)
    2008-12-28  14:52
  19. 2008. december 28. 14:528383.

    Sziasztok lányok!

     

    Na úgy olvasom másra is rájár a rúd mostanában, szóval a pechszéria nemcsak minket sújt. Na de itt az új év, új remények... Isten csak megsegit ennyi rossz dolog után.

     

    Netti, köszönjük a köszöntést. Igen, most lett Gergő 4 éves, hihetetlen, de nagyon örülök neki. Én valahogy az az ember vagyok, aki nem akkor élvez legjobban egy gyerkőcöt amikor ennivalóan kicsi hanem akkor amikor már tud kommunikálni. Ebbe azért a kisebbikkel csak most kezdünk beleérni.  Aliz olyan nagynak tűnik nekem már, persze, lehet, hogy az elegáns ruha teszi, el sem hiszem, hogy nemrég született. A karácsonyi peched olvasva inkább Murphysnek hangzik, de talán épp azért van, hogy utána értékeld a következőket.

     

    Katinka, téged továbbra is irigyellek a munkahelyedért, egy 4 vagy 6 órás állást én is elviselnék. Számomra egy álomállás úszott el a válsággal, a BMWnek fejlesztettek... de most van egy új álmom, holnap megyek interjúzni oda, szoritsatok, mert nagyon tetszik, egy személyzeti tanácsadó céghez keresnek embert. Hű, de nagyon tudnék örülni neki.

     

    Többiek???

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. december 27. 20:388382.

    Sziasztok!

    Gyorsan újraírom, mert elszállt!

     

    Először is boldog szülinapot szeretnék kívánni Gergőnek, ha jól emlékszem, most van a napokban!!!

    Örülök, hogy jól sikerült a műtét!!!

    Buba, sajnálom, hogy még nem sikerült állást találnod... szerintem mindannyian drukkolunk neked!!! (halkan jegyzem meg, hogy én örülök, hogy épp most vagyok itthon Alízzal, mert autóiparban dolgozom/tam, és ugye a válság....)

     

    Katinka! Nem semmi, hogy nálatok mindig történik valami!  Egyébként én is harapdáltam a poharakat!  
    Nagyon jók a képek!!! Csinik vagytoK! És örülök, hogy te vissza tudsz menni dolgozni, főleg, hogy 4 órában - ahogy szeretted volna!

     

    Kagica? És eszembe jutott még zuzuka és Manóóó is.... LÁnyok, ha erre jártok, írjatok pár sort magatokról!!!

     

    Rólunk: karácsonyra kipurcanatam....  Semmi sem úgy sikerült, ahogy szerettem volna: a takarítást nem sikerült teljesen befejeznem. A sütit elrontotam (pedig már ezreszer sütöttem ilyent), az ebéd nem készült el délre (még jó hogy anyós főzte a halászlevet és az legalább ideért) és nem is lett olyan hűde finom....  Este Balázs levágott egy giga-hisztit....  Alíz fürdés után nem volt hajlandó enni, 1/2 órát sírt, majd végül evés nélkül elaludt....
    Sajnos a további napok hangulatára is rányomta bélyegét ez a sok negatívum...  De nem lehet minden karácsony tökéletes (mint amilyen tavaly volt! )

    Azért egy képet csatolok a gyerkőcökről!

     

    Ha addig nem jönnék, BUÉK mindenkinek!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. december 27. 17:518381.

    Sziasztok!

     

    Netti, tegnap Te jutottál eszembe, mikor valami baleset van, mindig írod, hogy nálunk mindig ilyen hülye helyzetek vannak.

    Tegnapi történet: Timi sikeresen beleharapott egy üvegpohárba... mielőtt feltételeznétek rólam, hogy ilyesmit adok a kezébe, gyorsan leszögezném, hogy férjem öntött neki talpas pohárba, anyám meg megitatta belőle... szerencsére jól van, minden darabja megvolt férjem szerint a letört résznek - Timi szájában. Kibányásztunk mindent, amit lehetett. Persze megijedt nagyon, ahogy hárman köréugrottunk, meg picit megsértette a szája szélét, de ennyi! Őrangyaluk van ezeknek a rosszaságoknak, az tuti!

     

    Kinek hogy telt a Karácsony?

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8380)
    2008-12-23  21:16
  22. 2008. december 23. 21:168380.

    Sziasztok!

     

    Buba, annyira örülök, hogy Gergő műtéte jól sikerült! Kell még műteni? Majd megnézhetjük mi is a végeredményt?

    Sajnálom, hogy nem sikerül előrébb jutnod munkafronton. Remélem azért összejön valami még időben!

     

    Mi már jól vagyunk, kórházat kihevertük, Levit próbálom hizlalni, eléggé lefogyott!

    Nekem viszont - csodával határos módon - megvan a hivatalos engedély, hogy márc. 24-én megkezdhessem a felgyülemlett szabadságok kivételét (82 nap!) és utána, ha minden jól megy, 4 órában fogok dolgozni a régi helyemen.

     

    Még rengeteg dolgom van ma este (is), holnapról nem is beszélve, csak bekukkantottam, hogy mi van veletek!

     

    NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK!

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8379)
    2008-12-22  23:16
  23. 2008. december 22. 23:168379.

    Sziasztok!

     

    Elnézést, hogy megint hosszabb ideig nem jelentkeztem. Egyszerűen ez egy ilyen év, nem birom utolérni magamat. Nem fogjátok elhinni de még nem vettem meg minden karácsonyi ajándékot sem. És holnap is itthon leszek a két gyerekkel. Tök tanácstalan vagyok, de valahogy csak lesz, eddig mindig volt valahogy.

     

    Gergő műtétje jól sikerült, gyors volt, reggel 8-ra bementünk, délután 3kor már jöttünk haza. Azóta kötésben van a kis keze, de jól használja. Már láttam is az eredményt, mert azért néha cserélgetjük a kötést, nagyon igéretes, de azért kell neki idő mig teljesen begyógyul. Nem panaszkodott eddig sem a srác, remélem igy is marad. Amúgy ezen kivül elég pechszériás vagyok, úgy generál mindenben, állás ügyben még nem volt semmi előrelépes, amelyik cég érdeklődött az is kétséges még, hogy megmarad egyáltalán. Új hirdetések alig alig vannak, szóval nem könnyű, de azért várok és folyamatosan nézelődök. Majd csak akad valami. Közben Gabica folyamatosan taknyos, bár csak az orra folyik, de az mindig. A dokinő szerint a foga miatt van, hogy nem bir kigyógyulni. Éjszakánként nem alszik egyedül, nappal nyafog, anyás, túlzottan, kezdek kiakadni rá. Tudom, nem tehet róla, de néha megfojt a szeretetével. Amúgy más kór eddig elkerült minket. Kopp-kopp. Csak a fogam fáj, bölcsességfog, karácsonykor menetrendszerű, csak éppen már több mint 3 napja sajog.

     

    Panasz ennyi.

     

    Most pedig kivánok nektek kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet, hátha addig még visszanéztek. Megyek aludni (Gabica mellé az ágyába) csak még közben összekomponáltam egy kisérőlevelet egy új állásra.

     

    Puszi nektek!

    Csilla

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. december 17. 09:098378.

    Sziasztok!

     

    Buba, hogy sikerült Gergő műtéte?

     

    Többiek jól vagytok?

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8376)
    2008-12-09  17:18
  25. 2008. december 9. 17:318377.

    Sziasztok Fórumozók,

     

    elnézést az offolásért. 

     

    A Nők Lapja egyik közelgő számában a lánykérésről szeretnénk írni, és ezzel kapcsolatban kérnénk a segítségeteket. Arra lennénk kíváncsiak:

     

    Hogyan kérte meg a kezeteket a nagy Ő?

     

    Ha pedig még nem történt veletek ilyesmi, akkor mit szeretnétek? Hogyan kérlék majd meg a kezeteket?

     

    Van manapság még jelentősége a lánykérésnek?

     

    Tényleg, melyik a rizikósabb? A lánykérés vagy maga az esküvő? Hiszen ha igent mondasz a lánykérésre, akkor gyakorlatilag beígéred az igent az esküvőn...

     

    kíváncsian várjuk kommentjeiteket ITT, a hogyan kérte meg a kezem topicon,

     

    üdvözlettel 

    a Nők Lapja Csapata 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top