Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gólya

nargio
Létrehozva: 2003. február 18. 13:46
Sziasztok!
Még sosem jártam Köztetek!De érdekesnek találom az oldalt. Mi a párommal úgy egy év múlva tervezünk babát-addig sem árt begyűjteni az információkat. Már nagyon várom!
Üdv Mindenkinek!
Nargio
  1. 2008. december 9. 17:188376.

    Sziasztok!

     

    Buba, drukkolok, hogy sikerüljön állást találni!!! Gergőnek mikor lesz a műtétje?  Örülök, hogy Gabika jól érzi magát a mamánál! Előre is boldog névnapot kívánok neki! (ki tudja, mikor érek megint ide)
    Balutól megkaptátok a levelet? Továbbítottad?

    Látom éjszakai pelus témában már döntöttél! Nálunk ez eddig nem okozott problémát, de pl. ma reggelre Balázs is bepisilt. Szerencsére ez ritka, eddig ez volt a 3. alkalom! (május óta) Viszont rágja a körmét.... valami negatív dolog éri az oviban, valószínűleg azért. Lehe, hogy sok neki egyszerre az ovi és a kistesó.....  

     

    Katinka! Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok Levinek!!!   Nagyon jók a képek és tündériek a gyerkőcök!!! Timi igazi kis hölgy!

    Sajnálom, hogy ti is elkaptátok a vírust.... sajna 3 hete mi is elkaptuk! Balu kezdte, majd elkaptam én is... be is lázasodtam, tejci alig volt... Ja, és sikeresen továbbadtuk a csládban... Megkűzdöttünk rendesen, de szerencsére kórházig nem jutottunk! Nagyon aranyos doktornénink van, aki a homeopata és természetes módszerekkel is gyógyít.... szerintem ez volt a szerencsénk. Akkor 3 hét alatt Alíz "csak" 55 dkg-ot hízott... utána 1 hét alatt 35 dkg-ot!!!  Múlt csütörtökön volt 6,75 kg!
    Ja, és hogy kálváriánk ne érjen még véget, Balu tegnap nekiesett az asztalnak az oviban és felrepedt a szemöldöke! De már nem is csodálkozok rajta, hiszen eddig minden karácsonykor sebes volt az arca...

     

    Kagica, remélem ti jól vagytok! Jó régen jelentkeztél te is!!!

    Na megyek, ébred a kisasszony... majd rakok fel képet is valamelyik nap...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. december 8. 21:278375.

    Sziasztok!

     

    Jelentem, ma már jobban vagyunk végre, gyerekek ölik ismét egymást, úgyhogy rendben vannak már

     

    Buba, sokat gondoltam ma rátok. Lehet tudni, hogy hogyan sikerült Gergő műtéte?

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8374)
    2008-12-05  10:19
  3. 2008. december 5. 10:198374.

    Katinka, akkor jobbulást nektek!!!!

     

    Nekünk elég sűrű hétvégénk lesz, először egy női karácsonyi hangulatú keresztény buliba megyek Debrecenben dél körül, aztán Péterrel utazunk fel Budapestre és az ottani barátainkkal is Mikulás-bulizunk este(már vagy 10 éve szokásunk). Vasárnap meg vissza. Hétfőtől meg Gergő műtétére hangolódunk. Ja és mégis megpályáztam egy másik állást is, nem volt tervben, de nem tudtam kihagyni (egy fontos emberke lelépett a férjemék cégénél és gyorsan kell nekik új). Csak hogy izgalmas legyen az élet...

    előzmény:
    H_Katinka (8373)
    2008-12-04  20:40
  4. 2008. december 4. 20:408373.

    Sziasztok!

     

    Buba, köszi!

     

    Sajnos vasárnap óta kórházban voltunk. Ma jöttünk haza. Levi elkapott valami hányós/hasmenéses vírust, aztán én is és végül Timi, úgyhogy hármasban kórházaztunk. Most már jobban vagyunk, gyerekeknek még megy a hasuk...

     

    Majd jövök.

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8372)
    2008-12-03  13:57
  5. 2008. december 3. 13:578372.

    Katinka, sok boldogságot kivánok utólag is a négy éves nagyfiúnak!!!   

     

    Nálunk is pár hónapja van nyugi az ovi körül, se panasz, se pisi, egészen remek a helyzet. Kiváncsi vagyok milyen lesz a hosszú téliszünet után. Remélem igy marad. Ha Gergőre nincs gond az oviban, Gabica is remekül beszokik a nagyihoz (imádja!!!) akkor én is szivesen visszaállok dolgozni.

    Konkrét ajánlatot eddig nem kaptam. Szivesen felvettek volna egy helyre  a cég helyi emberkéi , de az amerikai nagyfőnök (akivel sajnos nem volt alkalmam beszélni) hallani sem akar rólam ezen a helyen. Viszont van egy pozició amit kb januárban terveztek meghirdetni, oda valszeg felvennének, szinte ugyanazt kellene csinálnom mint korábban. Most igazából erre várok és nem gond, ha csak egy hónap múlva lesz rá esély, addig is itt vannak az ünnepek meg a család, nem fogok más munka után keresgélni amig itt ez a valószinű lehetőség. Na szóval tovább reménykedek.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. november 27. 21:258371.

    Még képek

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8370)
    2008-11-27  21:17
  7. 2008. november 27. 21:178370.

    Sziasztok!

     

    Buba, szerintem ne aggódj a pelenkakérdés miatt. Levi annyira mélyen alszik (sajnos van, hogy délután is), hogy nem kel fel az ingerre sem! De azért délután nem kap pelenkát az alváshoz, viszont van nagy pelenkázólap (egyik fele papírszerű, másik vízhatlan), amit beterítek alá az ágyban.

     

    Levi második hete nem sír az oviban! Nagy eredmény ez tőle!

     

    Szülinap nagyon jó volt, volt sok kisgyerek (7-en voltak, mint a gonoszok ), jól sikerült, ez a lényeg!

    előzmény:
    buba (8369)
    2008-11-26  22:39
  8. 2008. november 26. 22:398369.

    Visszaadtam Gergőre a pelust. Nagyon sok voks érkezett rá. Végre szusszanhatok a mosásban.

     

    Mivel én informatikus vagyok, ilyen jellegű munkát keresek Debrecenben. Most hogy pénzügyi válság van mégannyira sem tolonganak az állások mint előtte. De egy hete máégis eljutottam egy szuper céghez egy szupi állásra. Egy héten belül igértek választ. Még semmi. Háát, az biztos, hogy nem kiáltottak fel, hogy igen, ő kell nekünk, de amig nem  kapok nemlees választ addig még él a remény....

    Gabicára az anyukám fog vigyázni. Frissnyugdijas gyerekimádó nagyi.   Már egészen odaszokott a kiscsaj.

    Na most megyek, lekoppan a fejem, majd folytatom később.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. november 19. 23:188368.

    Sziasztok!

     

    Buba, Katinkat tudom csak ismetelni, mi is elo peldak vagyunk a sokaig bepisilokre :( Regota "emesztem" magam ezen es volt mar jo par leszoktatos akciom, majd ujra es ujra utana jartam, informalodtam es vegul ugy dontottem, h hagyom meg. A gyorvos nekem is mondta, h csak 5, de inkabb 6 eves kortol foglalkoznak ezzel orvosilag, ugyanis ne kizart az ilyen jellegu problema sem (te kivizsgaltattad Gergot?), elotte pedig tenyle vannak olyan gyerekek, akik egyszeruen keptelenek visszatartani ejjel a pisit. Alex is őrült melyen alszik!!!! volt, h levettem a pelust es bejarogattam nezni, h nem pisis e meg de kesz stressz volt ez nekem, izgultam, h nem kelek fel idoben stb, plusz ilyekor annyira melyen alszik, h meg az unszolasomra se hajlando elmenni pisilni!! Szoval ez van, adtam neki meg idot. En is ugy voltam mar, mint te!!! de sajna nekunk nem jott be es nem birtam nezni ahogy pisis pizsiben alszik..... Legy vele megerto!

    Milyen fajta melot keresgelsz? Mikor kezdenel? Gabica akkor megy bolcsibe? Most nem emlekszem...

    Mi sem unatkozunk....a suli jo kemeny, lassan kezdek is elmaradni a beadandokkal..1-1 hosszu nap utan mar a fejem is megfajdul. Kozben Alex kezdte az idei betegseg hullamot hanyassal, Laura folytatta de ey egeszen mas virussal. SENKINEK SE KIVANOM!!!! Iny es szajgyulladas a neve, amolyan herpesz fele. Szegenyke magas lazzal kezdte, aztan megjelentek aftak a nyelven, aztan elszabadult a pokol. Szombaton az ugyeleten tudtuk meg, h mi is a baja, a szaja irgalmatlan allapotba kerult, tele sebbel, verzo innyel!! A doki is mondta, h ez kegyetlenul faj, de hat nem volt nehez rajonni, a kiscsaj 4 napig szinte semit nem evett, hal'Istennek ivott, igy nem kellett korhazba vinni. Volt, h egesz nap es ejjel is sikitot, sirt, alig birta becsukni is a szajat... :(( Remes volt!! Ma vegre szerncsere mar jobban evett es nem sirt, de meg egy hetig tuti itthon marad. Orult szerencse, h itt van Csilla, a jobb kezem, nagyon nagyon sokat segit!!  Hetfon viszont elutazunk egy hetre, azt mar alig varom!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. november 17. 11:308367.

    Sziasztok!

     

    Csak gyorsan írok Neked Buba, mert rohanok mindjárt Leviért, hátha benézel.

    Ágyba pisilés: Levi akkor szokott vissza pelenkára, mikor ovikezdés után (!) újból bepisilt és 1-2 hónapig kivittem éjjel pisilni, de volt, hogy úgy is bepisilt reggelre! Pszichiáter szerint (és gy.orvos szerint is) 5 éves korig egyáltalán nem számít betegségnek, ha bepisil a gyerek, pláne, hogy fiúk és Levi pl. még sosem kelt fel éjjel, hogy neki pisilni kell, mert annyira mélyen alszik!

    Szóval nálunk marad a pelenka, télen kissé nehézkes 1-2 naponta paplant mosni!

     

    Levi szombaton volt 4 éves! Majd jövök és hozok képeket is.

     

    Katinka

    előzmény:
    buba (8366)
    2008-11-16  23:06
  11. 2008. november 16. 23:068366.

    Sziasztok!

     

    De jó hogy benéztem, már azt hittem senki sem irt.  Nagyon szuper, hogy akadt időtök. Nekem épp nagyon húzós hetem volt, az agyam tele van álláskereséssel (nem könnyű a téma, állás van csak sokan vannak rá és már kettőt késtem le ami amúgy jó lett volna), közben többször is vizsgálatra kellett vinnem Gergőt (szemészet, nephrológia), egy vizsgálat egy nap (borzasztó lassúak....). A párom most húzott el egy hétre Irországba, szóval nincs túl jó kedvem. Bár pont most kaptam egy privit egy tök jó hirrel és nagyon megörültem.

     

    Gergőről tegnap önkényesen levettem a pelust éjszakára, miután alapos kivizsgálások után sem utalt arra semmi, hogy bármi baja lenne, amiért alvás közben még mindig bepisil. Úgyhogy mostantól az ágyba pisil, egyszer csak ki kell ugrasztani a nyulat bokorból, mert lehet, hogy tényleg csak megszokta, hogy éjszakára úgyis pelust adok rá.  Ha száraz pelust várok reggelre, akkor lehet, hogy érettségiig igy marad.  

    Gabicának meg szépen elmúltak a kiütései, csak még elég érdes a bőre ahol voltak. Ja és hetek óta nem mosok rá mosóporral meg öblitővel. Most éppen mosódiót használtam. Nem egy nagy durranás a tisztitóereje (nem jobb egy átlagos mosóporénál) de valami fantasztikusan puhák utána a ruhák (öblitőt nem használok).  És teljesen természetes. Kiváncsi vagyok hosszú távon hogyan jön be.

     

    Lányok, én úgy látom a második gyerek nálatok is könnyebb meg gyorsabban megy minden vele. Meg sajan azt hiszem az energiánk meg türelmünk is kevesebb rájuk. Legalábbis nekem. Pedig nagyon tündér Gabica, de mégis sokkal több türelmem van Gergőhöz a mai napig. Féltékenység nálunk is szakaszos, amikor azt hsizem elmúlik jön a következő ütem.

     

    Na majdnem raktam fel képeket is, csak elfelejtetem, hogy azokat először le kell kicsinyiteni. Kár, hogy van ez a megszoritás, ahhoz most lusta vagyok.  Megyek is aludni, minden éjjel ezt csinálom, netezek állásügyben. Ha a szorgalmon múlna már biztos találtam volna valami jót.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. november 8. 22:018365.

    Sziasztok!

     

    Annyira édesek ezek a gyerekek Örülök, hogy jól vagytok!

    Én pont az előbb néztem vissza, hogy Levi 4 hetes korától este 20-tól reggel 6-ig már csak 1x kelt enni, Timinél pedig 3 hetes korától volt így.

     

    Úgy tűnik, hogy Levinél az oviban a sírás tényleg emiatt a verekedős kisfiú miatt van, mert a héten nem járt a kiskölök és Levi nem is sírt (igaz csak szerdán és pénteken vittem). Viszont a féltékenység meg nálunk mostanában jött elő, pedig már azt hittem, hogy megúsztuk. Az érzékenysége meg valószínű, hogy arra vezethető vissza, hogy 1,5 éves volt, amikor 1 hónap eltéréssel 2x is voltam kórházban. Utána kezdett el nagyon-nagyon ragaszkodó lenni. Most már úgy látom picit lazult ez az erős kötődés.

     

    Többiek?

    előzmény:
    netti77 (8364)
    2008-11-07  21:16
  13. 2008. november 7. 21:168364.

    El sem hiszem, hogy elment!!

     

    Katinka, sajnálom, hogy Levi nem bírja az ovit.... gondolom neked sem könnyű így elvinni minden nap...

     

    Kagica, örülök, hogy jól vagytok! Gondolom azért hiányzik hétközben a férjed, annak ellenére, hogy van "póttárs"!  De az nagyon jó, hogy a gyerekek is elfogadták Csillát!
    Azt hiszem nagyon lemaradtam: Mit tanulsz???

     

    Buba, húúúú, ez a kiütés dolog nem semmi. Homeopátiás orvosnál nem voltatok esetleg? Én most nagyon átálltam a homeopátiára...

    Balu immunerősítőként is homeopátiás szereket kap és eddig 3 napot volt itthon mert köhögött és folyt az orra, de akkor sem lett volna szükséges itthonfogni, mert nem volt fertőző! Az unokatesómék meg valamilyen Aloe készítményt itatnak a gyerkőcökkel és ők is jobban vészelték át már tavaly is a telet az oviban... (nem akarok ám okoskodni!)

     

    Na egyenlőre ennyi, megyek fürdeni és aludni egyet, mert az igaz, hogy Alíz nagyokat alszik éjjel, de Balázs néha megébred és most ki kell használnom, hogy nincs itthon!

    Igyekszem gyakrabban jönni, ha az nlc enged.... (most is Word-be írtam meg a hozzászólásomat, hogy ne szálljon el!)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. november 7. 21:068363.

    Sziasztok!

    Ismét megpróbálok írni, immár negyedszer...

     

    Látom mindenkit eléggé lefoglal a két gyerkőc nem csak engem... most Balázs a nagyszülőknél alszik, azért tudok jönni.

    Szóval önző módon először magunkról írok:

    Szülés szerencsére gyorsan ment. Éjjel bementünk a kórházba, mert csordogált a magzatvíz, de ekkor még nem voltak fájások. Hajnalban éreztem keményedéseket, de még ezek sem fájtak. Reggel vizsgált a dokim 3/4 8-kor, akkor kb. 6-8 perces keményedéseim voltak, de ezek sem voltak vészesek. Aztán innen felgyorsultak az események. 1/2 9-re már 3 perces fájásaim voltak. 9-re ért be a kórházba a szülésznőm és a férjem,  Alíz 10 óra 7-re kibújt. Kicsit elakadt a válla, ezért eltört a bal kulcscsontja és elfeküldte a pocakomban a lábát, ezt tornáztanom kell és kontrollra járni az ortophaediára (jó bunkó a doktornő). A biztonság kedvéért nov. végén elvisszük Pestre az Ortopéd Klinikára is (ott dolgozik a tesóm).

    Alíz szerdán volt 5,85 kg. Imád enni, ahogy anno Balu is. Mostanában már "átalussza" az éjszakát: este 8 körül eszik, utána csak 1/2 4 és 5 között!

    Balázs az első perctől imádja a kistesót, szerencsére nem féltékeny rá. Ovit is szereti még mindig.  De azért valószínűleg sok neki egyszerre ez az egész, mert elkezdte rágni a körmét és hisztis lett újra...

    Egyenlőre nekem segítenek az anyósomék: minden reggel ők viszik Balut az oviba és elég gyakran kapok ebédet is... szóval nem szólhatok.

    Csatolok képet és megpróbálom elküldeni...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. november 5. 21:468362.
    Sziasztok!

    Buba, ekcémára úgy tudom pont a napozás jó, szóval talán jobb lenne, ha nyár lenne most a Ti szempontotokból. Én hintőporoztam is Levit, mikor ő volt ekcémás. Meg valami szteroidos kenőcsöt is használtunk (Elocom), attól viszonylag gyorsan elmúlt (pár hét alatt).

    Nálunk is zajlik az élet: Timi megkapta 14-én a Prevenart, másnap kis hőemelkedése volt, és náthás lett, de az 2 hétig eltartott nála! Levitől nem szokta elkapni a betegségeket, szerez magának máshonnan.
    Levi 3-4 hete annyira elkezdett sírni az oviban, de szinte egész nap bőgött, hogy alvásból kivettem, de azóta meg mindig beteg volt, utána szünet volt. Ma kezdett 2 hét kihagyás után, persze egész reggel bőgött . Aztán 2 hete a szünet előtt derült ki, hogy van egy kiskölök a csoportban, aki rendszeresen megveri őt (meg másokat is), szóval most nyomozás folyik az oviban...
    És hát pszichológushoz is elvittem őt, mert olyan nagyon érzékeny, hogy hátha segít a dokinő, hogy kezelni tudjam a különböző helyzeteket.
    Kb. 2 hete tudtam meg, hogy mégsem biztos a régi helyem a válságra való tekintettel... csak ők nem tudják, hogy én tudom, hogy van egy törvény, ami engem véd!

    Netti, hogy vagytok? Picurka? Balu hogy fogadta a kistesót?

    Kagica, tök jó, hogy ennyire jól megy nálatok minden! Örülök, de komolyan!

    Manóó olyan sokszor eszembe jut, hogy mi lehet vele...
    Szóval ha olvasol minket, légyszi írj magadról, Manóó!

    Katinka
    előzmény:
    buba (8360)
    2008-11-04  22:11
  16. 2008. november 5. 21:198361.

    Sziasztok!

    Na en is bejelentkezem gyorsan. Remelem, h Nettiek jol vannak!! Buba, sajnalom a kiscsajt! :( Nem lehet, h megis masra allergias?? Milye melot es mikortol keresel?    Mi jol vagyunk, de tenyleg nincs mar semmi idom irogatni! Felgyorsulak az esemenyek, ferjem mar vagy 4 hete felkoltozott, kemnyen nyomja, orult sokat dolgozik, szinte minden nap 9re er haza! Aztan pentek este lejon es hetfo hajnalban vissza vonattal. Szoval nagyon faradt szegeny. Hozzank megjott Csilla, egy 26 eves csajszi (2 hete), aki az en jobb kezem. Segit mindenben a gyerekek es a haztartas korul, o megy ertuk delutan stb stb Szerencsere nagyon nagyon jofej elso pillanattol tok jol kijounk, szinte azonnal csaladtag lett. Igy egyaltalan nem erzem magam egyedul, estenkent egyutt tevezunk, jokat dumalunk, nagyokat rohogunk. Es kicsit olyan, mintha kaptam volna magamnak egy "feleseget" :DD Jopofa! Es a gyerkok is konnyen elfogadtak, ugyanugy kernek tole puszit, olelgetik, szot fogadnak neki....jol osszeszoktak! Igy en is nyugodtan tudok suliba jarni, ami hetfon kezdodott! Eddig nagyon tetszik, erdekesek az eloadasok es nem vagyunk sokan (csak 12). Na roviden kb ennyi, Laura tovabbra is imadja a bolcsit(foleg a naaaaagy baratnoje miatt, akivel sulve-fove egyutt vannak:)) es Alex is szereti az ovit. Most masfel hetig vakacion volt, de mar jo lesz mindenkinek, h holnap ujra kezdi!! :) Na bocs a sok omlengesert de hal'Istennek most tenyleg minden a helyen van, gyorsan mennek a napok, mindenki csinalja a dolgat stb stb Csak az ido lehetne jobb!!!! Kb masfel hete folyamatosan esik!! :((

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. november 4. 22:118360.

    Sziasztok!

     

    Na irok már, hogy mégis lássátok, hogy mi pl. élünk. Csak éppen mindig találok valami más elfoglaltágot mint a net. Illetve ha géphez ülök akkor munkát keresek, mert most úgy érzem váltani kell.  Amúgy a kétgyerekes családok mozgalmas életét éljük, ha csak tehetjük a jó időt kihasználva a szabadban. Gergő még mindig félnapos, mert igy szent a béke, szereti az ovit és egyenlőre megtehetem. De azért majd visszaszoktatom, mert irtó jó, ha tovább tart pár órával az egygyerekeseknek járó béke.

     

    Kagica végülis hogy alakult nálatok a szitu? Visszament már a férjed Párizsba?

     

    Nettk kapunk majd új képeket ha lesz egy szusszanásnyi időd?

     

    Katinka, megkaptátok az oltást? A kislány elkapja az oviból hozott bacikat? Mi többnyire igen.   De ez még nem is lenne húzós, csak valami allergiája is kijött a lánykámnak, a doki szerint a mosóportól. Úgyhogy újabban allergia elleni szert szedünk meg kenem viszketés elleni cuccal, csak mosdókrémezünk, plusz külön mosom a ruháit enzimmentes mosószerrel. Kész macera és még semmi javulás, sőt.  Nagyon elkeseritő, még jó, hogy nincs nyár. Nagyon csúnya a bőre a ruhák alatt. Nem hallottál valami tippet ilyesmire?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. október 26. 21:498359.

    Sziasztok!

     

    Nem hiszem el, hogy soha nem jár erre senki

     

    Katinka

    előzmény:
    H_Katinka (8358)
    2008-10-03  22:17
  19. 2008. október 3. 22:178358.

    Sziasztok!

     

    Kagica... akkor nem a legjobbkor jött a költözés? Mármint hogy nemrég telepedtetek ott le, aztán mehetnétek máris tovább...

    Hidd el, ezeknek mindnek oka van! Később rá fogsz jönni, hogy mi miért történt

     

    A héten nem volt Levi oviban, légcsőhurutja van/volt. Már olyan jól van, hogy szétunja itthon magát, úgyhogy hétfőn viszem megint.

     

    Timit pedig felírattam a Prevenar oltólistára, szóval várjuk, hogy mikor kaphatja az elsőt.

     

    Többiek?

     

    Katinka

    előzmény:
    kagica (8357)
    2008-10-03  14:50
  20. 2008. október 3. 14:508357.
    Netti! Nagyon aranyosak a tesok! Ha van kis idod, meselj!!! Milyen szules volt?? Balu mit szol a hugihoz? Milyen erzes lanyos anyukanak lenni? ;) Birod a 2 gyerkoccel? Tobbiekkel mi van? Mi megvagyunk, gyorsan peregnek a napok! Gyerkocok aranyosak, kiegyensulyozottak, Alexet mintha kicsereltek volna! Nagyon szereti az ovit, Lauraval sincs gond a bolcsiben! Ami nagy valtozas nalunk, h 2 het mulva ferjemnek vissza kell koltoznie Parizsba dolgozni! Kapott egy visszautasithatatlan allaslehetoseget. En viszont maradok itt a gyerkocokkel aprilisig, hiszen most kezdodik a sulim, plusz gyerekeket se akarjuk folyton kimosgatni. Na mindegy, sok oka van, h maradunk, aprilistol viszont a szakmai gyakorlatot mar Parizsban is tudom csinalni. Jon hozzank Mo-rol egy lany segiteni, kulonben nem birnam! Szoval izgalmas felev lesz!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. szeptember 25. 20:258356.

    Szia!

     

    Gratulálok még egyszer! Milyen érzés 2 gyerekes anyukának lenni?

     

    Várjuk a beszámolót!

     

    Katinka

    előzmény:
    netti77 (8355)
    2008-09-24  09:16
  22. 2008. szeptember 24. 09:168355.

    Sziasztok!

    Köszönjük a gratulációkat....

    Hétfőn jöhettünk haza a kórházból, most próbálom utólérni magamat itthon, mint két gyerekes anyuka

    Később jövök bővebb beszámolóval, most csak gyorsan dobok fel pár képet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. szeptember 19. 13:418354.

    Sziasztok!

     

    Netti, gratulálok nektek a babához! Mindig gondoltam rátok, hogy biztos már nagyon nagtyon közel vagy a szüléshez. Balu hogy reagálta le elsőre a dolgot? te hogy érzed magadat? Tényleg szép nagy méretei vannak a hölgynek, nagyon ügyi vagy.

     

    Nálunk Gergő most egy darabig félnapos lesz, mert már 3 hete ovis és eddig egyszer vagy max. kétszer sikerült aludnia ott, viszont mivel unatkozik másokat sem hagy aludni. Megbeszéltük az óvónővel, hogy akkor egy dfarabig elhozom ebéd után. Kicsit bezavar a dolog nálunk, mert épen gabica alvásidejében kell érte mennem, de majdcsak megoldjuk és max. eltoltjuk a hölgy alvását a fiatalúr kedvéért. Amúgy jól vagyunk, csak a csajszi meg én nátházunk. Meg fázunk, úgyhogy nagyon jól esik itthon lenni és mindig sikerül valamit rendezgetni, takaritani, rendbetenni a lakásban aminek nagyon örülök.

     

    Kagica, nagyon szépen vagytok ti is. Javul Laura hiszti statisztikája?

    Mi is szoktunk néha Budfapestre járni, de egyre ritkábban. Mert nagyon ritkán tudok elszabadulni a gyerkőcöktől és ha velük megyek akkor már bonyolut megoldani az ottalvást meg igazából őket őgysem érdekli Pest meg az ottani barátaim, csak a helyi játszótér meg ilyesmik. De nekem nagyon hiányzik és szeretnék azért gyakrabban elmenni Budapestre, szóval van esélye a tavaszi talinak ha idejében szervezzük.
    Netti meg Katinka ti benne lennétek???

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. szeptember 19. 11:078353.
    Juj de szuper!!!! Nagy nagy gratula a kiscsajhoz!!! O is szep nagy baba lett, mint a tesoja, ha jol emlekszem. Ha lesz idod, gyere meselni netti!!! Puszi a 4 nagu csaladnak! Tobbiek, h vannak? Mi jol, vegre kialakult egy jo kis napirend, mindket gyerek ugyesen jar oviba/bolcsibe, nincs siras, hisztizes!! Fel 5re megyek ertuk, utana parkozunk egy nagyot, ahol Alex az ovis kis barataival jatszik. Az esti program teljesen elore csuszott, mar 6 korul furdenek es fel 7 korul vacsizunk, utana mese, fogmosas es 8kor villanyoltas! Hulla faradtak!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. szeptember 18. 13:368352.

    Sziasztok!

     

    Nemrég kaptam egy sms-t: "Örömmel tudatjuk, hogy Balázsnak 2008. szept. 18-án 11.07-kor kishuga született. Neve Aliz Anna. Súlya: 4430 g, hossza: 53 cm. Mindketten jól vagyunk. Anett"

     

    Ezúton is gratulálok a babához!

     

    Katinka

    előzmény:
    kagica (8351)
    2008-09-06  10:28

Címlap

top