Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

55-ben születettek!

gyil55
Létrehozva: 2006. március 14. 18:04
Sziasztok Mindenkinek! Nehéz belépni egy topic-ba ahol már kialakult társaság van! Gyertek ide akik szeretnétek egy újat alakítani!  
  1. 2009. szeptember 1. 18:562876.
    Na én is azt kérdezem??Hol vagytok lányok??Picasán vannak a Dél-Erdélyi fotóink.
    előzmény:
    makkosovo (2875)
    2009-08-27  21:03
  2. 2009. augusztus 27. 21:032875.

    Hol vagytok kislányok?

    Tettem fel a tanyára picasa meghivót!

    Remélem csak mindenki elfoglalt és senkinek semmi baja.

    Én holnaptól leszek elfoglalt, haza jonnek a fiamék, felköszöntik a papát születésnapja alkallmából.Már ha haza jon ,mert ugye nála loha nem lehet tudni, merre forditják a "szekeret"

    előzmény:
    csipogo (2874)
    2009-08-25  05:10
  3. 2009. augusztus 25. 05:102874.
    Szervusz .Majd megmondom Jaminek.Sok ideje mar nincs levelezni.de meg van egy hete iskola elott.Hatha sikerul.Utanna mar annyi a leckeje,hogy nem igen lessz ido irnia.De hatha sikerul felvenni a kapcsilatot nekik.Remelem mar jol van a labad. Es semmi gond.Vigyazz te is.Ha bele lendulsz nincs megallas nallad sem azt latom.Tonkre ne tedd magad.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879352 (2866)
    2009-08-24  07:52
  4. 2009. augusztus 25. 05:072873.
    szervusz Vaszita ezt neked kuldom,mert csak igy mennek el a kepek.A fene ezt az ujj rendszert.de mar nagyon  keson van.vagy is koran.Hajnali negyed harom .Jo ha megyek aludni most mar.remelem jol vagy.orulok,hogy a leanykad is jobban van vegre.remelem sikerul neki a masik iskolaba iratas. Vigyazz magadra.es jo tanulast,szep napot neked.
    előzmény:
    vaszita (2867)
    2009-08-24  11:04
  5. 2009. augusztus 25. 05:012872.
    Az elobb nem rakta fel ez a csoda NLC a kepet.
    előzmény:
    szöcske (2868)
    2009-08-24  17:36
  6. 2009. augusztus 25. 04:592871.
    Ez a kis aranyos mindig visszajott ma tobbszor is.es mindig sikerult elkapni ot.Latom az elozo kep megjelent.Akkor talan ez is elojon.Igy jol megtudjatok nezni.Sikerult jol kozeli kepet csinalni rolla. Ezt amugy Jamikem kapta le. De egyszerre tobb kepet nem lehet felrakni.Csak egyenkent engedi meg. Ma is jol kidolgoztam azert magamat.Kezdem a szekrenyeket bepakolaszni. De olyan jo volt.Most nem is faradtam ki.Ugy kezdtem el,hogy nem is gondoltam,ogy ennyi mindent megcsinalok ma
    előzmény:
    makkosovo (2869)
    2009-08-24  20:03
  7. 2009. augusztus 25. 04:542870.
    Hiaba akarok tobb kepet kuldeni egyet fogad el.Megprobalom kulon kulon.Ma ebednel vettem eszre,hogy ki ult az etetore.es megvarta amig a kameraval visszaerek.De tobb kepet is csinaltam.Hatha elmegy.Amugy  a nagy szel lebontotta a satortetot a teraszrol.Ennyikarunk akadt.meg opar dolgot szetszort.Amugy minden jol van. Szervusztok. meg jovok.
    előzmény:
    makkosovo (2869)
    2009-08-24  20:03
  8. 2009. augusztus 24. 20:032869.
    A képeket felraktam a tanyára. Itt minden megbolondult megint, alig birtam belépni.
    előzmény:
    szöcske (2868)
    2009-08-24  17:36
  9. 2009. augusztus 24. 17:362868.

    Szia Vaszita!

    Igen az egyetemnek gyüjtik az adatokat.Pályázaton nyertek pénzt,persze a tanulmányaikhoz is kell!Főleg a lányomnak, mivel 3-4 év mulva szeretné megvédeni a disszertációját.Állandó tzanulásban és őn képzésben vannak.Ma indultak a tanár társaikkal egy közös munkára.Hétvégén ha minden igaz szabadok lesznek!!Na elne kiabáljam!!!Igyekszem majd a képeket minnél elöbb feltenni.

    előzmény:
    vaszita (2867)
    2009-08-24  11:04
  10. 2009. augusztus 24. 11:042867.

    JO Reggelt Lanyok!

     

    Szocske sok szep helyen jartatok. Jo birjatok a strapat. Lanyodek hogy dolgoznak, ezt az egyetemnek csinaljak? Vagy valami utazasi magazinnak? Vagy meg a tanulmanyaikhoz kell, irni valamit? Ok is eletuk vegeig fognak tanulni, mint en? Kar hogy nincsenek kepek. Igaz mikor az NLC  karbantartjak, akkor mindig elrontanak valamit, sokan mondjak hogy nem tudnak kepeket feltenni. 

     

       Ica orulok , hogy ilyen gyorsan gyogyulsz, Mindig egyedul erzed magad, de mindig van valami kedves szomszed asszony koruloted, akivel ha mast nem gyumolcsot szedtek eggyutt. AZ en szomszedasszonyom biztossan nem segitene neked, csik egy cigire dugja ki az orat, s ha meglat akkor rohan befele, sokszor olyan komikus, hogy nevethetnekem van.Bisztos ilyesztonek tallal engem.Itt most lehult a levego egy kicsit, most reggel meg kimondottan hideg van. Ezt is meg kell majd szokni. 

     

    Szocske noverem meg majd most hetvegen jon haza, O meg ezidaig minden evben haza megy parhonapra, ameddig birja. Hiaba O ott erzi jol magat. Lanyon jobban van , de meg nem dolgozik. Most a gyerekeket akarja egy kozelebbi iskolaba beiratni, hogy ne kelljen buszra ulni veluk. Kozelebb a hazhoz, ki tudja hova fog vissza menni dolgozni ugyis. 

      Legyen tovabbi szep napotok.

    előzmény:
    szöcske (2865)
    2009-08-23  18:52
  11. Torolt_felhasznalo_879352
    Torolt_felhasznalo_879352
    2009. augusztus 24. 07:522866.

    Sziasztok Lányok!

     

    Borzalmas rossz ez a topik. Nem akart engedni írni. Azt hittem, hogy csak az enyém rossz, de Évi is írja, hogy nála is problémák vannak.

    Szöcske örülhetsz, hogy ilyen sokszép helyre el tudtok jutni. szerencsések vagytok és főleg, hogy mindketten vagytok! Biztosan nagyon szép helyeket láttatok.

    Hát nem akarok politizálni, de most megint a Magyarokat semmibe veszik. A szlovákok is amit most művelnek velünk, hát ez szabadna? Mi az, hogy nem lehet megszólalni magyarul?! Akkor pénzbünti! Felháborító!

    Csipogó már jobban vagyok, begyógyultak a sebeim és már a csuklóm se zöld. Pedig lekezeltem a sebeim, de valami miatt elmérgült. De már szép. Szépen lassan dolgozzál, mert mi már sajnos fáradunk. Én sem csinálok már különösebbet már ma mert az udvart tettem rendbe. Utána szedtünk a szomszédasszonyommal körtét, mert most ő tesz el télire.

    Csipogó a lányom nem tudta Jamit felvenni. Kéri, hogy próbálja meg Ő így van fönt: Katalin Lídia Páli Szeged. Köszönöm.

    Vaszita iskolába jár szegény. Az sem lehet könnyű! Én már nem bírnám.

    Puszi mindenkinek és jó munkát: Ica

    előzmény:
    szöcske (2865)
    2009-08-23  18:52
  12. 2009. augusztus 23. 18:522865.

    Vasárnap fél 12 körül elindultunk itthonról és Aradon megálltunk megkeresni a Szabadság szobort.Vittem egy koszorut melyet leakartunk tenni,nemzeti szallagban , felirattal::Tisztelet a hősőknek!!Hát borzasztó volt, hogy alig találtunk egy-két embert aki beszélte a magyart!!Hiszen Magyarországhoz tartozott valamikor!!!!!!!!!!Na végül is sikerült, mjad Aradon túl találkoztunk a lányomékkal és mentünk tovább Csernakeresztúrra a szálűásunkra.A határtól 200 km-re volt.Utközben megálltunk két helyen,a neve nem jut eszembe,ahol református templomot és várromot kerestünk.Ugyanis a lányomék dolgozni mentek.Felkelet kutatniuk a régi kastélyokat, várromokat és templomokat és azokat akik helybeliek és beszélik a magyart!!Hát igen kevés ember van már!!!!!!Vasárnap mig a szállás felé tartottunk megálltunk Bethlen Gábor kastélyánál.Tárlat vezetést is kaptunk,magyarul.Este fél 10-re érkeztünk.Hétfőn közös kirándulás és keresés volt.Felmentünk Retyezári víztárolóhoz!Gyönyörü volt,mese szép!2500m magason van!!Kissé hideg volt fent, de megérte.Mig elértünk oda menetközben több várromot és templomot is találtunk.Kaptak a gyerekek cimeket hova menjenek, kivel tudnak beszélni.Kedden Vajdahunyadváron voltunk,persze menetközben is dolgoztak, de elkisértek egy darabig minket.Gyünyürü az a vár!!!!!Rengeteget fotoztam a videóval.Volt egy festmény kiállitás.Fazekas tibor festményeiből.Beszéltünk is vele.Mondta, hogy jó pár éve kint él és ott dolgozik.nagyon szépen fest.Több festménye van a várról.Szerdán együtt voltunk Gyulafehérváron.Megnéztük a Székesegyházat és a várat, voltunk egy kiállitáson is.1000 éves jubileumi kiállitás volt.Csodálatos kilátás volt a várkapuból!!Majd a kenyérmező felé mentünk és megkerestük Kinizsi Pál szobrát.Kissé elhanyagolt!!!!!Többet érdemelt volna!!

    Csütörtökön Deva váránál voltunk,mérges voltam mert nem tudtunk bemenni a vár udvarba.2 éve fel van álványozva és nem látogatható.Pedig felmentünk a siklóval, nem kis pénzért!!A vár tövében a régi kocsi uton egy darabig sétáltunk, szép volt a kilátás.

    Pénteken délelöt 11 óra felé indultunk haza, utközben Arad elött elmentünk Világosra, de nem találtunk semmilyen emlékmüvet, a fegyver letételről!!Még sirt sem!!!Este 6 óra felé érkeztünk haza.

    Hát lányok röviden ennyi.Nagyon szép kirándulás volt és felejthetetlen amit a gyerekeinknek köszönhetünk!!!Rengeteg élményben volt részünk!!Bizom benne,hogy rövidesen tudok képeket feltenni!!

    előzmény:
    szöcske (2864)
    2009-08-23  18:22
  13. 2009. augusztus 23. 18:222864.

    A FENE EGYE MEG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Amit irtam  elszállt!!!!!!!!!!!!!!Kezdhetem előről!!!!!!!!!

    Vaszita!Én nem látok gazt a kertedben csak azt, hogy jól nézki,biztos jó lehet ki ülni és leskelödni!Kár, hogy olyan messze laktok csipogoval!!Kalákában mennénk segiteni festeni,minden nap más igy hamar készen lenne.Na persze Csipogonak is !!!!Mit mesélt a nővéred a Magyarországi utjáról?Merre járt??Találkozot sok ismerössel?Lányod hogy van??Van még sok tanulni valód?Az iskola után , mért nem biztositanak állást??Na jó sokat kérdeztem csak győz válaszolni rá!!!

    Csipogo!Isteni lehetett hüsölni a medencében!!Tiszta nyaralásod van!!Még a Tv-ét is tudod nézni az erkélyen!!Teljes kényelem!!Már rátok fér a sok munka után, bár biztos van még mit csinálnotok.Jó, hogy a férjed össze tudta rakni a félreszabot szekrényt.Minden elismerésem nektek és persze a fiadnak is.Nem minden bokorban terem ilyen legény!!!!!!!!!!Kivánom, hogy ilyen tudjon maradni!!!!

    Ica!Hát Te sem tudsz biztosan állni a lábadon, mint én!Még jó, hogy nem történt nagyobb baj!Mért gennyesedet be a térded?Nem ápoltad le??Én tegnap és ma körte befőtett és dzsemet tettem el.Jövüő héten lecsot is szeretnék eltenni

    és tovább tölteni a savanyitó edényt.

    Erzsi!!Merre vagy???

    Hát lányok sajnos a fényképező gépem első este felmondta a szolgálatot!!Nem tudom mikor tudok képeket feltenni,mert a videó kamerával fotoztam és angol nyelvü a felirat, melyet nem értekA keresztfiam igérte, hogy a héten segit.Igy csak a szóbeli beszámolomat tudjátok olvasni!Bizonyitani csak a képekkel tudok majd!!

    előzmény:
    csipogo (2863)
    2009-08-23  13:24
  14. 2009. augusztus 23. 13:242863.

    Szervusztok lanyok. Hat hallod nallatok is van esemeny.Jol elestel te szegeny.Remelem azota mar jobban vagy.Mert az a gennyes terd az nem a leg jobb.Es ahogy elolvastalak te nem mentel vele az orvoshoz salynos. Remelem nem lett baj belolle nagyobb.Hat a szalonna sutogetest azt mar nem irigyelem,csak a hangulatot.A zsirt mar nem olyan jo enni nekem.Pedig regen szerettem.de itt se jo szalonna hozza,se semmi.szoval elszoktam mar tolle. Ahogy irod,van meg itt tenni valo boven.Csak mar  valahogy a lendulet nem az igazi. Belefaradtam.Most mar lassabban szaladok neki en is mindennek.Es sokkal tobbet pihenek.De sokat kell meg pakolnom nagyon. Tegnap voltunk kicsit itteni Magyarok kozott.Jol ereztuk magunkat.Csak sokat kellett oda vezetni,meg vissza. Nem en vezettem,en csak utaztam.De sok volt.5-ora el ment az oda vissza uttal. Vegre talaltunk olyan uzletet ahol betudtam vasarolni is. Meg gesztenye purenek valot is vettem. Sok Magyar dolog is volt. Talaltam Magyar cseresznye befottet is.Imadom igy az is jott. Szoval be is vasaroltunk jol. Estere ertunk haza.Ma meg esik az eso,fuj a szel.Ez a Bill nevu hurrikan intezi az idojarast.Igy ma csak bent fogunk tevekenykedni.Jamikem meg alszik.En mar nem vagyok almos. Vigyazz magadra nagyon,most mar.Jobbulast neked.

    Vaszita nallatok is ijen vacak az ido? Ez a hurrikan igen betett itt bekunk.Nem komoly.Csak jolenne meg kint naozni es nem idebentrol nezni az esot.Remelem meg lessz par szep napunk is. Jo tanulast neked. Es jo pihenest.   Szervusztok.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879352 (2861)
    2009-08-21  21:21
  15. 2009. augusztus 22. 00:372862.

    SZiasztok Lanyok

     

    Ica milyen szerencse , hogy nem a vasba estel belle. A terded meggyogyul biztos hamarossan. Legalabb is kivanom neked. Nekem is nagyon vigyazni kell. he tortenik valami, nincs senki se aki apoljon. Lanyom messze van, meg meg van annak is a maga baja. Meg az a szerencse, hogy nekem itt kint nem sok dolgom van, ha nem akarom akkor nem csinalom. Olyan picike a kert. De azert igyekszem apolni, amenyire ertek hozza. Jovo heten jon vissz a noverem MO rol. majd eszereveszi a gazokat biztos, nem fognak neki roulni, mert most rettento jo dolguk van, en ugyanis nem ismerem fel mindig oket, igy boldogan uraljak a kertet. Persze nem feltuno, aki nem ert hozza (mint en) nem is veszi eszre. Sajnalom kihuzni , nemelyik meg szep is.  Na eleg volt a gazokbol. 

    Tovabbi szep hetveget mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879352 (2861)
    2009-08-21  21:21
  16. Torolt_felhasznalo_879352
    Torolt_felhasznalo_879352
    2009. augusztus 21. 21:212861.

    Szia Vaszita és Csipogó!

    Csipogó nagyon szép lett a terasz! Biztosan jó érzés kiülni és ott nézelődni, főleg a saját munkátokat élvezni. Biztosan van még sok tennivaló!

    Vaszita én is szívesen segítenék Neked, mivel én is egyedül leszek holnaptól. Milyen jó is lenne egymáson segíteni. Főleg a magányt nehéz elviselni!

    Tegnap miután a befőzéssel készen lettem baleset ért. Az udvaron egy kiálló vasban elvágódtam. Mindkét térdem összetörtem és a csuklómat. A térdeim mára begennyesedtek a csuklóm tiszta kék. Még jó, hogy nem tört el semmim. Először felültem és percekig ültem és érzékeltem, hogy föl tudok-e állni. és sikerült Hála Istennek nem lett komolyabb bajom. Csak nagyon fáj. Ma a főzésen kívül csak most este szalonnát sütöttünk a szomszédokkal. Nagyon finom volt. Még ebben az évben nem sütöttünk kint semmit.

    Hát ennyi történt. Jó hétvégét és puszi Nektek: Ica

    előzmény:
    vaszita (2860)
    2009-08-21  13:14
  17. 2009. augusztus 21. 13:142860.

    Szia Csipogo, ugylatszik csak ketten vagyunk meg mindig. Latom nagyon bevagyto mar ott rendezkedve, mintha mare evek ota ott laknatok. Nagyon otthonosnak nez ki. En mar napok ota ki se ulok, mire mennek mindig beborul, s jon egy zapor, de a kertem szereti, nonek a gazok. Na tegnap jol meg kaptuk itt, volt egy nagy vihar, meg tornado is egy kicsit feljebb tolunk . itt csak eset , de nagyon. a villany nem ment el, de a lanyomeknal igen, Persze reggel it is villog am a microbi, az jelenti, hogy itt is volt egy kis kimaradas. De az ebreszto oram az nem hagyott ki, igy nem tarthatott sokaig. Azert a microbin mar ra se allitom. minek mindig allogatni, igaz. A radio mondja, hogy nagy karok voltak, meg haztetok is repultek. Nem kell it floridaba menni, ha ilyenbe akarsz reszesulni. Kulonben koszonom a felajanlott segitseget, az en gyerekeim messze vannak , igy meg azok se tudnak segiteni, ha akarnanak se. Neked szerencsed van a nagy fiaddal, hogy olyan segito kesz.

    Legyen tovabbi szep napod, elvezed a nyaralast. addig meg lehet.

    előzmény:
    csipogo (2859)
    2009-08-21  00:39
  18. 2009. augusztus 21. 00:392859.
    Hat ijenek lettunk kivulrol.Mire mindent leraktunk kiderult van egty jo kis bambusz szonyegem ide vettem,de azt ugyan elfeledtem.Nem erdekel.Az mar lemarad.A enyeg.most mar kilehet ulni.wes lehet kicsit pihenni,enni,egyanltalan kikapcsolodni idekint is. Igy ma itt nyaraltunk.Es sokaig itt is fogunk.En nem banom. Szervusz Vaszita es mindenki. Szep estet mindenkinek.
    előzmény:
    vaszita (2857)
    2009-08-20  22:46
  19. 2009. augusztus 20. 23:432858.
    Szia Vaszita.Hat ha kozelebb lennel kisegitenelek hidd el.Kalakaban kulomben is konnyebb dolgozni. Te mondanad a magadet,en meg festenek,ugy konnyebb a munka is.Ma szbadsagon vagyunk.isteni az ido.Es nem mozdultam meg a teraszrol.Sot Jamit is kicsaltam.Kipakoltunk mindent amink van ide.Es jol erezzuk magunkat. Epp mondtam,utoljara a Balatonon volt ijen jo dolgunk.Csopi sem mozdul mellollunk.Jol erzi magat o is. Ha olyan itt mint egy nyaraloban. Istvan meg nem latta,hogy nezunk ki igy.De orul neki,hogy mi jol erezzuk magunkat itt. Meg a kis szines TV-et is kihoztuk.DVD-is jatszik.Igy nezzuk itt a jo filmeket is.Nem unalmas.de most mar kihoztam a kompjutert is.Itt ulok a Long Char-ben.Igazan kenyelmes. Kesobb megprobalom megnezni valahol a tuzijatekot is.Hatha sikerul.Ma mi is unnepeltunk.Igaz delelott munka volt.de most mi is pihenunk.Remelem a bizonyitvany utan tudsz munkat is talalni magadnak.lehet az iskola is tud majd segiteni neked. Nagyon drukkolok neked. Remelem igy lessz. szervusz.   Szep delutant neked.   
    előzmény:
    vaszita (2857)
    2009-08-20  22:46
  20. 2009. augusztus 20. 22:462857.

    Hello Lanyok.

     

    Ica Te os ugyes vagy annyit dolgozni. Nekem cekla kellene. Lehet jovore majd ultetek a kertben, s uttan elrakam , fel kell venni valami hobbit nekem is he nem akarok toletek lemaradni.

     

    Csipogo nektek meg sokaig lesz mit csinalni, he maguntatok, es erre jartok az en keritesemet is meg kellene csinalni. mostmar nekem kell azt is. Eleg siralmas allapotban van. Igaz  a szomszedjaimat nem nagyon izgatja, mert senki se csinalja. 

    Itt nagyon meleg van 33C arnyekban, plusz a para. Az iskola befejezodik karacsony elott, de mar most izgulok, mi lesz uttana? Mert hat munka is kell , az iskola nem eleg, igaz?

      Legyen szep estetek, 

    előzmény:
    csipogo (2856)
    2009-08-20  18:36
  21. 2009. augusztus 20. 18:362856.

    szervusztok lanyok. En is idetalaltam ma.tegnap volt annyi festeni valo,hogy nem ertem ide. Ma mar csak vissza kell pakolni a hejere,a kinti dolgokat,es kesz a terasz. Ketten csinaltuk tegnap,mert Jami egyedul nem nagyon akarta csinalni.na ma ennek koszonhetoen nem hajlik az a beteg ujjam.Az ecset fogas nem tett jot neki.Nagyon fajj,ha hajlitom,Hat ma pihenek.Az a baj egyre tobbet kell.Es ha elkezdem csak romlik az ujjam.de hat valakinek be kell fejezni mindent.Na mindeggy ez van.ewz mar jobb nem lessz,csak rosszabb. Vaszita jo tanulast neked. Vigyazz azert nem lessz jo az a sok csucsules a szmednek a gep elott.de hat tudom,ott kell a lecket csinalnod.Csak vigyazz azert.A derekad,hogy van? Szerencsere nekem a derekam fajjt,de mar nem  fajj annyit.Sokkal jobb a Noni tol.

    Szervusz Ica. Jo munkat neked is. Jol kidolgoztad akkor te is magadat a dunsztolassal.Nem konnyu csinalni azt sem.Amugy a fiam fel ment arra az oldalra ahova mondtad,hogy menjen,mert a lanyod ott van.es gyakorolhatjak az Angolt.Most meg ra er.De ha az iskola elkezdodik nem igen lessz ido masra is. Mar regen fent van,de nem tusztam neked mosndani mert nem jottel.Igy most szolok.Jamie Horvath neven van fent.Igy meg tudja talalni ot.. Egy Bokszolo a  fotoja.Rajz boxolo,nem igazi foto. Hat ennyit tudtam irni neked, hogy megtalaljak egymast a Facebook-on. Jo munkat mindenkinek lanyok.Es azert jo pihenest is. Aug 20-van ma.A mi unnepunk is itteni Magyaroke. megprobalom megnezni a tuzijatekot ete.  sziasztok.    szep napot mindenkinek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_879352 (2855)
    2009-08-19  22:06
  22. Torolt_felhasznalo_879352
    Torolt_felhasznalo_879352
    2009. augusztus 19. 22:062855.

    Sziasztok Csipogó és Vaszita!

    Bocsi, hogy nem jelentkeztem. Sok a munkám. Paradicsomot főztem be valamint körtét és őszibarackot raktam el  duncba. Hát bizony elég aprólékos munka. Mosni, hámozni és összedarabolni. Utána üvegekbe rakni stb... szóval elég sok piszmogás van vele. Mivel nekünk van így elteszem, mert télen viszont nagyon finom lesz. Szóval nem tűnök el és mindig itt vagyok, de sokszor most nem is jutok géphez. Vigyázzatok magatokra és puszi: Ica

    előzmény:
    vaszita (2854)
    2009-08-18  13:03
  23. 2009. augusztus 18. 13:032854.

    Jo Reggelt Lanyok!

     

    Latom Csipogo Te mar a gepen vagy, Itt rettento meleg van, sporolok  a legkondin, nem az en tarcamnak valo, igy nem sokar futtatom. Ma meg a valltozatossag kedvirert esni fog. De jo lenne ha lehulne egy kicsit.

      Csipogo milyen futes van nalatok, ha nincs furnesz ? Villany? 

     

    Idosebb batyamek keszulnek floridaba koltozni , kozelebb az egyetlen lanyukhoz. Nem tudom hogy fogjak birni, ott mindig ilyen meleg van.

      Nekem elkezdodott a komoly tanulas megint, itt fogok ulni a komp. elott orakat. Jo furdozest neked. Biztos jonnek a tobbiek sok-sok keppel , beszamoloval.

     

    Legyen tovabbi szep napotod.

    előzmény:
    csipogo (2853)
    2009-08-17  18:10
  24. 2009. augusztus 17. 18:102853.
    Szia Vaszita.Csak azert irtam ,hogy ketten vagyunk,mert  Erzsike,es Evike elutaznak.Igy ha Ica nem jon,akkor ketten vagyunk.De azert remelem jon o is. szegeny Zsuzsa ugy megsertodott,hogy ot nem varhatjuk vissza.de azert remelem egyszer lessz jo hire is es minden rendbejon nalluk.Kivanom nekik tiszta szivbol.wes gondolom azert sertodott o meg,mert van neki eleg baja.Kinjaban ez jott elo.Az ujj lany,meg lehet nem erezte magat,jol nallunk.A fiuk jovore lerakjak az a rendes nagy medencet.Addig viszont ez is nagyon kellemes.Oke uszkalni nem lehet benne,de arra jo,hogy az ember lehuljon.Most rakosgatja Istvan be a legkondikat.Alig van hangjuk.Jamhez es a nappaliba kerult.Mihozzan is jon majd egy amit tavaj vettem.de az meg nincs meg.Viszont nallunk van ventillator,azert az is segit valamit.meg ha nagyon nagyon nagy a meleg.Behuzom a huzhatos legkondit es kesz. Szoval igy mar valahogy azert megleszunk.Gondolom a villanyszamla az magas lessz.De hat nemtudunk mit csinalni.Az ejjel is alig aludtunk,olyan melegvolt bent.Kint jo huvos volt,de az kintmaradt,nem jott be.Kellett valami.Ide kozponti legkondit nem lehet berakni,mert nincs furnesz,fonetikusan irva.mert nemtudom,hogy kell irni. Szoval itt is kitort a meleg,es marad is remelem. A lakasunk most mar hasonlit a butorraktarra.De egyszer csak rend lessz. Szep napot neked Szervusz. es jo tanulast.,
    előzmény:
    vaszita (2852)
    2009-08-17  13:19
  25. 2009. augusztus 17. 13:192852.

    Jo Reggelt Lanyok

     

    CSipogo latom jo nagy medencet vettel magadnak, belefer az egesz csalad. Itt is van nekem egy kicsi, en is gondoltam ra, hogy feltoltom. de akkor nagyon lenyomja a fuvet, csunya lesz, nekem nem annyira nem muszaly, Tegnap reggel ki mentem a topartra, jo koran, mig be nem koszontott a meleg. Meg magyar szot is hallottam. egy fiatal no volt ket kis gyerekkel. De messzebb boltak tolem. Ott lent is koszon mindenki, mindenkinek mint egy nagy faluba, engem mindig meg mosolyogtat az eset. Latom nalatok is nagy mar a fu, nem irigyellek mikor azt a nagy teruletet kell vagnotok, az enyem csak par negyzet meter, meg az is kifaraszt. Ugy kethete, hallom am hogy nyilik a kert ajtom, hat a szomszed bacsi betolta a funyirot, csak ket huzas igazan, geppel , kezzel tart hosszabban levagni. De neha meg kell az a torna, (ha pont nem faj a hatam). Igazad van csipogo legtobbszor csak ketten vagyunk itt, volt egy uj lany emlekeztek, azota se jott. 

       Ilyenek az emberek! Tegnap a szomszeddal akartam alairatnin valamit, mint tanu, azt mondta nekem , akarmikor , hiszen ugyse megy sehova, Hivom oket vagy haromszor, nem veszik fel. Mondom atmegyek, hatha tortent valami.! A feleseg nyitja az ajtott, hat a ferje alszik, majd ha felkell , szol neki. Hat egesz este nem hivtak. Ma azert atpofatlankodok, mert nekem kell az alairas. De mindig tanulok, az ilyen esetekbol. Nem lehet az emberekre szamitani. Amig a ferjem segitett nekik, addig nagyon kedvesek voltak. Azota mar nem. Hat legyen tovabbi szep napotok, 

    előzmény:
    csipogo (2851)
    2009-08-17  07:02

Címlap

top