Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szigorúan titkos(!?)

csippi
Létrehozva: 2003. február 10. 10:34
(elnézést de a címet loptam) az jutott az eszembe, hogy itt üzenhetnénk egymásnak, másnak, valakinek, valakiknek, szépet, jót vagy bármit. Meg lehetne szólítani az illetőt, de lehetne név nélkül is írni. Lehet, nem lesz hosszú életű hely - de egy próbálkozást talán megér.
  1. 2003. Április 27. 15:571326.
    Szia! :o))
    Felhívtad?? :o))) Pompás!!! :o)))
    És még mindig azt a parfűmöt használja? Tudom, telefonon nem érezhetted, de ha megkérdeznéd tőle, az is kiderülne, mi ez a delejes illat?
    Megörült neked?
    Felhívod még, ugye?
    És az exkedvesed? Nem jelentkezett?
    előzmény:
    ahajnal (1325)
     
  2. 2003. Április 27. 13:121325.
    szia! :) az illatrol boven nem tudok mondani, csak annyit hogy emlekeket ebreszt es egy nehezen legyozheto impulzust, hogy a nyakaba boruljak. :) de ehelyett valami okosabbat csinaltam a tegnap: felhivtam a parfum eredeti hordozojat. Meglepodott, de nagyon kellemesen. A telefonon keresztul hallottam a hangjan hogy nem birja befogni a szajat a mosolygastol. ELmeselte hogy tulvan egy indulo kapcsolaton, de kiderult, hogy nem erdemelte meg a lany az o szeretetet. . Es most eleg sok a dolga (szinesz novendek). . Es megegyeztunk, hogy meg megkeresem majd. . Majd elvalik mi lesz belole :)
    előzmény:
    misibea (1323)
     
  3. 2003. Április 27. 09:271324.
    Kedves Miimi!
    Én sem le- sem rábeszélni nem tudlak, sőt, nem is akarlak erről/erre a szerelemről/re. . .
    Ha vele maradsz, akkor lesznek dolgok, amikről le kell mondanod. . . de ha ezzel a veszteséggel együtt is még mindig megéri neked, mert többet kapsz, mint veszítesz, akkor. . . . maradj vele. . .
    Egyetlen kapcsolat sem csupán nekünk tetsző dolgokból áll. . .
    Csak az a lényeg, hogy a mérleg nyelve merre billen. . .
    Nálad most szerintem középen billeg. . .
    Ezért vagy most bizonytalan. . .
    Amikor egyik irányba majd határozttan kimozdul, akkor tudni fogod, mit kell tenned. . .
    Ha boldog leszel, akkor maradj vele, de ha boldogtalan, akkor szakíts. . .
    Ilyen egyszerű. . .
    ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1310)
     
  4. 2003. Április 27. 09:201323.
    Szia!! :o))
    hihi. . . olyan jó volt olvasni a soraidat! :o)))
    Mesélj még!! :o)
    Pontosan, mi az az illat, ami ennyire elvarázsolt? :o)
    előzmény:
    ahajnal (1314)
     
  5. 2003. Április 26. 16:341322.
    Köszi! :)))) Küzdöttem, küzdöttem, és egyre inkább meggyőződésemmé vált, nem feltétlenül bennem van a hiba. Ha valaki szenvedni AKAR, annak mondhatsz akármit, szenvedni fog. Ha pedig sziklaszilárd hite van, elvei, amik eddig még nem dőltek meg . . . na, annak is hiába beszélsz. :))) Azért valahol élveztem és jókat vigyorogtam magamban, miközben sajnáltam őket leginkább . . . :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1313)
     
  6. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 26. 11:241321.
    Sejtettem, de itt Magyarhonban az angol betűszót nem hallottam még. . .

    Itt "atípusos ("nem típusos") tüdőgyulladás"-nak hívják. . . Legalább is a hírekben így említik. . . .

    Bár az AIDS itt is AIDS. . .
    De CIDA-nak (azt hiszem , franciául így rövidítik) még sosem említették. . .
    Szóval ezek a nemzetközi betűszavak is érdekes dolgok. . . :-)

    Remélem, az országba, ahol most vagy nem engedik be a fertőzést.
    Biztosan szigorúan vigyáznak a földrajzi közelség miatt.
    előzmény:
    ahajnal (1320)
     
  7. 2003. Április 26. 11:171320.
    Severe Acute Respiratory Syndrome. Maga nem olvassa az ujsagokat? Nem nezi a hireket? Kinaban nagyon sok ember halt mar meg. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1319)
     
  8. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 26. 09:301319.
    Was bedeutet: "SARS"?
    előzmény:
    ahajnal (1318)
     
  9. 2003. Április 26. 09:261318.
    Csak csöpörgött, nem zuhogott. . :) És 2 óra 12 percnek tűnt. :) Ja, és még az a baja, hogy hipochonder. Már egy hete meg van győződve, hogy SARS-ja van. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1317)
     
  10. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 26. 09:221317.
    :-)
    Én nagyon úgy nézem!
    Aranyos vagy, és ügyesen csinálod! :-)
    Vigyázz nagyon magadra! :-)

    <<2 óra az esőben??????? :-DDDD >>
    előzmény:
    ahajnal (1316)
     
  11. 2003. Április 26. 09:181316.
    Igen? :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_936688 (1315)
     
  12. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 26. 08:461315.
    Te lány, te lány. . . ;-)))
    előzmény:
    ahajnal (1314)
     
  13. 2003. Április 26. 08:431314.
    Jó reggelt! :) El is felejtettem a zaklatást, viszont van egy sejtésem hogy megint a román sráccal álmodtam. Abszolút lökött vagyok! :) A fiú nem mondható csinosnak, viszont pont az én stilusom, nem is túl pálcika, de nem is izompacsirta. . Olyan pont jó. De több baj is van vele. Első az hogy annyit beszél hogy nem lehet befogni a száját, és egy kicsit túl nagy az önbizalma. . De a tegnap 2 órán keresztül álltunk az esőben és beszélgettünk. Vagyis ő beszélt inkább. . Mert én nem uralom olyan tökéletesen a román nyelvet, ő meg ha elkezdi, nem lehet leállitani. És közben azt is elmondta, hogy ő az idősebb nőkre bukik. . Khm. Meg hogy most a tanulásra akar koncentrálni. De abban megegyeztünk hogy mindkettőnknek nagyon hiányzik az otthoni életünk, a bulizások, a barátok. . A flörtölések. . No igen. Nem tudnám elképzelni magam vele. Vagyis nem hosszú ideig. Csak egy kicsit. . . :)) Ó, mindennek az oka az a parfüm! :)))
    előzmény:
    misibea (1311)
     
  14. Torolt_felhasznalo_936688
    Torolt_felhasznalo_936688
    2003. Április 26. 07:491313.
    Hajrá, Macsek! :-)
    előzmény:
    macskajaj (1312)
     
  15. 2003. Április 26. 00:201312.
    Hmmm, a mai nap az érzelmi hegyek és völgyek játéka volt. Visszamentem egy helyre, ahol tudtam nagyon jól, hogy csak "megkövezés" vár rám . . . Élveztem magát a vitát, és sajnáltam, hogy néhányan nem értenek meg . . . Szerencsére többen voltak, akik értették miről beszélek . . . DE egy priviben meggondolatlanul leírt, bár őszinte vallomás ellenem fordítása nyilvánosban felszakította a még be nem gyógyult, és talán soha be nem gyógyuló sebet, ami újra fáj . . . Igaz, hogy aki miatt felszakították, ismételten mellettem volt, de . . . most, így éjszaka nem tudom, hogyan fogok tudni elaludni bőgés nélkül . . . Nem érzem magam sem intoleránsnak, sem álcázottan kedvesnek, sem hazugnak, sem erkölcstelennek, sem semmi olyannak, amiket ma megkaptam . . . pedig már megszokhattam volna tőlük . . . Hááát, csak ennyit akartam . . . Aztán holnap, újult erővel visszamegyek ugyanoda és küzdök tovább azért, hogy okuljanak . . . hátha sikerül . . . Nincsen semmi baj! :)))))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. Április 25. 19:361311.
    Kedves Hajnal!
    Gondoltam, hogy váltani fog, ha a módszere nem lesz hatásos. . .
    Most megint bekeményített, durva erőszakos. . .
    De ha ez sem jön be újra, akkor könyörög majd megint vagy öngyilkossággal fenyegetőzik és megpróbálja a szívedet kifacsarni. . .
    Vissza akar szerezni, minden eszközzel megpróbálkozik. . .
    Ha ezt tudod előre, már nem is olyan félelmetes.
    Nem maradt már neki más remény, csak az, hogy durrogtat a levegőbe párat. . .
    Hajnal, majd megunja, ráhagyja, ha belátja, hogy nem tud már semmivel meghatni téged.
    Következetesen tartsd magadat az elhatározásodhoz. . .
    Ne válaszolj, mert abban percben ő kerül erőfölénybe! Most neked van előnyöd.
    Tudom, nagyon nehéz helyzetben vagy. . .
    Megértelek. . .

    De!!!!!
    Tudod, inkább te, mint ő!!!!!
    A lelkiismeretedet meg az nem nyugtatja meg, hogy zsarol téged??? Gyötör? Bánt? Fenyeget? Erőszakos??
    Mindent önvédelemből csinálsz. . .
    Nem?

    Az az illat, pontosan micsoda, ami ekkora hatással van rád???
    Ez látod sokkal fontosabb téma!!! :o)))))))))
    Csinos a fiú? El tudnád magadat képzelni vele?? Hm??? :o)))
    előzmény:
    ahajnal (1306)
     
  17. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2003. Április 25. 17:311310.
    Hosszu tavrol meg eleve nem lehet gondolkodni a mi esetunkben.

    szerintem tobb eszerv van ellene, mint mellette. Az en egyik felem is ellene van. Egy masik szerelem kell ahhoz, hogy kilephessek ebbol. De nekem egy olyan pasi kell, aki elfogadja, hogy a munkam mellett en napi 3 orat butykolom a hobbim, es o olyan. Es az eljovendo gyerekunk egy kis zseni lehetne. Persze nem kenyszeritenem ra, de megadnam neki a lehetoseget.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1309)
     
  18. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2003. Április 25. 17:251309.
    Szia Misibea.

    Hat a hobbim, a hobbim, es a hobbim, ami tulajdonkeppen szenvedely, csak a kulvilag miatt mondom hobbinak.

    Es az, hogy o, mint mondtam, olyan erzeseket valt ki belolem. Csodalkozom egy kicsit, hogy szamodra akkor valik a legnyilvanvalobba, milyen cipoben jarok, amikor a legszebb erzeseimrol beszelek.

    Mi eddig is talalkoztunk, nem ertettel felre? Csak nem tudtunk egyutt elni. Ahhoz, hogy le tudjam zarni, egyutt kell elnunk egy darabig.

    En is kerdeznek toled: szerinted egy 59 eves ember hajlando tanulni, az en kedvemert? Persze ezt is en tudhatom jobban. Mar tanitottam helyesebben irni es beszelni, es megtanitottam internetezni.
    előzmény:
    misibea (1304)
     
  19. 2003. Április 25. 16:491308.
    . . . . és szép álmokat! Most már megyek aludni :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. Április 25. 16:471307.
    Salget!

    "good job!"
    Köszönöm! Nagyon szépen köszönöm. De végülis nem nagy dolog. Most az a legnehezebb hogy ne gondoljak erre a román srácra, csak azért mert ugyanazt a parfümöt viseli, és ugyanúgy hülye, és önbizalomtúltengésben szenved mint a volt barátom. Jaj, és a héten valamelyik este vele is álmodtam. . . úgy. . . Jaj, hogy mi mindent elművel egy illat!!!! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. Április 25. 16:421306.
    Beus!
    Levél jött. . . Le vagyok hordva a sárga földig, hogy ott hagytam, fenyeget hogy majd el kell én ezzel számolnom és mindig fogja nyomni a lelkemet. És lehet hogy pont emiatt az állitása miatt igenis lesz lelkiismeretfurdalásom. Az irja, hogy ha erre nem válaszolok, ez lesz az utolsó. Nincs szándékomban válaszolni, de valahogy ki kéne irtsam magamból. Tudom jól hogy az elfojtott érzelmek hova vezetnek, lásd alább a fiút aki miatt 2 évig jégcsap voltam. Mert fogalmam sem volt miért dobott el. 2 év után elmondta. Azóta megnyugodtam. De sajnos már Őneki a hatása is érződik, a tegnap a buszon felejtettem egy fontos dokumentumokat tartalmazó dossziét, és én nem hiszem hogy ez véletlen. Huiyu, a barátnőm többször megkérdezte ma is és az elmúlt héten sokszor, hogy van-e valami baj, mert olyan gondterheltnek tűnök. Rosszakat álmodok. Most mi legyen? Hogy csináljam úgy hogy ne legyen lelkiismeretfurdalásom miatta?

    PS. A román fiú akivel egy egyetemen vagyok ugyanazt a parfümöt viseli mint az otthoni barátom akivel 3 évet voltam együtt. Halálos. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. Április 25. 16:331305.
    Kedves Dick5!
    Nem félni lehetetlen. Én amikor legelőször szerelmes voltam 14 évesen, amikor "összejöttünk" a barátommal, vagyis bevalotta hogy szeret és én is, akkor egy napig sirtam, mert előre láttam hogy mennyire fog fájni, amikor vége lesz. Persze amikor tényleg vége lett akkor már nem volt erőm sirni. . És azóta, próbálom ezt a gondolatot kizárni a fejemből amikor elindul egy kapcsolat. . És ha megy akkor még nagyobb a pofáraesés a végén. . Nagyon szerelmes egyszer voltam. Otthagyott egy idősebb nőért. Őrülten szerettem. Szó nélkül eldobott (levélben!) és két évig nem birtam normálisan élni, mert ahányszor összefutottunk, én nekem a pulzusom százra szökött és éjjel álomba sirtam magam. Még most is sokszor gondolok rá. . Szóval csak azért mondtam el mindezt, hogy megértsd, még akkor is fél az ember amikor nem tudja mi az a fájdalom, hát amikor már meg is tapasztalta. . . Ezért kell úgy szeretni mintha nem bántottak volna meg soha. . Legalábbis megpróbálni. :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_592326 (1283)
     
  23. 2003. Április 25. 15:131304.
    Kedves Miimi!
    Számomra egyre nyilvánvalóbb, hogy, amit érzel, nem olyan szerelem, ami megfelelő alapot adna egy tartós, boldog, kiegyensúlyozott kapcsolathoz, esetleg családi élethez. . .
    Mindenképpen szükséges a találkozás ahhoz, hogy tisztába gyere az érzéseiddel.
    Lehet így is élni, ilyen alapokkal is, nem mondom, de . . . nagyon kicsi az esély arra, hogy hosszú távon beválik. . .
    Ha felteszed a kérdést, mi az, ami e mellett a kapcsolat mellett szól és mi az, ami ellene, akkor mit felelsz?
    Vegyük sorra, ha gondolod. Kíváncsi vagyok erre a felsorolásra. . .
    Természtesen megértem, ha nem akarod már boncolgatni a témát!
    Ha viszont szeretnéd, akkor szívesen beszélgetek veled erről! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_927611 (1303)
     
  24. Torolt_felhasznalo_927611
    Torolt_felhasznalo_927611
    2003. Április 25. 14:151303.
    Szia misibea!

    En szeretem ezt az embert. Az eszem neha ellene beszel, es ha veszekszunk, akkor a legtisztabb, hogy nem illunk ossze, mert neki olyan regi patriarchalis kepzetei vannak a ferfi noi viszonyrol. De emellett en mindig azt csinalok, amit akarok, es o nem tehet semmit.
    Sokszor vesztunk mar ossze veglegesen, o is sokszor belatta, hogy hagynunk kellene egymast, de nem tudtuk megvalositani. Ha meglatom, mindig mondom neki> milyen szep vagy! mert en annak latom, es mert tolem ragyog, es ram ragyog. Es ha felhiv, a hangja olyan nekem, mint valami finom balzsam, mint a kenyer, vagy a friss levego. A szivemet simogatja.
    O eppen abban nagyon jo, amit en tanulni szeretnek, o mar elismert, neve van, (idehaza), nem az van, hogy en kell az o karrierjet tamogassam, hanem o tud engem tamogatni. Ez nekem nagyon fontos.
    A bizonytalansag azert van, mert nem probalhattuk ki egymast, de ezen a nyaron ezt meg lehet probalni. Es ha jol mennenek a dolgok, itthon is vallalnam, de nem itthon laknank, az tul sok lenne. Amugy is mindig elvagytam innen.
    Csak az a baj, hogy most eppen nagyon tetszik valaki. Ez azt jelenti, hogy meg masba is beleszerethetek. De nekem a legfontosabb az a hobbi, ami a zsigereimbol jon.
    Hogy ez hova vezet? Szerencses esetben El fogok jutni egy olyan szintre a hobbimban, amibol megelhetek. Kozben megtortenhet, hogy gyerekunk lesz. Nagyon el tudom kepzelni azt a gyereket, szeretnek tole egyet. Es egy ido utan talan egyedul kellene nevelnem. Erre is gondolni kell.
    De ha nyaron megprobaljuk egymast, az is lehet, hogy tudunk szakitani, mert vegre tudni fogjuk, milyen egyutt.

    minden jot nektek, szia!!!
    előzmény:
    misibea (1276)
     
  25. 2003. Április 25. 12:011302.
    :)))) OK! Akkor is köszi és viszont! :))))))
    előzmény:
    misibea (1301)
     

Címlap

top