Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Falun élők

magdi47
Létrehozva: 2006. február 17. 18:57
Sziasztok falun élő társaim! A mi gondjaink eltérnek a városiak problémáitól.Mi nem a piacon látjuk csokorba a hóvirágot.Van a kertünkben is.Jó lenne ha sokan csatlakoznátok.Beszélgessünk!
  1. 2013. november 8. 18:1185926.

    Sziasztok

     

    Tünde! szoritunk, gyere a jó hírrel!

     

    Itthon van a párom, szegény eléggé szédeleg, de gondolom a két heti fekvés, semmittevés miatt van.

     

    Ma nagyon szép idő volt, sütött a nap és meleg volt. Jó lenne a hétvége is ilyen lenne, kertbe kéne kicsit lenni és mosni sokat.

     

    Kaja még nem tudom mi lesz, lányom lasagnet enne , lehet fasirtot is csinálok, és akkor vasárnap nem kell főzni. És zöldségkrém leves lesz még.

  2. 2013. november 8. 16:5185925.
    Mára kapott időpoontot regisztációra a fiam most várom az információkat.
  3. 2013. november 8. 16:4985924.
    sziasztok.végre péntek
  4. 2013. november 8. 07:1285923.

    Sziasztok!

     

    Csak egy gyors életjel, mert mindjárt menni kell a dolgozóba.

    Tegnap este teljesen el voltam havazódva... 2 és fél órát készültem a mai 1 technika órára. Sablonokat, anyagokat vagdostam, prototípust gyártottam...... mivel ugye az itthoni anyagokból nem tudok a suliban felkészülni...... (Innen is csókoltatom Rózsikát!) .......és akkor még hol a többi óra....

     

    Ma 4-kor hazaesek, és 7-re pedig liba-bálba megyünk ...hááát semmi porcikám nem kívánja. Az a legszebb, hogy holnap egy másik liba-bálba  kellene menni. No, de azt a tollasbál fogja pótolni azt hiszem!

     

    Szép napot mindenkinek!

     

    Kávé---->

    előzmény:
    NTünde (85922)
    2013-11-07  20:41
  5. 2013. november 7. 20:4185922.

    Sziasztok.hát sokan nemkell vissza olvasni .na de majd csak bekerget mindenkit a hideg.

     

    Matesa párod hogy van???

     

     

    Sebák bujj elő  

  6. kml
    kml
    2013. november 7. 06:0685921.

    Jó reggelt!

    Kávék:

    Évi! De jó, hogy jól alakult  a történet! Hirtelen szülővé válni sem egyszerű, de ha apuka is vállalja, az nagyon jó hír!

    Egyik gyereknél ezen a héten péntek délután, másiknál kedd délután lesz a felvonulás.

    Remélem nem lesz eső, olyan hangulatos amikor vonulunk, a sor elején meg rezesbanda megy....Utána eszem-iszom az oviban...szóval jó kis közös családi-közösségi program. 

    Holnap szabadságon vagyok, mert reggel kell a nagylányommal fogszabályzásra menni, igaz, hogyha ott végeztünk, akkor be kell mennünk a dolgozóba, mert  a szakmai vezetőnk holnap jön ellenőrizni, de remélem, hogy hamar végzünk. 

    Szép napot mindenkinek, sziasztok! 

    előzmény:
    eperke68 (85919)
    2013-11-06  21:56
  7. 2013. november 7. 06:0485920.

    sziasztok Jó reggelt

     

    Évi most  nem irtam, de  a multkor igen Időről időre ez a film cime.

     

    Ma később megyek dolgozni, vagyis nem dolgozni továbbképzésünk lesz. 

     

    Este leszek csak.

    előzmény:
    eperke68 (85919)
    2013-11-06  21:56
  8. 2013. november 6. 21:5685919.

    Sziasztok!

    Tünde, jó is az, tegnap mi is nagyon élveztük. Tök jókat szoktunk dumálni közben. 

    Ani, nem írtad, mi volt a film címe?

    Ma képzeljétek, milyen eseménydús munkanapom volt....jelen volt a rohammentő, mentőhelikopter....mindez kb.15 perc alatt. Rendőrség rögtön helyszínt biztosított, előttük is le a kalappal. Annyit szidják az egészségügyet, és mégis, ilyen is van. Sajnos az újraélesztés nem sikerült, nem sok esélye volt amúgysem, de láttam, mi mindent megtettek, és egy idős bácsiért, akire legyinthettek is volna....Van ám még hivatástudat. 

    Behozta a munkatárs a kis szerelemgyereket, hűűű de gyönyörü  annyira szép kislány, és annyira jó is, a rögös kezdésért már kárpótolta az anyukáját. Apuka is vállalja őt, nem lehet nem szeretni, annyira gyönyörű.

    Kriszta,, biztosan szép lámpások készültek. Mikor lesz a felvonulás?

    Arenka viszonylag jól van, valamelyik nap chateltünk. Remélem, hamarosan jelentkezik. 

    Na jó éjt, legyetek rosszak! 

     

    előzmény:
    NTünde (85918)
    2013-11-06  20:40
  9. 2013. november 6. 20:4085918.
    Szombaton szeretnék délután elmenni fürdeni a jó meleg vízbe áztatni a ájós bokámat ,derekamat.
  10. 2013. november 6. 20:3885917.

    sziasztok . zajlanak az eseméyek ha kiderül melyik munka hely lesz a nyerő .

     

     

    nagyon rég halottam Sebák felől.és Arenka felöl.Mi van veletek. nálunk is zajlik az élet át szervvezések és mennünk kell vizsgázni tüzédelemből.

  11. 2013. november 6. 20:0785916.

    Sziasztok!

     

    Megjöttem a moziból nagyon aranyos film volt, ajánlom  nektek is...nem gagyi, túlromantizásott film, vannak benne életszerű érzelmek, a végén zsepi is kell....nekem kellett

     

    Holnap később megyek, mindenkinek továbbképzés, 4 óráig tart, még később mint a munkaidőm...de hát ez van.

     

    Megkináltam ma a kolleganőket a tökkrémmel, izlett nekik

  12. kml
    kml
    2013. november 6. 16:5485915.

    Sziasztok!

    Lottót feladtam!

    Rohanok főzni, meg indítom a mosógépet. Most értem haza kicsilányommal, lámpást készítettünk az oviban a Márton-napra.

    Szép estét, sziasztok! 

    előzmény:
    jomiku (85914)
    2013-11-06  06:26
  13. 2013. november 6. 06:2685914.

    Sziasztok!

     

    Friss kávé és tea--->

     

    Eperke!

    Sajna csak a tehetségkutatóknál van beépített embere

     

    Szép napot mindenkinek!

    előzmény:
    eperke68 (85913)
    2013-11-05  20:46
  14. 2013. november 5. 20:4685913.
    A lottószámokat nem tudná véletlenül megmondani?
    előzmény:
    jomiku (85912)
    2013-11-05  20:39
  15. 2013. november 5. 20:3985912.

    Tündi!

    Örülök, hogy megérkezett a csomag! Akkor nem sokat ült rajta a posta!

    Most az esős idő pont kedvez az ültetéséhez. Ültesd el gyorsan, hagy szívja meg magát vízzel!

    Nem mertem nagyon megtisztítani a hagymákat, nehogy leszedjek valami olyat, ami kell ahhoz, hogy kihajtson.

     

    Férjem szerint ebből is látszik, hogy nem a közönség szavaz! Nehogy egy négy tagú bandára kevesebben szavazzzanak, mint az egyénekre....4 tag, 4x annyi ismerős, + a rajongók........

     Egyébként a férjemnek biztos van bent valami beépített embere... mindig előre megmondja, hogy ki fog párbajozni, ki fog kiesni...... és általában bejön!

     

     

     

    előzmény:
    NTünde (85908)
    2013-11-05  19:47
  16. 2013. november 5. 20:3185911.
    Ugye, te is így látod? Annyira sajnáltam őket, mindegyik úgy nyelte a könnyeit, szegénykék....Gondolom ez mind előre meg van rendezve, nem hiszek a szavazásban.
    előzmény:
    matesa (85910)
    2013-11-05  20:23
  17. 2013. november 5. 20:2385910.

    Na, az X faktor!! nem néztem vasárnap , itt ültem a gép elött, és mikor láttam kik párbajoznak, hát nem hittem a szememnek!!  Mindkét versenyző nagyon jó, sokkal rosszabbak is vannak a csoportban!!

    Tegnap a neten visszanéztem, még meg is könnyeztem a fiúkat! Nagyon sajnálom őket, és én is remélem nem adják fel, nagyon szimpatikus csapat!

    előzmény:
    eperke68 (85909)
    2013-11-05  19:58
  18. 2013. november 5. 19:5885909.

    Szervusztok lányok!

    Hű mik történnek....tessék vigyázni. Bár én is néha feledékeny vagyok, a legrosszabb az volt, amikor éjszakás után kizártam magam. 

    Ma fürdeni voltunk kettesben, csepergett az eső, hangulatos volt, csak csillagokat nem láttunk a felhős idő miatt. De így is jó volt. 

    Kriszta, jó bulizást hétvégére! És is megyek két helyre is, szoc munka napi ünnepség és vacsi lesz pénteken, szombaton meg fitness szülinapi buli, ingyen edzés, és meglepi.Nagyon várom, de addig még úgyis megyek ugrálni.

    Sajna kiesett a factorból a BTW, a kedvencem....sztem a legjobb háromban lett volna a helyük. Nagyon sajnáltam a gyerekeket, látszott az arcukon, mennyire összetörtek. De majd hallunk még róluk, ez biztos... Fiatalok még, övék a jövő.

    Szép estét mára! 

    előzmény:
    jomiku (85907)
    2013-11-05  19:38
  19. 2013. november 5. 19:4785908.

    Sziasztok.

     

    Saléna megérkezett köszönöm szépen.

  20. 2013. november 5. 19:3885907.

    Sziasztok!

     

    Matesa!

    Így már én is jártam.... reggel vettem észre, hogy tárva-nyitva minden! Pedig, mikor egyedül vagyok itthon, többször is bezárok mindent!

     

    A moziról jut eszembe....A tanítványom, aki a múlt héten meghalt, egy moziban halt meg... Őszi szünetben elvitték a gyerekeket moziba, előadás közben a felesége vállára dőlt, hörgött egyet és ........nincs tovább..... Még mindog nem tértem napirendre felette...

     

    Kriszti!

    Biztos jó lesz a szülinapi buli! Találkozás rég nem látott rokonokkal jól szokott elsülni!

     

    Két házikóm alkatrésze készen van. Nem is szándékoztam többet készíteni, de holnap még nekiállok a többinek, mert a kisütött részek élég dundikák és nagyon puhák lettek, a tésztám fele pedig még megvan. Nem mertem vékonyra nyújtani a tésztát, hogy stabil legyen a ház, de a végén 6 db szívet is sütöttem, kóstolás céljából, amit nagyon vékonyra kisodortam ...és így is stabil és puha és pont jó a vastagsága .....

     

    Szép estét mindenkinek!

    előzmény:
    matesa (85906)
    2013-11-05  17:58
  21. 2013. november 5. 17:5885906.

    Sziasztok

     

    Randa esős idő van egész nap!

     

    Jaaj képzeljétek reggel majd infarktust kaptam....este megsütöttem a sütőtököt, és kicsit szellőztettem utána, reggel meg megyek le, engedném be az állatokat, és látom nyitva a hátsó ajtó... húúú, még jó hogy nem vittek el minket! Én aki annyira félek máskor minden ajtót, ablakot bezárok, most meg tárva nyitva egész éjjel....ááááá meg se mondtam embernek

     

    Voltam páromnál, vittem neki gyümölcsöt, sétáltunk a parkba aztán siettem haza, mert szegény kutyusnak hosszú a nap, Sanyi már 3 órakor otthon van , hozzá van szokva szegény.

  22. kml
    kml
    2013. november 5. 06:0585905.

    Jó reggelt!

    Ébresztők:

    Tünde! Remélem jó híreket kap ma a fiad! Rokonoknál lakik? 

    Ani! Jó mozizást, én mostanában csak a 6-os karikás filmeket néztem a moziműsorban....

    Hétvégére az egyik unokatesómnak meglepetésbulit szervez a felesége, tegnap szólt (igazság szerint már a múlt héten is keresett többször, de ismeretlen szám volt, nem vettem fel ) úgyhogy most ezerrel nézem az ajándéklehetőségeket. Már vagy 3 éve nem találkoztunk személyesen, úgy, hogy mindenki együtt lett volna, remélem most sikerülni fog!

    Szép napot, annak ellenére, hogy per pill.zuhog az eső.... 

  23. 2013. november 4. 21:3085904.

    Szia Tünde

    Reméljük minnél hamarabb sikerül valami. Aztán ha már megvan az első munka, lehet keresni másikat.... Kitartást!

    Ani, romantikus filmet nálunk már csak én nézek, mióta a lányom nincs itt. Épp gondoltam én is arra, milyen lehet beülni egyedül egy moziba 

    Ma már az új helyen voltunk fittneselni, háát elég lepusztult a hely, az előzöhöz képestna de majd belakjuk. Van itt tekepálya is, folyamatosan tekéznek, na most már zene is van hozzá.A jó az, hogy vadiúj cipők vannak, tök jó bennük ugrálni 

    Most megyek is, kipihenem a fáradalmakat. 

    előzmény:
    NTünde (85902)
    2013-11-04  21:10
  24. 2013. november 4. 21:2685903.
    Saléna köszönöm.
  25. 2013. november 4. 21:1085902.

    Sziasztok.

     

    olvaslak ám benneteket. de igazán a skypon logunk egész délután,fel pörögtek az események ma már hívták beszélt egy fönökkel holnap vissza hívják akkor már többet tudok én is.

Címlap

top