Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tapasztalatok a Stahl könyvvel

Torolt_felhasznalo_193515
Torolt_felhasznalo_193515
Létrehozva: 2003. január 20. 15:36
Sziasztok. Nektek milyen élményeket szerzett Stahl Judit szakácskönyve?
Én a hétvégén próbálkoztam a Világ legjobb sült csirkéjével és jól be is faragtam vele, már ami a sütési technikát illeti. Nekem ugyanis nincs ilyen spéci tepsim, így fóliával kibéleltem én naiv a sütő alját , ráraktam a rácsra a dögöt, és az egész 5 perc múlva elkezdett füstölni. Az egész lakás ködös és büdös lett a szétfröccsenő vajtól. Nem tudom a szerző esetleg kemencében süti ezt a dolgot?! Szóval vigyázzatok a sütéssel!!!! Kinek milyen tapasztalatai vannak?
  1. 2006. június 8. 14:083501.
     Nagyon köszönöm!!! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_500921 (3500)
    2006-06-08  14:07
  2. Torolt_felhasznalo_500921
    Torolt_felhasznalo_500921
    2006. június 8. 14:073500.

     Szia Kata! 

    Itt az olasz melegszendvics receptje (videón)

    Remélem tudtam segíteni, sok sikert .

    Kata

    http://www.tv2video.hu/e_musor.php?ktv_db=29&rovat_db=2576&musor_db=&tema_db=

    előzmény:
    Kata11 (3499)
    2006-06-08  13:43
  3. 2006. június 8. 13:433499.

    Sziasztok!

    Valaki le tudná írni nekem annak az olaszos melegszendvicsre való sajtkrémnek a receptjét, amit kb. másfél-2 hónapja csinált Judit?

    Előre is nagyon köszönöm!

    Kata

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. június 7. 21:533498.
    PETREZSELYMES ZÖLDBORSÓ SÜLT CSIRKEMELLEL ÉS PARMEZÁNOS ZÖLDBORSÓPÜRÉ MUSTÁROS CSIRKECSÍKOKKAL Hozzávalók:45 dkg frissen fejtett vagy mirelit zöldborsó
    2 nagy csokor petrezselyem, alaposan megmosva és apróra vágva
    5 dkg frissen reszelt parmezán
    40 dkg csirkemellfilé, 3x1 cm-es csíkokra vágva
    ízlés szerint só és frissen őrölt bors
    ½ kávéskanál + 2 evőkanál olívaolaj
    3 +1 dl tejszín
    ízlés szerint frissen reszelt szerecsendió
    5 dkg vaj
    1 evőkanál mustár
    1 púpos kávéskanál étkezési keményítő
    2 dl bébivíz

     Elkészítés:A zöldborsót gőz fölött puhára pároljuk. Ha készen van, nem öntjük ki alóla a vizet, mert a baba ebédjéhez még szükségünk lesz rá.

    A megpárolt zöldborsóból kiveszünk 4-5 evőkanálnyit, az apróra vágott petrezselyemből 1 kávéskanálnyit, a frissen reszelt parmezánból pedig ½ kávéskanálnyit. Ehhez jön majd még egy kupaknyi olívaolaj és a babébivíz. Ezek a hozzávalók a baba ebédjéhez kellenek.

    A csirkemell-csíkokat 2 részre osztjuk, vagyis külön tesszük a baba adagját és külön a családi adagot. A babának elég kb. 3 dkg csirkemell.
    A baba húsadagját egy kis teflonserpenyőben ½ kávéskanál olívaolajon kevergetve alaposan megsütjük.

    Összeállítjuk a baba ebédjét. A mini adag zöldborsót, petrezselymet, parmezánt és megsütött csirkemellet annyi bébivízzel pépesítjük össze, hogy a végeredmény könnyen kanalazható, sűrű krémlevesre hasonlítson. A pépesítéshez érdemes botmixert használni, de lehet turmixgépet is.
    A baba ebéd ezzel készen van.

    Elkészítjük a családi ebéd zöldborsópüréjét. A maradék párolt zölborsót turmixgépbe tesszük, majd hozzáadjuk a maradék petrezselymet és a maradék parmezánt. Megsózzuk, megborsozzuk, aztán frissen reszelt szerecsendióval megfűszerezzük. Ezután öntünk hozzá 3 dl tejszínt, és az egészet összeturmixoljuk.

    Megsütjük a családi ebéd csirkemellét. Egy nagyobb teflonserpenyőben takaréklángon összeolvasztjuk a maradék 2 evőkanál olajat a vajjal, aztán ha a keverék már folyós, erősítünk a lángon, és 5-6 perc alatt kevergetve átsütjük benne a csirkecsíkokat. A húst sütés közben megsózzuk, megborsozzuk.
    Ezu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. június 7. 18:403497.
    Köszi a segítséget  !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_805129
    Torolt_felhasznalo_805129
    2006. június 7. 12:033496.
    Szia Nuszi! Ezt keresed? Ez az ő gyűjteményéből van. Üdv. Zsuzsi

    FAHÉJAS KUSZKUSZ ASZALT SÁRGABARACKKAL
    Hozzávalók:
    15 deka aszalt sárgabarack
    2½ deci tej
    1 vaníliarúd
    15 deka kuszkusz
    10 deka porcukor
    1 teáskanál őrölt fahéj
    1 narancs
    3 deci hideg tejszín
    esetleg 4 teáskanálnyi rózsav
    Elkészítés:
    Azzal kezdem, hogy miniatűrnyi kockákra vágom az aszalt sárgabarackot, mert így rögtön bele tudom majd keverni a félkész kuszkuszba, hogy együtt puhuljanak meg.
    Aztán a hosszában félbevágott vaníilarúddal felforralom a tejet, majd amikor rottyan egyet, rögtön lejjebb veszem a lángot. Folytonos keverés mellett beleszórom a tejbe a kuszkuszt, és ½ percig főzöm benne a hamar megpuhuló szemeket. Utána lehúzom az edényt a tűzről, hozzákeverem a darabkákra vágott aszalt barackot.
    A még meleg kuszkuszhoz hozzászórom a porcukrot meg az őrölt fahéjat, majd belekeverem a narancs megreszelt héját is, aztán szorosan lefedem az egészet alufóliával. Így a barackos kuszkusz-szemcsék szűk 20 perc alatt magukba szürcsölik a narancsos-vaníliás tejet, és eközben bőven van időm robotgéppel kemény habbá verni a hideg tejszínt.
    Ha letelt a kuszkusz ideje, lekapom róla az alufóliát, majd két villa segítségével kicsit szétszedegetem a langyos szemeket. Aztán kiveszem közülük a félbevágott vaníliarudat, fakanállal óvatosan hozzájuk forgatom a kemény tejszínhabot, és az üvegtálkákba kanalazott édességre rálötykölök 1-1 teáskanálnyi, ezeregyéjszaka illatú rózsavizet.
    4 adag lesz belőle.
    előzmény:
    nuszi (3495)
    2006-06-07  11:34
  7. 2006. június 7. 11:343495.

    Segítsetek!

    Judit egy régebbi receptjét -a tejes kuszkuszt- keresem!

    Ha valaki leírná nagyon hálás lennék! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. május 25. 12:463494.
    Ma:

    SAJTOS RAKOTT KRUMPLI


    Hozzávalók:
    1 doboz sonkás, kocka sajt
    1½ dl tejszín
    1½ kg krumpli, meghámozva és uborkagyalun hajszálvékonyra szeletelve
    só és frissen őrölt bors
    frissen reszelt szerecsendió
    20 dkg pácolt, szárított, vékonyra szeletelt sonka felcsíkozva
    1 liter tej, megmelegítve
    5 dkg vaj

    a tepsi kikenéséhez puha vaj


    Elkészítés:
    Előmelegítjük a sütőt 200 fokra (gázsütőn 6-os fokozat), és kivajazunk egy 20x40 cm-es tepsit.

    A sajtkockákat egy nagy keverőtálba pottyantjuk, aztán hozzáöntjük a tejszínt és az egészet összedolgozzuk.

    Most következik a fűszerezés; a tálba reszeljük a fokhagymagerezdeket, aztán jöhet egy kevés szerecsendió, na és a friss borspuszi. Az egészet alaposan összekeverjük.

    Ezután a krumpli szeleteket beleforgatjuk a sajtos-tejszínes-fűszeres mártásba. Ekkor láthatjuk, hogy mennyi tejet fog felvenni az étel ahhoz, hogy jó szaftos legyen.

    A következő lépésben a szeletelt sonkával megágyazunk a kivajazott tepsiben a krumplinak. Ezután jöhet a sonkára egy réteg krumpli, kevés só és bors. Majd újabb réteg sonka, végül a maradék krumpli, só és bors.

    Utolsó lépésként az egész tetejére morzsoljuk a vajat, majd a tepsit alufóliával letakarva sütőbe téve kb. 1 óra, majd fólia nélkül további fél óra alatt ropogósra sütjük a sajtos rakott krumplit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. május 24. 16:073493.
    Itt a mai!

    PARADICSOMOS CUKKINIPÜRÉ ÉS ZÖLDSÉGES TÉSZTA

    Hozzávalók:
    50 dkg cukkini, megmosva, kockára vágva
    35 dkg paradicsom, meghámozva, kimagozva, kockára vágva
    1,5 dl tejszín
    5 dkg olajbogyó, nagyobb darabokra vágva
    3 gerezd fokhagyma
    morzsolt oregánó

    frissen őrölt bors
    25 dkg tojás nélküli csavart tészta
    5 dkg reszelt parmezán
    kevés olívaolaj

    Elkészítés:
    Első lépésként egy nagy lábosban felteszek enyhén sós vizet melegedni a tésztának. Ha a víz már forr, kifőzöm a tésztát.

    Miközben fő a tészta, gőz fölött külön-külön puhára párolom a kockára vágott cukkinit és a paradicsomot a fokhagymával együtt. Ha a zöldségek megpárolódtak, kiveszek mindkettőből 4-5 evőkanálnyit a babának és kb. fele ennyi kifőtt tésztával, kevéske olívaolajjal és egy csipetnyi reszelt parmezánnal alaposan összepürésítem az egészet. Ha szükséges, a cukkini párolólevével hígíthatjuk. A baba ebéd ezzel kész is.

    A családnak a maradék párolt zöldséget kevés sóval, jó sok borssal, a tejszínnel és a parmezánnal összepürésítem. Ízesítem egy kevés oregánóval, majd a cukkini maradék párolólevével az egészet felhígítom.

    Ezután olívaolajat forrósítok egy serpenyőben, és ha már forró átkeverem benne a maradék kifőtt tésztát, majd hozzáöntöm a zöldséges mártást. Amíg a tészta melegszik, apróra vágom az olajbogyót, majd a meleg tésztára szórom.

    Az olajbogyós zöldséges tésztát már csak 1-2 percig kevergetem, aztán már csak a tálalás következik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. május 24. 13:383492.
    Az INDEX fórumán van Stahl topik és ott mindig minden recept fennt van!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_642017 (3491)
    2006-05-24  13:16
  11. Torolt_felhasznalo_642017
    Torolt_felhasznalo_642017
    2006. május 24. 13:163491.
    igen, nagyon köszönöm. hol találtad meg?
    előzmény:
    latsia (3490)
    2006-05-24  13:14
  12. 2006. május 24. 13:143490.
    Esetleg ez?

    ANANÁSZOS LENCSEPÜRÉ ÉS ÉDES-ERŐS LENCSE SÜLT SONKÁVAL

    Hozzávalók:
    1 db ananász, felkockázva
    25 dkg lencse, megmosva és lecsöpögtetve
    2 szál sárgarépa, megtisztítva és kockára vágva
    2 db babérlevél
    2 gerezd fokhagyma, megtisztítva
    ¼ zeller gumó, megtisztítva és kockára vágva
    1 dl tejszín
    1 kávéskanál currypor
    2 evőkanál méz
    1 evőkanál dijoni mustár
    1 vastag szelet füstölt sonka

    frissen őrölt bors

    Elkészítés:
    A felkockázott ananászt egy kisebb lábosban, a sárgarépát és zellert egy nagyobb lábosban a fokhagymagerezdekkel és a babérlevéllel együtt gőz fölött puhára pároljuk. Ha készen van, nem öntjük ki a zöldségek alól a vizet, mert a baba ebédjéhez még szükségünk lehet rá.

    Miközben a gyümölcs és a zöldségek puhulnak, megfőzzük a lencsét, majd a babérlevél nélkül áttesszük egy tálba. Jöhet hozzá az ananász, a párolt sárgarépa és a párolt zeller, majd az egészet alaposan összeturmixoljuk.

    Összeállítjuk a baba ebédjét. Kiveszünk egy adag pürét és szitán átpasszírozzuk, hogy biztosan pépes legyen a baba étele. Ha szükséges a félretett pároló lével hígítjuk. A baba ebéd ezzel készen is van.

    A családnak a maradék pürébe belekeverjük a tejszínt és a curryport. Sózzuk és kevés frissen őrölt borssal ízesítjük.

    Egy közepes serpenyőben olajat hevítünk és amíg melegszik, egy tálkában kézi habverővel összekeverjük a mézet a mustárral és alaposan bekenjük vele a sonkaszeletet. Ha a serpenyőben már kellően forró az olaj, mézes-mustáros sonkaszeletet pár perc alatt kisütjük.

    Tálaláskor a tányérra kanalazzuk a maradék zöldségpürét és melléhelyezzük az ízes sonkaszeletet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_642017 (3489)
    2006-05-24  13:05
  13. Torolt_felhasznalo_642017
    Torolt_felhasznalo_642017
    2006. május 24. 13:053489.

    Sziasztok!

    Kb. 2-3 hete egy szombati műsorában láttam egy lencséből és ananászból készült ételt, azt hiszem egyet a babának egyet a családnak című rovatban. Sajnos nem találtam meg a receptet sem a neten, sem a teletexten. Tudnátok segíteni?

    Előre is köszönöm

    előzmény:
    vyvett (1)
    2003-01-20  15:36
  14. Torolt_felhasznalo_193515
    Torolt_felhasznalo_193515
    2006. május 23. 10:143488.
    szia.
    igen erre gondoltam.
    köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. május 22. 15:083487.

    Ha valakit érdekel,(és még nem tudja):a Club/Irisz műsorán ismétlik Judit főzőműsorait ,bár elég későn:22:25 perctől!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_221550
    Torolt_felhasznalo_221550
    2006. május 22. 14:243486.
    Sziasztok!

    Nem tudja valaki véletlenül, hogy miért nincsenek fenn a vasárnapi műsor receptjei? Ill. hol lehet őket megtalálni?

    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2006. május 20. 11:493485.

    Azt hiszem, nem ez volt, de ettől függetlenül ez is nagyon jól hangzik! Mentem is, köszönöm Latsia!!!

    előzmény:
    latsia (3481)
    2006-05-20  11:05
  18. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. május 20. 11:353484.
    PIZZATÉSZTA

    Hozzávalók:
    1 kiló liszt
    2 lapos evőkanál só
    1 evőkanál szárított oregano
    frissen őrölt fekete bors
    2 tasak szárított élesztő
    2 teáskanál cukor
    6 deci langyos víz
    6 evőkanál olivaolaj
    olivaolaj a tál kikenéséhez
    Először langyosra melegítem a lisztet a mikróban úgy, hogy a legalacsonyabb fokozatra zacskóstul beteszem 1 percre, aztán beleszitálom egy nagy tálba és hozzákeverem a sót, a szárított oregánót és tisztességes mennyiségű frissen őrölt borsot. Utána a legnagyobb keverőtálamba amim csak van, beleszórom a szárított élesztőt és a cukrot. Langyos vízzel simára és hozzáteszem az olivaolajat is. Előszedem a kézi robotgépet, beleillesztem a tésztadagasztó-karokat, majd lassú fokozatra kapcsolom és elkezdem az élesztős-olajos vízbe apránként belekeverni a fűszeres lisztet. Amikor már az összes lisztet beledolgoztam, akkor nagyobb fokozatra váltok a gépen és 6-7 perc alatt hólyagosan simára dagasztom a pizzatésztát. Még 1-2 percig kézzel is átdolgozom a bucit, aztán vékonyan kiolajozott tálba beleforgatom, hogy sehol ne száradjon ki és konyharuhával lefedve 45 perc alatt meleg helyen a duplájára kelesztem. Utána újra átgyúrom a tésztát és elosztom 4 egyenlő részre. Amíg az egyiket jó centis vastagságúra kinyújtom, addig lefedve tartom a többi cipót. (Ha a várakozás alatt nagyon duzzadoznának, akkor hűvősebb helyre költöztetem őket.) A kis jóindulattal körlapnak is nevezhető pizzát enyhén megolajozott sütőlapra teszem és 15 perces pihenő után jöhet rá vékonyan a pizzamártás meg azok a toppingok, amelyekre épp kedvünk támad. Előmelegített 220 C-os (gázsütőn 7-es fokozat) 20-25 perc alatt sülnek a pizzák ropogósra attól függően, hogy mivel pakoltuk meg őket. 4 tekintélyes méretű pizza lesz belőle 8 ember számára.
    előzmény:
    vyvett (3479)
    2006-05-14  12:21
  19. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. május 20. 11:333483.
    Ezt a csokis kekszet aznap megsötöttem, nagyon finom! kakaó vagy tea mellé isteni
    előzmény:
    vyvett (3479)
    2006-05-14  12:21
  20. Torolt_felhasznalo_456907
    Torolt_felhasznalo_456907
    2006. május 20. 11:323482.
    Szia, bocs nem jártam erre..

    OMLÓS CSOKIS KEKSZ
    Hozzávalók:

    10 dkg étcsoki, apróra vágva
    3 evőkanál tejszín
    15 dkg finomliszt
    2 evőkanál cukrozatlan kakaópor
    ½ kávéskanál szódabikarbóna
    1 csipet só
    12½ dkg puha vaj
    20 dkg cukor
    1 tojás
    10 dkg fehércsoki, apróra vágva
    Elkészítés:

    Az étcsokit gyenge gőz fölött kevergetve összeolvasztjuk a tejszínnel. Ha már folyós, levesszük a gőzről, és félretesszük, hogy langyosra hűljön.

    A liszthez hozzákeverjük a sót és a szódabikarbónát, aztán teaszűrőn át hozzászitáljuk a kakaóport. A puha vajat robotgéppel összehabosítjuk a cukorral, majd hozzádolgozzuk a tojást. Amikor a tojás tökéletesen elkeveredett, a masszához fakanállal hozzákeverjük az időközben langyosra hűlt, olvadt csokit, majd beleadjuk a kakaós lisztet, és végül beleforgatjuk az apróra vágott fehércsokit.

    A tésztát hűtőbe tesszük, hogy megdermedjen.

    Sütés előtt előmelegítjük a sütőt 175 fokra (gázsütőn 4-es fokozat), és szilikonlapot vagy sütőpapírt terítünk 1 nagy, illetve 2 kisebb tepsibe.

    A tésztából diónyi mennyiségeket veszünk a kezünk közé, golyókat formálunk, majd a elhelyezzük a golyókat a tepsi(k)re egymástól legalább három ujjnyi távolságra, aztán kb. 12 perc alatt megsütjük a sütiket. Ennyi idő leteltével a közepük még puha marad, de mégsem szabad őket tovább sütni, mert akkor félő, hogy kiszáradnak.

    Miután kivettük a sütiket a sütőből, rajta hagyjuk őket 5-10 percig a tepsin, és csak ezután tesszük őket át egy rácsra, hogy teljesen kihűljenek.
    előzmény:
    vyvett (3479)
    2006-05-14  12:21
  21. 2006. május 20. 11:053481.
    Erre gondolsz?

    CSOKOLÁDÉS KALÁCSFELFÚJT
    30 dkg szikkadt kalács
    3-4 ek. csokis mogyorókrém
    4 dl tej
    3 dl tejszín
    10 dkg cukor
    2 tojás
    2 tojássárgája
    10 dkg tejcsoki
    3 dkg vaj
    puha vaj a sütőtál kikenéséhez

    A szikkadt kalácsot felszeletelem, és minden második szeletet vastagon megkenek mogyoróvajkrémmel. Az üresen maradt szeleteket ráillesztem a megkentekre, és az így kapott szendvicseket két centis kockákra vágom. A tejet és tejszínt beleöntöm egy lábosba, és összemelegítem. Kézi habverővel egy nagy tálban összekeverem a tojásokat és a tojássárgáját a cukorral. A meleg tejet folytonos keverés közben apránként hozzáöntöm a cukros tojáshoz. Beleforgatom a mogyorókrémes kalácskockákat, és megvárom, amíg 5-10 perc alatt magukba szívják a tojásos keveréket. Bekapcsolom a sütőt 175 C-ra (gázsütő 4es fokozat), és kivajazok egy 1,5 literes, 30x20 centis sütőtálat. A kivajazott sütőtálba beleteszem a tocsakos kalácskockákat, imitt-amott közéjük dugdosok apróra tört csokidarabokat, majd a tetejére rámorzsolom a vajat. A kalácsfelfújtat beleteszem a meleg sütőbe, és 45 perc alatt megsütöm. 4-6 adag lesz belőle.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_215519 (3480)
    2006-05-20  10:52
  22. Torolt_felhasznalo_215519
    Torolt_felhasznalo_215519
    2006. május 20. 10:523480.

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék Stahl recepttel kapcsolatban: valahol olvastam,édesség, kalácsos, és ha jól emlékszem vanília puding is volt benne. Azt tuti, hogy szikkadt kalácsból kell készíteni.

    Esetleg valaki tudna segíteni?

    Köszönöm!!! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_193515
    Torolt_felhasznalo_193515
    2006. május 14. 12:213479.
    sziasztok.
    Apoletta beírnád a mai recepteket, úgymint tripla csokis keksz és pizzatészta??
    előre is köszönöm!
    Yvett
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_914570
    Torolt_felhasznalo_914570
    2006. Április 30. 15:443478.
    MEDITERRÁN MUFFIN
    Hozzávalók:

    10 deka puha vaj
    15 deka cukor
    1 teáskanál vanília-aroma
    2 tojás
    ½ deci tej
    3 evőkanál rum
    15 deka liszt
    1 teáskanál sütőpor
    10 deka Mediterrán mix
    Elkészítés:

    A sütőt előmelegítjük 175 C-ra (gázsütőn x-es fokozat), és a muffintepsi horpadásait kibéleljük egy-egy papírkapszlival.

    A puha vajat robotgéppel habosra keverjük a cukorral és a vanília-aromával. Egyenként hozzádolgozzuk a tojásokat, majd a géppel hozzávegyítjük a tejet és a rumot is.

    A lisztet összekeverjük sütőporral. Fakanállal 2-3 részletben hozzáadjuk a vajas-cukros-tojásos-tejes-rumos masszához, aztán ebbe belekeverjük a Mediterrán mixet.

    A kész tésztát arányosan szétosztjuk a muffintepsi horpadásaiban, és a muffinokat 20-25 perc alatt megsütjük.

    12 muffin lesz belőle.


    Azért egy muffin alaptésztát recept nélkül is össze tudsz dobni, nem? Abba meg egy kis aszalt gyümölcsöt és kész.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_698106 (3477)
    2006-04-28  09:30
  25. Torolt_felhasznalo_698106
    Torolt_felhasznalo_698106
    2006. Április 28. 09:303477.
    Sziasztok!

    Stahl Judit mediterrán muffin receptjét keresném, pár hete a vasárnapi adásban készítette el és én sajnos elfelejtettem leírni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top