Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Márciusi-mini-p iXem

Amber...
Létrehozva: 2006. január 16. 12:14

Sziasztok !

Lányok , itt a kért topic  Rajtunk kivul szivesen látunk mindenkit , lehet nyugodtan nézelodni , hozzaszolni , elemezni , javitani , panaszkodni , viccelodni , lebontani és ujra kezdeni !

Hajrá !

 

  1. 2006. január 20. 16:24126.
    Még egy kérdés!
    Most hogy készen van, mit kell csinálni vele??
    Leszedem róla a hímzőkeretet keretet és viszem kereteztetni?? Vagy ki kell mosni?? Vagy vasalni??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. január 20. 16:02125.
    Akkor már ma nem is leszel?
    Pedig akartam kérni egy-két utazós tanácsot. Na mindegy. Jó bulizást!!!!
    előzmény:
    Amber... (124)
    2006-01-20  15:26
  3. 2006. január 20. 15:26124.

    Dzsin , meg kell hogy dicsérjelek !!! az "uj" rész mar szemmel lathatoan szebben van himezve !!!  Nagyon ugyi vagy !

    Torolkozot igy lehet venni , hogy a himzö-sáv mar eleve benne van , nekem is nagyon tetszik !

    Miért vagy szomoru ?

     

    Suzi , jo utat !!! Nagyon szép lett a cicad !  A cserepes macska nagyon cuki !!!  

     

    Megyek a Bramért ! Este meg megyunk buliba , igy ma sem tudok mar bökni  

    előzmény:
    dzsincsill (122)
    2006-01-20  14:55
  4. 2006. január 20. 15:22123.
    Sziasztok!!

    Dzsina, mi a baj?? Jól haladsz, én hozzád képest csiga vagyok.


    Dóri nagyon szépek lesznek a rózsák!! Azt gondoltam, hogy csak én bontok. És a törölköző ,nagyon gyors vagy!!

    Amber, a Tiédből még nem nagyon látszik semmi, csak az, hogy marha nehéz lehet ennyi árnyalattal dolgozni, minden elismerésem!!

    Rengeteg a dolgom, de azért meghímeztem a macska bajszát és így már készen is van!!!! Balázs még ma is lelkes, nem tudom meddig tart.

    Mi holnap reggel elutazunk, addig is hímezzetek jó sokat, én is viszem a cserepes macskát

    Pusz-pusz

    Hiányozni fogtok!

    Majd még este benézek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. január 20. 14:55122.

    Sziasztok!

    Hát azért haladtok rendesen lányok!

    Hubbub ilyen törölközőt én is szeretnék csinálni, így törölközővel együtt lehet venni, vagy csak a varrni való sávot vetted?

    Már túl vagyok egy vizsgán és egy kis szomorúságon is, remélem a varrás majd feldob egy kicsit.

    előzmény:
    Amber... (121)
    2006-01-20  11:47
  6. 2006. január 20. 11:47121.

    Sziasztok !

    Dori , csak nem azt a rozsat kell lebontanod , amit egy hét alatt csinaltal ? miért ? .... hol lett elbökve ?

    Nagyon cuki a torolkozo is !!! Majd ha a fiuk nagyobbak leszenek akkor én is szeretnék ilyesmiket késziteni a furdobe ... a Bramnak egyenlore allatfiguras torolkozoje van de szamon is tartja , hogy az az ové és abba ugyan én ne toroljem a kezem ...

    Képzeljétek , tegnap a Bram azt mondta , hogy szerelmes belém ...   persze csak csoki kellett neki    

    Csatolom én is ami egy hét alatt készult ... nem vagyok megelégedve a tempoval  

    Helen-t még nem volt idom felvarrni de a masikat mar levettem ... nem is volt annyira "rossz" érzés   ... talan jobb is hogy le van véve , mert a szélét anno nem is szépen dolgoztam el , most majd erre is oda lehet figyelni ha ujra felvarrom .

    Anyu ma volt uh-n a majaval és allitolag minden okés !  

    előzmény:
    hubbub (119)
    2006-01-20  10:29
  7. 2006. január 20. 10:30120.
    Tenyleg nem olcsoak itt sem. Azert is nem aggodtam azon, hogy a Fashion Showt 50Euroert adta volna a nenid, mert itt is kerult volna annyiba. Ez van, nem egy olcso hobby a himzes.
    előzmény:
    Amber... (118)
    2006-01-19  22:49
  8. 2006. január 20. 10:29119.
    Sziasztok,

    szep pentek reggelt mindenkinek. En nyitom a mubemutatot?

    Mondjuk nagyon szomoru vagyok, mert jobban alltam a himzessel, de ma reggel eszrevettem, hogy elrontottam, es egy jo reszt le kellett bontani De inkabb lebontom ami rossz, mert ugysem tudnam jol korrigalni, meg nagyon maceras agyalni rajta...

    Szoval mellekelve a rozsas, egeszben meg kulon amit 1 hete csinalok. Es a tegnapi kiruccanasunkon vasarolt torolkozo, meg ami keszul rajta

    Dora
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. január 19. 22:49118.

    De jo nektek !!!

    Suzi , milyen az a cserepes macska ???    

    Ari lehet Balu , ahogyan himez !  Dragak ezek az elso kites cuccok ?

    Lanyok nézegetem a prospektusokat , amiket kaptam a kiallitason és bizony az arakon nagyon meglepodtem , mert itt is annyi mint otthon sot van ami még olcsobb is  nem értem !

    Hétfon éjjel én is egyedul fogok aludni , mert a Stef Parizsba megy , ott fognak hétfon kedden dolgozni ... utalok egyedul aludni  végulis az E az agyunk mellett alszik , az én oldalamon , igy két pasi kozott fexek   ... majd lehet , hogy kiveszem az agyabol és beteszem magam mellé  

    Dori , képzeld az apum meg a Stef is meg szeretnék probalni ilyen himzokeretet csinalni ... na ezt jo csunyan fogalmaztam ... kivancsi leszek a végeredményre !

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. január 19. 21:20117.
    Nagyon jó volt, kár, hogy olyan messze vagy Amber....!!!!

    Minden héten jó lenne csavarogni.

    Balázs nagyon örült a kit-nek, még most is csinálja, pedig már aludnia kellene. Először szépen körbeszegte az egészet.

    Vettem még egy cserepes macskát is, már alig várom,hogy elkezdjem.

    Nocri, köszönöm a küldeményt, ezek lesznek a következők.
    Ha akarod majd az újat is elküldöm.
    Majd holnap lefényképezem, hogy tetszik-e.

    Na pusz lányok, Lacim nem alszik ma itthon egyedül vagyok és
    Jó éjt!
    előzmény:
    Amber... (114)
    2006-01-19  19:55
  11. 2006. január 19. 20:13116.
    Szuper jo volt!
    Suzi megigertette velem, hogy nem engedem neki, hogy vegyen egyenlore meg valami himezni valot Vett meg egy macskat, ugyanis. Sajnos Nocri fele macsimintakat elfelejtettunk felvinni a parkolobol, igy ahhoz fonalakat nem tudtunk venni... Meg kell mondanom, hogy Suzi szepen himez nagyon, ha a csomokrol o is atter a bujtatasra nagyon szuper lesz

    En csak egy kis torolkozot vettem, meg par fonalat, Kolosnak csinalok ugyanis gyorsan egy sajat kis torolkozot.

    Vett Suzi Balazsnak is egy Elso Kitem himzest, kivancsi vagyok hogy fog neki tetszeni. 8 evesek mar nagyon profikat tudnak himezni, a Camponas kiallitason szoktam latni.

    Capuccinoztunk meg, babakat etettunk, csuszasgatlos babazoknit vadasztunk, es beszelgettunk csomot

    Nocri holnap kuldom Peterrel az egerfogo macsit, Suzi lefenymasolta neked.
    előzmény:
    Amber... (114)
    2006-01-19  19:55
  12. 2006. január 19. 20:12115.
    Balu ül a kanapén és hímez!
    előzmény:
    Amber... (114)
    2006-01-19  19:55
  13. 2006. január 19. 19:55114.
    Na , milyen volt ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2006. január 19. 19:10113.
    Meg Kolos sapija....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. január 18. 20:25112.
    Meg a tanyerod...
    előzmény:
    hubbub (111)
    2006-01-18  20:25
  16. 2006. január 18. 20:25111.
    Suzi, nalam Nocri macskai! Holnap megkapod, de azert kerdezz ra, mert amilyen dilisi vagyok... meg a vegen elfelejtem...
    előzmény:
    suzi35 (109)
    2006-01-18  17:37
  17. 2006. január 18. 20:24110.
    Azert szerintem azt te annyira nem banod Helyette lesz egy Helen Tranod, amirol azt hitted, hogy soha nem himezheted mar meg Majd az orchidea is sorra kerul.

    De ne is band, mert ha en bannam, akkor mar reg nagy bajban lennek, a ket kezem sem eleg megszamolni, hogy hany himzesem van elkezdve
    előzmény:
    Amber... (108)
    2006-01-18  17:29
  18. 2006. január 18. 17:37109.
    Sajnos muszáj vinni kaját. Viszont főzni inkább itthon főzök mint ott. Nem fér bele a mindennapi étterem. Pénteken még csinálok fasírtot meg rántott husit is. Kata meg éppen a mosogatógépbe mászik bele.


    Akkor most lesz egy nagyobb kereted??


    Dzsina nagyon édes a micimacis!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. január 18. 17:29108.

    Ezeket lefagyasztod és ugy viszitek el , ugye ?

    Szerintem rantott szeleteket is le lehet fagyasztani vagy tévedek ?

    Most én is nekiallok fozni , ma sem voltam formaban , alig bökködtem  

    Norci , amig nyer a bekula addig nincs gáz ...  

    Dori , ma este fajo szivvel és konnyekkel a szememben de le fogom szedni az orchideat a masik keretrol ............ egyszer kérdezted , hogy azt hogyan tettem ra , mert ugye szélesebb mint a keret , hat én egyszeruen felhajtogattam a széleit és ugy varrtam fel de nem lett valami szép ... lehet , hogy elobb-utobb ezmiatt ugyis le kellett volna vennem !

     

    előzmény:
    suzi35 (107)
    2006-01-18  16:41
  20. 2006. január 18. 16:41107.
    Marhapöri, paradicsomos husigombóc,spagettiszósz. Ezeket főzöm most macska helyett.
    Pusz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. január 18. 15:48106.
    Nemsokára jövök írni valamit!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2006. január 17. 23:16105.

    Navegre, lerobbant bekula a netrol (bar tan nem kene ennyire orulnom, azt mondta szegeny h rosszul erai magat, ezt mondjuk el is hiszem mert szokatlan h ejfel elott leteszi a billentyuzetet&nbsp

    suzi: igazad van, figyelmetlen voltam mea culpa, mea maxima culpa  es mennek a macskak... errol jut az eszembe h tok jot vigyorogtam a minimacskas duman csak meg nem volt idom beirni 

    Amugy kivancsi vagyok vajon hanyfelekepp lehet meg kihimezni ezt a fajta mintat:-))))

    nem emlexem mar ki kerdezte a pasikuszt, szoval semmi komoly baj nincs vele csak megint erot vett rajta a hobbi-orulet, most epp online pokerezik   

    Persze valamilyen szinten bosszant, de legalabb elfoglalja magat... meg a 0-rol osszenyert mar 300$-t   ugyhogy egyelore meg nem hordom magammal a processzort meg a memoriat dolgozni meg az agyikoba))

    előzmény:
    suzi35 (58)
    2006-01-16  20:59
  23. 2006. január 17. 22:15104.

    Dzsin , szerintem nem vészes ! a télaponal jobban latszott , hogy meg lettek huzva a szalak . A felhot meg ha eddig teljes x-el készitetted , akkor azt a felhot még fejezd be igy , a tobbit meg csinald fél x-ekkel ... bar akkor meg nagyon latszani fog a kulonbség... hm... végul is fehér cérnat konnyu beszerezni , csinalhatod a tobbit is teljes x-el , aztan ha elfogy a cérna akkor veszel még .  

    Suzi , gratula a cicushoz !!!  

    Elkészult a meggyes suti is délutan , nagyon fini lett  mar csak kb a fele van meg ...

    Szegény kisebbik fiam ma egész nap sirt és én meg nem birtam mar tovabb idegekkel és kiborultam  ... de nem birtam felvenni annyi dolgom volt  most egy kicsit szarul vagyok ezmiatt ... a kis akarnok legszivesebben egész nap a karomon lenne .

    előzmény:
    dzsincsill (97)
    2006-01-17  14:59
  24. 2006. január 17. 21:29103.
    Ilyen lesz suzi! Na most hogy már "annyira profi vagyok" vettem észre, hogy a magasságmérőn a felhőket fél szállal kellett volna és persze egy szállal 3 helyett, de már annyit haladtam nincs szivem kibonta, már íg marad. Szeritetek ehhez igazítsam majd a figurákat vagy ott az eredetit csináljam. Sajna mint látszik a minták értelmezésével is akadnak gondjaim a tapasztalatlanságból adódóan. bár hogy már észrevettem nem jól csinálom az is jelent vmit. 
    előzmény:
    suzi35 (102)
    2006-01-17  21:02
  25. 2006. január 17. 21:02102.
    Nocri, kérlek szépen, igen kellene, aszem már írtam is, hogy én is küldöm az enyémet! Köszi!! Szépen!!

    Nagy hírem van!! Kész a macskám, életem első keresztszemes hímzése. Na jó, nincs kész. Még csak most fogom körbehímezni, de az x-ek megvannak.

    Norci, milyen pasi téma van??

    Dzsina, a micimackós milyen lesz készen??

    pusz
    előzmény:
    ha-nocri (99)
    2006-01-17  19:57

Címlap

top