Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006.Októberi babavárók:))

Torolt_felhasznalo_158480
Torolt_felhasznalo_158480
Létrehozva: 2006. január 11. 15:20

Sziasztok!!

Ma csináltam egy tesztet és legnagyobb örömömre ++++++++ lett!! Interneten egy csomó helyen néztem dolgokat a terhességről és megnéztem egy kalkulátort is!!!Ami azt mutatta a baba szeptember 29-én fog megszületni,de mivel ez elég határeset szereintem október is belefér!Ha valaki másnak is van már pozitív tesztje és vagy októberi lesz a babája vagy szept. végéi nyugodtan jöjjön!!Mindenkit sok szeretettel várok:lilla 

  1. Torolt_felhasznalo_152332
    Torolt_felhasznalo_152332
    2009. augusztus 18. 00:1481877.

    hali lányok :)

     

    hú, de rég jártam erre... vagyis, néha benézek és olvasgatok, vagy képeket nézek tátott szájjal, hogy 'jaj, mekkorák már ezek a gyerekek' :D közben az enyém is nő, mint a gomba :)

     

    Réka gratulálok Áron születéséhez! örülök, hogy az első napok ijedtsége hamar elmúlt és Áron hamar hazamehetett Olyan jó ennyi lurkót látni együtt, én is akarok, én is akarok :) jó, talán majd egyszer

     

    hú, sok téma volt... Maja nem dadog, de képzeljétek, most harmadik hete van otthon anyuéknál (eddig én is ott voltam, csak most hazajöttem dolgozni, de rohanunk vissza :) ) és azt hiszem, hogy allergiás a macskára :( először csak simogatott egy kiscicát unokabátyáméknál és este sírt, hogy fáj a hasa... azt hittem a déli lecsótól, mert bár pöttyös volt kívül a bőrkéje, olyan volt, mintha vissza-visszatérő görcsökre panaszkodna... aztán elmúlt estére nagy nehezen... a pöttyök meg ki szoktak jönni neki a melegtől is... aztán tesóm elvitte két nappal később másik unokatesónkhoz, ott a gyerek nem is fogta meg a macskákat, csak kergette őket, meg bent voltak a lakásban (a macskák is bentiek) és este már pöttyös volt a hasa megint :((( mármint Majának szóval nem tudom, ha hazajön, jövő héten beszélek a gyerekorvossal... úgy tudom ebben a korban vérvétellel állapítják meg az allergiát... tud erről valaki valamit esetleg? csak azért lenne fontos, mert másik nagymamáék macskamániásak és papír nélkül talán el sem hiszik, hogy nem kéne a Majának a macskás házukba mennie... vagy nemtom :(

     

    amúgy jól vagyunk, másfél éve van párom, Majával is imádják egymást, így kerek azt hiszem... Maját azért látogatja az apukája, lassan már majd el is viszi... szar ez azért :( de hát ez van...

     

    rakok fel pár képet a kisasszonyról :)

     

    ja, és éjszakára nálunk is még van pelus, de én nem erőltetem, majd leszokik róla... a déli elmaradt, az kell az ovihoz majd (ha felveszik)...

     

    Heni ha már stabilan itthon leszünk, hívlak ám, hogy találkozzunk! mindig elmarad, tudom, miattam sajnálom Lilike gyógyszerallergiáját, szegénykém már annyi gyógyszert kapott, lehet, hogy megelégelte a kis szervezete... szemműtéthez szorítok!

     

    Borsó ügyes vagy, menni fog a suli ;)

     

    mindenkinek sok-sok puszi!

    Brigi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 17. 19:4381876.

    Hello Csajszik!

     

    Luca, ezek szerint túléltétek a bicajozást :) Fotók?? És mi ez a házasság dolog????

     

    Móni, azért mert te láttad HAjnit mi is láthatnánk...... Szal eltűnt emberek ideje bejelentkezni!!!!!

     

     Barbi, de jóóó nyaraltok!Nekünk ez idén elmaradt  De majd......

     

     Bazsó simán megissza este a 2,5 dl tejet és még utána kér teát.....naná h nem tiszta éjjelre.......

     

    Az hogy tudok e tanulni BAzs mellett majd kiderül...ha a pszichiátrián kötök ki majd szólok

     

    Flóra, Veszprémbe fogok egyetemre járni, az van a legközelebb! Meg mert oda jelentkeztem és mert oda vettek fel

     

    Hétvégén kompoztunk, BAzs nagyon élvezi a szrinte "kompótozást" Meg jó idő volt úgyhogy strandoztunk is. MA meg elkezdődött a bölcsi, tök szépen felújították itt a nagy szünet alatt! Kár h lassan elmegyünk! Nem is tudom várjam e az ovit.....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 17. 15:3381875.

    Hát ige, elég durva...De ha kevesebbet töltök bele, akkor kér még...

    Egy szállodába megyünk, A Hotel Lukácsba. 

    Majd fotózok ám

    Hogy van Olivia? Biztos sokat nőtt már! Képet kérek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_138588 (81873)
    2009-08-16  20:17
  4. Torolt_felhasznalo_252579
    Torolt_felhasznalo_252579
    2009. augusztus 16. 21:2481874.

    Sziasztok!

     

    Hazajöttünk a bringatúráról, olvasni még nem volt időm, mert mindjárt beleestem 3 nap patikába szigetlakókkal. (Szigetfesztivál)

    Most pedig még apával készülünk kettesben "welneselni".

    Hátha ez még megmenti a házasságunkat, anyós befizetett.

     

    Majd jelentkezem, ígérem.

     

    Puszi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 16. 20:1781873.

    Barbi, a 3dl tea az durva, azzal nem biztos hogy kibirja reggelig!!! Én este lefekvés előtt nem adok sok innit! Volt hogy adtam és be is pisilt!!

    Jó nyaralást! Kihez mentek??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760542 (81871)
    2009-08-16  19:43
  6. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 16. 20:1781872.

    Barbi, a 3dl tea az durva, azzal nem biztos hogy kibirja reggelig!!! Én este lefekvés előtt nem adok sok innit! Volt hogy adtam és be is pisilt!!

    Jó nyaralást! Kihez mentek??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_760542 (81871)
    2009-08-16  19:43
  7. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 16. 19:4381871.

    Sziasztooook!

     

    Heni, annyira jók a képek! Jól látom, hogy Lili már teljesen behozott minden lemaradást? Nekem méretre legalábbis simán 3 éves!

     

    Móni, igen, éjjelre adunk Pelust Petire, mert az esti időhúzáskor lenyom 3 deci teát és tuti nem bírná ki reggelig...De lehet hogy azért ereszti bele, mert tudja, hogy rajta van?

    Gabica, ezen akkorát röhögtem! Mármint a repülős beszólásoson

    Miért? Fapados repülők nem ilyenek? MOndjuk Lilike a repülő szárnyán tényleg durva lett volna igaziból

    Réka, Áron nagyon szépséges De másik kettőd is gyönyörű!

    Anna Peti és Gergő nálunk is favorit, naponta kb. 3x4 mesét kell olvasnom, összesen 8 könyvünkből, de már így is a kilencedik kötetért nyúzom Zolit, mert annnnyira unom!

    Borsó, le a kalappal, hogy még tanulni is tudsz munka meg Bazsó mellett! Én már előre sokkban vagyok, miként fogom munka mellett megoldani az otthoni dolgokat

     

    Jövő hét pénteken  megyünk 6 napra Kazincbarcikára  "nyaralni"

    Úgy szerveztük, hogy gázos időre is legyen program (Szilvásvárad, Aggtelek, MIskolctapolcai barlangfürdő, csónakázótó, stb.)

    Reméljük jó lesz!

     

    Pusszantok mindenkit!

    előzmény:
    Henriett13 (81861)
    2009-08-13  23:29
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 15. 21:1081870.

    Borsó, Hajninak azért adtam szabit, mert szerdán voltunk náluk! Aztán este még eszembe jutott hogy Katkát kihagytam a hiányolásból! És vele álmodtam, valami oltári nagy hülyeséget!!

     

     

    előzmény:
    borsoka18 (81866)
    2009-08-14  20:53
  9. 2009. augusztus 15. 12:3081869.

    Boldog névnapot Marcellnek és Harci Marcinak!

    Flóra, szemüveg szuperál, már valamennyire megszoktam! Csináltok egyébként napszemüvegbe is dioptriásat?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 15. 08:1581868.
    utólag is nagyon boldog Marcell napot kíávunk!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. augusztus 14. 23:4081867.

    Sziasztok!!

     

    Nagyon köszönjük a névnapi köszöntéseket Harci-druszánk is ma tartja

     

    Néha be-be olvasok! Úgyhogy csak kutyafuttában:

     

    Caro! Gratulálok Áronhoz!! Izgulva olvastam a születésekor történteket, nagyon örülök, hogy jól vagytok

     

    Timi! Neked is Gratulálok a pocakhoz!! 

     

    Megnézegettem a képeket, csodaszépek a gyerekek!!! És lassan megint szülinapozás...ahogy Macifej mondaná: "...aztamindenit.....nekiii..."

     

    Borsó! Szuper, hogy egyetemezel!!Ugyanoda jársz majd?

    Sajnálom az allergiát, de ha nem is vigasz, legalább már kiderül lassan, hogy mi a helyzet.

     

    Nálunk a jövőhéttől van bölcsi, ezen a héten szabin voltam, nem sok kedvem van megint mókuskerekezni M is annyira élvezi, hogy itthon vagyunk együtt. 

     

    Mindenkinek jóéjt!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2009. augusztus 14. 20:5381866.

    Sziasztok!!

     

    Gabica, itthon leszünk! Csörögj ha ráértek!!!!!!!

     

    Móni! Hajninak miért nem kell jelentkeznie?? KÖVETELEM H mindenki jelentkezzen már be!!!!!!!

     

    Réka, hát az tök jó h ilyen jó viszonyban tudtatok maradni! Én tuti nem bírnék....Anyukádékkal együtt laktok? Párod mint friss apa mit szól?? :D Hjaj hát igen az automata kocsi....bár sztem egyre több van itthon is!! Reméljük találtok egy jót!!

     

    Mit fogok tanulni? Hát nekem "csak" BA (főiskolai) diplomáim vannak, és most meg akarom csinálni a MA (egyetemi) fokozatot! Ennyi, gyakorlatilag csak kiegészítek!

     

    Heni, nagyon szépek a csajok! Jót nevettem GAbica írásán h hogyan bírták a repülést! Mi is tervezünk kimenni, mert BAzs nagyon szereti a repcsiket (is)

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2009. augusztus 14. 15:2881865.
    Boldogságos MArcell napot kívánunk!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_231589
    Torolt_felhasznalo_231589
    2009. augusztus 14. 12:4681864.

    Sziasztok!

     

    Borsó, volt férjem nagyon rendesen és okosan áll a helyzethez. Már a szülés előtti hetekben is írt néha smst, hogy megvan-e már a baba? Aztán miután megszületett Áron és a PIC-re került, többször írt, hogy drukkol nekünk, meg kérdezgette, hogy van Áron. Ha jön a nagyokért, mindig megnézi Áront is. Igazából a helyzet olyan baráti, mint volt. A szakítás után elég hamar sikerült megtalálnunk a hangot egymással, igyekszünk nem belemászni a másik életébe, de a fontosabb dolgokról tudunk, és kölcsönösen segítjük egymást, ha a másiknak szüksége van rá. Nem tolakodik egyikünk sem, nem kérdezgetjük a másikat, aki amit akar, elmond az életéről. Ha baj van, úgyis segítünk. Már a kezdetekkor (mármint a külön élet kezdetekor :) ) megegyeztünk, hogy minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy a gyerekek minél kevésbé sérüljenek a válásunk miatt. Soha nem szidjuk/szidtuk a másikat a gyerekek előtt, mindig szépen beszélünk egymásról, és rugalmasan alakítjuk a láthatásokat. A rugalmasságba az is beletartozik, hogy ha Adél nem akar menni (ő nem igazán kötődik az apjához, hiszen 3 hónapos volt, amikor elment tőlünk), akkor az apja nem erőlteti, és soha nem merül fel, hogy én állnék a háttérben, hogy esetleg mi itthon arra uszítjuk, tereljük, hogy ne menjen. Azt hiszem, alapvetően ideális elvált szülők helyzetének mondhatjuk a miénket, még ha néha-néha tarkítják is zökkenők.

     

    Ja, tényleg, mit fogsz tanulni? Drukkolok, hogy össze tudj mindent egyeztetni!

     

    Heni, nagyon édesek a lányok! Az emlékparkban mi is voltunk, a gyerekeknek nagyon tetszett!

     

    Gabica, nincs egyelőre komoly féltékenység. Egyrészről Áron már a harmadik, tehát a nagyok már tudják, hogy mi az a tesó, sőt, kifejezetten szeretnek tesók lenni, valamennyire képben vannak arról, hogy ez mit is jelent (közös játék, a másik megvigasztal, stb), ezért örülnek, hogy lett még egy csapattag. Másrészt mindketten nagyon nyitott és kötődő típusúak, mindenki felé hatalmas szeretettel fordulnak, így Áron felé is. Rettentő büszkék, hogy nekik kistesójuk is van már. Játszótéren, séta közben, oviban, bölcsiben mindenütt irtó büszkén magyarázzák boldog-boldogtalannak, hogy nekik van egy Áronuk :) Meg aztán igyekszem előre kivédeni, amit lehet. Amikor Áron alszik, nem aludni vagy pihenni megyek, hanem megyek nekik olvasni, vagy csak leülni melléjük mesét nézni, rajzolni, akármit, csak érezzék, hogy ugyanúgy figyelek rájuk. Egyébként amikor Adél született, akkor sem volt Dávid féltékeny, bár akkor még nagyon kicsi volt (18 hós), nem érezte, hogy elvették volna tőle a pozícióját. Ja, és hatalmas Anna-Peti-Gergő láz van nálunk már egy éve, és azokból a történetekből is azt szűrik le, hogy jó a kistesó. Amikor megszületett Áron, akkor édesen fellelkesülve mesélték a 70 éves szomszéd néninek, hogy ők már ugyanannyian vannak, mint Anna-Peti-Gergő, szegény néninek meg nem sok fogalma volt arról, hogy mi ez a három név :)

     

    Móni, a napokban anyu megint jár dolgozni, csak reggel van itthon, úgyhogy belekóstoltam az életbe négyesben :) Igazából nem érzek drasztikus változást. Egyelőre zökkenőmentesen teltek azok a félnapok, amikor egyedül voltam velük. De hát ugye Áron még kicsi, alapvetően eszik-alszik, vele azért nem kell túl sokat foglalkozni még. Mire jobban fog igényelni, Dávidék már oviba fognak járni. A gyerekszámmal járó változás csak a fogyasztott kávém mennyiségében hozott változást :) Szóval igazából csak sokkal fáradtabb vagyok, mint amikor ketten voltak, de nincsenek nagy nehézségek.

     

    Azaz egy nehézségünk támadt: nem fér be a kocsiba hátulra a három gyerekülés :S Egyelőre Áront be tudom magam mellé előre kötni, és a hátra a két gyerek közé beül Dani vagy én. De ha Áron kinövi ezt a hordozót, és jön a normál nagy ülése, akkor már nem tudunk bepréselődni az autóba, így most autót kell cserélnünk. Nagyon fog fájni a szívem ezért az autóért, és aligha hiszem, hogy sikerül megint kifognunk egy automata váltósat :( No de ez legyen a legnagyobb bajunk :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 14. 11:4981863.
    Marcelloknak boldog névnapot, ha most tartják! (Már nem emlékszem)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. augusztus 14. 07:2081862.

    sziasztok!!

     

    Heni, nagyon szépek voltak a lányok a névadón! Kis mennyasszonyok!Az a tetkós kép nagyon jóóóó!!

    Ez az emlékpark Ferihegyen van ugye??? Mi ezer éve tervezzük hogy kimegyünk de még nem jött össze, pedig nekünk tök közel van!!!

     

    Szemműtéthez szorítok, nem lesz semmi gáz! Egy ismerősöm is megcsináltatta! Nekem majdnem 3-as a szemem, de én utcán nem hordom, csak vezetéshez és tv-zéshez!!

     

    Borsó, Bazsó is allergiás???? Mik a tünetek???? Mi az az auries, vagy lehet rosszul irtam! Mi xyzalt kaptunk de utálom adni, mert gyógyszer!Akarok keresni a közelbe egy homeopatát!!

    Egyetem??????Mit fogsz tanulni??????????? Atyaég!!

     

    Réka, nagyon édes Áron baba!Olyan picike!!!!!!!!!!Nagyon szuper hogy ennyire jól elvannak a nagyok!! Kiváncsi vagyok, hogy fog menni ha anyukád nem tud majd annyit segíteni??? Tesóféltékenység sehol??? Végülis nálunk se nagyon!! CSak néha ha sír, odamegy és rákiabál teljes hangerővel hogy Oiiijjja!!De van hogy odamégy és fogja a kezét amig O bömböl!!

     

    Kenderke, irtam neked mélt!! Berci se rögtön pisil, de azt mondja nem kell neki, viszont amikor kell akkor szól! NAgyon pisis vagy???

     

    Barbi, Petinek kell még éjjelre pelus?? Tényleg rafkós! Mi simán nem adtunk rá, elsőre még bepisilt picit, azóta birja reggelig!!

     

    Gabi, gyönyörűek a nyaralós képek!! Tami igazi nőci!!

     

    Timi, hogy vagy???

    Coniék már Pesten vannak???

     

    Lucavirág, hazatértetek már a bringatúrából????

     

    Bridzs, Hangya, Flóra, Hajni (na jó neked nem kötelező) jelentkezzetek!!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Henriett13 (81861)
    2009-08-13  23:29
  17. 2009. augusztus 13. 23:2981861.

    A névadó szuper lett volna, ha nem aznap lett volna az idei év legnagyobb felhőszakadása. Majdnem el is maradt, mert Lilike fél a vihartól, és nem mertünk elindulni. Azt sem tudtam, hogy öltöztessem őket. Egész nap mondták, hogy este vihar lesz. 35 fok volt. Aztán vihar után 14 fok. Csak azt nem tudtam, hogy névadó előtt, vagy után fog elkapni bennünket.

    De szerencsére túléltük ezt a napot is...

    Titike kapott egy szép fülbevalót, de még nem tudom, mikor fogom betetetni a fülébe.

     

    Jó éjt mindenkinek!

    Heni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. augusztus 13. 23:2581860.

    Még két kép. Egy a növő hajáról (nagyon vicces) Na és a sok tetoválás. Nem győzöm ragasztgatni. Nagyon szereti őket.

    És egy kép közelről az arcocskájáról, hogy milyen lett a gyógyszertől. Szerencsére egy hét alatt elmúlt, és most már tudjuk, hogy ilyen gyógyszert nem vehet be. Pedig csak fél adagot adtam. Mi lett volna, ha egészet kap?

     

    Ja, és a névadóról is teszek fel képeket. Ritkán jövök, de akkor megszórlak benneteket rendesen... :)

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2009. augusztus 13. 23:0981859.

    Így van. Nem repültünk, csak ősrégi gépekre ültünk fel kicsit. A pilótafülkébe is be lehetett menni, de ott mindig teltház volt, és nem vártuk meg, hogy beférjünk. Teszek még fel ezekről képeket, hátha a fiús anyukák is kedvet kapnak.

    Lilinek nagyon tetszett.

    Nagyon vicces volt a 4. képen látható babaszállító kosár. Bele lehetett szíjazni a babát. Lehet, hogy a mostani gépeken is van. Még soha nem repültem... (sajnos)

    előzmény:
    egabica (81858)
    2009-08-13  19:36
  20. 2009. augusztus 13. 19:3681858.
    Jaj de hülye vagyok, nem is repültetek! Az emlékparkba voltatok  Én meg néztem hogy micsoda rozoga repülő!
    előzmény:
    Henriett13 (81853)
    2009-08-13  17:34
  21. 2009. augusztus 13. 19:0681857.

    Heni, aranyosak a csajok! Hogy bírták a repülést? Nem fájt a fülük? Én emiatt parázok a repüléstől.

    Taminak már (vizesen) a háta közepéig ér a haja, de nagyon ritkán engedi hogy valamit is beletegyek Már megfenyegettem hogy levágom

    előzmény:
    Henriett13 (81855)
    2009-08-13  17:38
  22. 2009. augusztus 13. 17:4381856.

    Sziasztok!

    Réka, Áron nagyon édi  Na meg persze Ada és Dávid is! Őket sem szabad elfelejteni! Tényleg, nem féltékenykednek még?

    Borsóka, sajnálom hogy előjött az allergia! 21-22-én Siófokon leszünk az unokatesóméknál! Otthon lesztek? Összefuthatnánk!

     

    Jövő héttől szabin leszek! Jupiii!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2009. augusztus 13. 17:3881855.
    Még képek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. augusztus 13. 17:3681854.
    Még képek a bébikről...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2009. augusztus 13. 17:3481853.

    Sziasztok!

     

    Ismét régen jelentkeztem, de a topikot továbbra is olvasom. 

     

    Réka, örülök, hogy otthon vagytok! Most már minden rendben lesz remélhetőleg!

     

    Voltunk a Repülőgép Emlékparkban. Nagyon tetszett a bébiknek.

     

    Lilike allergiás a Sumetrolimra. Kiütötte az egész testét. A repülőgépes képen látszik is. 1 hétig hasmenése volt, és hányt. Most már jól van. 

     

    Növeszti a haját. Olyan hosszút szeretne, mint Barbie-nak az egyik mesében. (a királyfi azon mászott fel a vártoronyba hozzá) Azt hiszem, addig még 80 évnek kell kb. eltelni minden vágás nélkül. Most ott tartunk, hogy éppen össze tudom fogni gumival, és nem esik ki. Úgy 6-8 cm lehet. :)

    Titike jól van, azóta nem volt lázas. Remélem, nem is lesz, mert biztos pánikolni fogok, hogy nehogy újra kijöjjön a lázgörcs.

     

    Képzeljétek, bejelentkeztem szemműtétre. Először vizsgálat lesz okt. 12-én. 3 hónapnak el kell telnie a szoptatás  után.. Volt már valakinek itt ilyen? Kicsit izgulok. Sok jót, és sok rosszat is hallottam már róla. Annyira szeretnék szemüveg nélkül élni... Pedig nem nagy a dioptriám. -1.75, de ahhoz épp elég, hogy a tv-t ne lássam jól, vagy az utcára ne mehessek ki szemüveg nélkül. Igazán télen zavar, mikor még a buszon is bepárásodik 2 percre. 

     

    Lányos anyukáknak, nagynéniknek ajánlom a hajcsatkészletet, amit most lehet kapni az Intersparban. Lehet, hogy Sparban, Plusban, és a Kaisersben is (Spar csoport tagjai)

    Disney hajgumik, csatok készletben, olcsón. Vettem 1 pár hajgumit 600 Ft-ért, aztán egy egész készletet 699 Ft-ért az Intersparban a kasszához közel egy forgó pultról. Több száz fajta variációban. Táskával, fésűvel, csattal, fogkefe tartóval, hajpánttal, stb. Teszek fel róla képeket.Táska mindegyikhez van+ 4 különböző tárgy.

     

    Heni

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top