Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Clostilbegyt kúra

Torolt_felhasznalo_871998
Torolt_felhasznalo_871998
Létrehozva: 2006. január 9. 10:54

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy milyen tapasztalataitok vannak a Clostilbegyt tablettával kapcsolatban? Nekem sajnos eddig még nem nagyon segített. Azaz, hogy 5-ből 1-szer. A többi esetben folyamatosan vérezgettem vagy éppen nem indította el megfelelő módon a peteérést.

Régebben volt egy Sepophin nevű gyógyszer, ami megszűnt. Nekem az teljes mértékben bevált. De helyette állítólag csak a Clostilbegyt létezik  

Ha valakinek van valamilyen  tapasztalata ezekkel a gyogyókkal kapcsolatban, akkor kérem, hogy osssza meg velünk?

Köszönettel: Cukinyusz

  1. 2017. november 14. 10:1160.

    Sziasztok,


    Én ma vettem be az 1szemet,5napon kersztül kell szednem 1szemet.


    Orvoshoz követésre sajnos nem tudok menni mert vasárnap jöttünk ki külföldre,csak bizakodom h nem lesz semmi gond.


    Ikreket nem szeretnénk,mondta a dokim h nagy esély van rá.Valakinek tapasztalat?Ill ciszta ilyesmi aki nem járt ellenőrzésre?


    üdv.

    előzmény:
    buongiorno (44)
    2012-05-17  09:38
  2. 2016. október 29. 16:3759.

    Szia MihokNiki!Sajnálom ami veled történt,sajnos én is túl vagyok pár vetélésen6 terhességből 2 lányzom vana második kincsem Hanna baba most 19 hónapos,ő vetélés után 1 évvel fogant meg ,closty segítségével,2×1kellett szednem és 2 havi kúrán voltam túl mikor pozítiv lett a terhességi tesztem Kívánom hogy nektek is sikerüljön ,remélem neked is segít a gyógyszer!!!

    előzmény:
    mihokniki (58)
    2016-08-12  09:52
  3. 2016. augusztus 12. 09:5258.

    szia


    én 2 kúra után vagyok túl. Az első kúra után minden rendben volt, nem volt barnázás, a közérzetem is rendben volt. De a második kúra na az katasztrófa, hangulatom nagyon rossz volt, egyfolytában csak sírtam volna, meg sokat sírtam is, nagyon feszült voltam és barnázás is visszajött....


    a mi történetünk: első terhességnél beteg volt a baba, terhességmegszakítás történt. azóta elmúlt egy év és még nem sikerült teherbe esni. elég lehangoló :(


    neked mi a tapasztalat? történeted?

    előzmény:
    vargab0718 (57)
    2016-08-11  22:18
  4. 2016. augusztus 11. 22:1857.

    Szia! Én most kezdtem a clostyt mi a tqpasztalatod? Történeted?


      


      

    előzmény:
    Phino (53)
    2015-07-15  23:24
  5. 2015. november 21. 11:5456.

    szia! Köszi a biztatást,én sajna nem tudom az eredményeimet most leirni,nem éppen volt vele megelégedve a dokim.


    De ugye másik orvoshoz mentem aki a clostit irta fel.Egy adagon már tul vagyok,10. Nap korul rettentő görcseim voltak,csinaltam is menopausas tesztet,eros ket csik volt rajta,az nap egyutt is voltunk a párommal.Azota meg nem jott meg,de mar lassan jonnie kellene ha.. :) 


    Bizom a clostiban,meg csak egy dobozon vagyok tul,de remelem a masodik utan mar a harmadik dobozzal nem kell beszednem. Viszont félek a vetéléstől,mert egyik mellékhatása is lehet. :/ ha osszejonne. Sorozoben dolgozom,rekeszeket kell eleg sokszor emelgetnem,napi 12-13 orakat dolgozok.. De muszaj.. 


    Clostirol: nekem kicsit furi hogy valakinek mensi 3. Napjatol,vkinek mensi 5. Napjan kell elkezdeni szedni,meg vkinek csak napi egy,nekem mensi elso napjatol,minden nap(reggel.este) kettot.biztos hogy hasznalt valamit mert rettentő eros gorcseim voltak es tuti h volt peteeresem. Ha most nem sikerult kovi utan jobban raedzek a gyertya allasra szex utan :D meg ilyenek is segitenek elvileg :D en mindig akrobatikazok aktus utan,parom sokszor nevet rajtam :D 


    Szurkolok nektek en is,varom meg uzijeidet :) Köszi: Flóra :) 

    előzmény:
    Beus :-) (55)
    2015-10-27  18:04
  6. 2015. október 27. 18:0455.

    Szia Flóra!


    Hasonló cipőben járok,mint Te, bár nálam vannak hormonális problémák is, de sebaj! Sikerülni fog, ne izgulj:-) Megcsináljuk!


    Nekem 7 éve mensi előtt 5-10 nappal jelentkező tüneteim utaltak az alacsony progeszteron szintre(pecsételő vérzés), de mivel még nem szerettem volna babát, így nem akartam gyógyszert szedni(fogamzásgátló segített volna a tünetek kezelésén a nődoki szerint, azt végképp nem szerettem volna)


    Párommal 2 és fél éve vagyunk együtt, nem védekeztünk soha, de csak idén kezdtünk babában gondolkodni. Így májusban voltam vérvételen, amiből kiderült, h a prolaktin szintem 948(kétszerese a maximális értéknek), a progeszteron 34, ami nem rossz...de lehetne jobb is. 


    Június végétől szedek napi 1 Bromocriptin-t, ami segít levinni a prolaktin szintet. Emellett kaptam Closty-t, mensi 5. napjától kellett szedjem napi 1*5 napig.


    Eredménye sem júliusban, sem augusztusban nem lett :-( bár a sokak által említett hasfeszülés, erős görcsölés nálam is megvolt. Talán akkor még magas volt a prolaktin szintem és amiatt nem történt semmi...


    Orvost váltottam, mert a régi állandóan szabin volt és az uh-os követést sem csinálta meg.


    Az új doktornő ajánlására 2 hónap szünet után most októberben mensi 3. napjától 2db szedtem 5 napon keresztül. A Bromot minden nap szedem, emellett Mastodynon cseppeket iszom naponta 2*30csepp vízben(nem rossz az íze, recept nélkül kapható homeopátisá szer gyógyszertárban 2700Ft - olcsóbb, mint a barátcserje és az új orvosom szerint jobb is) A leleteimen a TSH szintem 2.34 ami elvileg teljesen jó...de a doktornő azt mondta, ez az érték 2 alatt kellene legyen ha gyereket szeretnék, így javasolta, h szedjek jód tartalmú kiegészítőt. 


    Az első két Closty-s hónapban nekem is késett, de csak 2 napot, és a másodiknál egyetlen napot volt meg.


    Most nagyon optimista vagyok, mindent beleadtunk a Closty-tól jelentkező hasfeszülés, görcsölés idején, 2 hét és kiderül az eredmény :-)


    A nővérem hasonló problémák miatt szintén Closty-t kapott, s a második havi adag után pozitív lett a teszt.(Előtte 4 évig semmi) Légy pozitív, ha nincs más komoly problémád, ez a gyógyszer kell, h segítsen!


    Majd írj az eredményről!


    Üdv!


     


     

    előzmény:
    FB#1046208522080497 (54)
    2015-10-21  15:24
  7. 2015. október 21. 15:2454.

    sziasztok! Segitségeteket szeretném kérni.


    Masfel éve probalkozunk baba projekttel a parommal.Juliusban a nogyogyaszom elkezdte a kivizsgalast.Minden megtortent,paromat is vizsgaltak,rendbe van minden,visszamentunk és mondja az orvosom hogy meg egy petevezetek atjarhatosagi vizsgalatot meg kell csinalni nalam.Jo,ravettem magam,kertem idopontot,de hallottam egy baratnomtol errol a gyogyszerrol.ő 2 eve szeptemberbe szedte ket honapig,harmadikat nem,januarban eloszor elvetelt,de masodszorra megmaradt a baby.Most volt oktober 7en egy eves a kislanya.


    Elmentem ahhoz az orvoshoz aki neki is felirta ezt a gyogyszert,tegnap,felirta nekem is.azt mta az orvos hogy menzesz elso napjatol 5 napig szedjem,ha elfogy a harom havi adag es en nem esek teherbe kenytelen leszek megcsinaltatni a petevezetek vizsgalatot. Amit nem szeretnek.sok kommentet olvastam itt,vkinek segitett,vkinek nem,de en mar annyira szeretnek kisbabat hogy nemtudom mit tegyek :( 


    Kerlek,kis pozitiv tamasz jol esne,aki szedte,szedi,ismerose hasznalta,bmilyen tanacs ami segithet!


    Előre is köszönöm! 


    Flóra :) 

  8. 2015. július 15. 23:2453.

    Sziasztok!


    Remélem még vagytok itt néha! 


    Én is most kezdtem a második kúrámat. Szmonika22, akkor együtt izgulhatunk 

    előzmény:
    szmonika22 (52)
    2015-06-26  21:33
  9. 2015. június 26. 21:3352.

    Sziasztok én most járok a második kúránál, és nagyon izgulok .Kinek mi a tapasztalata ?

Címlap

top