Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Cseh konyha

.Mosomedve
Létrehozva: 2005. november 23. 20:04
Sziasztok!!
Nagyon imadom a cseh konyhat de sajnos nem tudok egy etelt sem csinalni...Eddig csak knedlire talaltam receptet,de jo lenne ha valaki tudna mondani jo eleleket..
  1. 2018. január 24. 04:3431576.

    Pavarotti- Tosca- E lucevan le stelle - YouTube


                    Madame Butterfly - Maria Callas - YouTube


    Szép napot,meg minden mást ami jön.

  2. 2018. január 24. 04:2831575.

    Nagyon ügyesek azok a delfinek a videón.


    Chicagóban szoktam nézni őket a Shedd Aguarium-ban.


                  chicago shedd aquarium - Google Search

    előzmény:
    Sheriff-2 (31574)
    2018-01-24  04:16
  3. 2018. január 24. 04:1631574.
  4. 2018. január 24. 03:0931573.

    ...........meg persze a kávé-ízű Tia Mariát is szeretem.Google Image Result for https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71w4A9or1GL._SY445_.jpg


           

    előzmény:
    Sheriff-2 (31572)
    2018-01-24  03:05
  5. 2018. január 24. 03:0531572.

    Sziasztok,


    Hár kérlekszépen az úgy volt,hogy rengeteg kávé volt/van itt ami előző napokból megmaradt,Talán csak 1 másik hely van,az pedig a Karácsonytól karácsonyig topic,ahol Macska gépéből állllllllllllandóan folyik a kávé.Mivel a jeges kávé a kedvencem ígyis/úgyis.......


    Tessék tudomásúl venni,hogy én mindíg megteremtem mindennek az útját/módját.


    Most is viszek,ez pedig a "fizetés" érte.Luciano Pavarotti : Una furtiva lacrima - YouTube

    előzmény:
    mandula2 (31555)
    2018-01-21  09:08
  6. 2018. január 23. 21:0231571.

    Szió!


    Jó kis receptek vannak abban amit küldtél Éva, valami hasonlót szoktam nézegetni, ha elém kerül, de az nem ez lehet. A leveseket fogom átnézni, mert anyós mostanában már alig kap levest, mi nem vagyunk levespártiak, nekem megfájdul egyből a gyomrom a meleg zsíros lüttyöktől, de láttam jó sűrű levesnek mondott egytálételeket. Csak sajnos ezekben a helyi boltokban alig lehet alapanyagot beszerezni. Nem is tudom a helyi öreglányok, mint én, hogyan oldják meg. Nyáron kifejezetten ínycsiklandozó és beazonosíthatatlan illatok terjengenek. Hiába az idősek még tudnak, és ez itt sváb környék, eltérő elkészítési módokkal.


    A levesek közül nekem bármilyen tárkonyos jöhet, de nem lehet túl gyakran, mert a család annyira nem szereti mint én.


    Anyukám szokott olyan ételeket főzni, amibe ha egy kis tárkonyt teszek sokkal finomabb. Pl. Nálunk tejes krumplilevesként ment egy savanykás, fehér krumplileves, ami tárkonnyal még finomabb.


    Apa talált itt a péknél egy úgynevezett PUR PUR búzából készült kenyeret, utánaolvastam, nagyon kötött elkészítési módja van, attól eltérni nem lehet,diétás, hát mit mondjak, ettem már jobbat is, de a graham kenyérre is ezt mondtam, most meg ez után a kenyér után az mannának tűnik.  Majd megszokom talán. Egyenlőre nem tudom ettől fáj-e a gyomrom, vagy valami mástól, sajnos muszáj gyógyszert bevenni, mert kibírhatatlan. Persze én is hülye vagyok, mert gyomorfájásra ettem délben szalonnát és  nyers vöröshagymát. 


    Állítólag régen, mikor összeházasodtak a szüleim, anyukám is csinált  fonnyasztott salátát, de apunak nem ízlett, így lekerült az étlapról, én már csak a salátafőzeléket ismerem, nem a kedvencem. Anyukám elég rusztikusan főzött, ahogy otthon látta, egy ideig én is , aztán rájöttem van nekem késem és deszkám, és gusztább ha a kelkáposztát késsel vágom kisebb darabokra, mint kézzel tépkedem. De a salátát még mindig úgy szoktam, a nagyobb leveleket kézzel tépem, állítólag ha fém éri akkor megbarnul. Én ezekben nem nagyon hiszek, nálunk az avokádónak sincs ideje megbarnulni.


    Hát lehet, hogy az éjszakát ébren töltöm a gyomrom miatt, én falánk hörcsög.


    Jóccakát!

  7. 2018. január 23. 13:5031570.

    Hasonló okok miatt tisztelem becsülöm, azt aki csinálja. Amikor a nénikéktől vásárolok a piacon, akkor eszembe jut, hogy mennyit dolgoztak a salátával, sóskával, zöldbabbal, stb. Anyukám egyfajta salátát termesztett a Május királyát. Nagyon szerettük, olyan selymes levelei vannak, szép sárga közepe. Már alig lehet látni, mert nem elállós, gyorsan megfonnyad. Csináltuk belőle a rongyos salátát. Mi így hívtuk. Amihez kis szalonnát kellett sütni, a pörcöt kivenni, majd a zsírjában átforgatni a saláta leveleket. Aztán ecet, cukor, só. Aki akarta visszarakta a sült szalonnát. Tojásos nokedlival mennyei volt. Párszor vettem azt a fajtát a piacon, nagyon nem érdekelt az ára.hozott krémet meg bigyó-bogyókat, mert nem javul a "boszorkánylövésem". Az előbb csengetett a postás, már éppen el is akart menni, mire "kirohantam", hogy jövök, csak kicsit lassan. Nem porzott az út mögöttem.


    Megyek ebédet készíteni, nem sok dolog van vele.Holnapra van maradék csilisbab. A bedobált krumpli nem rossz ötlet, csak 4 szem krumpliért? Majd beszervezem Aprajafalvát, akkor úgy már érdemes. Ecetes lilahagymával vagy savanyúkáposztával. Vitaminbomba. Citromos tea vagy egy kis forralt bor.


    Én soha nem laktam máshol. Pár utcával arrébb születtem. Jó kis hely ez. 

    előzmény:
    arirangarirang (31568)
    2018-01-23  11:07
  8. 2018. január 23. 13:2831569.


    Bedobálós krumplit találtam ki, szalonnával és hagymával.

  9. 2018. január 23. 11:0731568.

    Sziasztok!


    közel 30 éve lakunk itt, nekem nagyon hamar elment a kedvem a kertészkedéstől. Anyukám pár évig jött segíteni kapálni, mert nekem több föld volt a lábamon, mint a kertben. Aztán amikor már nagyon fárasztotta és nem jött, még 1 évig próbálkoztam, de nem ment. Azzal is nagy bajom volt, hogy ha főzni akartam pl. zöldbabot, reggel kimentem, halálra csípkedtek a szúnyogok, aztán meg sikáltam darabonként a babokról a fekete tetűk millióit. A karfiolt, és a fejeskáposztát megették a meztelen csigák, a krumplin nyüzsögtek a kolorádóbogarak, amit kézzel kellett leszedegetni. A kaprot megették a fehér tetűk, a retkeket megrágták a csigák.Nem is folytatom, mert próbálkoztam házi szerekkel, vetésforgóval, egymás mellé ültetni növényeket amik segítik egymást, nem ment semmi. Aztán még pár évig használtuk a kertet, majd nekem maradt a terasz, jó nagy, de tavaly már a teraszon is nyüzsögtek a szúnyogok, úgyhogy alig teszem ki a lábam nyáron.


    Az előbb még hatalmas vattacukrok potyogtak, most nem, de esett éjjel, mert vastagodott.


    11 múlt és még mindig nem tudom mit főzzek, szörnyű.


    Sziasztok, szép napot!

    előzmény:
    Tete (31567)
    2018-01-23  06:03
  10. 2018. január 23. 06:0331567.

    Kivetett az ágy. Sziasztok, jó reggelt. Esett egy kis hó, újra fehér minden.


    Legyen gondtalan, jókedvű napotok. Borzalmasakat álmodtam.

  11. 2018. január 22. 22:0331566.

    Pannika szakértő vagy. Amíg kertészkedtem nekem is az volt a program, hogy körbejártam a "birtokot" a kávéscsészével. Most télen a "kertmoziba" ülök. A madárkáimat, meg a mókusokat lesem.  Az hoz kávét, aki előbb ébred, nincs ezzel probléma. Én elég koránkelő vagyok, de most lazulok. Ha több van, akkor van miből válogatni.


    Vera nem is tudtam, hogy a szabóságokban is használják ezt a szót. Ma is tanultam valamit.


    Nagyon jó lett a csilisbab. A maradékot elteszem holnaputánra. Holnap sült csirkeszárny lesz krumplipürével.


    Autónk meggyógyítva, a GPS leadva javításra. A kért fél kiló vöröslencse 1,28 kg lett. vásárolt. Neki nagyon tetszett, a fiamnak is. Van olyan amit nem főz a menyem, mert Ő nem szereti. Akkor a gyerekem jön, ha olyasmi készül. Bab, felesborsó, lencse. Póréhagymát is kértem majd valamikor lesz krémleves.


    Míg nem jó a derekam nem váltom meg a világot, majd, ha jól leszek. A fájdalom miatt hülye tartásom van, ebben a pózban meg hamar elfáradok. Ez van, majd alakul.


    Mostam, mivel vastag cuccok voltak ment a szárítóba. Milyen jó, hogy a mosogatás is gépesítve van. Most biztosan nem menne a mosogatónál ácsorogni. A porszívózás is elég derékfárasztó munka, de még nem adtam elő a családnak az automatizálás ötletét. Még én sem vagyok magamban biztos, hogy mit szeretnék jobban, hamar kiporszívózni fárasztó munkával, és letudni a dolgot hamar, vagy hagyni  dolgozni a masinát és közben vagy "mozizni" ahogy dolgozik, vagy mást csinálni. Nekem a szőnyegek a nehezebb, mert ahhoz, hogy tiszták legyenek, keresztbe hosszába, erővel kell a kefét tologatni, hogy minden szösz eltűnjön.


    Szépségeseket álmodjatok.

  12. 2018. január 22. 20:4231565.

    Sziasztok!


    Én ismerem a pikírozás szót,de a szabó műhelyben egészen mást jelent, mint a kertészetben. Szabóéknál, mikor nem konfekció zakót készítenek, a mellrésznél a vászon rögzítésére, azt nevezték pikírozásnak. Sokat csináltam gyerekkoromban, mert géppel ugyan nem tudok varrni, de kézzel igen. Volt enyv is azt is használta apukám, de az a mester feladata volt, nem tudom milyen esetben. Valószínű, hogy egy célt szolgáltak a kézi varrással, ami egy biztosítás lehetett, hogy ha az enyv elereszt, akkor sem lesz hólyagos a mellrész, amit már elfelejtettem hogy hívtak szabó nyelven. Apukámnak olyan álmai voltak, hogy közösen nyitunk szalont, egyik oldalon a hölgyeknek a női szabóság, a másikon a férfi. De persze én keresztbe tettem az álmainak, mint általában a gyerekek. Elég botorság gyermekekkel tervezni , majd ők megcsinálják az életüket.Kár bennük látni az életünk folytatását, vagy az álmaink megvalósítását. Mostanában főleg. Régen voltak apa fia cégek, De akkor sem volt biztos, hogy a gyerek szívesen csinálta.


    Gyerekek, ma olyan idegbeteg vagyok, hogy a fejem verném a falba. /mama/


    Nagyon fincsi ebédet csináltam, de kevés volt, mert alig volt itthon krumpli, ezért kicsit el is tértem a recepttől, hogy több legyen. Megfőztem a krumplit sós vízben, összenyomtam, kihűtöttem, tojás, liszt és reszelt sajt. Jól összegyúrtam, és csináltam egy vastag hurkát, azt felszeleteltem, zsírban kisütöttem. A szaga kissé borzasztó volt sülés közben, meg is ijedtem, hogy olyan lesz ha elkészül, de nagyon finom volt. Szoktam csinálni sajt nélkül is ilyen pogácsákat, de ez jobb, könnyebb, és hidegen is fincsi. Anyós megevett 6 darabot együltő helyében. Előtte paradicsomleves volt cérnametélttel.


    Most már mindenki megetetve, elrendezve, csak én vagyok nagyon éhes.


    Felvetettem apának, hogy levágatnám a hajam vállig érőről, de nagyon tiltakozik.Most valahogy nagyon idegesít., gumizom, de mégis zavar.


    Jóccakát, sziasztok!


     

    előzmény:
    Tete (31561)
    2018-01-22  10:06
  13. 2018. január 22. 19:4331564.

    Le a kalappal előtted!

    előzmény:
    Pannika515 (31563)
    2018-01-22  14:57
  14. 2018. január 22. 14:5731563.

    Ismételten benyitottam!


    Igen megtaláltuk egymást Verával, váltottunk is pár sort.


    Elnézést, mert én is főztem kávét, de 4 prccel korábbi jelentkezésedet még nem láttam amikor írni kezdtem.


     


    Mióta nyugíjas vagyok én is próbálkoztam a palánta neveléssel.


    Nagy odafigyelést igényel, optimális fény, hő, víz legyen ,mert különben nem lesz belőle semmi.


      A föld is kimondottan magvetésre alkalmas legyen, pl. ne legyen fertőzve mindenféle gyommagokkal.


    Amikor a kis növénykéknek a szíklevélen kívül van két pár levele,


    a kis magoncokat egyenként palántaföldbe kell palántázni, ez a pikírozás. 


    Palántadőlés ellen permetezni kell. 


    Aztán figyelni, hogy minden optimális legyen. Ha pl. kevés a fény akkor felnyurgulnak, ha hideg van nem nőnek.


     Aztán eddzeni kell őket, vagyis ha jó az idő ki a szabadba, éjszaka viszont hideg van még, tehát vissza a zárt térbe.


    Elmondani is sok, és még nem is tértem ki mindenre.


    Ennek ellenére miden évben vetek én is magokat, csak most már szelektálok.


    Inkább különlegességeket vagy aminek drága a palántája olyat vetek.


    Aztán a szomszédos barátném is szól, hogy maradt ki neki palánta ,sajnálja kidobni. 


    akkor befogadom.


    A másik szomszédom fóliában termel paradicsomot ,paprikát. Amokor kaccsolja a paradicsomot, ideadja, vízben kigyökerezik,


    aztán elduggatom műanyag poharakba, majd ha már meleg a föld ,májusban akkor kipalántázom szabadföldbe.


    Úgyhogy nem tudja az ember kivonni magát belőle, és aki szereti csinálni.... szóval a gazda szeme hízlalja a jószágot, akarom


    mondani a kertet.


     Minden nap a reggeli kévét szürcsölgetve körbejárom a kertet, minden hajtást bimbót, virágot szemrevételezek, megsimogatom a


    tujákat ,megpihenek a tó mellett a padon, beszélgetek a halakkal, közben a Frici cica ott trappol mellettem, szalad fel a nyírfára.


     


    Ohhh! Már alig várom !


     


    Futok a fiókokhoz! 


     


    Ölelésem nektek!

    előzmény:
    Tete (31561)
    2018-01-22  10:06
  15. 2018. január 22. 10:1031562.

    Jó reggelt Kislányok!


    Ébresztő, százágra süt a nap!


    Itt van a finom KÁVÉ!!!


     Válogassatok kedvetekre!


     


    Folytatom a fiókok rendezését. Még nagyon sok van hátra! Jajjjjjj! De ha csinálom haladok!


     


    Megyek is!!! Hussssss!


     


    Nagy ölelés nektek!

  16. 2018. január 22. 10:0631561.

    Látom megvártátok, míg összekapirgálom magam. Sziasztok, jó reggelt.


    Ma mosni fogok, meg csilis bab készül. Ragyogó napsütés van, de -8 fok. Legyen szép napocskás vidám napotok.


    Kukanap, akit érint!


    Kimicsinál?


    Vera Pannika megtaláltátok egymást?


    Joe neked minden jót az elfoglaltságodhoz, akármi is legyen az. Ha jól emlékszem annak idején már február végén szórták a paprika, paradicsom magot palántának. Vagy lehet később? Az Anyukám a konyhában a belső ablakpárkányon nevelgette őket balkonládába szórva a magot. Aztán jött a pikírozás. Ismeritek ezt a szót?


    Mandula, Te is mindíg tevékenykedsz, most éppen mit?


    Én jujjjgatok, de inkább csak magamban. Azért minden el van végezve, igaz kicsit lassabban. Van segítség.

  17. 2018. január 21. 16:3231560.

    Azt én sem szeretem, ha kritizálja valaki a főztömet. Az ember tényleg szívét lelkét beleteszi (a belevalókon kívül) akkor már ne szólogassák le. Főleg nem igaztalan dolgokkal.


    Elállt a hóesés, a párom már ment is, még a szomszédság elől is elkezdte eltakarítani. Azt mondja a fiatalok pont akkor jöttek a kutyasétáltatásból, amikor elkezdte előttük is hányni a havat. Azt mondja mindjárt a nyakába ugrott. Mondom a keresztlányom? De velem egyszerre mondja, hogy még szerencse, hogy nem nyalta képen. Akkor kezdtünk el nevetni, hogy én a keresztlányomra gondoltam, míg Ő a kutyáról beszélt.


    Igyekeztem kimozogni a derekamat, megfőztem a rizibizit csináltam paníros meg párizsias húst is. Szűzpecsenye volt, kaptam ám a dicséretet, meg a kézcsókokat. Ha nem is makulátlanra, de tisztává varázsoltam a konyhát. Rájöttem jobban járok, ha én főzöm a reggeli kávét, akkor nem úszunk benne. A kedvesem letette pihenni az ebédet, szoktam mondani az ebéd utáni alvásra, hogy kötődik a háj. Na az én páromra nagyon ráférne.


    Nasinak majd mandarin lesz. Tegnap elfelejtettem tusfürdőt venni, igaz lötyög még valamennyi a régi alján. De én más márkát szeretek. Ez Mikulás ajándék volt.


    Holnap van menőkéje, elromlott a saját GPS-e meg a kocsit is viszi szervízbe. Már megbíztam, hogy vegyen vöröslencsét, mert az üzlet útba esik. Áztatok be babot, csilis bab lesz holnap.


    Az öreg 16 éves cica nem került elő, már mindent elemlámpával végig kutattunk.

    előzmény:
    arirangarirang (31559)
    2018-01-21  13:51
  18. 2018. január 21. 13:5131559.

    Sziasztok!


    Pannika igazán szívesen bejelöllek, de nem tudom milyen néven vagy a FB-n. Most átállítottam pár dolgot, és ott a link is hozzám, mást nem tudok csinálni. Azért Klári, és a FB ellenesek is jó lenne ha elmentenétek, mert sose lehet tudni, amilyen ingatag az NLC.


    https://www.facebook.com/arirangarirang


     


    Jó nagy hó esett, de nagyon nedves és már potyog a fákról hatalmas darabokban, viszont egyre jobban esik valami nagyon apró.Maradt tegnapról egy csomó sült hús, nem, hogy összeugrott, hanem nem akart megsülni. Egész nap sütöttem, már becsomagoltam fóliába, a végén úgy tudtuk megenni, hogy felszeleteltem, és serpenyőben fedő alatt, klasszul megpirult. Rizibizi volt hozzá. A rizs tetejére beraktam 2 kis krumplit, hogy a mama ne rizst egyen, mert mindig a rizsre fogja , ha nehezen mennek a dolgai. De szépen kiválogattam neki pár szem répát, meg borsót, hogy egyen valami zöldséget is. Aztán hallom ám, hogy azt mondja apának, hogy odaadtam neki a tegnapi maradék borsót. Csilis bab volt előző nap, olyan mérges lettem, berobogtam a szobájába, kézzel belemarkoltam a borsókba, és kihoztam, na mondom most már nem maradékot eszik. Mélyhűtve vannak ezek, nem tudom azt hiszi most friss borsóból tudok főzni?


    Tegnap egész nap csak a cincogását lehetett hallani, mert itthon volt apa , és akkor nagyon rátesz egy lapáttal. Most hallgat,el ne kiabáljam,  mert ketten vagyunk. Megint kezelésbe kell vennem , mert egyre jobban ugráltatja apát.


    Annyi mindent kellene csinálni, erre az egyetlen szabad helyre lerakta a vejem a régi tv-nket, amit visszahozott. Annyira elment a kedvem mindentől, most hol fogunk enni? Na átrakodtak közben mindenki meg is eddelt, kivéve engem, mert nem vagyik még éhas. 2-re van beállítva a telefonom, elvileg akkor kéne ennem és a gyógyszert bevenni, de az már mndjárt itt van. Úgy nézem olvad egy kicsit, csak ne fagyjon le.


    sziasztok!


     


     

    előzmény:
    Pannika515 (31557)
    2018-01-21  09:28
  19. 2018. január 21. 10:3231558.

    Sziasztok jó reggelt. Ez már jó lesz délutánra.


    Bevallom, most kecmeregtem ki az ágyból. Szó szerint. persze az volt az első, hogy felcsatoltam a pótderekamat. Este vettem be fájdalomcsillapítót, pedig nagyon nem vagyok gyógyszerpárti.


    De lányok Ti tudjátok, ha az ember megnyavalyásodik, pillanatok alatt káosz lesz. Még valamilyen reklámba is benne van. Az innivaló elcsöpögtetve, a kávé szétlocsolva, a morzsák kergetőznek, asztalon földön. Én meg nem tehetek róla nem bírom. Lassan 10 centis lesz a hó, de füle botját nem mozgatja. Majd ellapátolja, ha eláll, mondja. Már megcsináltam volna, ha nem jujjjgatnák éppen.meg nem csinálja, lehet neki sem hajlik a dereka. Úgy vagyok vele, legyen elvégezve a munka, legyen rend, azután lehet pihenni. A madarak olyan műsort adnak, de annak a nézegetéséből nem lehet megélni. Jááááááájjjjjjjj Fájós vagyok, morgós vagyok. Remélem Ti jobb kedvűek vagytok.

  20. 2018. január 21. 09:2831557.

    Szép jó reggelt!


    Tegnap unokás nap volt. Már pénteken sütöttem sós rudat, tegnap meg habos tejes pitét. Imádták, mint mindent amit a


    mama készít.


    Itt is fehér a táj, tegnap gyönyörű napsütéses idő volt, el sem hiszem.


    Mehetek havat lapátolni, jó kis testmozgás lesz. A tujákat is meg kell söprögetni, mert súlyos rajtuk a hó. 


     


    Én is szoktam álmodni.  Amikor vezetni tanultam, állandóan azt álmodtam, hogy nem találom a féket, és nem tudok 


    megállni a kocsival. Aztán egy másik visszatérő álmom, hogy rossz emberek kergetnek ,és nem tudok futni, elszaladni.


    Elhagyom, ellopják a táskámat az összes iratokkal. Aztán mikor felébredek mondom, de jó, hogy csak álom volt.


     


    Vera! Be akartalak jelölni a facén, de nem ad lehetőséget a bejelölésre, ha neked igen az én oldalam, kérlek jelölj be. 


    Köszönöm!


     


    Na megyek megkeresem a hó alatt a járdát.  


     


    Őlellek benneteket!


     

    előzmény:
    Tete (31547)
    2018-01-20  18:27
  21. 2018. január 21. 09:0931556.

    Na látod, ez egészen máááás! Köszi!

    előzmény:
    Sheriff-2 (31554)
    2018-01-21  05:49
  22. 2018. január 21. 09:0831555.

    Jó reggelt!


    Jááááááááááááááááááááááj Te drága fokhagymapaprikafőzenestbstbstbmester! Honnan vetted el a kávét, amikor Klári még meg sem főzte? Én a sajátomat kortyolgatva megnyitottam ennek a műembernek a klipjét, bevallom nem néztem-hallgattam végig, mert egyszerűen a hideg kiráz tőle. Kerestem a hangját, de az sajnos valahova elgurult, vagy nem is volt. Nem tudom hogy irigyeljem, vagy sajnáljam azokat a fiatalokat, akik sírnak, örjöngenek az ilyen kis vacak figurákért. Fátylat rá.


    Viszont szép fehér lett a táj a gyerkőcök örömére.


    Klári elaludtál???

    előzmény:
    Sheriff-2 (31553)
    2018-01-21  05:20
  23. 2018. január 21. 05:2031553.

    Jó reggelt,


    Ma két kávét vettem el, ilyet ismeg olyat ismeg a Joe nemcsak "Joefőzenebonaszakértőpaprikatermesztőkedveskonyhafiúúú" , hanem ugye "sokfokhagymaduggatóis,is,is,is,is"


    Egy zenebona kávénként, akkor a mai "fizetés" két zenebona, ugyanattól az előadó(művész)-től.


    Óóóóóóóriási tömeget tudott ez a Jackson mozgatni.....


                  1,.....Michael Jackson "Billie Jean" 30th Anniversary Madison Square Garden NY - YouTube


                         2,.......Michael Jackson - You Are Not Alone - Live Munich 1997 - Widescreen HD - YouTube


    hmmmmm ízlések/pofonok......

    előzmény:
    mandula2 (31551)
    2018-01-20  20:26
  24. 2018. január 20. 20:4531552.

    Verának a tegnap esti reklamálására gondoltam,(hsz. # 31540),erre válaszolva."Állandóan eltűntök, nem szeretem."


     

    előzmény:
    mandula2 (31551)
    2018-01-20  20:26

Címlap

top