Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

2006 júliusi babavárók

Torolt_felhasznalo_464804
Torolt_felhasznalo_464804
Létrehozva: 2005. november 1. 09:28

Sziasztok!

Már láttam egy ilyen topikot,de szerintem az egy kicsit "kihalt".Gondoltam nyitok én is egy ilyen topikot hátha ez sikeresebb lesz.

Én reményeim szerint most várom első bébimet.Én kb.3-4 napja kezdek gyanakodni,hogy babát várok.Ezt 3 teszt bizonyította,mert mind a hárman két csíkot láttam.Remélem sokan élték át mostanában vagy a közeljövőben fogják átélni a két csíkot. 

Szerintem nagyon jó lenne ha egy "páran" akiknek mostanába volt pozitív tesztje és úgy számolta,hogy Júliusra várja a babóját együtt követnénk végig a kis babszemek fejlődését,együtt szorítanánk egymásért,hogy jól sikerüljön a szülés együtt ....

  1. 2009. augusztus 23. 20:0679269.
    Ezt emlékeim szerint egyszer már kimoderálták....
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. augusztus 21. 22:5279268.

    Hááát komolyan szedjed tovább a nyugtatóid...

     

    Persze tudom mindenki elött próbálsz eláztatni csak tudod ezek a lányok ismernek engem személyesen is és valószinü nem neked fognak hinni...

     

    Peeersze 8általánosom van, soha nem akartál tengerparti esküvőt, még magyarul sem tudok beszélni nemhogy angolul:) nincs belőle nyelvvizsgám:)

    Ja meg nem te akartál a sikkasztásod miatt Thaiföldre költözni:)

    Jaaa és a legszebb lefeküdtem veled:)) Akkor most másoljam be az e-mailed amiben azt írtad h hónapok óta semmi közünk nem volt egymáshoz? Most akkor volt vagy nemvolt??? :)) Detudod nem teszem mert kettönk közül nem nekem beteg az agyam...Ajjj Alex annyira nevetséges vagy, hogy hihetetlen...

    Az pedig h ilyen dolgokat csinálsz 40évesen elég gáz.... Nem gáz hanem beteg... Inkább vegyél uj autót sok légzsákosat és szereltess riasztót a házadra nehogy megint csúnyán járj...

    Tudod a lányok itt mindent tudnak a magánéletünkröl el sem hinnéd mennyit:) Te tökéletes apuka.... Aki kaszinózik, sikkaszt, nyugtatókon él és drogambulanciára jár....

    Hmmm hmmm

    de itt be is fejezném mert nem alacsonyodom le a szintedre....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. augusztus 6. 08:3379267.
    Trity: Sok boldog névnapot-.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. augusztus 5. 09:0279266.

    Sziasztok!

     

    Megint csak rohanva: Nagyon Boldog Névnapot az Ünnepelteknek!!!

     

    Mi ma megyünk vissza este Erdökertesre, elötte ma du. kozmetikus,fodrász, szombaton lány/legénybúcsú, utána lévő héten ruhapróba és szombaton esküvő.

     

    És mindeközben 10.-én Tankcsapda koncert a Szigeten a párommal és a barátokkal :)

     

    Mindjárt kezdődik az ovi, 19.-én ebédbefizetés.

     

    Tesó neve is ki lett találva közben: Félix :)

     

    Éss 29.-én itt nálunk lesz Alma koncert Újpesten :)

     

    Olyan jó lenne egy babatali,nem tervezitek?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2009. augusztus 1. 19:4279265.
    Juditoknak minden szépet és jót egy kicsit megkésve a névnapjuk alkalmából !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Norbiné (79262)
    2009-08-01  10:11
  6. 2009. augusztus 1. 19:4179264.
    Köszönöm szépen a megemlékezést és Boginak is a köszöntést Beugrottam gyorsan, mert az anyuék most mentek el. Ma volt a központi ünnepség. Kapott a lányom egy rajztáblát (krétásat) ami azért is jó, mert a keresztanyukájáék a múlt héten hoztak krétát (ugyan utcai, de a táblát sem teszi tönkre )Kapott még hátizsákot (valamiben vinni kell a váltócuccot az oviba majd ) de az a lényeg, hogy örült neki, meg egy pónit.Én kaptam tortát, meg orchideát. A párom már a múltkor meglepett egy MP4 lejátszóval az apuék meg a virág mellé borítékot szoktak adni. Kérdezték most is, hogy mit szeretnék, de nem hitték el amikor mondtam (kőrisfából hullahopp karikát felnőttnek )Poénra vették, de én holt komolyan gondoltam ) bár az én alakommal lehet, hogy azzal sem tudnék mit kezdeni )Bogi ma reggel azzal kelt, hogy "jönnek ma a mamáék, és hozzák az ajándékaimat" (általában mi megyünk és ők csak jeles alkalmakkor jönnek)Elköszönök, mert holnap mehek melózni, (sztahanov műszka, mert különben 200 ember nem kap fizut )
    előzmény:
    RBoszi (79254)
    2009-07-30  00:17
  7. 2009. augusztus 1. 10:1479263.

    És azért jöttem még ide, mert:

     

    Boginak boldog névnapot kívánunk!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. augusztus 1. 10:1179262.

    Szóval a Pirula Patika honlapján az emésztőszervi betegségek menüben a probiotikumokat keresd...

    Megpróbálom még1x a linket...

     

    http://www.pirulapatika.hu/emesztes/probiotikumok

     

     

    előzmény:
    Norbiné (79261)
    2009-08-01  10:06
  9. 2009. augusztus 1. 10:0679261.

    Szia Ditke!

     

    Nekünk is volt ilyen, nehezen javult, és a doki alacsony laktóztartalmú tápot adott , illetve valamivel helyre kéne állítani a bélflóráját szegénynek, itt találsz erre pár fajta vénynélküli(méregdrága) cuccot.

     

    http://www.pirulapatika.hu/fs

     

    Hú, remélem sikerül elutaznotok és gyors javulás következik szegénykénél...

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. augusztus 1. 00:4179260.

    Szia!

     

    A dokinő azt mondta, hogy utolsó próbaként kipróbálhatjuk a tejmentes diétát. Ma már nem kapott semmi tejeset. Merthogy ez vmi vírus lehet, ami tönkreteszi a bélbolyhokat, és ilyenkor gyakori a tejcukor-érzékenység... 4-5 nap múlva kiderül...

    De ezt is én vetettem fel neki, hogy talán mintha rosszabb lenne, ha tápszert iszik (Milumil HA2)

     

    Hívtam a szálláshelyet, nem tudnak összefügő 5 napot adni nekünk, csak az egyik héten 2 éjszakát, a másik héten 3-t. És már előre ki van fizetve a szállás... A párom 3 hétig lesz most szabin, és persze csak 23-ától tudnának nekünk adni 1 teljes hetet, amikor már mennie kell dolgozni. Ilyen a mi szerencsénk :(

     

    Most reménykedem ezerrel, hogy hétvégén történjen vmi csoda... csak nem lehetünk örökké fososak. 2 hét legyen elég a vírusnak - ha az - kitombolnia magát! Meg aztán a családban senki más nem hasmenéses. Egyelőre (kopp-kopp).

     

    Ha mégsem javul hétfőig, akkor megyünk a saját dokinénikhez, mert már visszajön szabiról, aztán megyünk a kórházba, ha az kell... De hátha nem...

     

    Jó egészséget Nektek! És jó hétvégét!

    Ditke

     

    előzmény:
    RBoszi (79259)
    2009-07-31  19:28
  11. 2009. július 31. 19:2879259.

    Szerintem doki és vele beszélni. Kaja allergia nem jöhet szóba? tejmenteset tartani ...

     

    eltetetni nem lehet a nyaralást?

    előzmény:
    ditke14 (79257)
    2009-07-31  15:28
  12. 2009. július 31. 15:3079258.
    Ja, és Öcsike hétfőn lesz 15 hónapos...
    előzmény:
    ditke14 (79257)
    2009-07-31  15:28
  13. 2009. július 31. 15:2879257.

    Sziasztok csajok!

     

    Kérlek, adjatok tanácsot.... Öcsikémnek 11 napja megy a hasa, elég durván, ha nem kaki, akkor véres-nyák ürül.

    Voltunk dokinál, ma jött meg a székletminta eredmény: negatív. Legalábbis bacira, mert azt nézték...

    Hétfőn mennék nyaralni, most vagy várok és kísérletezem, meg imádkozok, hogy megjavul és elutazunk, vagy mehetünk a fertőző osztályra, ahol csinálnak vírustesztet.

    A kedélyállapota jó, iszik, jó étvágya van, de napi 15-20 pelust cserélünk.

    Nem tudom, hogy mit tegyek... befizetett belföldi út, 5 éve nem voltunk már sehol :(

     

    Normaflore-t adok neki, meg napi 1 Smectát. 3 napja hatástalan...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2009. július 31. 15:1779256.
    Sziasztok!Judit írtam egy kérvényt,remélem nem jár le mire legközelebb erre fúj a szél.Mi jól vagyunk,Patrik tegnap érkezett meg a nagyiéktól,már nagyon hiányzott a kis tökike,teljesen kiszőkült annyit volt strandon.Még mindíg nem túl bőbeszédű.A cégnél elég sok gond van,épp válni készül a fönök a nejétől és mivel ez egy családi vállalkozás (engem kivéve),eléggé gáz a helyzet,baromira sz@rik mindenki a cégre,csak egymást nyírják reggeltől-estig.Szóval ha így megy tovább valszeg felmondok,az utóbbi 2hétben ez megy,és kicsit sokkk,nem beszélve arról,hogy minden munka rám szakadt,a telefon rám van irányítva mert épp veszekednek,és még a panaszkodást is nekem nyomatják.Röviden ennyi újdonság van felém...majd jövök,puszi mindenkinek!Név és szülinaposokat Istenke éltesse!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. július 31. 09:0479255.
    Mamintiék Biankájának boldog szülinapot kívánunk, ha esetleg erre jár...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. július 30. 00:1779254.

    Boldog névnapot neki és edusmumnak.

    Picurnak pedig SOK BOLDOG születésNapot

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2009. július 29. 09:4779253.
    Eszter 13,7kg és 96,5cm.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2009. július 29. 09:3879252.

    Sziasztok!

     

    Ma van Mártikánk névnapja, sütnöm kellene valamilyen tortát, sztem. túrós lesz...

     

    Ha valaki erre jár, írjon privit Boszinak, vagy KbJuditnak!

     

    Üdv:Kriszta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top